Starity

Demi Lovatót még ma is gyötri a múltja

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 13. 12:03 #141
- törölt felhasználó -    
Elhiszem,hogy érték megaláztatások gyerekkorában,de erősen túllihegi.Elsőre-másodszorra,amikor csak egy történetben elmesélte azt az oly fájdalmas élettörténetét,de most már elég.Tudom,milyen érzés az ilyen,bár én magam szó és indok nélkül egy büdös nagy pofont lekeverek a sok kis divattininek,aki kifogásol engem,mert tökéletes vagyok.Na és aztán?Tudom,ki mihez szokott,annak megfelelően dolgozza fel a múltat,de nem hiszem el,hogy közel 10 év alatt csak ez foglalkoztatja.Elment Afrikába,hogy ott is mindenki megszeresse,csak aztán nem tartotta nyitva a szemét.Ott van ám a kemény élet,ahol egy ember naponta alig ha pár liter vizet elhasználhat össz-vissz,amíg őneki (tudtommal) megvoltak ilyenjei,és volt kivel megbeszélnie.De nem,helyette inkább szenvedett.Hihetetlen,hogy ezzel egyszer-egyszer,mennyire szánalmassá teszi magát.Megvan benne a potenciál,a tehetség,az egyéniség,de döntse el,énekes-színésznő lesz,vagy Teréz anyu gyenge utánzata.Túlélte,itt van,él és mozog,annyira,de annyira túljátssza magát.A sok kis Lovatic-ot meg ezzel szédíti.Undorítóan kiforgatja a múltját,és a zero,zero IQ lánykák meg eszik,mint ló a zabot.Megjegyzem,mire föl erős?Oké,hogy micsoda "megpróbáltatások" érték kiskorában,de aztán egyiket sem bírta ki rehab nélkül.Csak hangoztatja,hogy legyünk erősek,mindenkit kioktat ezzel a két szép szavával,nehogy valaki ne hallja.Mikor ő maga egy apró problémától is összeroppan.egyáltalán nem olyan "erős".Mi viszont már olyan r*hadt erősek vagyunk,hogy az egész világ kívülről fújja a történetét.Nekem pedig erősnek kell lennem,hogy ne fogjon el a hányinger.
2013. november 30. 18:03 #142
iluvdemilovato1119
iluvdemilovato1119
új tag
 
Státuszboldog karácsonyt!!!!!!!!!!!! :) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.27.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 215948
Offline offline
Akik azt írják, hogy uncsi, meg hogy sajnáltatja magát, azok honnan tudják, hogy ez így van??? Már bocs. nem tudjátok pontosan, hogy miket élt át Demi!!! IluvDEmi!!! smileeee.gif
2013. december 28. 00:56 #143
Lizabeth99
Lizabeth99
visszatérő vendég
 
StátuszCsumii `^.^´
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 216926
Offline offline
Nagyon szimpatikus Demi, és nem tudom miken mehetett át, de nagyon sajnálom. Szerintem egy nagyon jószívű lány/nő.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok