Starity

Színészek valós személyként a vásznon

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 13. 13:43 #21
SokSzínű.
SokSzínű.
vampire ♥
 
Státusz♥ Instagramm: juhaszviki follow me:!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.14.
Hozzászólás: 1954
Csatolások: 2152
Azonosító: 162057
Offline offline
Érdekes cikk lett biggrin.gif
2013. augusztus 13. 14:01 #22
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (Norah @ 2013.08.12. 22:17)
Nicole élete alakítását nyújtotta. Azóta pedig elég meredek a lejtő, ami a fimválasztásait illeti. Olyan kár érte! sad.gif

Ezzel azért nem tudok teljesen egyet érteni, az utóbbi években nagyon is kezd feljönni újra. Volt pár mellényúlása (Kellékfeleség, Túszjátszma stb.), de Az órák óta is rengeteg jó filmben játszott. Azért is szeretem, mert ő mindig is merész volt szerepválasztások terén, könnyen belevág izgalmas projektekbe, amiknek aztán később elég kétes lehet a megítélése. Idén ott volt a Stokerben egy remek mellékszerep, Az újságos fiúban pedig szintén élete egyik legjobb alakítását nyújtotta, hiába Zac Efron a főszereplő, és áll maga a film 5 pont körül az IMDb-n, nagy baklövés lett volna, ha nem vállalja el. 2011-ben a Rabbit Hole-ért még Oscarra is jelölték, ott is zseniális volt. Meg persze 2002 után volt a Dogville (szerintem legjobb filmje + alakítása) és a Margot az esküvőn is, csak ezeket egy Arany iránytűhöz képest kevesen ismerik. Nem vészes annyira a helyzet, de persze értem, hogy nagyjából mely filmjeire gondolsz a „lejtő” alatt.
Az órák nekem nem tartozik a kedvenc filmjeim közé, csak Woolf szála tudott megfogni, az ő karaktere és Kidman játéka viszont tényleg emlékezetes.

Amiket én innen a legerősebbnek tartok, az Cate Blanchett, Tom Hardy, Christian Bale és természetesen Emily Watson alakítása, de igazából mindegyiket ki tudnám emelni, mert mindegyik remek, egytől egyig. Talán Eisenbergé a többihez képest nem olyan látványos, de ő is kiváló volt a Social Networkben.

Egyébként köszi mindenkinek, akinek tetszett a cikk. rolleyes.gif
2013. augusztus 13. 14:24 #23
Dojcy
Dojcy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.03.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 51
Azonosító: 92123
Offline offline
egytől egyig remekművek smileeee.gif
2013. augusztus 13. 15:15 #24
flowerwsviri
flowerwsviri
 
StátuszI just wanna hear that, you say: "Hey, you're mine and I never let you go."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 0
Azonosító: 134850
Offline offline
Ezekből egyiket se láttam, de az 1 hát Marilynnel-t meg akarom nézni:)
2013. augusztus 13. 20:08 #25
dorakomondi
dorakomondi
visszatérő vendég
 
StátuszEgyszerre akarok mindkét irányba haladni. Vágyom a sikert, keresem a kudarcot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 171303
Offline offline
láttam párat ezek közül..de a Bronson nagyon durva és egyben zseniális film!
2013. augusztus 13. 21:07 #26
tori123
tori123
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 17
Azonosító: 200580
Offline offline
nagyon jo cikk laugh.gif kár h egyiket se láttam dry.gif
2013. augusztus 13. 22:03 #27
- törölt felhasználó -    
jó cikk lett, van pár film, amit szívesen megnéznék.
2013. augusztus 14. 08:48 #28
dordo49
dordo49
új tag
 
Státusz"Live fast. Die young. Be wild. Have fun...I'm fuckin' crazy, but I'm free."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 195683
Offline offline
Idézet
Cannibal3 írta:Ezzel azért nem tudok teljesen egyet érteni, az utóbbi években nagyon is kezd feljönni újra. Volt pár mellényúlása (Kellékfeleség, Túszjátszma stb.), de Az órák óta is rengeteg jó filmben játszott. Azért is szeretem, mert ő mindig is merész volt szerepválasztások terén, könnyen belevág izgalmas projektekbe, amiknek aztán később elég kétes lehet a megítélése. Idén ott volt a Stokerben egy remek mellékszerep, Az újságos fiúban pedig szintén élete egyik legjobb alakítását nyújtotta, hiába Zac Efron a főszereplő, és áll maga a film 5 pont körül az IMDb-n, nagy baklövés lett volna, ha nem vállalja el. 2011-ben a Rabbit Hole-ért még Oscarra is jelölték, ott is zseniális volt. Meg persze 2002 után volt a Dogville (szerintem legjobb filmje + alakítása) és a Margot az esküvőn is, csak ezeket egy Arany iránytűhöz képest kevesen ismerik. Nem vészes annyira a helyzet, de persze értem, hogy nagyjából mely filmjeire gondolsz a „lejtő” alatt. 
Az órák nekem nem tartozik a kedvenc filmjeim közé, csak Woolf szála tudott megfogni, az ő karaktere és Kidman játéka viszont tényleg emlékezetes. 

Amiket én innen a legerősebbnek tartok, az Cate Blanchett, Tom Hardy, Christian Bale és természetesen Emily Watson alakítása, de igazából mindegyiket ki tudnám emelni, mert mindegyik remek, egytől egyig. Talán Eisenbergé a többihez képest nem olyan látványos, de ő is kiváló volt a Social Networkben.


Teljesen egyet értek az egésszel. Nicole Kidman akedvencem. smileeee.gif
2013. augusztus 14. 23:46 #29
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Mark isteni volt A harcosban, elfogultság nélkül, apával néztük, aki Ward rajongó és ő is mondta, hogy nagyon elkapta a figurát. Hilary alakítása nagyot üt, ahogy a film is. Cate pedig tényleg elvitte a filmet (Ledgert leszámítva na biggrin.gif), bár azt hozzá kell tenni, hogy eleve az ő karaktere volt a legérdekesebb mind közül. A cikkből ők a kedvencek. Akik még eszembe jutnak, az Angelina mint Gia Carangi, akárhogy meg lett változtatva nagyon sok dolog a filmben, akármennyire háborognak, a karaktert szerintem tökéletesen visszaadta, szívszorító volt, Charlize Theron, mint Aileen és Jamie Foxx mint Ray ezekhez meg szerintem hozzá sem kell fűznöm semmit biggrin.gif
Az abszolút kedvencek viszont Kirsten Dunst Marie Antoinette-ként, hiába nem történelmileg hű a film, hiába a soundtrack, az ürességet, és hogy mit érezhetett Marie ennél jobban aligha lehetett volna ábrázolni, milliószor jobb és érdekesebb volt, mint egy egyszerű történelmi film, amiben minden úgy van, ahogy történt, Kirsten alakítása pedig egyszerűen hibátlan volt, akárki akármit mond. Ha ebben az egy filmben láttam volna már akkor sem érteném, hogy mondhatja valaki, hogy nem jó színésznő, Leo DiCaprio a Kosaras naplójában és Drew Barrymore a Fiúk az életemből-ben. Mindhárom Oscart érdemlő alakítás volt. Nagy szavak, de akkor is biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Cannibal3
2013. augusztus 30. 18:27 #30
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
Nagyon jó lett ez a cikk! smileeee.gif
2013. október 06. 22:32 #31
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Imádtam Mark alakítását a Harcosban, és persze Christian az első számú szerelmem tongue.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!