Starity

Karlie Kloss túl híres a divatbemutatókhoz

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 10. 07:32 #21
- törölt felhasználó -    
Én nem ismerem, de azért szerintem ez egy kicsit merész kijelentés volt
2013. augusztus 11. 08:55 #22
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Nevetséges. Szerintem egyáltalán nem híres. A "híresség" nem nála kezdődik. Egyébként is egy ronda, satnya nő. Jó lenne, ha végre a divatvilág nem képekkel operálna és akkor kiderülne, hogy kik az igazán fotogének. Én már unom, hogy egyre rondább, egyre satnyább modelleket kell bámulni mindenhol. A 180 centijével, meg a 20 kilójával még nőnek sem nevezném. Hányinger az egész nő. Egy vasat nem adnék a munkájáért. Úristen...... komolyan kinyílik a bicska az ember zsebében az ilyen modellektől.
2013. augusztus 11. 08:56 #23
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Bocsánat, az előbb kimaradt a retusált szó, de annyira felidegesítenek az ilyenek.
2013. augusztus 13. 14:21 #24
loricity
loricity
visszatérő vendég
 
Státuszgood things come to those who work their asses off and never give up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 18
Azonosító: 131548
Offline offline
nyilván azok ismerik a nevét, akiket érdekel a divat. smileeee.gif
nem értem, hogy lehet bárkire azt mondani, hogy "ronda". komolyan. miért kell bárkire ilyeneket mondani? "satnya", "hányinger"? ez most komolya? értékes ember lehetsz színvonalas gondolatokkal, ha ilyeneket mondasz egy másik embertársadra. smileeee.gif
2013. augusztus 14. 20:15 #25
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Ismerem a nevét, láttam már egy csomó kampányban és pont azért írtam, amit írtam. Csont és bőr, pocsék. Továbbá az a vélemény, hogy az igazán nagy modellek nevét nem csak a divat iránt érdeklődők ismerik. Ő nagyon messze van ettől. Ez látszik a hozzászólásokból is. Személyes véleményem, hogy VS angyalnak is nevetséges. És tudod mit loricity? Igazad van tényleg durva, amit írtam, nem lenne szabad ilyeneket írnom, de ettől függetlenül még visszataszító a teste, mert gebe, rettenetesen. Ja! és úgy látom, hogy már beképzelt is. Bár, ha ilyen rettenetet látnék a kifutón, én se a ruhát nézném.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!