Starity

Black Sails / Fekete Vitorlák (2014-2017)

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 15. 13:07 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2015.02.15. 12:25)
azért sajnálom hogy annyi. Kemény lett volna még, ha marad, de Eleanornak túlságosan a bögyében volt. rohog.gif A rész végén, ahogy Vane és Flint egymást méregetik. Erőd vs hadihajó yahoo.gif


hááá Eleanor "bögyében" jelenleg Vane van és elég mélyre hatóan! rohog.gif De Rackham "szendvicse" sem lehetett kellemetlen! biggrin.gif

amúgy azt megfigyelted már hogy a Black Sails-ben eddig egyedül Flint és Silver valamint a legénységük cselekszik és teszi amit tennie kell, mindenki más henyél, kefél, szenved vagy acsarkodik az asztalról leguruló morzsákon! rohog.gif biztos fog ez változni azért! biggrin.gif

Ms Barlow-al te hányadán állsz? Én nagyon remélem hogy rövid időn belül ki írják vagy történik valami vele!Mert szerintem a sorozat abszolút gyenge pontja ez a karakter és ez a történetszál sem bővelkedik izgalmakban! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. február 17. 21:48 #82
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2015.02.15. 13:07)
Ms Barlow-al te hányadán állsz? Én nagyon remélem hogy rövid időn belül ki írják vagy történik valami vele!Mert szerintem a sorozat abszolút gyenge pontja ez a karakter és ez a történetszál sem bővelkedik izgalmakban!  dry.gif

Nálam Max az, aki egy hatalmas nagy kérdőjel. Eddig gyakorlatilag csak annyi szerepe volt, hogy a karakterek fele átment rajta.

2x05
2015. február 18. 17:10 #83
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lady Suzy @ 2015.02.17. 21:48)
Nálam Max az, aki egy hatalmas nagy kérdőjel. Eddig gyakorlatilag csak annyi szerepe volt, hogy a karakterek fele átment rajta.


igaz ami igaz! smileeee.gif
De ha a megérzésem nem csal és ha esetleg valóban követi a sorozat a Kincses sziget történetét akkor Max-nak még fontos szerepe lehet mivel a regény története szerint Long John Silver-nek egy kreol bőrű és fekete hajú felesége lesz aki legalább annyira agyafúrt mint ő maga és együtt vezetik Silver kifőzdéjét és kocsmáját. És Max már kezdi bontogatni a szárnyait simán elvezeti a bordélyt és még Rackhaméknak is elintézte hogy Vane le vegye róluk a büntetést. Így újra lehet legénységük és hajójuk.
Lehet nem szeretni Max karakterét nekem eléggé semleges de beleillik annak a nőnek a személyébe akit évek múlva Silver feleségül vesz. smileeee.gif De lehet tévedek és nem ő az! pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. február 22. 15:56 #84
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2015.02.18. 17:10)
igaz ami igaz! smileeee.gif 
De ha a megérzésem nem csal és ha esetleg valóban követi a sorozat a Kincses sziget történetét akkor Max-nak még fontos szerepe lehet mivel a regény története szerint Long John Silver-nek egy kreol bőrű és fekete hajú felesége lesz aki legalább annyira agyafúrt mint ő maga és együtt vezetik Silver kifőzdéjét és kocsmáját. És Max már kezdi bontogatni a szárnyait simán elvezeti a bordélyt és még Rackhaméknak is elintézte hogy Vane le vegye róluk a büntetést. Így újra lehet legénységük és hajójuk.
Lehet nem szeretni Max karakterét nekem eléggé semleges de beleillik annak a nőnek a személyébe akit évek múlva Silver feleségül vesz. smileeee.gif De lehet tévedek és nem ő az! pardon.gif

Ezen a ponton én sajnos meg vagyok lőve, mert nem olvastam a könyvet, de lehetséges, hogy igazad van. Még el is tudom képzelni őket együtt. biggrin.gif Max karakterében egyébként van lehetőség, csak elbujtatták egy közhelyes szerelmi háromszögbe. Viszont az új részben történtek itt dolgok, szóval biztos kibontakozik majd ő is. Alig várom. biggrin.gif

Most fejeztem be az új részt és olyan szinten lesokkoltak a végével, hogy írni se tudok normálisan. Tudom, hogy bármi megtörténhet, na de erre aztán rohadtul nem számítottam. rohog.gif
2015. február 22. 16:10 #85
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lady Suzy @ 2015.02.22. 15:56)
Ezen a ponton én sajnos meg vagyok lőve, mert nem olvastam a könyvet, de lehetséges, hogy igazad van. Még el is tudom képzelni őket együtt. biggrin.gif Max karakterében egyébként van lehetőség, csak elbujtatták egy közhelyes szerelmi háromszögbe. Viszont az új részben történtek itt dolgok, szóval biztos kibontakozik majd ő is. Alig várom. biggrin.gif
Most fejeztem be az új részt és olyan szinten lesokkoltak a végével, hogy írni se tudok normálisan. Tudom, hogy bármi megtörténhet, na de erre aztán rohadtul nem számítottam. rohog.gif


Ha teheted mindenképp olvasd el a Stevenson:Kincses sziget regényét. smileeee.gif Igazi klasszikus és Stevenson lerakta azzal a könyvel a kalóz históriák alapjait. smileeee.gif meghajolo.gif

Jajjj még azt elfelejtettem hogy az 1990-es Kincses sziget filmet is érdemes megnézni mert nagyszerű adaptációja a regénynek. Ráadásul a fiatal Christian Bale is játszik benne! smileeee.gif Remekül sikerült feldolgozása a könyvnek! meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. február 24. 17:55 #86
- törölt felhasználó -    
Robert L.Stevenson forog a sírjában! sad.gif
Szégyen és gyalázat ez az indokolatlan "fordulat" a Kincses sziget történetére nézve! sad.gif mad.gif rolleyes.gif Főleg egy olyan regényre nézve ami ifjúsági regény és mentes minden ilyen hülyeségtől mint amit itt az utolsó percekben lenyomtak a torkomon! rolleyes.gif sad.gif
Csak azt tudnám hogy ez a fordulat ami kiderült Flint kapitány "motivációiról" ez mi a jó fenében ad hozzá valami többet vagy értékeset a Kincses sziget eredet történetére nézve???? MIT????? rolleyes.gif LÓFASZT! érthetetlen hogy mi szükség volt erre!
nagyon el kell felejtenem ami itt az utolsó 5 percben történt ahhoz hogy ugyanúgy nézzek a Black Sails-re mint eddig! Nem bántana ennyire a dolog ha nem szeretném ezt a sorozatot. sad.gif Arról nem is beszélve hogy egyre többen kezdték nézni a sorozatot és jobb kritikákat is kezdett kapni erre előálltak egy ilyen teljesen fölösleges álszent politikai korretséget megkívánó BAROMSÁGGAL! Hááá most aztán biztos hogy fognak veszíteni nézőket! Nekem is nagyon el kell gondolkodnom! Az egész ami epizódokon flashback szerűen kiderült Flintről az a sorozat eredet történetét tekintve teljesen indokolatlan és felesleges és GÁÁÁÁÁÁZZZZZZZ..... reklamalo.gif és miért gondoltamn hogy Michael Bay és a sleppje tud valami nagyszerűt és jót is készíteni! naív voltam megint mint mindig! rolleyes.gif még az vigasztal hogy a Kincses sziget két legendás szereplőjét Billy Bones-t és John Silver-t nem ugrasztották "egymásra" bár lehet ami késik nem múlik! rolleyes.gif 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. február 24. 23:36 #87
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Tudtam, hogy valami hasonló lesz a reakciód. biggrin.gif Én nem tudom hogy érezzek ezzel kapcsolatban. Azért szeretem a Black Sails-t, mert mindig meg tudnak lepni valamivel, úgy ülök be minden rész elé, hogy na most tuti kitalálnak valami olyat, ami miatt egész nap a térdemig fog lógni az állam. Ezt az előző részben megint elérték, ezért minden tiszteletem az övéké. Feleslegesnek tényleg felesleges, de szerintem nem feltétlenül rossz ez a kis csavar. Arra jó, hogy megbotránkoztassa a népet, de azért remélem, hogy a továbbiakban nem fognak különösebb hangsúlyt fektetni erre az egészre. ((Bár nekem van egy olyan borzasztó megérzésem, hogy Hamilton nem is annyira halott, mint kellene))

A Kincses szigetet egyébként nagyon szeretném már elolvasni, de jelenleg van vagy 10 könyv a polcomon, ami arra vár, hogy kiolvassam, szóval egyelőre nem merek beszerezni még egyet. De valamikor (remélem minél hamarabb) mindenképpen be fogom hozni a lemaradásomat. smileeee.gif

2x06
2015. február 25. 18:18 #88
- törölt felhasználó -    
SPOILER!

Hááá valamit reagálnom kellett! Ez nekem így sok volt hirtelen! Igyekszem túltenni magam a történteken! smileeee.gif Meg becsapva is érzem magam hogy az összes nyomorult flashback jelenet mind emiatt volt és ez volt az a baromi nagy "fordulat" hááá komolyan??? nahh mindegy! Mély levegő és bizakodás hogy nem ez lesz a meghatározó a sorozat további cselekményét tekintve. Mert szóval én elviselem ezt a dolgot a Trónok harcában a Rómában a Spartacusban a Banshee-ban mindenhol nincs nekem bajom a melegekkel úgy alapjáraton! Nahhh de Flint kapitány ne legyen már meleg vagy ahol az egyik fórumon írták pansexuális vagy mi a tököm és főleg ez ne legyen már meghatározó motiváció vagy lényeges dolog a sorozatban hogy erre epizódokat építenek föl és titokként kezelik majd rázúdítják a népre! ez akkor is gáááz nee máár...sajnálom hogy ezt ennyire fontosnak ítélték meg a készítők és nem tudtak valami sokkal ötletesebb és eredetibb dolgot kitalálni! rolleyes.gif arról nem is beszélve hogy miért nem szeretheti magát odaadóan két férfi barátként miért kell egyből b*zinak beállítanik őket! mitől olyan különleges dolog ez a homosexualitás?? miért olyan fontos ez egy történelmi kaland sorozat szempontjából hogy a főhős meleg?? nem értem nahh mindegy!
igen mondasz valamit én szerintem is Hamilton életben van! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. február 25. 21:14 #89
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Az utóbbi két részt még nem tudtam megnézni, úgyhogy teljesen spoiler volt,a miről beszéltetek, de nem bánom. Maxről eddig is tudtam, hogy rafinált, nem egyszer bebizonyította, szóval lehet hogy Silver neje lesz később. Annak kifejezetten örülök, hogy egyre nézettebb, mert megérdemli a sorozat, de ne csesszék el baromságokkal! reklamalo.gif

Ms. Barlow egy kifejezetten semmilyen nőszemély. Én sosem láttam a kémiát Flint és a nő között. De egyébként is semmilyen. Nem kemény, nem nőies, egyszerűen semmilyen. Még Maxet is érdekesebbnek tartom nála. _nevet.gif
2015. február 25. 21:57 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2015.02.25. 21:14)
Az utóbbi két részt még nem tudtam megnézni, úgyhogy teljesen spiler volt,a miről beszéltetek, de nem bánom. Maxről eddig is tudtam, hogy rafinált, nem egyszer bebizonyította, szóval lehet hogy Silver neje lesz később. Annak kifejezetten örülök, hogy egyre nézettebb, mert megérdemli a sorozat, de ne csesszék el baromságokkal! reklamalo.gif 
Ms. Barlow egy kifejezetten semmilyen nőszemély. Én sosem láttam a kémiát Flint és a nő között. De egyébként is semmilyen. Nem kemény, nem nőies, egyszerűen semmilyen. Még Maxet is érdekesebbnek tartom nála. _nevet.gif


hááá a tények ismeretében most már érthető hogy miért nincs kémia Flint és ms Barlow között! biggrin.gif nem tudom Bessie de itt most nagyon össze-visszaságok voltak és teljesen feleslegesen! nem hiányzott ez "plusz" a sorozatba.e nélkül is működött a sorozat!
2015. március 15. 00:47 #91
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Anyáás.. bocsi az offtopic miatt, de én még mindig sokkolódok azon, hogy Captain Flintet játszó színész, Maggie Smith, azaz a Harry Potteres Mcgonagall professzor fia! Elég durva! biggrin.gif Legalábbis nekem! tongue.gif
Amúgy a sorozat szerintem még mindig nagyon színvonalas, én egy picit még alulértékeltnek is tartom!
2015. március 31. 18:16 #92
- törölt felhasználó -    
SPOILER!

Ez szóljon a féllábú férfinak! smileeee.gif meghajolo.gif


Végre valóban kezd kialakulni a "Kincses sziget" hangulat! biggrin.gif
Fantasztikus volt az évadzáró! a Flint szöktetése, Vane bajtársiassága, Silver iszonyatos "áldozata" a legénységért ami által valóban azzá válik aki Long John Silverré, Racham és Bonny gazdag "rakománya",Billy Bones rendíthetetlen hűsége és a legénység bizalma Silver iránt mind-mind remek pillanatai voltak az évadzárónak. iszonyat hogy várni kell 1 évet megint! sad.gif Remélem a következő évadban nem csak Feketeszakáll jelenik meg hanem gyülekezik a Rozmár igazi legénysége is és megjelennek a regényben szereplő gazfickók Blind Pew, Israel Hands, Ben Gunn, Black dog és George Merry! Türelmetlenül várom a folytatást! biggrin.gif thumbsup.gif
2015. április 25. 02:39 #93
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
Season 1 HQ Promotional Photos & Stills beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 02:44 #94
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x01 Stills beer.gif

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 02:49 #95
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x02 Stills beer.gif

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 02:54 #96
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x03 Stills beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 19:00 #97
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x04 Stills beer.gif

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 19:04 #98
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x05 Stills beer.gif

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 19:09 #99
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x06 Stills beer.gif

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. április 25. 19:13 #100
RachelWillows
RachelWillows
Meme Ma'am™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.24.
Hozzászólás: 1500
Csatolások: 18304
Azonosító: 37583
Offline offline
1x07 Stills beer.gif

1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!