Starity

Ravenswood / Az Elátkozott Város (2013–2014 )

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 08:03 #21
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Megnéztem az első részt, és bár kicsit tartottam tőle, de végül nagyon tetszett. Szimpatikusak a szereplők, Tylert külön imádom (a PLLben is). Maga a sorozat hangulata az, ami nagyon megfogott. Szuper az a ház, és külön bejön, hogy a nagybácsi olyan piszok ijesztő. A frász kitört tőle. laugh.gif Kíváncsian várom a következő részt. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Bessie, tothbianka, adriienn96
2013. október 28. 10:16 #22
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Fú ez az első rész állati volt!!! w00t.gif A hideg futkosott a hátamon jó pár jelenetnél akárcsak a PLL új részének esetében laugh.gif Alig várom már az új részt,és én örülök annak,hogy Nicole játszik benne,mert a BATB-ben nagyon megkedveltem blush.gif A végén az a hídon álló "nő" vagy valami...Azt hittem halálra rémülök _nevet.gif _nevet.gif Viszont annak,hogy Victoria nem szerepel benne nagyon örülök,egyáltalán nem illett volna ehhez a sorozathoz blush.gif
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Cintii, Bessie, Sztár Mániás, idone, tothbianka, adriienn96
2013. október 31. 11:45 #23
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hát ez most nem volt valami nagy eresztés. Persze sajnálom Nicolet, de majd meglátjuk mi lesz még. Minden esetre nézni fogom. biggrin.gif

u.i.: ez a Brett gyerek nagyon jó színész. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, idone, tothbianka
2013. október 31. 19:24 #24
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
SPOILERT TARTALMAZHAT!! laugh.gif
No, hát nem volt rossz az új rész, de nekem most így nagyon fura ez a szellemes, természetfelettis dolog. Mégpedig azért, mert nem tudom összeegyeztetni a Pretty Little Liars-szal. Nem tudom, fura nekem ez a dolog, másnak nem? laugh.gif Jobban jártak volna a készítők, ha egy teljesen különálló sorozatként kezdik el. Na de egy kicsit a szereplőkről: Caleb természetesen még mindig kedvenc, dehát őt a PLL-ben is nagyon imádom. Miranda szimpi volt már a Pll halloweenes része óta. Aranyos csajszi, kíváncsi vagyok mi lesz ezek után... Luke is szimpatikus, de szerintem ehhez hozzájárul az is, hogy ez a Brett srác nagyon tehetséges. Remyt is bírom eddig, tetszik a karaktere. Viszont Livytől nem vagyok elragadtatva... A karaktere sem tetszik, és a színésznő sem túl szimpatikus eddig. Meg szerintem színészileg sem egy nagy eresztés. De azért remélem változni fog a véleményem. Mindenesetre megnézem majd a következő részt is. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Jessy, Sztár Mániás, kurrek, T!mi
2013. november 01. 00:03 #25
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Ez a rész mégis mi volt?? Kritikán aluli lett szerintem. Ekkora hülyeséget ellőni a második (gyakorlatilag az első rész végén) rész elején... Nekem egyik szereplő sem volt túl szimpi eddig Caleben és Mirandán kívül, erre tessék. Szerintem színészileg sem a legjobbak, eléggé egy arcberendezést használnak. De úgy voltam vele, hogy új sorozat, kell a sztorinak, meg a szereplőknek is egy kis idő. Na, a sztorinak már nem kell, jól el lett cseszve, már elnézést. Az egész történet Mirandára épült, tőle indult és akkor bejátsszák ezt, hihetetlen, de tényleg. Caleb meg hirtelen szellemlátó lett, vagy mi?
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a PLL univerzumán keresztül lett bemutatva Ravenswood meg a szereplők és akkor aztán a semmiből átmentünk egy természetfeletti világba? WTF? Szerintem ezt nagyon nem gondolták végig vagy a nézőket nézik hülyének. Kár érte, mert az első rész még tetszett is.
7 felhasználónak tetszik: saii, Bessie, kurrek, Sztár Mániás, Twilight6, idone, Genevieve
2013. november 04. 20:33 #26
- törölt felhasználó -    
Nos, mivel a PLL az egyik kedvenc sorozatom, így mondanom se kell, hogy nem hagyhattam ki a Ravenswood-ot. Viszont az első résztől nem dobtam hátast. Eléggé erőltetettnek tűnik ez a természetfeletti téma, önálló sorozatként azt mondom, hogy elmegy, de így? mellow.gif Pont azt szerettem a PLL-ben, hogy nincs benne semmi természetfeletti, hanem olyan dolgok, amik végül is bárkivel megtörténhetnek, erre meg... Adok neki még egy esélyt, de engem nem igazán nyűgözött le az első rész, de kinek mi.
OFF: egyébként az első rész végén attól a szellemtől olyan érzésem volt, mintha egy első vagy második évados Supnat-részt néztem volna. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Jessy, Sztár Mániás
2013. november 05. 23:07 #27
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.11.04. 20:33)

OFF: egyébként az első rész végén attól a szellemtől olyan érzésem volt, mintha egy első vagy második évados Supnat-részt néztem volna. rohog.gif

Nah! A supernatural milliószor jobb. rohog.gif wub.gif

Viszont tényleg kicsit erőltetett, de engem érdekel. Kíváncsi vagyok, mit fognak kihozni belőle. biggrin.gif

Viszont a sorozat elég gyengén muzsikál nézettség szempontjából, úgyhogy hamarosan leveszik a műsorról, és majd csak a PLL után fogják vetíteni. rolleyes.gif (Ez ugyebár tudjuk mit jelent. rohog.gif )
4 felhasználónak tetszik: Luckie, kurrek, SmileyZ, tothbianka
2013. november 07. 18:43 #28
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.11.05. 23:07)
Nah! A supernatural milliószor jobb. rohog.gif  wub.gif 
Viszont tényleg kicsit erőltetett, de engem érdekel. Kíváncsi vagyok, mit fognak kihozni belőle. biggrin.gif 
Viszont a sorozat elég gyengén muzsikál nézettség szempontjából, úgyhogy hamarosan leveszik a műsorról, és majd csak a PLL után fogják vetíteni. rolleyes.gif (Ez ugyebár tudjuk mit jelent. rohog.gif )


Naja. A PLL-es 2-3 milliós nézettséghez képest (azt hiszem, olyan körül szokott lenni, vagy van, amikor 4 milliós) nem valami hűha az az egy millió. Szerintem röhejes, hogy nem bírtak belőle kihozni semmit. Még a természetfelettivel megbékéltem volna, ha tényleg külön sorozat, de ez egy spin-off. Egy sima "hihető" sorozatnak mi köze a szellemekhez stb...? Mondjuk sajnálnám a dolgot, mert Nicole végre feltűnik valahol a BATB-en kívül, de, ha csak ennyire képesek, akkor inkább Caleb térjen vissza Hanna mellé és kész, felőlem a csaj is mehet vele, de ne húzzuk már az időt, plusz szerintem a pénzét sem éri meg.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Bessie, idone, chelseagirl18
2013. november 10. 12:12 #29
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Hát valahogy mégsem jött össze, ez a "megnézem a következő részt is" dolog. Egyszerűen nem visz rá a lélek. blink.gif Érdemes még nézni? Egyre több negatív kritikát olvastam már... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. november 10. 13:31 #30
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon jóó
Sokan azért szólják le mert a Pll nem természetfeletti...de ezenkívül ne mondja már senki sem hogy nem tiszta izgalmas jó története van.. majd megodják a készítők hogy fogják a kettőt összeegyeztetni... de attól még a R. izgalmas nagyon
2013. december 16. 21:30 #31
- törölt felhasználó -    
Na megnéztem az eddigi 5 részt (és ha jól tudom januárban folytatják). Szerintem összességében nem rossz sorozat. Jó, így az alapsztori, hogy majdnem az egész Mirandából indult ki, az kicsit béna megoldás, de amúgy meg lefoglalnak a részek, nem untatnak. A természetfeletti dolgokkal eleinte nem voltam kibékülve, de aztán már megszoktam, nem is nagyon zavart. Nem mondom, hogy nagyon jó sorozat, de elmegy. Caleb miatt eleve megéri nézni, és a többi szereplővel sincs különösebben gondom. Mr. Collins-t nagyon bírom, szerintem helyes, bár elég morbid pasas. rohog.gif A sorizenével meg vagyok elégedve, jól megválogatják őket. A félévadzáró vége elég értelmetlen volt, kíváncsi vagyok hogy ebből ugyan mit tudnak kihozni. blink.gif És végre volt egy kis Haleb jelenet, már vártam. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, adriienn96
2014. január 04. 18:53 #32
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
beer.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: idone, Jenny Lawliet
2014. február 15. 12:10 #33
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Kaszát kapott a sorozat!
2014. február 15. 12:49 #34
- törölt felhasználó -    
Erre jobb ha nem írom le pontosan hogy mitgondolok mert.. reklamalo.gif tehát...pf most komolyan? véleményem szerint nem volt gyenge sorozat erre nem kap berendelést? hát.. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif kiszedték Calebet is a Pll-ből ezért? szétbombázták a kapcsolatát Hanna-val ezért?
2014. február 15. 17:01 #35
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Szerintem nem volt valami erős eresztés,de engem is meglepett,hogy 10 rész után kaszálták...Caleb simán visszamehet a PLL-be,úgyis félig-meddig újra összejöttek Hannaval,szerintem vele nem lesz gond.
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Bessie
2014. február 15. 17:52 #36
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
sajnos nagy esélye nem volt, akárcsak a Beauty and the Beastnek sincs sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. február 15. 22:51 #37
DDKNEWS
DDKNEWS
új tag
 
StátuszBefejezték a Ravenswoodot! :O http://www.ravenswoodcancelled.tk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.15.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 221251
Offline offline
WOW! Furcsa hogy abba hagyták kár sad.gif
Még nem is lett normálisan befejezve így!
Ezt találtam: http://vegearavenswoodnak.tk
Itt lehet szavazni mit gondolsz thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. március 02. 23:09 #38
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Season 1 Promotional Images
3 felhasználónak tetszik: Bessie, kurrek, Jenny Lawliet
2014. április 22. 14:18 #39
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Magyar premier - VIASAT3: 05.10 Ravenswood, az elátkozott város (Ravenswood) 1. évad
3 felhasználónak tetszik: Bessie, idone, kurrek
2014. április 22. 17:41 #40
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
1x01 - "Pilot" stills+bts (HQ)
2 felhasználónak tetszik: idone, Jenny Lawliet
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!