Starity

Demi Lovatót még ma is gyötri a múltja

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 01. 20:01 #41
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Még mindig csak erről tud beszélni? Nekem folyamatosan azt bizonyítja csak be, hogy mennyire gyenge ember, mert még mindig ezen lovagol. Másnak ezerszer rosszabb volt, mégis van más témája. Egyszer adna ki a kezei közül valami minősíthető dalt, és nem csak az önsajnáltatásáról beszélne.
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2013. július 01. 20:01 #42
selena gomez 1
selena gomez 1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 130627
Offline offline
szegény Deminek jöhetne már a nagy Ő... sad.gif akkor biztos boldog lenne, ha lenne egy srác aki mindennél jobban szeretné...
2013. július 01. 20:01 #43
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
A képek tök jó, de néha úgy érzem, hogy Demi kicsit túldramatizálja a dolgokat. Ne utáljatok, én bírom őt, csak néha ezt érzem. De az szép, hogy kiáll Paris mellett, és kitartásra ösztönzi...
2013. július 01. 20:02 #44
- törölt felhasználó -    
És az nem szánalmas, h így vártad a hozzászólását, hogy beleköthess? Lehet, h Beyla elég gyakran csípősen szól hozzá a témákhoz, és gyakran kijön a sodrából, de teljesen igaza van! És ezt nem azért mondom, mert barátok vagyunk, hanem mert így van! Magam is megéltem az általánosban a gúnyolódást, a bántást, mégsem nyavajgok emiatt, hanem élem az életemet, mert nem azért születtem, hogy azért bánkódjak, ami volt, hanem azért, h a jövőmet szebbé tegyem! Bár most eléggé úgy tűnik, h Demi imidzséhez az tartozik, h mindig felhívja magára a figyelmez valamivel, ami régen történt vele, és már nem is fontos. Vagy ha valóban szeretne erős maradni, és túllépni minden rosszon, akkor miért kell állandóan a rossz dolgokról beszélnie az interjúkban? Azért, mert erről kérdezik? Simán mondhatná, h ő erről nem akar beszélni. Bár azt se veszem be, h minden interjúban ugyanazokról a dolgokról kérdezik folyamatosan.

Idézet (Love1DForeva @ 2013.07.01. 19:30)
Már vártam a hozzászólásod. smileeee.gif Te már teljesen megszállott vagy. Minden ilyen cikknél felbukkansz, de meglepő, hogy az előző vele kapcsolatos cikknél, ami az új klipjéről szólt, mért nem volt látható a neved? Ja, bocs, mert ott nem tudnád porig alázni. Ugyanazt a szöveget nyomatod már hónapok óta, szóval te is ugyanolyan szánalmas vagy, mint amilyennek Te tartod Demit, mivel te se tudsz semmi újat mondani. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jolie_77
2013. július 01. 20:03 #45
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Mindjárt elsírom magam! 110.gif
Komolyra fordítva a szót, én már baromira unom ,hogy a legtöbb cikk, ami róla jelenik meg arról szól, hogy mennyire rossz az élete. Persze! Ahhoz képest vannak milliói és rajongói, akiket mai napig nem értek, miért egy olyan lányért rajonganak, akinek még hangja sincsen.
Nekem se volt könnyű gyerekkorom, sőt. És én még a mai napig nem beszélek róla, mivel ez múlt, amin muszáj túllépni. Pedig higgye el nekem se tejfel volt az élet. Nem is értem Demit. Minek jön még mindig ezzel mikor már itt van a csilli-villi élet?
Ilyenkor szerintem az embernek felejtenie kell nem a múltba élni. Demi sem a legokosabb. 110.gif
Mondjuk belegondolva már jó ideje nem is azért szeretik, mert ,,milyen nagy tehetség". Hanem, mert milyen ,,erős volt", hogy szembe nézett a problémáival. Ezen kívül nem tud semmit sem felmutatni, amibe tehetsége lenne. Mert, hogy elkészít néhány dalocskát egy évben és beül egy székbe, ahol kedvére zsűrizhet az nem nagy meló. Ráadásul ezek sem az erősségei. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Beyla, Kiim, Jolie_77, AmyTurner, baisée
2013. július 01. 20:05 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (dope200 @ 2013.07.01. 19:55)
Nagyon szép nő lett belőle, de megint fekete a haja??!! minden héten más színű, a végén egyszer csak lefog esni a haja! ohmy.gif 
Tényleg túl sokat hangoztatja , hogy milyen rossz gyerekkora volt, de az ilyet tényleg nehéz elfelejteni és csak úgy továbblépni, nekünk idegesítő már, de neki élete legnehezebb korszaka volt, mi is valószínűleg így tennénk!!


A magazinhoz készült fotósorozat már legalább 2 hónapja készült, és akkor még sötétbarna/fekete volt a haja. smileeee.gif
2013. július 01. 20:05 #47
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
Szegény Demi!! sad.gif Nagyon sajnálom!! sad.gif A képek nagyon jók lettek!! smileeee.gif
2013. július 01. 20:07 #48
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Jók lettek a klipek,de mindenki erről beszél vele és lassan már inkább csak ezt lehet hozzá kapcsolni és ha engem is folyton a múltammal,a baklövéseimmel zaklatnának lehet nekem is rémálmaim lennének.
2013. július 01. 20:08 #49
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű a képeken! smileeee.gif A múltja miatt pedig sajnálom... Nem lettem volna a helyében. sad.gif
2013. július 01. 20:10 #50
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
sajnálom szegény Demit
2013. július 01. 20:11 #51
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
és jók lettek a fotók
2013. július 01. 20:13 #52
- törölt felhasználó -    
Átérzem a helyzetét és nagyon remélem ez idővel neki is múlni fog. sad.gif Tudom milyen mikor rettegve mész a suliba, hogy ma milyen "becenevet" aggasztanak rád. Demi kérlek maradj továbbra is erős! Imádlak!
2013. július 01. 20:19 #53
- törölt felhasználó -    
Sajnálom Demit! sad.gif A ftók pedig nagyon jól sikerültek smileeee.gif
2013. július 01. 20:20 #54
Dotyikaa
Dotyikaa
új tag
 
Státuszwáá<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 204732
Offline offline
Szegény!sad.gif Sanjálom nagyon! A fényképek pedig nagyon szépek!smileeee.gif
2013. július 01. 20:21 #55
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Nagy ügy. Csak azért néznek fel rá, mert volt egy dizni által elkészített filmje, aminek köszönhetően ismert lett... Nekem Demi egy kissé álszentnek tűnik. Nem ez az első olyan interjúja, amiben megemlíti a rossz gyerekkorát. Ha olyan rossz lett volna - amit kétlek - akkor nyilván nem itt járna. Lassan megunhatná már, hogy mindig amikor csak tudja, sajnáltatja magát.
2013. július 01. 20:23 #56
HorsesMyLife
HorsesMyLife
 
StátuszHit the lights, let the music move you lose yourself tonight...❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 614
Csatolások: 1
Azonosító: 198704
Offline offline
Sajnálom Demit sad.gif Nagyon rossz lehet sad.gif De a képek... fantasztikusak! smileeee.gif
2013. július 01. 20:24 #57
- törölt felhasználó -    
Sajnálom Demi-t! A fotók viszont nagyon jók lettek! biggrin.gif
2013. július 01. 20:25 #58
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Én nagyon bírom Demit; de már unalmasnak tartom ezt a mézes-mázos sajnálkozását. Velem is történt hasonló dolog; mint vele és nekem sem esett a legjobban. De még a világon hány fiatal élhette át ugyanazt; amit ő? Ez egyáltalán nem olyan probléma amiben egyedül lenne a Földön. Szerintem meg ha nem csak panaszkodna; simán elfelejthetné az akkor történt "sebeit". Ha tényleg ennyire fájt volna neki az egész; nem beszélne róla ennyit. Szinte mindene meg van; vannak hű rajongói és a karrierje is csúcsponton van egy ideje. Kezelje éretten a helyzetet és terelje el a gondolatait megfelelően! smileeee.gif Nekem úgy vált be az egész; hogy tanulság ként fogtam fel az egészet. Azaz minden okkal történik. Tanultam az akkori hibáimból; utálok erre a dologra visszaemlékezni. De sikeresen kell lezárni a múltat és minden beválik!
1 felhasználónak tetszik: heyitsblaze
2013. július 01. 20:25 #59
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Nem lennék Demi helyében...
A fotókon nagyon szép. smileeee.gif
2013. július 01. 20:25 #60
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.07.01. 19:44)
Ájj, de jó, híres vagyok! biggrin.gif Egyébként a többi cikkhez is hozzá szoktam szólni, amihez kedvem van, és ehhez most jól esett.smileeee.gif Baj? Nem tetszik? Ez van. Nem aláztam porig senkit és semmit sem, csak csupán megcáfoltam azt, amit az adott tag írt le, normális keretek között. Talán írjatok normális témájú cikkeket, normális hírességekről, és máris "nem fogom porig alázni a kis kedvenceteket". Ha meg ilyen cikkeket firkáltok, akkor számoljatok is azzal, hogy nem fogja mindenki az egekig magasztalni. Ha nem tetszik, akkor nem kötelező elolvasni, reagálni meg pláne nem.

Lehetséges, hogy most nem aláztál le senkit, de általában elég nyersen fogalmazod meg a mondandódat. Lehet véleményed, de az írás stílusa az, ami ellenszenves és lekezelő. Szerintem nem én vagyok egyedül, akinek böki a szemét. Hogy mindig mindent és mindenkit kioktatsz, amint csak lehet. Persze mi már nem mondhatjuk meg a véleményünket, mert az már alávaló, alsóbbrendü, ismét jön a válaszban a beolvasás. A cikk szerzője arról ír amiről akar, illetve akiről akar. Neked abba nincs beleszólásod. Ha moderátorok alkalmasnak találják a megjelenésre, akkor ahhoz meg duplán. Neked sem kéne olyan cikkhez írni, melynek tárgya hidegen hagy. Természetesen most fog jönni ''ez egy fórum''- féle duma, meg az ''Hát téged meg ki kérdezett?''. Már régóta szerettem volna én is elmondani a véleményemet. Arra meg nem lehet nem reagálni, amikor sértő, bántó dolgokat írsz a hozzászólásodba.
ON: Sajnálom Demit, amiért ilyen mély sebeket ejtett ez az időszak rajta, remélhetőleg idővel begyógyulnak.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok