Starity

Késik Avril Lavigne ötödik albuma

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 29. 19:33 #61
- törölt felhasználó -    
"Bocccccsánat" holembo! Összetévesztettelek valakivel, tudod nem nagyon tartalak számon! Lady Gagát akartam írni!
2013. augusztus 29. 20:25 #62
Samas
Samas
visszatérő vendég
 
StátuszOkay? Okay.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.22.
Hozzászólás: 438
Csatolások: 0
Azonosító: 171751
Offline offline
Nem baj, nem érdekel! Akkor is kivárom!!! smileeee.gif *-* <3
2013. augusztus 29. 21:20 #63
Blaxtar
Blaxtar
visszatérő vendég
 
StátuszWait for me to come home...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.29.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 204766
Offline offline
Idézet
Igazad van. Lehet kicsit nyersebben fogalmaztam, de én így gondolom, az meg mit is számít (amit előszeretettel mondogatnak sokan) , hogy xy már akkor énekelt amikor Gaga még csak járni tanult. Nem hiszem, hogy Gaga a hülye ruhák nélkül nem tudna megmaradni, nála ezek hozzátartoznak a fellépéseihez. Ezt nem ráerőltetik, ő ilyen.Amúgy nem állt szándékomban gyalázni Avrilt.


Tudom, ezt tényleg előszeretettel emlegetik/emlegetem, hogy xy már akkor pályán volt, amikor qz még nem is, egyszerű klisé, bocsi (erről számomra ennyi).
--
Amúgy pedig értelmetlenség itt marni egymást, mindenkinek más az ízlése, én ezt szeretem, te meg azt, ő meg valami tökmást, megférünk egymás mellett, én, te meg ő is, nem? Aki szereti Avrilt, az hallgassa, aki nem, az ne, aki Britney Spearst szereti, az őt hallgassa, aki a Green day-t, az őket, aki meg a Nirvana-t az meg őket, na. smileeee.gif
2013. augusztus 30. 12:04 #64
- törölt felhasználó -    
Ne késsen el!
sad.gif
2013. augusztus 30. 12:04 #65
Nacturna
Nacturna
új tag
 
StátuszLove u <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 210330
Offline offline
Szerintem nem akkora tragédia h még várnunk kell picit,mert végülis nagy valószínűségel még javítgat picit rajta h tényleg el érje az elvárásainkat. (és nem most nem a hangjavításra,hanem a hátérzene,sorrendre gondolok) smileeee.gif
És még 1 dolog: Blaxtar: ezt nagyon szépen megmondtad! teljesen igazad van! mindenkinek más az ízlése
2013. augusztus 30. 13:48 #66
- törölt felhasználó -    
Avril szegény mostanában nagyon megszívja az albumokkal... Legutóbb kiadót kellett váltania mert nem hagyták, hogy azt csinálja ami neki jó. Nem lehet egyszerű Avril élete... Nyilván még kicsit dolgozgat a lemezen, hogy minél jobb hangzást érjen el.
Gyűlölködők pedig takarodjanak már el innen... Mi a sz*rnak kell mindenhol ott lennetek? Nem tudnátok eltakarodni? Naná, hogy nem. És még hogy mi vagyunk agy mosottak... azt hiszem inkább te vagy az. Ha utálod miért tengeted itt az idődet? Mi sem írunk a te imádott hírességeid alá szennyező gondolatokat. Undorító, hogy hogyan viselkedsz. Szerintem előbb nézz tükörbe azután járjon a szád. Szerintem még annak is örülnél, ha ennyit elérnél, mert hozzá képest egy hatalmas nulla vagy... Erről ennyit smileeee.gif Pusza air_kiss.gif
2013. augusztus 30. 13:56 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Livuci13 @ 2013.08.30. 13:48)
Avril szegény mostanában nagyon megszívja az albumokkal... Legutóbb kiadót kellett váltania mert nem hagyták, hogy azt csinálja ami neki jó. Nem lehet egyszerű Avril élete... Nyilván még kicsit dolgozgat a lemezen, hogy minél jobb hangzást érjen el. 
Gyűlölködők pedig takarodjanak már el innen... Mi a sz*rnak kell mindenhol ott lennetek? Nem tudnátok eltakarodni? Naná, hogy nem. És még hogy mi vagyunk agy mosottak... azt hiszem inkább te vagy az. Ha utálod miért tengeted itt az idődet? Mi sem írunk a te imádott hírességeid alá szennyező gondolatokat. Undorító, hogy hogyan viselkedsz. Szerintem előbb nézz tükörbe azután járjon a szád. Szerintem még annak is örülnél, ha ennyit elérnél, mert hozzá képest egy hatalmas nulla vagy... Erről ennyit smileeee.gif Pusza  air_kiss.gif

Ezt nekem címezted ugye? nevet2.gif
Már elnézést akkor te sem vagy jobb nálam, mert én Avrilről mondtam véleményt te meg rólam... Tükörbe néztem és továbbra is van kedvem beszélni. wink.gif Hogy hatalmas nulla lennék? Azt nem hiszem tudod nem az egyes előtt állok a számsorban. Igazából talán még jól is esett ez a kis hozzászólásod, mert ezzel hogy üzentél nekem úgy jött le hogy olyan véleményt írtam amire más felfigyelt, elismerés Számomra hogy vetted a fáradságot és írtál nekem . Feldobtad a napom.
Hogy a te agyiszintednek megfelelően köszönjek el: PUSZA !
2013. augusztus 30. 22:51 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (holembo @ 2013.08.29. 11:44)
Írnom kéne, hogy nem érdekel, de ennyivel nem intézem el. (amúgy tényleg nem érdekel)
1: Számomra Taylor Swift és Avril ugyanolyan szürke kisegerek a zeneiparban, a zenéjük nem tetszik, nem szimpatikusak, és a hangjuk/énektudásuk sem olyan nagy durranás.
2: nehogy már nekem megmondja valaki is, hogy mit tartsak rossznak vagy jónak, számomra (vagyis ahogy látom, elég sok ember számára) Avril nem hoz újat, ugyanaz: gitár, kikent szem és ennyi, semmi több.
3: Rihannához, Gagához de még Katyhez is halvány kis lepkefing taylor swift, remélem nem úgy értelmezte senki, hogy elismerően nyilatkoztam róla, mert abszolút kontárnak, nem hozzáértőnek és egy bárcás k*rvának tartom, ő is ugyanúgy semmitmondó kreált ember, ahogy sokan mások, de az ő személyisége (és Avril személyisége) képtelen arra amire Lady Gaga személyisége képes, vagy például Rihannáé, nem bírom, de elismerem, hogy érdekes ember, ha nem tudnám, milyen bunkó és mennyire nem ért ahhoz amit csinál, még kedvelném is, mert jó karaktere van.
4: erről ennyit.


Te neked valami pszichés bajod van? Ha valami annyira nem érdekel, akkor mégis mi vesz rá?? Hogy visszavágj nekem a süket dumáddal? smileeee.gif De ezt a szürke egeresdit csak te gondolod igy, mert alapjába véve k*rva nagy különbség van köztük. Te úgy állitasz be mindent, mintha a többi agy mosott embernél is igy lenne. Ez tévedés. Te mi a f*szról beszélsz? biggrin.gif Ki mondja meg neked hogy mit tarts te jónak vagy rossznak? Nagyon el vagy tájolva. Kicsit gondolkozz el miket irsz, vagy épp miket ir más, mert szerintem ilyen célzásom nem volt. A 3. pontoddal totál nem értek egyet, mivel Avril is pont odaillő közéjük, sőt. Csak te meg egy-két Avril utáló gondolja igy, pedig Avril is igen ismert név volt és még az is, hiába nincs toppon. Sokan szeretik és elismerik tehetségét. De kinek a pap, kinek a paplan. biggrin.gif A sok 10 évesnek, köztük neked Holembo! ezt mondhatnám orrba-szájba, akkor se fognád fel, mivel akkor születhettél mikor Avril megjelent a zenepalettán. biggrin.gif Erről ennyit??? Hát komoly vagy hallod. smileeee.gif Nagyon megasszontad a tutit, közbe pedig lópikulát se tudsz. Most is mint mindig a saját szempontjaidat tartod előnybe, nem pedig a többségét ! A többség pedig nem igy látja a dolgot mint te ! Na mindegy nem idegesitem magam, mert komolyan képes vagyok b*zd meg agyf*szt kapni a hablatyolásodtól. Szép rémálmokat. laugh.gif
2013. augusztus 31. 16:33 #69
- törölt felhasználó -    
Nem örülök neki hogy csúszik de túlélem az album nélkül is biggrin.gif
2013. szeptember 02. 14:46 #70
BlackAngel.x.100
BlackAngel.x.100
 
StátuszHere's to never growing up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 11
Azonosító: 203373
Offline offline
Holembo kezd belőled kicsit nagyon elegem lenni!
2013. szeptember 02. 14:49 #71
BlackAngel.x.100
BlackAngel.x.100
 
StátuszHere's to never growing up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 11
Azonosító: 203373
Offline offline
November 5? A Nickelblack akkor lesz magyarországon! Vagy rosszul emlékszem? És itt lesz velük Avril is! smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2013. szeptember 02. 20:40 #72
- törölt felhasználó -    
A Nickelback már így is eléggé rágógumi rock , de Chad azzal , hogy elvette ezt a lunyikát csak még lejjebb süllyedt.. mellow.gif
2013. szeptember 03. 18:18 #73
- törölt felhasználó -    
Basszus, a haterek húzzanak már a p*csába, ha nem szeretitek Avrilt, akkor minek csücsültök itt és szidjátok??? Menjetek a jó francba, fogalmatok sincs, milyen rossz érzés az amikor a példaképeteket (oktalanul) szapulják!
Jöhetnek az olyan válaszok, hogy 'búúúú egy ilyen nő a példaképed, jó nagy szar vagy' nem érdekel!
Nem írnám le azt az 1000+1 okot amiért ő a példaképem...
És a cikkel kapcsolatban: November 5. csak 2 hónap...kibírom...
2013. szeptember 04. 16:07 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (avrillavignefan000 @ 2013.09.03. 18:18)
Basszus, a haterek húzzanak már a p*csába, ha nem szeretitek Avrilt, akkor minek csücsültök itt és szidjátok??? Menjetek a jó francba, fogalmatok sincs, milyen rossz érzés az amikor a példaképeteket (oktalanul) szapulják!
Jöhetnek az olyan válaszok,  hogy 'búúúú egy ilyen nő a példaképed, jó nagy szar vagy' nem érdekel! 
Nem írnám le azt az 1000+1 okot amiért ő a példaképem...
És a cikkel kapcsolatban: November 5. csak 2 hónap...kibírom...

Mi nem vagyunk ""haterek"" (legalábbis én nem) , mi csupán kilátunk a lila ködből , megtudjuk különböztetni az igényes zenét az igénytelentől és tudunk kulturált formában negatív véleményeket alkotni. Tudtommal senki nem illette őt trágár szavakkal , senki nem írt olyat , hogy megölné vagy különböző módszerekkel eltüntetné őt a föld felszínéről. Mellesleg szerintem egyik itteni negatív véleményezőnek sincs gyűlölködő weboldala. Nos , ha valaki ezeket csinálja amiket az előbb soroltam fel , az a "hater".
Az ilyen beszéd: "búúúú egy ilyen nő a példaképed, jó nagy szar vagy" az IQ fighterek dumája , mi ilyet sem írtunk.

Idézet (avrillavignefan000 @ 2013.09.03. 18:18)
fogalmatok sincs, milyen rossz érzés az amikor a példaképeteket (oktalanul) szapulják! 

Ez nonszensz , a mi kedvenceinket is elég sokan szapulják , sokkal alaptalanabbul és sokkal sértőbben mint ahogy mi """szidtuk""" Avrilt.
A példaképes dumán , meg csak röhögtem _nevet.gif. Semmit egyebet nem kell tenned ahhoz , hogy olyan legyél mint ő csak el kell adni magadat , utána már a menedzser (és a többi vezető) megcsinál mindent.
2013. szeptember 04. 19:22 #75
- törölt felhasználó -    
Nimrod: Nos az ilyen fajta kritikákat, lenyelem, és elfogadom de láttam itt 1-2 'mekkora k*rva' és hasonló kommenteket, azokból lett elegem.
igényes és igénytelen zene:hm...Ízlések és pofonok.
de Avril igenis rengeteget dolgozik, és tehetsége is van. (Van neki! Nem is kicsi!)
és az előző kommentemnenek más háttere is volt, ugyanis az osztályomban, sőt még a családomban is napi rendszerességgel szidják őt, és amiket itt olvastam, csak az utolsó csepp volt a pohárban...
2013. szeptember 04. 21:14 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (avrillavignefan000 @ 2013.09.04. 19:22)
Nimrod: Nos az ilyen fajta kritikákat, lenyelem, és elfogadom de láttam itt 1-2 'mekkora k*rva' és hasonló kommenteket, azokból lett elegem.
igényes és igénytelen zene:hm...Ízlések és pofonok.
de Avril igenis rengeteget dolgozik, és tehetsége is van. (Van neki! Nem is kicsi!)
és az előző kommentemnenek más háttere is volt, ugyanis az osztályomban, sőt még a családomban is napi rendszerességgel szidják őt, és amiket itt olvastam, csak az utolsó csepp volt a pohárban...

Én itt nem láttam k*rvázást , bár az igaz , hogy csak úgy átfutottam a kommenteket , lehetséges , hogy nem vettem észre. Az ilyenekkel már én se értek egyet , mivel ezekkel a trágár jelzőkkel nem igazán mondanak semmit csak ócsárolnak.
2013. szeptember 21. 13:05 #77
emelcsi2
emelcsi2
visszatérő vendég
 
StátuszMég mielőtt mindent rám fogsz gondold át miért teszed. léccives.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.04.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 197208
Offline offline
már nagyon várom. víííí
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

L.A. Reid L.A. Reid 11515.