Starity

Karlie Kloss túl híres a divatbemutatókhoz

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 09. 15:48 #1
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
A 21 éves, frissen Angyallá avanzsált Karlie Klosst eddig mindig a high fashion munkáiról ismerhettük. Állítása szerint mindez a múlté.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. augusztus 09. 15:53 #2
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép nő smileeee.gif
2013. augusztus 09. 15:56 #3
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Na igen, divatbemutatókon végigvonulni mááár too mainstream! pardon.gif
Amúgy más modellekre nézve ez a döntése elég lekezelően hathat,de végül is valahol igaza van,gondolom biztos sok perv jár ezekre,akik messze nem a ruhákért vannak ott. De most akkor miért lenne más,mintha levetkőzne egy magazinnak? Hagyjuk, sose fogom én megérteni ezt az ipart.
2013. augusztus 09. 15:59 #4
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Hiszitek vagy sem, de erre számítottam. Karlie hirtelen lett a legfelkapottabb, legfoglalkoztatottabb topmodellek egyike. Amit egyrészt persze értek, mert valóba igazi modellalkat. Különleges arca van, és olyan kifutós mozgása, amihez foghatót nem igen láttak. Ezeket nem Én mondom, hanem a divatvilág nagyágyúi mondták ezeket Kloss-ról. Viszont azt nem értem hogyan lehet Ő VS angyal, amikor szerény véleményem szerint abszolúte nem illik bele a márka profiljába. Túl magas (185 cm), és túl vékony oda, és a VS általában commercial modelleket foglalkoztat, mivel ebben az esetben nagyobb hangsúly van azon hogy szép legyen egy modell pofija, nem kell hogy különleges legyen. Hát Ők tudják. Karlie-t ettől függetlenül még mindig bírom, csak szerintem a highfashion az Ő asztala. Egyébként a VS modelleknél az is probléma, hogy nem tudnak igazán hf munkákat elvállalni, mivel nagyon leköti Őket a márka. Szerintem egyedül Gisele Bündchen volt az aki profin helyt állt mind VS angyalkaként, mind highfashion modellként.
1 felhasználónak tetszik: Judit107
2013. augusztus 09. 15:59 #5
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Hát sztem nem valami szép!
2013. augusztus 09. 16:07 #6
- törölt felhasználó -    
Én bírom Karlie-t, nagyon helyes és szimpatikus lány, és észbontó a mozgáskultúrája, de a VS angyalok közül nagyon kilóg. Ő azért nem az a nőiesen formás, szép arcú, dögös lány, akikkel fehérneműt szoktak reklámozni.
2013. augusztus 09. 16:09 #7
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Róla még nem hallottam,de nem szoktam a modellvilágot figyelni,egy fav-om van:Adriana,de ő is gyönyörű.
2013. augusztus 09. 16:10 #8
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Én most olvasok róla másodszorra (és csak itt olvastam róla). Nem tudom hol lett ennyire felkapva, de hozzám még csak most jutott el ez a hír. És szerintem nem csak én vagyok az egyetlen, aki nem ismeri ezt a nőt.
2013. augusztus 09. 16:22 #9
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.08.09. 15:59)
Hiszitek vagy sem, de erre számítottam. Karlie hirtelen lett a legfelkapottabb, legfoglalkoztatottabb topmodellek egyike. Amit egyrészt persze értek, mert valóba igazi modellalkat. Különleges arca van, és olyan kifutós mozgása, amihez foghatót nem igen láttak. Ezeket nem Én mondom, hanem a divatvilág nagyágyúi mondták ezeket Kloss-ról. Viszont azt nem értem hogyan lehet Ő VS angyal, amikor szerény véleményem szerint abszolúte nem illik bele a márka profiljába. Túl magas (185 cm), és túl vékony oda, és a VS általában commercial modelleket foglalkoztat, mivel ebben az esetben nagyobb hangsúly van azon hogy szép legyen egy modell pofija, nem kell hogy különleges legyen. Hát Ők tudják. Karlie-t ettől függetlenül még mindig bírom, csak szerintem a highfashion az Ő asztala. Egyébként a VS modelleknél az is probléma, hogy nem tudnak igazán hf munkákat elvállalni, mivel nagyon leköti Őket a márka. Szerintem egyedül Gisele Bündchen volt az aki profin helyt állt mind VS angyalkaként, mind highfashion modellként.


meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. augusztus 09. 16:35 #10
- törölt felhasználó -    
És még szerény is
2013. augusztus 09. 16:46 #11
Winnie Sweetie
Winnie Sweetie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 911
Csatolások: 86
Azonosító: 197706
Offline offline
Nem különösebben foglalkoztatnak a modellek (számomra elég haszontalan emberek nézve a divat felé való irányultságomat), de neki gratulálok. Szerintem különleges arca van, lehet, hogy nem a legszebb a Victoria's Secret modellek közül, de neki van az egyik legkülönlegesebb arca a modellek közül.
Bár az eléggé nyugtalanító, hogy egy képen húsosabbra kell retusálni a bordáinál. Lehet, hogy ez a magassága miatt van, de szerintem akkor is többet kéne táplálkoznia (főleg a 180 cm+ magasságával). A BMI értéke is meglehetősen alacsony.
http://m5.paperblog.com/i/32/321846/karlie-kloss-numero-magazine-photoshop-fiasco-L-vvR_rq.jpeg
2013. augusztus 09. 16:47 #12
- törölt felhasználó -    
Az biztos, hogy nagyon szép nő, szóval én megértem, hogy ilyen sikeres. Ennek ellenére szerintem nem igazán illik a VS angyalok közé.
2013. augusztus 09. 18:27 #13
Perrie
Perrie
visszatérő vendég
 
StátuszMiketsukami ♥ || news is coming (for all of us)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 0
Azonosító: 198889
Offline offline
Nem igazán vagyok tisztában a modellekkel smileeee.gif
2013. augusztus 09. 18:37 #14
Tini Lady
Tini Lady
visszatérő vendég
 
StátuszBig girls don't cry.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.04.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 76
Azonosító: 124167
Offline offline
Én képbe vagyok a VS modellekkel, de akármiylen szép Karlie, nem illik az angyalok közé. A Victoria's Secret-nek az a célja, hogy olyan alakokat mutassanak be a kifutón, akik példát mutatnak a "tökélets test" fogalmáról. Lefordítva: nem a csont és bőr nőkre, lányokra hajtanak, hanem a szép, karcsú, és legfőképp nem gizda vagy piszakafa modellekre. Elsimerem, Karlie nagyon szé pés tehetséges, de túlságosan soványnak tűnik, ez pedig valószínűleg nem lesz jó hatással a nőkre. Hallottam olyanról, hogy ki kellett retusálni a bordáit, mert túlságosan kilógtak. Én úgy vagyok vele, hogy szívesebben láttam volna még néhány évig Mirandát a kifutón és Karlie-t meghagytam volna még egy ideig a ruha-divatházak bemutatóin. Én tisztelem őt, rengeteg show-ját megnéztem már, de mint azt a legelején említettem, nem illik egy VS angyalhoz.
2013. augusztus 09. 18:45 #15
Annuska
Annuska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 1
Azonosító: 151137
Offline offline
Imádom a VS modelleket! Legfőképp Adrianát,Alessandrát, és Candicet, de Karlie valahogy nem illik a képpbe, ő valamiért olyan más számomra! szép tényleg nagyon, de nem tudom elképzelni egy fő angyal szerepébe, nem hozzá illik! A kifutót szerintem kár lenne otthagynia, mert így ismerte meg a világ, ez tette híressé a sok kifutós munka, és szerintem nagy bátorságra vall , hogy ezt így kimeri jelenteni, hogyha ő ott lenne a kifutón nem a ruhákra, hanem rá figyelnének, valjuk be Karlienál nagyobb nevek nem merik ezt így kijelenteni.
2013. augusztus 09. 18:57 #16
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
21 éves? Én tízzel többnek néztem.
2013. augusztus 09. 19:08 #17
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Csak nem büdös munka?! Jóval nagyobb nevek is végig vonulnak a kifutón.
2013. augusztus 09. 19:57 #18
ddora7
ddora7
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 332
Csatolások: 4
Azonosító: 132828
Offline offline
Szerintem különleges,karakteres arca van,a kisugárzásával felkelti az emberek figyelmét és a járásából egyből rá lehet vágni,hogy ő az. Szerintem igenis beillik a VS angyalok közé. Amúgy mindenkinek más az ízlése,nekem pl Candice feje irritáló és valahogy nem látom benne az angyalt..
2013. augusztus 09. 21:18 #19
- törölt felhasználó -    
Nem szeretem. Beképzelt, idegesítő, és valahogy nem való angyalnak. Szép meg minden, de a VS-esek sokkal életvidámabbak, természetesebbek és a koruknak megfelelően néznek ki...
2013. augusztus 09. 21:39 #20
- törölt felhasználó -    
"egy egész világ ismeri az arcát és nevét" mondjuk én még nem is hallottam róla.. amúgy meg ha meg sem próbálja honnan tudja hogy nem sikerülne??.. -.-
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!