Starity

Ezer Lámpás Éjszakája: az eltűnt gyermekekért

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 25. 10:30 #1
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Harmadik alkalommal kerül megrendezésre az Ezer Lámpás Éjszakája, amely az eltűnt gyerekekre hívja fel a figyelmet. A magyar rendőrség jelenleg 1295 gyermeket keres.
A teljes cikkhez kattints ide!
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Vampiregirl1, Blaze, ViviOsztCshőő
2013. május 25. 10:30 #2
- törölt felhasználó -    
Ez annyira nemes és szép dolog. Kár, hogy a közelben nem lesz ilyen program, de remélem, jövőre még több város csatlakozik hozzá.
9 felhasználónak tetszik: Luckie, Jolie_77, Charlotte Benning, Vampiregirl1, House Of Wax, Blaze, MadHatter, Nórii. SelFan., ViviOsztCshőő
2013. május 25. 10:38 #3
- törölt felhasználó -    
"Ma ünnepeljük az Ezer Lámpás Éjszakáját"
Hurrá eltűntek a gyerekek! (Maximum anya és apa mondaná, ha egy picit kettesben akarnának lenni)
2013. május 25. 10:39 #4
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Szép kezdeményezés egy olyan ügyért, ami több figyelmet érdemelne. Ha odafigyelnénk egymásra, kevesebb ember tűnne el nyomtalanul - gondolom én naivan.
5 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, House Of Wax, MadHatter, Nórii. SelFan., ViviOsztCshőő
2013. május 25. 10:50 #5
- törölt felhasználó -    
Kár hogy nálunk se lesz ilyen sad.gif
2013. május 25. 10:51 #6
Heni 1989
Heni 1989
visszatérő vendég
 
StátuszSnapchat: t_heni0911 Insta: _t.heni_
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.12.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 0
Azonosító: 193887
Offline offline
Kár hogy nálunk se lesz ilyen!!!sad.gif
2013. május 25. 10:51 #7
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1081
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Szerintem ez szép tőlük! Biztos nagyon gyönyörű lesz a sok világító lufi.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Nórii. SelFan.
2013. május 25. 10:52 #8
Riácska
Riácska
visszatérő vendég
 
StátuszALFA ROMEO 4EVER !! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.02.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 0
Azonosító: 134235
Offline offline
Szerintem nagyon szép dolog! Remélem több helyen is tartanak ilyet!
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Nórii. SelFan.
2013. május 25. 10:52 #9
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Nagyon szép, csodálatos rendezvény.
Csak egy dolgot nem értek; Kelemen Kabátban mégis hogy a francba kerül oda? Már bocsánat, de az a pasas undorító, nem való ilyen rendezvényre.
2013. május 25. 10:57 #10
- törölt felhasználó -    
Inkább meg kéne előzni, hogy a gyerekek eltűnjenek. Amerikában sok városban létezik az ilyen Pajtás Program, ami arról szól, hogy a közelben lakó gyerekek hazakísérik egymást, és figyelnek egymásra. Valamint meg kéne tanítani a gyerekeknek, hogy idegeneknek nem nyitunk ajtót (ha egyedül vagyunk otthon), nem beszélünk idegenekkel, nem szállunk be idegen autóba, akármilyen kedves is az illető néni/bácsi. Ezek alapvető dolgok, de sok gyereket pont így rabolnak el, mert a gyerekek még igen könnyen befolyásolhatók.
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, House Of Wax, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. május 25. 11:10 #11
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Ez nagyon szép dolog tőlük.
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. május 25. 11:17 #12
- törölt felhasználó -    
Ez egy nagyon szép dolog. Ez az ügy tényleg nagyon fontos, több figyelmet is lehetne rá fordítani. Az biztos, hogy tényleg rengeteg gyerek tűnik el, bár ezt meg lehetne előzni szerintem.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Nórii. SelFan.
2013. május 25. 11:19 #13
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Szívesen megnéznék egy ilyen eseményt, hiszen gyönyörű lehet, de az én lakóhelyemhez sincs közel egyik település sem. Meg persze nemes cél érdekében van ez az egész rendezve, és örülök neki hogy legalább próbálják valamilyen módon megakadályozni. Ezért egyet értek Charlotte Benning-el.
2013. május 25. 11:20 #14
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Ayame.01 @ 2013.05.25. 11:19)
Szívesen megnéznék egy ilyen eseményt, hiszen gyönyörű lehet, de az én lakóhelyemhez sincs közel egyik település sem.


Kíváncsi lennék, mutatják-e a híradóban...
1 felhasználónak tetszik: Ayame.01
2013. május 25. 11:22 #15
inez01
inez01
visszatérő vendég
 
StátuszAngyalok léteznek, és úgy hívják öket: barátok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 454
Csatolások: 0
Azonosító: 198707
Offline offline
Ezekről nagyon szomoru olvasni. Én csak remél, hogy velem nem fog megtörténni ilyen szörnyűség! Eltűnt gyerekek tarcsatok ki!!!
2013. május 25. 11:23 #16
- törölt felhasználó -    
Kár, hogy nálunk lesz se ilyen! sad.gif
2013. május 25. 11:33 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.25. 10:57)
Inkább meg kéne előzni, hogy a gyerekek eltűnjenek. Amerikában sok városban létezik az ilyen Pajtás Program, ami arról szól, hogy a közelben lakó gyerekek hazakísérik egymást, és figyelnek egymásra. Valamint meg kéne tanítani a gyerekeknek, hogy idegeneknek nem nyitunk ajtót (ha egyedül vagyunk otthon), nem beszélünk idegenekkel, nem szállunk be idegen autóba, akármilyen kedves is az illető néni/bácsi. Ezek alapvető dolgok, de sok gyereket pont így rabolnak el, mert a gyerekek még igen könnyen befolyásolhatók.


Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok falu esetén az egyetlen buszmegálló vagy 1 kilóméterre van a határtól és azt a távot is egyedűl kell megtennie.

Továbbá az internet is rendkívűl veszélyes. Egy éve kiváncsiságból (semmi perverzió nem vezérelt, inkább oknyomozás lett volna részemről) alászálltam az internet mocskába és nem is sok keresgéléssel mindent meg lehet találni a pedofil tartalmaktól kezdve a kivégzésekig és a különböző véres dolgokig, mindent. Felmerűl bennem a kérdés, azon országok, ahol elérhető az internet, ott a kormányok miért olyan balf@szok? Igen azt írtam, az összes téma valamilyen bűncselekményt érínt, a pedofil képek bírtoklása és megosztása eleve az, de feltenni egy gyílkosságot, akár még bűnpártolás is lehetne, és még ott van a kegyelet sértés, szerintem ezek minden országban létező törvények. Simán lelehetne kapcsolni ezeket, csak elhatározás kérdése.

Ugye a sok kis fruskának van WEB CAMJA, anyja apja pedig magasból sz@rik a dologra, az összes ilyen naivról készűlt video landol a különböző oldalakon. A közösségi oldalak fiatal Attention Whores-airól nem is beszélve. Ráadásul egy pervez ráér, akár egy hétig is fűzhet egy buta lányt/fiút.
Az internettel kapcsolatban ott van a szülői felelősség. Szerintem a legfáradtabb ember is képes arra, hogy 5-10 percet fordítson a gyerekére minden nap, hétvégén meg pláne.

Illetve, mint a kedden történt esemény mutatja, mikor két feka megőlt egy katonát angliába az emberek becsukják a szeműket és sétálnak tovább.
(Jó igaz, mit lehetett volna csinálni? Sok mindent, persze megfelelő eszközökkel.) Szóval szerintem egy emberrablás esetén felsem eszmélnének.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 25. 11:33 #18
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon szép dolog! Szerintem jó lenne, ha a szülők odafigyelnének a gyerekeikre és akkor nem kellene ezt csinálni...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 25. 11:35 #19
- törölt felhasználó -    
Szép és kedves dolog,de inkább ezt megelőzni kéne.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 25. 11:37 #20
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (wrestlingfan @ 2013.05.25. 11:33)
Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok falu esetén az egyetlen buszmegálló vagy 1 kilóméterre van a határtól és azt a távot is egyedűl kell megtennie. 
Továbbá az internet is rendkívűl veszélyes. Egy éve kiváncsiságból (semmi perverzió nem vezérelt, inkább oknyomozás lett volna részemről) alászálltam az internet mocskába és nem is sok keresgéléssel mindent meg lehet találni a pedofil tartalmaktól kezdve a kivégzésekig és a különböző véres dolgokig, mindent. Felmerűl bennem a kérdés, azon országok, ahol elérhető az internet, ott a kormányok miért olyan balf@szok? Igen azt írtam, az összes téma valamilyen bűncselekményt érínt, a pedofil képek bírtoklása és megosztása eleve az, de feltenni egy gyílkosságot, akár még bűnpártolás is lehetne, és még ott van a kegyelet sértés, szerintem ezek minden országban létező törvények. Simán lelehetne kapcsolni ezeket, csak elhatározás kérdése. 
Ugye a sok kis fruskának van WEB CAMJA, anyja apja pedig magasból sz@rik a dologra, az összes ilyen naivról készűlt video landol a különböző oldalakon. A közösségi oldalak fiatal Attention Whores-airól nem is beszélve. Ráadásul egy pervez ráér, akár egy hétig is fűzhet egy buta lányt/fiút.
Az internettel kapcsolatban ott van a szülői felelősség. Szerintem a legfáradtabb ember is képes arra, hogy 5-10 percet fordítson a gyerekére minden nap, hétvégén meg pláne. 
Illetve, mint a kedden történt esemény mutatja, mikor két feka megőlt egy katonát angliába az emberek becsukják a szeműket és sétálnak tovább.
(Jó igaz, mit lehetett volna csinálni? Sok mindent, persze megfelelő eszközökkel.) Szóval szerintem egy emberrablás esetén felsem eszmélnének.


Egyetértek azzal, amit írtál.
Viszont a "feka" szó nagyon csípi a szememet.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Hien Hien 105.