Starity

Demi Lovatót még ma is gyötri a múltja

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 01. 19:27 #21
- törölt felhasználó -    
A fotókon jól mutat, de már ismét a múlt és fájdalom a téma. Megértem, hogy segiteni akar az olyan embereken, akik hasonló kaliberű gondokkal küszködnek. Viszont az már felettébb unalmas, hogy folyton a múltbéli bajaival kelti fel magára a figyelmet. Igen, ez önsajnálat. Mert ha még csak először hozná fel, akkor azt mondom, "oké, ez tényleg szomorú..". De mikor azt olvasom már százhuszonhatodjára hogy ő neki ilyen problémái, olyan gondjai vannak, az már idegtépő tud lenni számomra. Fogadja végleg el, ami történt, megtörtént. Nincs szükség havonta kikiáltania ezt, mert szerintem minden 2. ember jobban tudja az ő életét, mint a sajátját. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, chelseagirl18
2013. július 01. 19:27 #22
- törölt felhasználó -    
Ajjj, már megint... Kicsit már tényleg unalmas, hogy folyton erről beszél... Elmondta már 1x, majd 2x, de most már elég... Felfogta mindenki, hogy neki "szörnyű" gyermekkora volt és most Stay Strong...
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, baisée
2013. július 01. 19:29 #23
Töpörtyű
Töpörtyű
visszatérő vendég
 
Státusz"This hypocrisy is beginning to get to me"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 203364
Offline offline
ebből a cikkből semmi sem derült ki, h mi az a problémája, ami annyira gyötri...nagyon béna cikk lett!
2013. július 01. 19:30 #24
strawberryy
strawberryy
 
StátuszParis is not a city, it's a world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.30.
Hozzászólás: 945
Csatolások: 1
Azonosító: 201136
Offline offline
Szegény. Az ilyen emlékek szörnyűek lehetnek, hála Istennek fogalmam sincs ezekről.
2013. július 01. 19:30 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.07.01. 19:19)
Nem akarlak elkeseríteni, de kapásból ismerek öt embert, akiknek sokkal rosszabb körülmények között kellett felnőniük és egy csomó dolgot nélkülözniük. Velem is megtörtént ugyanez, mint ezzel a csitrivel, meg szerintem itt sokan másokkal raktam kívül, sőt talán veled is, mégsem játszik senki sem rinya-p*csát, már elnézést a kifejezésért. Elkényeztetett ostoba fruska, akinek még lövése sincs arról, hogy milyen naphosszat éhezni, nélkülözni a legalapvetőbb dolgokat vagy átélni a családon belüli erőszakot. Van olyan gyermek, akit a részeg apa elver minden áldott alkalommal, pedig az a szerencsétlen gyerek csak annyit ártott, hogy a világon van és lélegzik. Ennek volt annyira über rossz élete, hogy sajnálni kelljen? Pff... talán hagyja maga mögött a csilli-villi hálivúdot, költözzön be egy pár szobás kis lakásba úgyhogy nincsen ájfónja, ájpedje, guccsija és minden egyéb luxus giccsmonstruma, amivel ő is elhalmozza magát. Hányinger ez a csaj, komolyan. blink.gif Már unom, hogy az ő iszonyatosan nehéz életébe botlok mindenhol. Ha ennyire nem képes feldolgozni a múltat, tovább lépni rajta és új életet kezdeni, akkor keressen fel egy pszichiátert és zárassa be magát a gyógyiba. Habár gondolom kéne neki egy adag antivakarin a kis fenekére, mert olyan szinten van már feltűnési viszketettsége. Dolgozni luxus, tanulni úgy szintén, hiszen még egy nyamvadt érettségije sincsen, ami nagyjából a kis hazánkban lévő nyolc általános bizonyítvánnyal egyeztethető össze. Isten őrizz ugye, hogy stúdióba vonuljon és azt csinálja, amihez ő állítólagosan annyira ért, vagy, ha lusta dolgozni, akkor tömhetné az agyát tudással, hisz, ha megkérdeznéd hol van Magyarország, valószínűleg azt válaszolná, hogy azt sem tudta, hogy egyáltalán létezik. Akkó' miről beszélünk? huh.gif


Már vártam a hozzászólásod. smileeee.gif Te már teljesen megszállott vagy. Minden ilyen cikknél felbukkansz, de meglepő, hogy az előző vele kapcsolatos cikknél, ami az új klipjéről szólt, mért nem volt látható a neved? Ja, bocs, mert ott nem tudnád porig alázni. Ugyanazt a szöveget nyomatod már hónapok óta, szóval te is ugyanolyan szánalmas vagy, mint amilyennek Te tartod Demit, mivel te se tudsz semmi újat mondani. smileeee.gif
2013. július 01. 19:31 #26
Olgaaa12
Olgaaa12
 
StátuszThere is not happiness.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.13.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 32
Azonosító: 191496
Offline offline
Istenem.. Annyira sajnálom őt. Ezek az emlékek nagy hatással lehettek a gyermekkorára, és most a felnőttkorára is de remélem nem lesz ebből nagyobb baja. #StayStrong Demi. heart.gif És a képeken csodaszéép.♥
2013. július 01. 19:33 #27
DianOfficialxx
DianOfficialxx
új tag
 
StátuszLock me in your heart and trow away the keys! x
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.30.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 204901
Offline offline
Olgaaa12
'Elloptad szavaim' smileeee.gif
2013. július 01. 19:34 #28
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.07.01. 19:30)
Már vártam a hozzászólásod. smileeee.gif Te már teljesen megszállott vagy. Minden ilyen cikknél felbukkansz, de meglepő, hogy az előző vele kapcsolatos cikknél, ami az új klipjéről szólt, mért nem volt látható a neved? Ja, bocs, mert ott nem tudnád porig alázni. Ugyanazt a szöveget nyomatod már hónapok óta, szóval te is ugyanolyan szánalmas vagy, mint amilyennek Te tartod Demit, mivel te se tudsz semmi újat mondani. smileeee.gif


Én azt nem értem, hogy ha nem neked ír, akkor minek kötsz bele folyamatosan? Muszáj veszekedni? Nem kell ám elolvasni a hozzászólását. Hallottál már a negatív kritikáról? Biztos te is szoktál olyat alkotni másokról.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, baisée
2013. július 01. 19:36 #29
- törölt felhasználó -    
De legalább erőt vett magán és sikerült eddig eljutnia! Büszke vagyok rá, mert nagyon inspiráló személyiség, egyetlen rossz tulajdonsága sincs. Ezek a képek pedig tökéletesek, Demi gyönyörű. heart.gif
2013. július 01. 19:37 #30
- törölt felhasználó -    
az interjúkban általában mindig kérdeznek és neki kell válaszolni, szóval valószínű hogy ez is egy kérdés lehetett, arról meg nem tehet hogy erről a kérdésről valaki cikkeket csinál. ez nem sajnáltatás csak folyton erről kérdezik. a képeken meg egyszerűen gyönyörű. smileeee.gif
2013. július 01. 19:41 #31
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Én ezért szeretem, hogy ezek ellenére is kemény csaj marad!
2013. július 01. 19:42 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.07.01. 19:34)
Én azt nem értem, hogy ha nem neked ír, akkor minek kötsz bele folyamatosan? Muszáj veszekedni? Nem kell ám elolvasni a hozzászólását. Hallottál már a negatív kritikáról? Biztos te is szoktál olyat alkotni másokról.


Ha akarnám se tudnám figyelmem kívül hagyni, mivel kiszúrják a szemem minden egyes cikknél a 20 oldalas hozzászólásai, amiben olyan lekezelő hangon tud beszélni az emberekről, mintha Ő valami felsőbbrendű lény lenne.
Tudod, én nem szoktam olyan előadókra pazarolni az időm, akiktől rosszul vagyok, vele ellentétben..
2013. július 01. 19:44 #33
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2013.07.01. 19:30)
Már vártam a hozzászólásod. smileeee.gif Te már teljesen megszállott vagy. Minden ilyen cikknél felbukkansz, de meglepő, hogy az előző vele kapcsolatos cikknél, ami az új klipjéről szólt, mért nem volt látható a neved? Ja, bocs, mert ott nem tudnád porig alázni. Ugyanazt a szöveget nyomatod már hónapok óta, szóval te is ugyanolyan szánalmas vagy, mint amilyennek Te tartod Demit, mivel te se tudsz semmi újat mondani. smileeee.gif

Ájj, de jó, híres vagyok! biggrin.gif Egyébként a többi cikkhez is hozzá szoktam szólni, amihez kedvem van, és ehhez most jól esett.smileeee.gif Baj? Nem tetszik? Ez van. Nem aláztam porig senkit és semmit sem, csak csupán megcáfoltam azt, amit az adott tag írt le, normális keretek között. Talán írjatok normális témájú cikkeket, normális hírességekről, és máris "nem fogom porig alázni a kis kedvenceteket". Ha meg ilyen cikkeket firkáltok, akkor számoljatok is azzal, hogy nem fogja mindenki az egekig magasztalni. Ha nem tetszik, akkor nem kötelező elolvasni, reagálni meg pláne nem.
2 felhasználónak tetszik: AmyTurner, baisée
2013. július 01. 19:45 #34
fviktória95
fviktória95
 
StátuszCrazy people don't know they are crazy, I know i'm crazy therefore i'm not crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.23.
Hozzászólás: 1425
Csatolások: 206
Azonosító: 139411
Offline offline
Elég unalmas már! Istenem nem csak neki volt/van szar élete!
2013. július 01. 19:45 #35
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nagyon sajnálom szegény Demit, remélem eltudja felejteni ami történt.
2013. július 01. 19:48 #36
l0ryka
l0ryka
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://welcome-to-lorys-music-world.blog.hu/2010/12/12/merj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 4
Azonosító: 129773
Offline offline
tudom mit érez....sajnos
2013. július 01. 19:54 #37
CsiCsen
CsiCsen
 
StátuszLet your smile change the world, but don't let the world change your smile. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 1
Azonosító: 132090
Offline offline
Nagyon sajnálom őt, tényleg és szent igaz, hogy pokoli gyerekkora lehetett. Viszont, ez még téma volt nem tudom hány évvel ezelőtt, és megértem, hogy maradandó sérelmei vannak emiatt, de nem megoldás, hogy felhánytorgatja a múltat...
2013. július 01. 19:55 #38
dope200
dope200
 
StátuszIf the crocodile ate the enemy doesn't mean that it became your friend! - Goethe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 141
Azonosító: 176332
Offline offline
Nagyon szép nő lett belőle, de megint fekete a haja??!! minden héten más színű, a végén egyszer csak lefog esni a haja! ohmy.gif
Tényleg túl sokat hangoztatja , hogy milyen rossz gyerekkora volt, de az ilyet tényleg nehéz elfelejteni és csak úgy továbblépni, nekünk idegesítő már, de neki élete legnehezebb korszaka volt, mi is valószínűleg így tennénk!!
2013. július 01. 19:59 #39
- törölt felhasználó -    
Szerintem Demi gyönyörű, sőt szebb is mint amilyen gebének volt. A múlt pedig mindig a részünk marad, de ha túl tudunk lépni rajta, akkor nincs akadály wink.gif
2013. július 01. 20:01 #40
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
nagyon jók lettek a képek:) Demi kitartást smileeee.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok