Starity

Sleepy Hollow / Az Álmosvölgy legendája (2013–2017)

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 16. 19:34 #41
- törölt felhasználó -    
Season 1 Episode 12-13
szezonfinálé: jan. 20!
6 felhasználónak tetszik: zsofeeh, Toxic, Alison Lerman, SmileyZ, Szandi0820, House Of Wax
2014. január 25. 19:32 #42
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Húgom + én:REAKCIÓNK az évadfinálé utolsó 10 perce alatt. Lehet klisés, de majdnem tökéletesen kifejezi az érzéseimet a "lezárással" kapcsolatban. Természetesen a váza és üvegtörős idegösszeomlás mellett. biggrin.gif Nemcsak a minimum 5 elvarratlan szál, hanem inkább a felismerés miatt, hogy minderre csupán szeptemberben kapunk választ! Fox, én így szeretlek! wink.gif
Komolyan mondom, hogy álmaimban nem gondoltam volna erre a befejezésre. Azt végig sejtettem, hogy a fiát még behozzák valahogy a képbe, de így?!! ohmy.gif Sejtelmem sincs, hogy fognak tudni kimászni ebből a helyzetből, az utolsó reményem most az, hogy Jenny nem halt meg. Ha pedig esetleg mégis, akkor már csak a kis tolószékes Macyben bízhatunk! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. január 29. 10:42 #43
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Alison Lerman @ 2014.01.25. 19:32)
Húgom + én:REAKCIÓNK az évadfinálé utolsó 10 perce alatt. Lehet klisés, de majdnem tökéletesen kifejezi az érzéseimet a "lezárással" kapcsolatban. Természetesen a váza és üvegtörős idegösszeomlás mellett. biggrin.gif  Nemcsak a minimum 5 elvarratlan szál, hanem inkább a felismerés miatt, hogy minderre csupán szeptemberben kapunk választ! Fox, én így szeretlek! wink.gif 
Komolyan mondom, hogy álmaimban nem gondoltam volna erre a befejezésre. Azt végig sejtettem, hogy a fiát még behozzák valahogy a képbe, de így?!! ohmy.gif Sejtelmem sincs, hogy fognak tudni kimászni ebből a helyzetből, az utolsó reményem most az, hogy Jenny nem halt meg. Ha pedig esetleg mégis, akkor már csak a kis tolószékes Macyben bízhatunk! biggrin.gif


Én is így reagáltam a látottakra rohog.gif Rendesen meglepődtem mikor kiderült ki is Henry valójában blush.gif Viszont én egy percig sem hittem,hogy Jenny meghalt,remélem nem tévedek. blush.gif Mellesleg Ichabod az egyik legjobb karakter akit eddig láttam. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Alison Lerman
2014. január 31. 12:50 #44
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Hivatalos magyar epizódismertetők:

1.01 - BEVEZETŐ RÉSZ
1781-ben George Washington tábornok arra kéri Ichabod Crane-t, hogy kutassa fel a Lovas nevű zsoldost, és ölje meg. Ichabod lefejezi a férfit, de saját életét is fel kell áldoznia… Ám 2013-ban felébred öröknek hitt álmából. A Lovas szintén visszatért, hogy megkeresse levágott fejét és teljes erejét visszanyerve a világra szabadítsa a Jelenések Könyvében megjövendölt Apokalipszist. Megállításában Ichabod egy rendőrhadnagy segítségére szorul, aki szintén találkozott a természetfelettivel Sleepy Hollow városában.

1.02 - VÉRHOLD
Míg alkalmazkodni próbál a XXI. századhoz, Ichabod rejtélyes víziót lát, ami elvezeti az első katonához a gonosz seregéből, akiknek vezetésére a Lovas visszatért. Mindeközben, Andy Brooks, akit mestere támasztott fel, szintén munkához lát, Abbie-hez pedig különös látogató érkezik a múltjából.

1.03 - A GONOSZ GYŐZELMÉÉRT
Abbie-t álmában egy szem nélküli lény kísérti, aki a jövőről és a múltról szóló víziókat mutat meg nekik. Miközben válaszokat keres, Abbie két rejtélyes öngyilkossági ügyben kezd nyomozni Ichaboddal, és hamarosan rájönnek, hogy ezekért is az álmában látott lény a felelős. Ha nem akar a szellem következő áldozata lenni, Abbie-nek szembe kell néznie a múltjával és azzal, ami közte és testvére, Jenny között történt.

1.04 - SALAMON KIS KULCSAI
Abbie meggyőzi Irving századost, hogy Ichaboddal Jenny nyomába eredhessen, aki megszökött az intézetből. Hamarosan meg is találják: a lány egy misztikus könyvet keres, amellyel egy titkos társaság tagjai sötét uruk parancsára a pokol démonait szabadíthatnák a világra.
2014. január 31. 12:53 #45
- törölt felhasználó -    
Imádom! Fantasztikus sorozat és nagyon várom a második évadot. Anyummal bepróbálom majd magyarul is, bár félek a szinkrontól, de anyum mondta, hogy szeretné megnézni, hogy milyen a sorozat.
2014. január 31. 13:10 #46
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Magyarhangok:

-Abbie Mills (Nicole Beharie) - Pálmai Anna
-Ichabod Crane (Tom Mison) - Makranczi Zalán
-Katrina Crane (Katia Winter) - Gáspár Kata
-Frank Irving (Orlando Jones) - Kálid Artúr
2014. január 31. 18:32 #47
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Az első magyar szinkronos előzetes thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Toxic
2014. január 31. 18:45 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2014.01.31. 18:32)
Az első magyar szinkronos előzetes thumbsup.gif 


A hangokat szokni kell, de amúgy nem rossz. Bár az angol után fura lesz a magyar.
2014. február 03. 16:09 #49
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Várós volt. És megérte. Az évadzáróval kapcsolatban meg annyit, hogy ki fogja őket megmenteni?

A magyar premierrel kapcsolatban: örülök, hogy ilyen hamar bemutatják. Meg is nézném, ha lenne FOX-unk. Az ismétlések időpontján kicsit kiakadtam. Nálunk a (szerb) FOX normál időpontban is megismétli (pl. hétvégenként délután).
2014. február 03. 19:30 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peti_1992 @ 2014.02.03. 16:09)
Várós volt. És megérte. Az évadzáróval kapcsolatban meg annyit, hogy ki fogja őket megmenteni?
A magyar premierrel kapcsolatban: örülök, hogy ilyen hamar bemutatják. Meg is nézném,  ha lenne FOX-unk. Az ismétlések időpontján kicsit kiakadtam. Nálunk a (szerb) FOX normál időpontban is megismétli (pl. hétvégenként délután).


Valószínűleg magyarul is le lehet majd tölteni a Sorozatokneked nevű oldalról. Nekünk sincs FOX-unk, valszeg nem is lesz (mivel a csatorna csak holnaptól él), de majd leszedem a részeket anyunak. smileeee.gif
2014. február 06. 15:54 #51
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Imádom heart.gif
A karakterek fantasztikusak és alig várom a második részt, eddig neten néztem valameddig, de jó hogy most van a tv-ben is biggrin.gif <3
2014. február 06. 19:59 #52
- törölt felhasználó -    
Megnézettem anyuval magyarul és tetszett neki az első rész. Szóval, megint találtam valamit, amit mindketten szeretünk. Bár nekem az eredeti hangok jobban bejönnek + mintha magyarul kissé pongyola lenne a fogalmazás pár helyen.
2014. február 11. 09:31 #53
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.02.06. 19:59)
Megnézettem anyuval magyarul és tetszett neki az első rész. Szóval, megint találtam valamit, amit mindketten szeretünk. Bár nekem az eredeti hangok jobban bejönnek + mintha magyarul kissé pongyola lenne a fogalmazás pár helyen.


igen, az eredeti sokkal jobb, imádom Tom akcentusát wub.gif
2014. február 11. 09:45 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez 199 @ 2014.02.11. 09:31)
igen, az eredeti sokkal jobb, imádom Tom akcentusát  wub.gif


Ja, csak anyum nem tud angolul, feliratosan meg nem szereti filmet nézni. Nem tud egyszerre a filmre és a feliratra is figyelni. De tetszett neki az első rész, szóval most együtt nézzük majd magyarul is letöltve.
2014. február 11. 10:10 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Androsama @ 2014.02.06. 19:59)
Bár nekem az eredeti hangok jobban bejönnek + mintha magyarul kissé pongyola lenne a fogalmazás pár helyen.

És mintha a fogukat húznák! Annyira monoton, érzelemmentes "előadást" hallhatunk a magyar szinkronszínészektől, hogy iszonyat.
2014. február 11. 10:48 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2014.02.11. 10:10)
És mintha a fogukat húznák! Annyira monoton, érzelemmentes "előadást" hallhatunk a magyar szinkronszínészektől, hogy iszonyat.


Ez azért nem igaz. Egyedül Ichabod magyar hangja élettelen kissé, de nem is várhatjuk, hogy visszaadja az eredeti hangot. Ezzel ellentétben Abbie hangja erősebb az angolnál. Sőt, a sheriffre sem lehet panaszom, meg a néger főnökre sem. Szóval, egyáltalán nem rossz a szinkron, csak még hozzá kell szokni.
2014. február 12. 17:43 #57
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.02.11. 09:45)
Ja, csak anyum nem tud angolul, feliratosan meg nem szereti filmet nézni. Nem tud egyszerre a filmre és a feliratra is figyelni. De tetszett neki az első rész, szóval most együtt nézzük majd magyarul is letöltve.


Nem szeretnék tapintatlan lenni, de hány éves anyukád? Csak kíváncsiságból kérdezem. Mert azt mondtad, hogy tetszett neki, tehát valószínűleg az ő korosztálya is szívesen nézi. És ha már itt tartunk, te hány éves vagy? biggrin.gif (Ha akarod, én is elárulom, nem titok.)
2014. február 12. 17:44 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2014.02.12. 17:43)
Nem szeretnék tapintatlan lenni, de hány éves anyukád? Csak kíváncsiságból kérdezem. Mert azt mondtad, hogy tetszett neki, tehát valószínűleg az ő korosztálya is szívesen nézi. És ha már itt tartunk, te hány éves vagy?  biggrin.gif (Ha akarod, én is elárulom, nem titok.)


Anyum középkorú, de ettől még nem a szappanopera-függő. Bármit megnéz, ha az érdekesnek tűnik. Az én korom meg tabu.
2014. február 12. 22:19 #59
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Androsama @ 2014.02.12. 17:44)
Anyum középkorú, de ettől még nem a szappanopera-függő. Bármit megnéz, ha az érdekesnek tűnik. Az én korom meg tabu.


Bocsi, mondtam, hogy nem akartam tapintatlan lenni. blush.gif
Megértem, hogy ez magánügy, sajnálom! Kérlek nézd el nekem, hogy ilyen kotnyeles vagyok! Nem is értem mi ütött belém, hogy ilyesmit kérdeztem így, ismeretlenül! blush.gif
2014. február 13. 14:21 #60
- törölt felhasználó -    
A korom - nő lévén -gyenge pontom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Toxic
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

John Cho John Cho 7237.
Tom Mison Tom Mison 2828.