Starity

The 100 / A visszatérők (2014–2020)

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 17. 16:18 #81
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
2.11 - Coup de Grace HQ Stills
5 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, kurrek, TheDanush, LDreamP
2015. február 17. 16:25 #82
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
2.12 - Rubicon HQ Stills
5 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, kurrek, TheDanush, LDreamP
2015. április 05. 12:17 #83
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
2x13 - Resurrection
4 felhasználónak tetszik: Julietta_, Bessie, TheDanush, LDreamP
2015. április 05. 12:19 #84
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
2x14 - Bodyguard of Lies
4 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, TheDanush, LDreamP
2015. április 05. 12:21 #85
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
2x15 - Blood Must Have Blood: Part 1
6 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, TheDanush, LDreamP, alexahemingway, lalalalisa
2015. április 05. 12:23 #86
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
2x16 - Blood Must Have Blood: Part 2
7 felhasználónak tetszik: hailey19, Julietta_, Bessie, TheDanush, kurrek, LDreamP, alexahemingway
2015. április 11. 08:07 #87
- törölt felhasználó -    
Újdonság: Murphy a harmadik évadtól kezdve állandó szereplő lesz! pompom.gif heart.gif Mellesleg ő és Bellamy az egyik olyan karakter, aki hatalmas változáson esett át a második évadon, egyébként meg hatalmas forma. rohog.gif Hogy bírjuk ki őszig a sorozat nélkül? laugh.gif cray.gif

https://38.media.tumblr.com/36d0c96758c8aacd874be1b41eced5ab/tumblr_nkdbbkwCN81ruf4yro3_250.gif https://33.media.tumblr.com/b0c90d7587d6d14b93f7fb43243c4c29/tumblr_nkdbbkwCN81ruf4yro6_250.gif
9 felhasználónak tetszik: Bessie, Lilies, kurrek, TheDanush, rammievengeance, Cintii, Alison Lerman, Bogiii5, LDreamP
2015. április 16. 11:15 #88
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Halihó! biggrin.gif
Körülbelül 2 napja találtam a meg ezt a sorozatot és egyfajta próbaképp elkezdtem nézni. Jelenleg a második évad hatodik részénél járok, de nem tudok leállni ohmy.gif Nagyon a szívemhez nőtt a sztori és maguk a karakterek is. Elolvastam az eddig írt véleményeket és rá kellett jönnöm, hogy eléggé egyhangúak a dolgok, a szereplők kedvelése iránt. Csak úgy, mint ti én is odavagyok a Blake testvérekért. Bellamy és Octavia a legjobb testvérpáros. heart.gif Már az első perctől kezdve, nagyon megkedveltem őket. Clarke és Finn páros engem egy icipicit irritálnak, Clarkeot inkább Bellamy mellett képzelném el blush.gif Bellamy tényleg hatalmas fejlődésen ment keresztül. Nekem nagyon bejött a gonosz, uralkodó énje is, de a mostani Bellamy is nagyon ott van biggrin.gif Az első évadban kedveltem az Arkon maradt embereket, de amióta lejöttek a Földre legszívesebben megfojtanám őket egytől-egyig. Azt hiszik, hogy most hogy ők megérkeztek, majd átveszik az irányítást. Csak azt felejtik el, hogy leküldtek az ismeretlenbe 100 fiatalt, akiknek egyedül kellett túlélniük minden szarságot...Engem személy szerint rettentően irritál Jaha és Kane. Valahogy nekem nem jön be ez a megöletem magam dolog. Inkább gondolkodniuk kellene és hallgatni a fiatalokra blush.gif Viszont Abbyt ( Clarke anyját ) nagyon bírom a kezdetektől fogva smileeee.gif
Igaz, hogy még nem fejeztem be a második évadot, de teljesen bezsongtam, hogy lesz harmadik évad. w00t.gif w00t.gif
Amúgy meséltem a barátaimnak a sorozatról, de senki sem tudta, hogy miről beszélek, szóval jó tudni, hogy rátok számíthatok. Rossz lett volna ha nem tudom elmondani a véleményem rohog.gif
* Bocsi a hosszú nyáladzásért *
5 felhasználónak tetszik: Bessie, kurrek, TheDanush, CandUs, LDreamP
2015. április 21. 18:45 #89
Lilies
Lilies
visszatérő vendég
 
Státusznemmmmmmm
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.05.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 29
Azonosító: 242295
Offline offline
Murphy a legjobb cool.gif Imádom és Richardot is, annyira illik hozzá ez a szerep.
Lydia, írj ha végignézted, aztán kidumálhatjuk az évadzárót meg mindent. biggrin.gif
Nem tudom hogy fogom kibírni őszig, ez most a legkedvencebb sorozatom, pedig jópárat nézek. Egyébként van itt tumblis? Mert én általában a The 100ról, (na jó leginkább Murphyről és Richről) posztolok, jó lenne magyarokkal is fangirlködni, szóval várom levélbe, vagy ide (nem tudom lehet-e?) a címeket! laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Lydia, CandUs, LDreamP
2015. április 24. 17:25 #90
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egyébként ez érdekes kérdés. Én is sokat gondolkoztam rajta. Clarke-ot ott egyfajta vezetőnek tartják, de az anyjának igaza van abban, hogy ők még csak gyerekek. Egyedül azt felejtik el, hogy nekik is lehet igazuk. És igen, ők küldték le azt a 100 gyereket, szinte a halálba, most meg verik a mellüket, mint a majmok, hogy ők az urai mindennek? rolleyes.gif
Én speciel imádom a helyi lakosokat. Ki tudja hányféle nép létezik még a bolygón, és miféle lények? Remélem a következő évadban láthatunk belőlük többet. Már az első évadnál is éreztem, ez iszonyat nagy sorozat lehet, és a második évad beváltotta a reményeimet. Amilyen történéseket beletesznek az lélegzetelállító. Plusz jó színészeket szállítottak nekünk. rohog.gif
Azért fura, hogy az évadok során mennyi változáson mennek át a szereplők. Hogy mi lesz a 3-ik évadban meg se merem jósolni, de nagy lesz az is tuti. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lydia, kurrek, Cintii, TheDanush, CandUs, LDreamP
2015. április 25. 20:18 #91
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Huhhh hát végignéztem, atyavilág mennyi minden történt. Nekem rettentően tetszett a második évadban, hogy végre beláttunk a " hegyi emberekhez " is egy kicsit. Érdekes volt, izgalmas néha idegtépően és körömlerágósan sok minden történt, de végeredményben te jó isten: IMÁDTAM.
Igen Richard / Murphy karaktere hozzám is közel áll. Az elején, istenem mennyire rühelltem szegényt...de most már hatalmas favorit. És bármennyire is izé, mikor a második évadban ( VIGYÁZZ SPOILER ! ) Clarke beküldte Bellamyt Mount Weatherbe és ott megkínozták...basszus kajakra elbőgtem magam. blink.gif Légyszi mondjátok, hogy ezzel nem voltam egyedül...
Amúgy ti mit gondoltok Clarkeról? Nekem még mindig egy kicsit unszimpatikus...Vagy nem is tudom. És ami Lexával volt? Engem az szó szerint sokkolt ohmy.gif Nem gondoltam volna, hogy ilyen végkifejlete lesz a kettejük kapcsolatának.
Na jó és még egy kérdés...Szerintetek mi volt az az évadzárós rész? Mi történt valójában a Fényvárosban? Nekem is kicsit hátborzongató volt, főleg miután Murphy drágám megtalálta a videót... ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2015. május 16. 17:27 #92
- törölt felhasználó -    
A napokban a sorozat készítői bejelentették, hogy a harmadik évad majd csak 2016 elején érkezik ohmy.gif A forgatások júliusban kezdődnek, így valószínű, hogy nem kamuhírek, de remélem ez még változik... 1 év a The 100 nélkül viszont szörnyű lesz cray.gif
7 felhasználónak tetszik: Klauflau, TheDanush, kurrek, Bessie, silenc, Cintii, Alison Lerman
2015. június 14. 12:33 #93
- törölt felhasználó -    
Az első - sajnos elég kicsit - kép a harmadik évadhoz beer.gif heart.gif
9 felhasználónak tetszik: Cintii, Julietta_, kurrek, Bessie, Klauflau, TheDanush, silenc, CandUs, LDreamP
2015. június 14. 13:26 #94
gaeljet2
gaeljet2
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 138485
Offline offline
http://img11.hostingpics.net/thumbs/mini_297189the100s3.jpg
(2048X820)


you're welcome smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Cintii, Bessie, Klauflau, TheDanush, silenc, CandUs
2015. június 14. 15:08 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (aloerie @ 2015.06.14. 12:33)

Nagyobb beer.gif
7 felhasználónak tetszik: Cintii, Julietta_, kurrek, Bessie, Klauflau, TheDanush, CandUs
2015. július 29. 20:06 #96
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Michael Beach (Sons of Anarchy) és Zach McGowan (Black Sails) beszáll egy-egy visszatérő szerepre, ÉS Alycia Debnam-Carey (Lexa), aki hamarosan a Fear The Walking Dead első évadában lesz fontos szereplő, továbbra is a szereplőgárda tagja. w00t.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: kurrek, Klauflau, TheDanush, CandUs
2015. augusztus 17. 14:08 #97
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (aloerie @ 2015.05.16. 17:27)
A napokban a sorozat készítői bejelentették, hogy a harmadik évad majd csak 2016 elején érkezik  ohmy.gif A forgatások júliusban kezdődnek, így valószínű, hogy nem kamuhírek, de remélem ez még változik... 1 év a The 100 nélkül viszont szörnyű lesz cray.gif

Ó, ne már. Mindig a jó sorozatokat húzzák? huh.gif
Egyébként bocsi, hogy így névtelenül bepofátlankodok, de megláttam a topikot és nem bírtam ki.wub3.gif Esetleg valaki, valamit tud arról, hogy a harmadik évadban mire számíthatunk? Egy kis morzsa? Vagy valami? Ha már ennyi ideig húzzák az agyunkat, adhatnának valami kis ízelítőt..
2 felhasználónak tetszik: Bessie, CandUs
2015. augusztus 17. 15:44 #98
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2015.08.17. 14:08)
Ó, ne már. Mindig a jó sorozatokat húzzák? huh.gif 
Egyébként bocsi, hogy így névtelenül bepofátlankodok, de megláttam a topikot és nem bírtam ki.wub3.gif Esetleg valaki, valamit tud arról, hogy a harmadik évadban mire számíthatunk? Egy kis morzsa? Vagy valami? Ha már ennyi ideig húzzák az agyunkat, adhatnának valami kis ízelítőt..


Én annyit tudok, hogy lesz pár hónapos időbeni ugrás...(manapság ez menő úgy látszik)
Amúgy múlthéten kezdték csak el forgatni a 3. évadot, szóval lassan csak kapunk majd valamit.
Ezt pedig az egyik fordító facebookján találtam még a múltkor:

"A Weather hegyi katasztrófa miatt, nem csak Clarke fog szenvedni, hanem Bellamy is. Mindketten a bűntudattal fognak megkűzdeni, mivel mint tudjuk, rengeteg ártatlan embert is
megöltek. Eliza Taylor (Clarke) a következőt mondta Comic Con-on: "Amit Clarke tett, az hatalmas traumatikus problémákat fog önmagában eredményezni. Úgymond elfutott a felelősség
elől, otthagyva a tábort, pedig ez Clarke-ra nem jellemző. Ezen okok által, egy kicsit el fogja veszíteni a fejét. Annak ellenére, hogy Clarket ennyire megviselte a történtek, Bellamy ahhoz képest "könnyen" veszi az akadályokat, és máris a tábor egyik "vezetője" lesz. Pontosabban egy csapaté. Comic Con-on az is elhangzott, hogy a 3. évad egy kisebb időugrással
fog kezdődni. Jason Rothenberg a következőt mondta: "Hónapokkal a 2. évad történései után fog játszódni a 3. évad. A 3.évad teljesen eltérő lesz az 1. és 2. évadtól. Tudjuk azt,
hogy Lexa vissza fog térni és mostmár azt is tudhatjuk, hogy találkozni is fog Clarke-al. A Comic Con-on felmerült egy kérdés, ami így hangzik: "Vajon még meg lehet menteni Clarke
és Lexa kapcsolatát?" Jason erre ezt válaszolta: "Úgy gondolom, hogy igen, mivel Lexa vissza fog térni a műsorba. Megállapodást fognak kötni(?) egymás között a békére, azonban ettől függetlenül, mindkettőjük kezére vér tapad. Bár a háborúnak vége, a feszültség nem múlik az emberek között. De ez nem lesz így sokáig." Kiszivárgott az legelső rész címe is, ami nem más mint : "Wanheda - Part One". A "Wanheda" kifejezés a Földiek mitológiájából ered, bár a pontos jelentését nem tudjuk. Mint tudjuk, a 3. évad inkább a Földiek kultúrájával fog foglakozni. Jó pár oldalon feltűnt, miszerint az évadnyitó, az Under The Dome-hoz hasonlóan, két részes lesz, ami egyszerre fog érkezni.
A 3. évadban, Bellamy első sorban inkább a csapatára fog összepontosítani, nem pedig Clarke-ra. Bob Morley a következőt mondta: "Jó dolog bármiféle érezelem kifejezése. Nem igazán fogja értékelni Bellamy a romantikus kötődéseket. Jobban el tudja majd viselni a konfliktusokat, mint a szerelmi románcokat."
Jason Rothenberg szintén hozzátett valamit, azonban Clarke-al kapcsolatban: "Clarke eltemeti önmagában azokat a dolgokat, amiket tett, és amivé vált. Ez nem igazán fog jót tenni
az "emberségének"". Szóval mielőtt bármiféle kapcsolatot próbálna kialakítani, akár Bellamy vagy akár Lexa iránt, előtte szembe kell néznie a saját démonjaival. Comic Con-on Rothengerg a következőt mondta: "Rengeteg mindenre még várnunk kell. Ez egy lassú folyamat... Kicsit nehéz visszaszokni a forgatáshoz. Nem akarjuk elsietni a premiert, mivel így több mident
tudunk átgondolni/megtervezni. Az első epizód számunkra is különös, mivel mint ahogy említettük, teljesen eltérő lesz az első két évadtól. Azonban most jöjjön egy kis jó hír a rajongók
számára. Betekintést nyerhetnek majd a nézők/rajongók arra a pillanatra, hogy mégis mi történt egy évszázaddal ezelőtt. Nagyon méjre el fogunk merülni az ALLIE témával kapcsolatban. Részletesen bemutatunk mindent, többek között azt is, hogy mégis miért volt közel egy évszázadig a Föld olyan, amilyen. Véleményem szerint, nagyon tetszeni fog ez a kis történet a nézőknek." Rothengerg egy másik témában így folytatta: "2 hatalmas sztori lesz a 3. évadban. Az egyik a mesterséges intelligenciával rendelkező hölgy (ALLIE), a másik pedig a Földiek és az Égiek közötti konfliktus. Mindent erre a kető sztorira fogunk alapozni. Visszatérve a betekintéses részhez, a Földiek kapcsán még annyit, hogy az ő kulturájukba is mélyen bele fogunk ásni. Meg fogjuk érteni a cselekedeteiket, azt, hogy mi is történt az Égiek előtt, továbbá még azt, hogy mégis hogyan kovácsolódtak össze ennyien. Végül persze azt, hogy ők hogy-hogy nem haltak meg a fertőzésben, és hogy-hogy képesek a szabadban lenni (mivel ugye a Weather hegyiek képtelenek voltak)."
Eddig a történetről volt szó, most térjünk át a szereplőkre. Nem, nem az állandó szereplőkre, hanem azokra, akik érkezni fognak a 3. évadban. Nézzük is az első színészt, akit láthatunk
majd a 3. évadban. Neil Sandilands fogja játszani "Titus"-t, aki a Földiek egyik vezetője. Ő a "Régi Gárda" atyja, és mindvégig azért küzd, hogy megvédje a Földiek fentmaradt civilizációját
és hogy megalapozza a sorsukat. Nézzük a következő személyt, aki csatlakozik a 3. évadhoz. Ő nem más mint Zach McGowan. Ő fogja játszani "Roan" szerepét, aki egy Földi harcos. Többször fel fog tűnni majd a műsorban. Roan egy olyan karakter/személy, akit senki nem állíthat meg abban, hogy elérje azt, amit akar.
A következő karakter pedig Michael Beach lesz, aki szintén szerepelni fog a 3. évadban. Ő az Égiekhez fog csatlakozni, Pike néven. Ő egy kemény és karizmatikus tagja lesz az Égieknek.
Még nem tudni, hogy Pike szerepe mi lesz az Égiek között."

2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Bessie
2015. augusztus 31. 20:10 #99
Dmon
Dmon
új tag
 
StátuszIn the city of fallen angels, Where the ocean meets the sand....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.21.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 241617
Offline offline
Fuh, jo kis sorozat, várom már a folytatást :-D
2015. október 10. 13:03 #100
- törölt felhasználó -    
Olyan jó sorozat happy.gif Kár,hogy azt olvastam,hogy csak 2016 márciusában jön ki a harmadik évad sad.gif Most néztem ki két évadot erre a következő rész és köztem 4-5 hónap van :/
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!