Starity

Dalpremier: Avril Lavigne — Rock N' Roll

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 25. 21:45 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.07.19. 20:32)
Akárhogyan is nézzük, Avril csillaga alaposan leáldozóban van - ráadásul teljesen indokoltan. Az a Growing Up-os giccsparádé ha nem is hatalmas, de csúfos bukás lett, alig jutott be öt ország slágerlistáján a top 10-be, az amcsiknál csak gold minősítést ért el, pedig aztán ott úgy röpködnek a platina minősítések, hogy csak na. Sajnos ez a dal se sokkal jobb. Az is igaz, hogy alapjáraton nem rossz a szám, de emberek, komolyan egy ilyen számot várunk egy lassan 29 éves NŐtől? 18 évesen is ugyanilyen zenével (általánosítottam) nyomult, de akkor ez is állt jól neki... és én úgy gondolom, hogy egy 29 éves Avril Lavigne-nek nem egy 18 éves Avril Lavigne stílusával kéne sikereket elérni.. mert abból bukta lesz. És íme. Már a Goodbye Lullaby albumánál is alaposan csappant az érdeklődés iránta, sokan (ahogy én is) bukásnak tartották az albumot ahhoz képest, hogy az előző lemezéből (The best damn thing) 6 vagy mennyi millió kelt el. Úgy gondolom, hogy a soron következő korongja teljes kudarc lesz. Vonuljon pár évre vissza, fogja fel, hogy nem 18 éves, és térjen vissza egy olyan lemezzel, ami a korát igazolja.
Amúgy nem tudom, hogy a címnek mennyi köze van a dal műfajához, mert ez minden, csak nem rock. A rock n' roll pedig nem egy trend. blink.gif

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2013. július 26. 21:32 #102
- törölt felhasználó -    
Annyira jó szám! rock.gif
2013. július 29. 18:47 #103
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó szám lett! meghajolo.gif Av nem adta el magát dry.gif ő még mindig az a csaj akinek megismertük, őt nem rángatják mint egy marioett bábot és nem nyomják tele a hangját autotune-al és Ő nem szokott playback-elni! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2013. július 30. 20:40 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (selenafangirl @ 2013.07.29. 18:47)
Nagyon jó szám lett! meghajolo.gif Av nem adta el magát  dry.gif ő még mindig az a csaj akinek megismertük, őt nem rángatják mint egy marioett bábot és nem nyomják tele a hangját autotune-al és Ő nem szokott playback-elni! heart.gif  heart.gif  heart.gif  heart.gif

nekem megvan ahhoz a "képességem", hogy megkülönböztessem az éneket az autotune-tól, feljavítják a "hangját" hogy hallgatható legyen , de még így se lesz az.
Stílusa meg , mint ahogy már mondtam: NINCSEN. Stylistok öltöztetik, dalszövegírók írják a számait (bár amilyen számai vannak azon se csodálkoznék ha ő írta volna). Abba meg már pláne nincs beleszólása, hogy milyen "zenét" játsszon. Ha beleszólt volna ezekbe, akkor el is küldték volna, és keresnének egy másik csicskát.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. augusztus 04. 15:11 #105
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég

Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 336
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Nimrod: Fogadjunk egy lemezének se láttad a szövegkönyvét... :"D Sok dalt másokkal közösen írt, de vannak SAJÁT, általa írt dalai is, hogy a Rock N Roll közéjük tartozik-e, nem tudom, de előbb olvass utána az ilyen dolgoknak, és ne tudatlanul mocskolódj.

Ami a cikk témáját illeti: a lead single jobban sikerült, nekem ez a dal annyira nem jön be.
2013. augusztus 04. 20:07 #106
CUKI97
CUKI97
Cillianiac

StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Nimrod: mintha mások eredetibbek lennének... Minek savazod, ha nem szereted? dry.gif
Avril még mindig az a független lány, aki kiharcolta, hogy szinte teljesen egyedül csinálja meg az első lemezét, és ez változatlan eddig. Reméljük az is marad. smileeee.gif
2013. augusztus 04. 20:11 #107
CUKI97
CUKI97
Cillianiac

De a témát tekintve lehetett volna rockosabb is szerintem. smileeee.gif
Ez is egy új stílus. Vidám, poposabb, nekem úgy tűnik. Nagyon hajaz a Here's To Never Growing Up-ra.
Tetszik. ^^ heart.gif
2013. augusztus 04. 20:12 #108
CUKI97
CUKI97
Cillianiac

Ja, itt a gitárszóló... :DDD
2013. augusztus 04. 20:16 #109
CUKI97
CUKI97
Cillianiac

MooMoo: részben egyetértek veled, bár én nem öregíteném Avrilt, szerintem szinte semmit se öregedett, és Avril nem is az a fajta ember, aki megérik, és elismeri, hogy maholnap 29 lesz.
De van abban valami, amit írtál. És, bár rajongója vagyok, ezt én se érzem trendnek, és a dalai mostanában sajna nem érnek fel egy Complicated-el, vagy Nobody's Home-mal....
pardon.gif mellow.gif
2013. augusztus 04. 20:30 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Melle Ketrin @ 2013.08.04. 15:11)
Nimrod: Fogadjunk egy lemezének se láttad a szövegkönyvét... :"D Sok dalt másokkal közösen írt, de vannak SAJÁT, általa írt dalai is, hogy a Rock N Roll közéjük tartozik-e, nem tudom, de előbb olvass utána az ilyen dolgoknak, és ne tudatlanul mocskolódj. 
Ami a cikk témáját illeti: a lead single jobban sikerült, nekem ez a dal annyira nem jön be.

Öhm , nem akarom bemutatni, hogy milyen a tudatlan mocskolódás. Az olyan , hogy ocsmány szavakkal illetem és leszólom amit csinál és ahogyan csinálja. Utána olvasnom felesleges, mert még az "ókorban" én is szerettem ezt a nőt. Viszont rá kellett jönnöm, hogy amit csinál az csak színház, előbb utóbb a mostani rajongói is felnőnek és rádöbbenek a valóságra.
CUKI97: Ha eredetiséget akarsz ahhoz ki kell lépni a divatzene kategóriából ami Avrilkát is magába foglalja. Messziről érződik a csajon, hogy, hogy amit csinál az csak színészkedés. Rengeteg énekes/zenekar van aminek Avril egyediség, tehetségesség, stílusosság terén a nyomába se ér. Ha meg mindenhogyan énekesnő kell, akkor is lehet találni mérföldekkel jobbat csak keresni kell.
2013. augusztus 04. 22:09 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.08.04. 20:30)
Öhm , nem akarom bemutatni, hogy milyen a tudatlan mocskolódás. Az olyan , hogy ocsmány szavakkal illetem és leszólom amit csinál és ahogyan csinálja. Utána olvasnom felesleges, mert még az "ókorban" én is szerettem ezt a nőt. Viszont rá kellett jönnöm, hogy amit csinál az csak színház, előbb utóbb a mostani rajongói is felnőnek és rádöbbenek a valóságra. 
CUKI97: Ha eredetiséget akarsz ahhoz ki kell lépni a divatzene kategóriából ami Avrilkát is magába foglalja. Messziről érződik a csajon, hogy, hogy amit csinál az csak színészkedés. Rengeteg énekes/zenekar van aminek Avril egyediség, tehetségesség, stílusosság terén a nyomába se ér. Ha meg mindenhogyan énekesnő kell, akkor is lehet találni mérföldekkel jobbat csak keresni kell.

Majd ők is kinövik Avrilt, divatból szeretik mert "egyedi" a stílusa...az utcán 10 hasonló embert látok akik ugyanazt tudnák mint ő csak egy gitár kell meg tíz tonna vakolat.
1 felhasználónak tetszik: Nimrod
2013. augusztus 04. 22:37 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.08.04. 22:09)
Majd ők is kinövik Avrilt, divatból szeretik mert "egyedi" a stílusa...az utcán 10 hasonló embert látok akik ugyanazt tudnák mint ő csak egy gitár kell meg tíz tonna vakolat.

Az összes felkapott tucatsztár ilyen és ő sem kivétel. Nem tudom többre tartani Avrilt mint Selena Gomez-t , mindkettő egy divatmajom, csak annyi a különbség hogy az előbbinek a nyikorgását rocknak/punknak adják el.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok