Starity

The 100 / A visszatérők (2014–2020)

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 17. 15:48 #161
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Avie @ 2016.05.14. 20:13)
Ha az első évad hangulata alatt azt értik, hogy megint küzdeni fognak a földiekkel, abból nem kérek...Olyan közel voltak a békéhez unsure.gif Ezután a sok CoL-os cucc után jó lenne megint a földi kultúrával foglalkozni, meg azzal, hogy egyáltalán hogy élte túl az a pár ember az atomháborút blush.gif

A sorozat nem egy téma körül forog, még ha hirtelen úgy is érzed. Ha olvastad a hozzászólásaimat vagy a többiekét, láthatod, hogy minden évad másról szól. Egyébként visszatérve arra amit mondtál: földön vannak, tehát így vagy úgy, de a földiekkel fognak kapcsolatba lépni. De ha nem adod meg az esélyt egy jó sci-finek, akkor lemaradsz valami jóról. De mint mondtam, az a te döntésed. Sok mindenről lesz szó, az évadok során. Volt szó a túlélésről is, és még többről. heart.gif


Plusz: Monty nem "lazán" ölte meg az anyját. Látta rajta hogy ő is ALIE hatása alatt van, ergo semmi fájdalmat nem érez. Láthattuk akkor mikor belelőtt és szinte meg sem érezte. A barátját védte. Nem volt kezében más, csak a fegyver. Patthelyzet volt. És ilyenkor nem mindenki képes logikusan gondolkodni. vagy szaladt volna el valami fáért? Addigra Octavia már halott lett volna. Nem volt jó döntés. Vagy egyik, vagy másik.
2 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs
2016. május 17. 16:12 #162
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.05.17. 15:48)

Plusz: Monty nem "lazán" ölte meg az anyját. Látta rajta hogy ő is ALIE hatása alatt van, ergo semmi fájdalmat nem érez. Láthattuk akkor mikor belelőtt és szinte meg sem érezte. A barátját védte. Nem volt kezében más, csak a fegyver. Patthelyzet volt. És ilyenkor nem mindenki képes logikusan gondolkodni. vagy szaladt volna el valami fáért? Addigra Octavia már halott lett volna. Nem volt jó döntés. Vagy egyik, vagy másik.

Lehet, hogy nem lazán ölte meg, de megölte. És azért egy barátot nem lehet összehasonlítani egy édesanyával, főleg hogy igazából Octaviával még csak nem is voltak olyan nagy haverok, mint mondjuk Jasperrel. Szóval nálam itt rontották el teljesen a sorozat realitását, eddig is megszoktam, hogy a főszereplők mindig csodával hatásos módon megmenekülnek (hiszen ha nem, akkor nem lenne folytatás), de azért ez már nekem sok volt :'D
2016. május 17. 17:32 #163
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2016.05.17. 15:48)
A sorozat nem egy téma körül forog, még ha hirtelen úgy is érzed. Ha olvastad a hozzászólásaimat vagy a többiekét, láthatod, hogy minden évad másról szól. Egyébként visszatérve arra amit mondtál: földön vannak, tehát így vagy úgy, de a földiekkel fognak kapcsolatba lépni. De ha nem adod meg az esélyt egy jó sci-finek, akkor lemaradsz valami jóról. De mint mondtam, az a te döntésed. Sok mindenről lesz szó, az évadok során. Volt szó a túlélésről is, és még többről.  heart.gif 

Igen, tudom, hogy több téma is van, de engem valahogy a földieké érdekel a legjobban biggrin.gif Csak arra mondjuk nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen fajta (új) dolgokkal tudnak előrukkolni a következő évadokra.
És az biztos, hogy megadom ennek a sorozatnak az esélyt (mármint a 4. évadnak), mert nagyon érzem, hogy sokkolós vége lesz, és úgyse bírnám ki rohog.gif
2016. május 18. 07:34 #164
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Sneak Peak for 3x16 Perverse Instantiation Part 2 cry.gif cry.gif cry.gif


2 felhasználónak tetszik: missdaisy, LDreamP
2016. május 19. 17:37 #165
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
A finálé előtt még egy utolsó sneak peak (Jaj de várom már jézusom)

2 felhasználónak tetszik: missdaisy, LDreamP
2016. május 20. 17:45 #166
- törölt felhasználó -    
SPOILEREK
Most néztem meg az új részt, és szinte szavakhoz se jutok w00t.gif Szerintem marha jól sikerült (bár a végén amikor a két mesterséges intelligencia vagy mi veszekedett, ott csak néztem mint Rozi a moziban), pörgős volt, végre vége van ALIE-nek, végre mindenkinek fáj mindene, Lexa is visszajött w00t.gif ::heart
Arra már most kíváncsi vagyok hogy hogyan próbálják majd túlélni az újabb atomkatasztrófát (ugye arról beszéltek a vége fele? nem fogtam fel teljesen xd). Remélem nem mennek vissza az űrbe, mert akkor kezdhetünk mindent elölről. dry.gif
És egy kicsit sajnáltam hogy Clarke fejéből kikerült a Láng, de lehet hogy ezzel csak én leszek így rohog.gif
Szóval, long story short, élvezetes rész volt, és kíváncsian várom a 4. évadot laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: Cintii, CandUs, missdaisy, Bessie, LDreamP
2016. május 22. 19:30 #167
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Évadzárós spoileres

Én nagyon imádtam ezt a részt! Kezdve az Abby-s ébredéssel -ahol a szívem szakadt meg látva a bűntudatot és fájdalmat Clarke anyucija arcán; majd amikor Clarke beveszi a a chipet, a lángot és bekerül a CoL-be; Lexa heart.gif pedig én nem vagyok nagy Clexa fan, de annyira hiányzik a heda a sorozatból, öröm volt minden pillanat, amit a képernyőn töltött; Raven, a zseni istennő, aki mindig a legjobb pillanatban érkezik. Ötletes volt még, amikor a vízben sokkolták Kane-éket, ezzel is időt nyerve. Octaviat teljesen megértem, én is megöltem volna Pike-ot a helyében.

A rész legsokkolóbb pillanata szerintem egyértelműen az Ontari-s szívpumpálós jelenete volt -éppen reggeliztem, guszta látvány volt biggrin.gif Majd jött a nagy katarzis, a chip lekapcsolása (ez az egy dolog nem tetszett, kicsit olyan volt, mintha nem lett volna jobb ötletük az íróknak -ugye a Mount Weather-i szálat is így zárták le) és persze az Alie-s figyelmeztetés/hazugság az olvadó atomerőművekről... Hát kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki ebből a témából.

Persze a nagy ébredés is tetszett, Jonty még mindig a kedvenc Brotp-m Kindra; Memori is helyes páros, remélem nem b.sznak ki velük a következő évadban. Murphyt amennyire utáltam a sorozat elején, annyira szeretem most, legjobb karakterfejlődése az övé.

Persze fangirl szívem a Kabby-unchipped jelenetnél dobbant legnagyobbakat, Tumblr-en kb össznépi fohászokba bocsátkoztunk, hogy legyen benne és így képzeltük el, szóval nagy piros pont az íróknak. Szegény Marcus, Abby is eléggé ki volt akadva, hogy mi történt (Clarke -kínzás, Marcus -keresztre feszítés), de Marcus sokkal rosszabbul fogja viselni -majdnem elvesztette a nőt, akit szeret, majdnem megölte az egyik barátját (Indra) és majdnem megfojtotta Bellamy-t, akire szinte már a saját fiaként tekint. Megértem, hogy az összeomlás szélén áll.
De legalább Clarke az áldását adta rájuk!!! (Go to him) *-* *-*

Ja és Jahát miért nem tudták kinyírni? Annyira utálom a karakterét, a kezdetek óta... Pláne a benapocskázása óta legszívesebben addig ütném, amíg mozog. Vajon ő azért bőgött a végén, mert visszakapta a fájdalmait, vagy neki az volt a fájdalom, hogy ez a benapocskázós CoL-os dolog nem történt meg.
4 felhasználónak tetszik: Cintii, missdaisy, Bessie, LDreamP
2016. május 23. 10:58 #168
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Valahogy így biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Lilah McMurphy
2016. május 23. 15:56 #169
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2016.05.22. 19:30)

Ja és Jahát miért nem tudták kinyírni? Annyira utálom a karakterét, a kezdetek óta... Pláne a benapocskázása óta legszívesebben addig ütném, amíg mozog. Vajon ő azért bőgött a végén, mert visszakapta a fájdalmait, vagy neki az volt a fájdalom, hogy ez a benapocskázós CoL-os dolog nem történt meg.

Igen, igen és igen rolleyes.gif Jahát ott kellett volna hagyni azon a rohadt bárkán, és kész! Vagy bármikor máskor megölni rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 30. 17:52 #170
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
3x14 - "Red Sky at Morning" stills
beer.gif blush.gif
7 felhasználónak tetszik: lucymharding, Lilah McMurphy, CandUs, alexahemingway, LDreamP, JisooKim, lalalalisa
2016. május 30. 17:55 #171
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
3x15 - "Perverse Instantiation – Part One" stills
4 felhasználónak tetszik: lucymharding, Lilah McMurphy, CandUs, LDreamP
2016. május 30. 17:58 #172
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
3x16 - "Perverse Instantiation – Part Two" stills
5 felhasználónak tetszik: hailey19, Lilah McMurphy, CandUs, LDreamP, JisooKim
2016. június 24. 20:35 #173
- törölt felhasználó -    
Annyira kár, hogy csak 2017-ben jön (tudtommal) a negyedik évad, én már most annyira várom. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz blush.gif



Idézet (Shireen @ 2016.05.17. 16:12)
Lehet, hogy nem lazán ölte meg, de megölte. És azért egy barátot nem lehet összehasonlítani egy édesanyával, főleg hogy igazából Octaviával még csak nem is voltak olyan nagy haverok, mint mondjuk Jasperrel. Szóval nálam itt rontották el teljesen a sorozat realitását, eddig is megszoktam, hogy a főszereplők mindig csodával hatásos módon megmenekülnek (hiszen ha nem, akkor nem lenne folytatás), de azért ez már nekem sok volt :'D

Nem szeretnék kötözködni, de szerintem látszott Monty-n hogy azt hitte, hogy nem tudja majd megmenteni az anyját...
2016. július 23. 11:07 #174
- törölt felhasználó -    
beer.gif

5 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, Lilah McMurphy, CandUs, LDreamP
2016. november 17. 08:43 #175
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Február 1-jén kezdődik a 4.évad
3 felhasználónak tetszik: hailey19, Bessie, sg1992
2016. december 11. 18:29 #176
- törölt felhasználó -    
Aki kicsit nosztalgiázni akar, amíg jön a 4. évad, a spike-on keddenként este 10-től van a sorozat. laugh.gif Már a szinkron miatt is megéri nézni, bár Clarke hangját nem találták el, de a mellékszereplőknek (Monty, Kane, stb) szerintem nagyon jókat választottak. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. december 14. 21:29 #177
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
ELŐZETES! meghajolo.gif beer.gif

2 felhasználónak tetszik: hailey19, sg1992
2017. február 03. 20:36 #178
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Boldog 4. évadot mindenkinek! Gondoltam elkezdem felélénkíteni a topikot, hátha lesz valaki, csatlakozik hozzám és tudunk esetleg beszélgetni is az új részekről. Szóval, mint mindig SPOILERES leszek!

Bennem nagyon pozitív élményeket hagyott az évadpremier. Úgy érzem, a készítők próbálták helyrehozni azt a káoszt, amit a 3. évadban garázdálkodtak. Nagyon tetszettek a visszautalások az első évadra -Bellamy, amikor Hercegnőzte Clarke-ot, illetve amikor Kane a végén Bellnek beszélt arról, hogy megérdemlik, hogy túléljenek (ugye az első részben pont ezt mondta Abby Marcusnak, amikor megszegte a bárka törvényeit). Végre kaptunk Clare-Abby közös jelenetet is; örülök, hogy újra tudtak nyitni egymás felé, talán Clarke is felnőtt ahhoz, hogy megbocsásson az anyjának. Indra és Kane Brotp-je még mindig az egyik kedvencem a sorozatban. Octavia igazi assassin lett, Jaha még mindig egy nagy WTF? a számomra -felőlem az Ice nation simán kinyírhatta volna, egyáltalán nem hiányzott volna. King Roannak állandó szereplővé válása az egyik legjobb, ami történhetett a 4. évadban (pláne, hogyha félmeztelen biggrin.gif ) és hát nem mehetünk el az én csodálatos fluffy unicorn párosom mellett, akik annyit szemszexeltek, hogy öröm volt nézni. Annyira jó belegondolni, hogy honnan indult Kane és Abby kapcsolata, a nagy utálat szeremelbe, kölcsönös tiszteletbe és bizalomba fordult át. Na ez az igazi Slow burn!

Összességében én imádtam ezt a 40 percet, sokkal jobban tetszett, mint pl. a 3. évad nyitány. K.rvajó évadnak nézünk elébe fiúk-lányok!
2 felhasználónak tetszik: Lilah McMurphy, LDreamP
2017. február 05. 10:23 #179
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
S04EP01 - Echoes stills (HQ)
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2017. február 05. 10:34 #180
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
S04EP02 - Heavy Lies the Crown stills (HQ)
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!