Starity

The 100 / A visszatérők (2014–2020)

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 23. 22:54 #141
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x12 - "Demons" stills (HQ)
5 felhasználónak tetszik: hailey19, Cintii, Lisanne, missdaisy, CandUs
2016. április 23. 22:56 #142
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
3x13 - "Join or Die" stills (HQ)

6 felhasználónak tetszik: hailey19, Cintii, Lisanne, missdaisy, CandUs, LDreamP
2016. május 01. 15:17 #143
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Teljesen ráfüggtem... Szavak nincsenek erre. Mondhatjuk, hogy 24 óra alatt kivégeztem az első évadot. Nem is tudom, hogy mit mondjak, annyi minden van bennem ezzel a sorozattal kapcsolatban: jelenleg csak annyi jön ki belőlem, hogy hatalmas az imádat. Borzasztóan elgondolkodtató, és sajnos nagyon realisztikus is egyben. 2x01-nél tartok, és alig várom, hogy folytathassam smileeee.gif (Kellett nekem tegnap felmenni a Tumblr-re, ahol láttam egy Kabby-s gif posztot. Ott lett nekem végem, és váltam 100 függővé biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. május 01. 17:37 #144
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.05.01. 15:17)
Teljesen ráfüggtem... Szavak nincsenek erre. Mondhatjuk, hogy 24 óra alatt kivégeztem az első évadot. Nem is tudom, hogy mit mondjak, annyi minden van bennem ezzel a sorozattal kapcsolatban: jelenleg csak annyi jön ki belőlem, hogy hatalmas az imádat. Borzasztóan elgondolkodtató, és sajnos nagyon realisztikus is egyben. 2x01-nél tartok, és alig várom, hogy folytathassam smileeee.gif (Kellett nekem tegnap felmenni a Tumblr-re, ahol láttam egy Kabby-s gif posztot. Ott lett nekem végem, és váltam 100 függővé biggrin.gif )

minden évadban teljesen új szintre emelkedik. majd meglátod. biggrin.gif Ja és van egy rossz hírem. Elkaptad te is a the 100-kórt. Gyógyíthatatlan, úgyhogy így jártál biggrin.gif Mi már rég benne vagyunk biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 03. 18:11 #145
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.05.01. 17:37)
minden évadban teljesen új szintre emelkedik. majd meglátod. biggrin.gif Ja és van egy rossz hírem. Elkaptad te is a the 100-kórt. Gyógyíthatatlan, úgyhogy így jártál biggrin.gif Mi már rég benne vagyunk biggrin.gif  rohog.gif


Jaj, szombat óta képtelen vagyok leállni -a zh-k és beadandók kárára :'( :'D - 2x14-nél tartok és még mindig ilyen "OMG" és tátott szájjal nézős pillanataim vannak. Én komolyan mondom, hogy sorozat engem szerintem így nem kapott el -pedig daráltam már párat-, mint ez. Olyan hamar elrepül az a 40 perc, hogy ihaj-csuhaj én meg csak a play gombot nyomkodom egyfolytában. Érdekes karakterek, k.rva jó eseményszálak, rendesen összerakták ezt a sorozatot, na. Bár Clarke néha idegesít -pláne amikor az a Finn-es szenvedés volt. Megérdemelte, hogy meghaljon, 18 ember életét vette el dühből.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. május 05. 10:22 #146
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Végre sikerült felzárkóznom, megnéztem az eddig megjelent összes részt. Van egy mocskos szám, az tény, de most nem volt elég a szókincsem arra, hogy végigkáromkodjam a 3x13 -at. A 40 perc felében kb. üvöltöttem a laptoppal, szerencsétlen macska mellettem meg csak néz, hogy milyen bolond lett a gazdája...

Én nagyon durván ki vagyok akadva az események alakulásán, Jaha-t már az előző évadban rá kellett volna lökni egy taposóaknára. A megváltó szerepe, meg ez az állandó benapocskázott dumája iszonyat idegesítő volt már az évad elején, nem, hogy most, amikor már a fél földi agy a markukban van. Alie-t egy dologért nem tudom utálni: a színésznő hangja nagyon tetszik, olyan pont jó, rekedtes, kellemes hallgatni. Amúgy meg Alie-t kb. 1000 volton sütném meg mindenféle gondolkodás nélkül.

A rész legnagyobb parája -minden elfogultság nélkül mondom- az Marcus keresztre feszítése volt. Hát WTF man? Itt gondolkoztam el azon elég erősen, hogy miért nézem ezt a sorozatot? Hát szükségem van arra, hogy a kedvenc karaktereimet szenvedni lássam?! Ez az egész Alie-s vallásos cucc viszont kicsit olyan, mintha egy görbe tükör lenne a társadalomnak, vallási fanatikusoknak.

Kíváncsi vagyok, hogy a maradék 3 rész mit tartogat számunkra; egyszerűen tűkön ülök, hogy láthassam. Abba meg pláne bele sem merek gondolni, hogy a 4. évadban milyen sztorit tudnak kreálni a készítők.
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Lilah McMurphy, Bessie
2016. május 07. 09:03 #147
Lilah McMurphy
Lilah McMurphy
új tag
 
Státuszválaszolni fogok. tényleg.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.29.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 252719
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.05.05. 10:22)
Végre sikerült felzárkóznom, megnéztem az eddig megjelent összes részt. Van egy mocskos szám, az tény, de most nem volt elég a szókincsem arra, hogy végigkáromkodjam a 3x13 -at. A 40 perc felében kb. üvöltöttem a laptoppal, szerencsétlen macska mellettem meg csak néz, hogy milyen bolond lett a gazdája...
Én nagyon durván ki vagyok akadva az események alakulásán, Jaha-t már az előző évadban rá kellett volna lökni egy taposóaknára. A megváltó szerepe, meg ez az állandó benapocskázott dumája iszonyat idegesítő volt már az évad elején, nem, hogy most, amikor már a fél földi agy a markukban van. Alie-t egy dologért nem tudom utálni: a színésznő hangja nagyon tetszik, olyan pont jó, rekedtes, kellemes hallgatni. Amúgy meg Alie-t kb. 1000 volton sütném meg mindenféle gondolkodás nélkül. 
A rész legnagyobb parája -minden elfogultság nélkül mondom- az Marcus keresztre feszítése volt. Hát WTF man? Itt gondolkoztam el azon elég erősen, hogy miért nézem ezt a sorozatot? Hát szükségem van arra, hogy a kedvenc karaktereimet szenvedni lássam?! Ez az egész Alie-s vallásos cucc viszont kicsit olyan, mintha egy görbe tükör lenne a társadalomnak, vallási fanatikusoknak.
Kíváncsi vagyok, hogy a maradék 3 rész mit tartogat számunkra; egyszerűen tűkön ülök, hogy láthassam. Abba meg pláne bele sem merek gondolni, hogy a 4. évadban milyen sztorit tudnak kreálni a készítők.

Ahh, igen-igen, ugyanezen gondolkoztam én is Kane keresztre feszítésénél, pedig nekem nem is annyira kedvenc szereplőm, mint ahogy látom, hogy neked az:) Mármint, úgy érzem, hogy a harmadik évad összes része már csak a shock value-re megy rá, nem telhet el úgy rész, hogy valaki meg ne haljon, meg ne kínozzák brutálisan, etc. Csak hány érdekesebb mellék/főszereplő veszett oda a harmadik évadban eddig, és még bőven nincs itt az évad vége.. Szóval én is az ominózus keresztre feszítésnél gondolkodtam el azon, hogy miért is nézem tulajdonképpen ezt a sorozatot?
Aztán arra jutottam, hogy John Murphy miatt, az az egyetlen, aminek örülök, hogy egyre fontosabb a szerepe, és végre olyan közegbe került, ahol nem ő a "murdering psychopath", és még Pike és Indra is hallgatnak rá (btw Pike végre nem idegesít, ezt egy jó pontnak tartom) büszke vagyok rá laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, missdaisy
2016. május 13. 22:42 #148
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Spoileres, ahogy szokott
Huh hát ez a rész megint egy érzelmi hullámvasút volt. Egy-két pillanat kiszámítható volt, meg hallottam is pletykákat (Jasper benapocskázva), de szintén hozta a minimum 50 anyázást és ijedtséget és aggódást. Mostmár húzogatom a strigulákat, hogy kit hányszor és hogy kínoznak meg.
Azon egy kicsit kiakadtam, hogy Clarke hagyta volna meghalni az anyját. Most elemezgethetnénk, hogy az embereiért tette (ahogy az anyja feldobta Jake Griffint), meg hogy az anyja úgyis megérti majd, ha nem lesz már zombi-üzemmódban, de akkor is... Kane bezzeg rögtön bevette azt a k...va chipet. Na igen, that's love!
3 felhasználónak tetszik: Cintii, Lilah McMurphy, missdaisy
2016. május 13. 23:47 #149
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ők legalább bevállalják az ilyen jeleneteket is. És ez azért nagy szám, mert a The CW egyéb műsora cseppet sem ilyen. Úgyhogy hatalmas nagy respect a készítőknek, hogy mindezt bevállalták. Negyedik évadra én se mernék még csak tippelni se, hisz mindig másról, valami teljesen új dologról van szó. Azt hiszem ez is igencsak ritka. (És berakták ezt a jó sorit midseasonbe mad.gif mad.gif mad.gif )
3 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs, missdaisy
2016. május 14. 09:26 #150
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.05.13. 23:47)
Ők legalább bevállalják az ilyen jeleneteket is. És ez azért nagy szám, mert a The CW egyéb műsora cseppet sem ilyen. Úgyhogy hatalmas nagy respect a készítőknek, hogy mindezt bevállalták. Negyedik évadra én se mernék még csak tippelni se, hisz mindig másról, valami teljesen új dologról van szó. Azt hiszem ez is igencsak ritka. (És berakták ezt a jó sorit midseasonbe mad.gif  mad.gif  mad.gif )


Igen, a CW elég magasra tette a lécet ezzel a sorozattal. Úgy tudom, hogy pont ezért is szeretik a kritikusok is, meg a nagy sorozatjunkie-k: mert mernek lépni és kemény jeleneteket csinálni. Amennyire utálom ezeket a jeleneteket, persze annyira szeretem is őket. Patthelyzet biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Cintii, Bessie, missdaisy
2016. május 14. 11:19 #151
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Már megint idegsokkot kaptam az új résztől, de ezért volt érdekes. rohog.gif Nekem nagyon nagyon tetszett, de ez a A.L.I.E. még mindig az idegeimre megy, gondolom nem csak nekem. laugh.gif Ebben a részben annyira bírtam Murphy belépőjét, tiszta hősies volt. kiss2.gif Nekem ez az Azgedás herceges bigyó az idegeimet tépte, örültem is meg nem is, mikor meghalt, vagy nemtudom mit csináltak vele.. remélem, hogy Clarke mindenkit megment.. de egy rész alatt ez lehetetlen. unsure.gif
Ami még az idegeimet tépte az a rohadt 'to be continued' felirat volt a rész végén.. thanks Jason, hogy ennyire szereted a rajongókat. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Cintii, Bessie, CandUs, missdaisy
2016. május 14. 17:52 #152
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2016.05.13. 23:47)
Ők legalább bevállalják az ilyen jeleneteket is. És ez azért nagy szám, mert a The CW egyéb műsora cseppet sem ilyen. Úgyhogy hatalmas nagy respect a készítőknek, hogy mindezt bevállalták. Negyedik évadra én se mernék még csak tippelni se, hisz mindig másról, valami teljesen új dologról van szó. Azt hiszem ez is igencsak ritka. (És berakták ezt a jó sorit midseasonbe mad.gif  mad.gif  mad.gif )

Én már pont ezen gondolkozok mióta rohog.gif Ha sikerül is kiiktatniuk ALIE-t meg a City of Light-ot, mit tudnak hozni a 4. évadra?
Amúgy ebben a részben Clarke-ot nagyon sajnáltam, kínozzák itt, kínozzák ott, hagyják már pihenni kicsit sad.gif JAsperen meg kiakadtam, valamiért bíztam abban, hogy nem veszi be a chipet, erre tessék sad.gif
Nagyon kíváncsi vagyok az évadzáróra, és nem csak azét mert Lexa is visszajön egy picit és remélem mostmár kinyírják ALIE-t, mert már tényleg idegesít rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs
2016. május 14. 18:31 #153
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Avie @ 2016.05.14. 17:52)
Én már pont ezen gondolkozok mióta rohog.gif Ha sikerül is kiiktatniuk ALIE-t meg a City of Light-ot, mit tudnak hozni a 4. évadra?
Amúgy ebben a részben Clarke-ot nagyon sajnáltam, kínozzák itt, kínozzák ott, hagyják már pihenni kicsit sad.gif JAsperen meg kiakadtam, valamiért bíztam abban, hogy nem veszi be a chipet, erre tessék sad.gif 
Nagyon kíváncsi vagyok az évadzáróra, és nem csak azét mert Lexa is visszajön egy picit és remélem mostmár kinyírják ALIE-t, mert már tényleg idegesít rolleyes.gif


Erre én is igazán kíváncsi vagyok. Elvileg visszatérnek az első évad hangulatához -ami bevallom, nekem egy kicsit hiányzik-, de még sok tippem nincs. Remélem a finálé után belengetik legalább pár mondatban az elkövetkezendő évad rövid tartalmát (ha már fél év szünetre elmegy a sori :'( )
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2016. május 14. 20:00 #154
- törölt felhasználó -    
Talán nem annyira ide tartozik, de szerintetek érdemes lenne esélyt adnom a sorozatnak? Még régen megnéztem az első egy-két részt, de valahogy kicsit vontatott volt. Viszont mostanában sok jót hallok róla, ezért szívesen elkezdeném újra. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, CandUs
2016. május 14. 20:10 #155
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (lacie @ 2016.05.14. 20:00)
Talán nem annyira ide tartozik, de szerintetek érdemes lenne esélyt adnom a sorozatnak? Még régen megnéztem az első egy-két részt, de valahogy kicsit vontatott volt. Viszont mostanában sok jót hallok róla, ezért szívesen elkezdeném újra. smileeee.gif


Az én tapasztalatom: tavaly nyáron megnéztem az első részt, de közel egy évig nem éreztem késztetést arra, hogy folytassam. Aztán mostanság valahogy megvolt bennem a motiváció, újra elkezdtem és nem tudtam betelni vele. Már a 3. részben meglépnek elég kemény dolgokat az írók, amik tényleg nagyon váratlanok és komoly következményei vannak a jövőre tekintettel.

Minden évad másra fókuszál egy kicsit. Ja és ha bírod a folyamatos angst-et és az érzelmi hullámvasutakat, akkor szerintem nyugodtan kezd el. Plusz tele a sori rengeteg tehetséges fiatal színésszel, a zenék nagyon jók, adják a feeling-et és persze van benne love-szál, de bőven gyomrozható mennyiségben és egyáltalán nem annyira lényeges az események szempontjából.
3 felhasználónak tetszik: Cintii, missdaisy, Lilah McMurphy
2016. május 14. 20:13 #156
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.05.14. 18:31)
Erre én is igazán kíváncsi vagyok. Elvileg visszatérnek az első évad hangulatához -ami bevallom, nekem egy kicsit hiányzik-, de még sok tippem nincs. Remélem a finálé után belengetik legalább pár mondatban az elkövetkezendő évad rövid tartalmát (ha már fél év szünetre elmegy a sori :'( )

Ha az első évad hangulata alatt azt értik, hogy megint küzdeni fognak a földiekkel, abból nem kérek...Olyan közel voltak a békéhez unsure.gif Ezután a sok CoL-os cucc után jó lenne megint a földi kultúrával foglalkozni, meg azzal, hogy egyáltalán hogy élte túl az a pár ember az atomháborút blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs
2016. május 15. 00:53 #157
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Avie @ 2016.05.14. 17:52)
mit tudnak hozni a 4. évadra?

Bármit. Pont ez a lényeg. Elég ha eszünkbe jut a kezdet. Földre pottyant 100 fiatal, nekik itt újdonság volt minden. Mik történtek azóta? Földiek, hegyi emberek, ALIE, és szerintem bőven lehetne sorolni. Egy ilyen "újonnan" felfedezett világról még sok mindent el lehetne mesélni. És pont az ilyen dolgok miatt nekem ez a sorozat mindig a Csillagközi rombolót juttatja eszembe. Az pedig igencsak kultikus szériává nőtte ki magát. Őszintén szólva sajnálom, hogy "csak" ennyien ismerjük. Igaz a sci-fi nem feltétlen pont a legjobb műfaj, ráadásul tinikkel, de ha az ember a kezdeti dolgokon túljut, tudjuk hova érkezik. Egyébként szerintem az első epizódtól kezdve elég érdekes dolgokat vetett fel, amikről igencsak érdemes elgondolkodni. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Cintii, missdaisy, Lilah McMurphy
2016. május 15. 23:16 #158
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Úristen te jó ég, hogy én mennyire utálom a szereplők 80%-át.. őszintén szólva már ez az oka annak, hogy mindig a rosszfiúknak szurkolok rohog.gif Ahányszor meghal valaki, aki Clarkékhoz tartozott, csak egy juhúú a reakcióm, ennyire unszimmpatkus kb mindegyik. Próbálnak jól cselekedni, de annyira együgyűek, szűklátókörűek és makacsok, hogy az valami hihetetlen. Vegyük például Montyt és Clarkot. Melyik hígagyú barom ölette vagy ölte volna meg lazán a saját anyukáját? Ez nagyon felcseszte az agyamat, nagyon rossz húzás volt, hogy egy ilyet beleraktak a sorozatba. - Ennek ellenére még mindig vannak olyanok, akik szeretik a főszereplő csajt, már csak az lenne a kérdésem, hogy miért.
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2016. május 17. 11:26 #159
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Eliza a SpoilerTV-nek beszélt az évadzáró második részéről - ebben elárulja, hogy két verziót forgattak le belőle, és mind a kettőnek a vége eléggé "WTF, még egy évet kell várnom a folytatásra?" lesz.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. május 17. 15:06 #160
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Isten éltesse mindenki kedvenc Abby Griffinjét játszó, a csodálatos, kedves és szépséges Paige Turco-t bday.gif (Előző körből kimaradt blush.gif És ez a nő nem lehet 51 éves. Nem hiszem el, hogy ennyi! )
1 felhasználónak tetszik: Cintii
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!