Starity

Győri ETO FC - FC Bayern München ( 1-4 )

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 12. 08:19 #1
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Szerintem tegnap jó meccs volt nagyon ügyesen játszott Götze ahhoz képest,hogy most lépet először Bayern München mezben a pályára. Hát ha értékelni kéne a tegnapi meccset olyan : 10/8

Linkelt szöveg
Te nézted a meccset ?
Neked milyen benyomást keltett Götze ?
2013. augusztus 12. 16:15 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nikikke @ 2013.08.12. 08:19)
Szerintem tegnap jó meccs volt nagyon ügyesen játszott Götze ahhoz képest,hogy most lépet először Bayern München mezben a pályára. Hát ha értékelni kéne a tegnapi meccset  olyan : 10/8
Linkelt szöveg
Te nézted  a meccset ? 
Neked  milyen benyomást keltett Götze ?

Gondoltam megnyitom ugyanezt a topikot,de aztán már láttam, hogy van ilyen!Am jól duplázott Götze!Csak így tovább,az ETO-ról szólva Pintér Attila edző mindenkit pályára engedett és ez is okozta azt, hogy szétszóródott a játék.Amúgy ha maradt volna az ETO első kezdője nem kapott volna ki ennyire!
De az ETO így vette ezt a mérkőzést:"Engedjünk mindenkit játszani, mert ilyen mérkőzésünk nem lesz egyhamar!"
Ha azzal a gondolattal játszottak volna, hogy:"Nyerünk!" nem ez lett volna az eredmény!
2013. augusztus 14. 16:45 #3
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Idézet (RealMadrid1Fan @ 2013.08.12. 16:15)
Gondoltam megnyitom ugyanezt a topikot,de aztán már láttam, hogy van ilyen!Am jól duplázott Götze!Csak így tovább,az ETO-ról szólva Pintér Attila edző mindenkit pályára engedett és ez is okozta azt, hogy szétszóródott a játék.Amúgy ha maradt volna az ETO első kezdője nem kapott volna ki ennyire!
De az ETO így vette ezt a mérkőzést:"Engedjünk mindenkit játszani, mert ilyen mérkőzésünk nem lesz egyhamar!"
Ha azzal a gondolattal játszottak volna, hogy:"Nyerünk!" nem ez lett volna az eredmény!

De mondta Gardiola,hogy ugyan úgy játszanának mit egy normál meccsen. De azért az ETO jó játszott ahhoz képest, hogy egy Bayern München ellen játszott
2013. augusztus 17. 12:39 #4
- törölt felhasználó -    
Én is néztem, jó meccs volt.
1 felhasználónak tetszik: Nikikke
2014. január 03. 17:35 #5
F1-Foci1999
F1-Foci1999
új tag
 
Státusz#CiaoJules
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 2
Azonosító: 182406
Offline offline
En is neztem es szerintem nagyon jo volt a meccs es nem volt kerdes,hogy ki fog nyerni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!