Starity

The 100 / A visszatérők (2014–2020)

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 01. 21:39 #121
- törölt felhasználó -    
a 3. évad 9. részéhez (spoileres):
oké.. Lexa meghalt.. három hét alatt (nagy nehezen) túl tettem magamat rajta, de most Lincoln? ez komoly? tökre örültem az elején, hogy Richard (Murphy) tök sokat szerepel mosanában, mert az egyik kedvencem.. vártam ezt a részt.. már két hete mást sem csinálok. ülök a gép előtt, hogy 'hú de jó, most tök izgis lesz meg minden, most majd jó kis csaták lesznek ezek után'.. frászt.. nem volt semmi.. Bellamy-nak végre megjött az esze,és a jó oldalon áll, Monty-val együtt, de Monty anyját még mindig ki nem állhatom, Pike-ról meg inkább nem is mondok semmit. arról nem is beszélve, hogy ott van az a csaj aki most a heda akar lenni, és megölte Adent.. hát ez király, most legalább Clarke elviszi annak a Luna csajnak a heda lelkét, és remélem lesz belőle valami. azért imádkoztam a végénél, hogy Murphy nehogy össze jöjjön azzal a csajjal, mert nagyon utáltam volna érte.. Octaviára nagyon ki vagyok akadva, mert nem képes felfogni, hogy Bellamy most komolyan segíteni akart neki.. aztán volt az a két srác akiket nem nagyon értettem minek kellettek oda? komolyan ebben a részben több volt a szerelmes jelenet mint az egész 3. évad alatt együtt véve. arról nem is beszélve, hogy Jasper nem is szerepelt. két hetet vártam, és most nem szerepelt.. tök jó. ohh, azt még megemlíteném, hogy ez a rész sok volt nekem. olyan gyorsan akart minden történni. aztán ott van Azgeda hercege.. őt is fejbe tudnám lőni, de szerencsére ő csak keveset szerepelt. aztán ott volt Abby és Kane.. őket is.. az ő szerelmi szálukat is három évadig húzták, és ennyi? egy csók? komolyan.. szerintem a mostani részben egyedül Harper volt az akire nem akadtam ki kicsit sem. és nem akarok elhamarkodottan ítélni, de szerintem eddig a harmadik évad a legrosszabb.
2 felhasználónak tetszik: Mrs.Joker, CandUs
2016. április 01. 21:50 #122
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
nekem is van véleményem a legújabb részről.. spoileres
hát én nagyon ki vagyok. nem tudom ki hogy van vele, de nem értem miért kell itt is megölni minden egyes átkozott szereplőt akit imádok (komolyan, tisztára hozza a Teen Wolf színvonalat). előző részben Lexát rakják ki, most Lincolnt? jó, gondolom nekik is van magánéletük meg minden, de ne legalább egy halállal..
hova keveredett Jasper és Raven, pont ebben a nagy helyzetben? jó, tudom nem adhattak mindenki szájába sorokat de akkor is, legalább egy kicsit szerepelhettek volna benne.
ez az új hedás dolog az ami nagyon az idegeimre megy. oké, azt még úgy fel tudtam dolgozni hogy a kisköjkök fejét levágja, de ez, hogy most ő a heda és az égieket megöli, na ezt nem. és remélem most nem ő lesz a nagy heda, mert akkor nekem kész végem, mi lesz tovább?
ami meg nagyon tetszett, az Bellamy wub.gif úristen, annyira de annyira örülök annak hogy végre észbe kapott, de erre elfogják, megkötözik, hasonlók. pedig ő csak segíteni szeretett volna, vagyis gondolom.
ezek után kíváncsian várom a folytatást.. na, ebből mi lesz. wub3.gif
2016. április 02. 20:05 #123
- törölt felhasználó -    
Helló, új fangirl a láthatáron blush.gif

!spoiler

Sírtam. precious baby Lincoln. Borzasztóan megindító volt, amikor Octavia végignézte(!), ahogy megölik a szerelemét, a lélektársát... Ott volt végem.
Ez az A.L.I.E-s fonal nagyon izgalmas. Mondjuk, vannak még számomra homályos foltok benne, de a történet előrehaladtával (remélhetőleg:D) minden kiderül.
Az új Heda csaj (Ontari) meg, hát tejóég, a Mt Weather-es Cage óta senki nem idegesített ennyire a sorozatban. Remélem, hamar eltűnik a színről, de ahogy az lenni szokott ilyen szereplőknél, még pár részen át biztosan boldogítani fog minket. Remek.
És Bellamy, ó. Drága. Bár még mindig nem tudom túltenni magam azon, hogy a Bellamy Blake, akit láttunk két évadon keresztül, hagyja, hogy egy őrült, gyáva ember nemhogy átvegye az irányítást a Tábor fölött, ész nélkül gyilkoljon, de még azt is teszi, amit mond. De legalább ebben a részben észhez tért, nagyon helyes, ideje volt. Bob Morley-ra pedig még mindig nem tudok mást mondani: zseniálisat alakított megint.
Ééés végre Kabby wub.gif Már vártam erre pillanatra, bár ez szerintem csak idő kérdése volt, hogy megtörténjen:3
Ha már párosok.. Érzitek ezt? Nem? Jó. Mert én sem. Ez a #NincsSeholBellarkeSzag. DE én nem hagyom, hogy Jason kioltsa belőlem a reményt, Bellarke is real wub3.gif wub3.gif Tudomtudom.

A 3x10 előzetese pedig csak nosmart.gif wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. április 04. 16:30 #124
Lilah McMurphy
Lilah McMurphy
új tag
 
Státuszválaszolni fogok. tényleg.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.29.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 252719
Offline offline
Üdv egyébként a fandomban:)

!spoiler!
Hh, igen, Lincoln. Az a vicc, hogy nekem három kedvenc szereplőm volt a sorozatban a második évad óta: Lexa, Lincoln és Murphy. És most csak ülök és kínosan nevetgélek magamban... rolleyes.gif Tudom, hogy Ricky Whittle az Amerikai isteneket csinálja (meg Rothenberggel amúgy is problémáik voltak), tudom, hogy Alycia Debnam-Carey a Fear The Walking Deadet csinálja, plusz végig csak mellékszereplő státuszban volt, és tudom, tudom, hogy máshogy nem lehetett volna a karaktereiket eltüntetni a sorozatból, csak akkor, ha meghalnak, de istenem, legalább egy csatában haltak volna meg! Dicsőségesen! Nem egy véletlen lövéstől, nem a sárban térdelve...
Ettől függetlenül még mindig megvan a sorozatba vetett hitem (mint mondtam, Murphy még szerencsére megvan, él és "virul", és ebben a legutóbbi részben is olyan szupi sassy pillanatai voltak, hogy imádtam laugh.gif ), mert alapvetően érdekel a világ, amit kialakítottak, és érdekelnek a karakterek is, mert nagyon-nagyon sokat fejlődtek az első évad óta, és legtöbben a jó irányba, csak... Több halottat ez az évad már nem bír el, szóval légyszi' ne terheljük túl.
Ja, és Ontarit mellőzük. Szörnyen fárasztó. Ha már veszélyes grounder kiscsajok, akkor Emori. wink.gif
Ja, és ja. És Kane meg Abby. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. április 04. 18:24 #125
- törölt felhasználó -    
halihó, gondoltam belinkelem ezt a videót. a földiek himnusza wub.gif

A mostani részről pedig annyit, hogy szerintem Clarke a tűz őrzőjeként nagyon érdekes lehet.(úgyhogy az a fogadalmam, hogy Lexa halála után nem nézem a sorozatot, fuccsba ment) És még nagyon érdekel az egész CoL és ALIE szál, szóval remélem a jövőben több flashback lesz. Lincoln halála nagyon bánt, akárcsak Lexáé is, sokkal hősiesebb halált érdemeltek volna. Kabbyéknek meg naaaaagyon örülök wub.gif És egy ideig fura módon szimpatizáltam Ontarival, de mostmár ehh...hagyjuk. És Titus halálát is sajnálom egy nagyon picit...de tényleg csak nagyon picit, elvégre lelőtte Lexát és kínozta Murphyt. unsure.gif Apropó Murphy, tök jó, hogy több szerepet kap blush.gif Csak remélem Ontari nem nyírja dühében vagy valami.
Pikeról meg szót se ejtek, lehet sejteni a véleményem dry.gif
És Bellamynak végre megjött az esze, köszönöm, err várok már mióta. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Lilah McMurphy, CandUs
2016. április 05. 16:39 #126
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Lincoln halála nem volt újdonság. Egy vagy két oldallal előrébb írtam is hogy másik sorozatban kapott szerepet, úgyhogy valószínűleg parkoló pályára fog itt kerülni. Hát végleg kiírták. dry.gif Sajnálom, mert iszonyat bírtam. Hiába "vegetált" újabban, én jobban szerettem, mikor kemény földi harcos volt és úgy odacsapott, hogy az na. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. április 05. 21:08 #127
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3871
Csatolások: 9246
Azonosító: 1360
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.04.05. 16:39)
Lincoln halála nem volt újdonság. Egy vagy két oldallal előrébb írtam is hogy másik sorozatban kapott szerepet, úgyhogy valószínűleg parkoló pályára fog itt kerülni. Hát végleg kiírták. dry.gif Sajnálom, mert iszonyat bírtam. Hiába "vegetált" újabban, én jobban szerettem, mikor kemény földi harcos volt és úgy odacsapott, hogy az na. rohog.gif

Lincoln halálának semmi köze ahhoz, hogy Ricky egy másik sorozatban kapott szerepet. Ez azután történt, hogy leforgatták a 3. évadot. A showrunner Jason R. terrorizálta (bullied) Rickyt, kivágta a jelenetit, és a minimálisra csökkentette Lincoln szerepét. Ezért is töltötte a karakter ideje nagy részét tömlöcbe vetve, a háttérben. A végén pedig brutálisan kivégezte. Amolyan erőfitogtatás a showrunner részéről. Ricky anyja korábban beszélt erről twitteren, Ricky pedig a napokban készül interjút adni a témáról.
2 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs
2016. április 05. 21:27 #128
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (saii @ 2016.04.05. 21:08)
Lincoln halálának semmi köze ahhoz, hogy Ricky egy másik sorozatban kapott szerepet. Ez azután történt, hogy leforgatták a 3. évadot. A showrunner Jason R. terrorizálta (bullied) Rickyt, kivágta a jelenetit, és a minimálisra csökkentette Lincoln szerepét. Ezért is töltötte a karakter ideje nagy részét tömlöcbe vetve, a háttérben. A végén pedig brutálisan kivégezte. Amolyan erőfitogtatás a showrunner részéről. Ricky anyja korábban beszélt erről twitteren, Ricky pedig a napokban készül interjút adni a témáról.

pancser dry.gif ilyen pasasra csak ezt lehet mondani.
2016. április 08. 20:26 #129
- törölt felhasználó -    
a 3. évad 10. részéhez (spoileres):
végre.. meghajolo.gif a legelején nem amikor Lindsey neve elcsúszott az introban akkor egy kicsit megijedtem, de szerencsére szerepelt ebben a részben is. először nem tetszett, mert tudtam, hogy ebben a részben fogja megverni Octavia Bellamy-t, de ez legalább izgalmas volt. aztán nagyon örültem, hogy egy hónap után újra láttam Jaspert blush.gif azt hiszem, hogy A.L.I.E.-t még mindig gyűlölöm Jahaval együtt, de most már Abby-t is, bár szerintem én is bevettem volna a kulcsot egy barátomért, úgyhogy őt nem annyira gyűlölöm. de Pike-ot végre kinyírták, jee yahoo.gif ebben a részben már kezdtem megkedvelni Ontarit, amikor a végén kiakadtam rá, mert az amire nem számítottam, hogy Murphy bevallja neki, hogy van valakije, de megtette, és ezután... dry.gif tehát ezt a csajt megint utálom, de a végén.. ez után a jelenet után már azt hittem vége lesz a résznek, de nem. és omg!! Jasper és Clarke a harmadik évad óta először találkoztak, és úr isten, de imádtam azt a jelenetet. tehát bátran ki merem jelenteni, hogy ez volt talán a széria legjobb része, de ha nem is akkor a 3. évadé biztosan. komolyan, ma először mosolyogtam The 100 részen a 3. évad óta, szóval köszönöm meghajolo.gif
2016. április 09. 18:47 #130
- törölt felhasználó -    
Elismerem, pörgős rész volt yes.gif A Murphy-Ontari szálat én személy szerint nagyon élveztem, mondjuk a végén meglepődtem, hogy Murphy bevallotta, hogy van valakije. Clarke-ot nagyon hiányoltam, oké hogy végére befutott, de mégiscsak ő a főszereplő vagy mi unsure.gif Abby miatt meg rendesen szomorú vagyok, bíztam benne, hogy nem veszi be a chipet.
Jaspernek viszont örültem, hiányzott már. blush.gif És nagyon örülök, hogy átadták Pike-ot, remélem most már aránylag nyugi lesz Árkádiában. (biztos nem, de naa sad.gif rohog.gif )
Azért jó lenne már egy-két flashback, nem?
2 felhasználónak tetszik: Lisanne, CandUs
2016. április 09. 20:37 #131
WonderWoman2000
WonderWoman2000
új tag
 
StátuszLe kell zuhannunk egy párszor, hogy megtanuljunk repülni. - Flash
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 1
Azonosító: 255287
Offline offline
Jó, lehet, hogy oltári nagy baromságot fogok mondani, de csak szerintem illik össze Jasper és Raven? wub3.gif wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: Lisanne, CandUs
2016. április 14. 18:42 #132
- törölt felhasználó -    
Akit érdekel, kaptunk még pár promót a holnapi részhez. Aaawww, Bellarke reunion wub.gif wub.gif blush.gif
De Ravenért fáj a szívem. Annyira nem ezt érdemelné.
2016. április 15. 21:22 #133
- törölt felhasználó -    
a 3. évad 11. részéhez (spoileres):
Úr isten! Ezt még sose mondtam egy 3. évados részhez, de.. azt kell, hogy mondjam, hogy ez a rész különösen tetszett smileeee.gif először nagyon rosszul esett, hogy Jasper még mindig ennyire haragszik Clarke-ra, de a végére szerencsére kicsit javult a helyzet. Igazából Monty az akit nagyon sajnálok, az anyja miatt. A.L.I.E.-t pedig tényleg elpusztíthatnák, és fogják is gondolom. Annak nagyon örültem, hogy Jasper nem pusztította el Lexa lelkét. Azt hiszem, így most még jobban imádom wub3.gif Imádtam, hogy az egész első évados bagázs egy részben szerepelt, erre vártam már mióta heart.gif Igaz, hogy sok volt benne a kiabálás, de összegezve, örülök, hogy Raven jól van, és hogy együtt meg fogják ölni A.L.I.E.-t laugh.gif Mást nem tudok mondani, ez a rész elképesztő volt, nekem legalább is mindenképpen meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Lisanne, CandUs
2016. április 15. 21:30 #134
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
3. évad, 11. rész wub.gif
omájgáááád wub.gif ezzel a "szóval" tudom jellemezni a részt. blush.gif reméltem ha több lesz a közös Raven + Jasper, vagy a Raven + Bellamy jelenet, de így is jó volt wub.gif Imádtam Clarke nagy visszatérését heart.gif hiányzott már a Wanhedám :33
Bellamy... mint mindig, hozta az édes bociszemes formáját, amitől megint elájultam, mint mindig. wub.gif hogy lehet ilyen édes? blush.gif
Monty.. úristen, szegénykémnek az arcát szenvedés volt nézni amikor az anyját kinyírta.. unsure.gif szegényeeem:( lehet hogy csak én voltam olyan furcsa, de örültem volna egy kis Monty + Octavia jelenetnek wub.gif Apropó Octavia, sokáig azthittem tényleg elhagyja a többieket, de hála istennek ez nem történt meg, we love O. wub.gif
akit nagyon hiányoltam az Murphy.. ilyenkor ő hol van, nyaral? vagy most mi? nem értem miért nem lehetett belerakni :/ na mindegy, ettől függetlenül imádtam a részt, de az az Alie-től még mindig idegrángásom lesz, úgy hozzá repítenék már egy tányért.. és a Jaha is, fú már. hagyja már abba ezt a City Of Light-os témát, a falra mászom tőle rohog.gif érdekel hogyan intézik el őket. rolleyes.gif
hozzátenném, hogy örülök Ravennek, hogy jól van wub.gif
2016. április 16. 11:46 #135
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
3x07 - "Thirteen" stills
beer.gif blush.gif
6 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, Lisanne, alexahemingway, LDreamP, JisooKim
2016. április 16. 11:48 #136
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
3x08 - "Terms and Conditions" stills
beer.gif blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Lisanne, CandUs, LDreamP
2016. április 16. 11:49 #137
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
3x09 - "Stealing Fire" stills
beer.gif blush.gif
6 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, kurrek, Lisanne, CandUs, LDreamP
2016. április 23. 22:45 #138
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (missdaisy @ 2016.04.16. 11:49)
3x09 - "Stealing Fire" stills
beer.gif blush.gif

2 felhasználónak tetszik: CandUs, LDreamP
2016. április 23. 22:49 #139
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x10 - "Fallen" stills (HQ)
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. április 23. 22:51 #140
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x11 - "Nevermore" stills (HQ)
2 felhasználónak tetszik: hailey19, CandUs
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!