Starity

A Star Trek írója durván beszólt a rajongóknak

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 06. 20:22 #1
- törölt felhasználó -    
„Húzzatok a p-csába!” – üzeni Roberto Orci a trekkie-knek, akik elégedetlenkednek a történet miatt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. szeptember 06. 20:28 #2
nemááár
nemááár
 
Státuszlopakodó bársonymamusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.03.
Hozzászólás: 832
Csatolások: 18
Azonosító: 140026
Offline offline
Lehet, hogy igaza van, de azért kicsit szebben is kifejezhette volna magát. Ez eléggé méltatlan egy közszemélyiséghez.
2013. szeptember 06. 20:28 #3
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
ez azért durva...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 20:30 #4
- törölt felhasználó -    
ezt finomabban is meg lehetett volna fogalmazni..
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 20:31 #5
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Kéne bírni a kritikát. Ha ennyire nem tudja elviselni, ne dolgozzon a filmiparban, vagy ne ilyen bunkó stílusban fogalmazza meg a véleményét. Süt róla az arrogancia, mintha ő sz*rta volna a spanyolviaszt.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 20:38 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2013.09.06. 20:31)
Kéne bírni a kritikát. Ha ennyire nem tudja elviselni, ne dolgozzon a filmiparban, vagy ne ilyen bunkó stílusban fogalmazza meg a véleményét. Süt róla az arrogancia, mintha ő sz*rta volna a spanyolviaszt.


Nem sértésnek szánom, meg nem akarok vitatkozni, de azért érdekelne, hogy te, hogy reagálnál arra, hogyha valamit amibe szíved, lelked beletetted folyamatosan fikáznának és azt mondanák rá, hogy sz*r lett.
2013. szeptember 06. 20:47 #7
- törölt felhasználó -    
Nem azért, de egy ismert embernek el kéne viselnie a negatív kritikát is. Nem pedig bunkó, alpári módon beszólogatni. Én is kaptam már negatív kritikákat az írásaimra, mégsem küldtem el mindenkit a jó édes anyjába.

Orci egyszerűen közönséges, bunkó és ocsmány volt. Mintha ő sz***ta volna a spanyol viaszt.
2013. szeptember 06. 20:49 #8
nicky21
nicky21
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj, halgass .... aztán csináld azt, amit amúgy is ku**ra csinálni akartál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.12.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 360
Azonosító: 43540
Offline offline
Kicsit durva a megfogalmazás. Kinek csinálja a filmeket? Magának?! Szerintem elfelejti hogy a közönségtől kapja a pénzét.. Átvitt értelemben. Aztán azt kapják hogy menjenek a "csába?!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 20:51 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.09.06. 20:47)
Nem azért, de egy ismert embernek el kéne viselnie a negatív kritikát is. Nem pedig bunkó, alpári módon beszólogatni. Én is kaptam már negatív kritikákat az írásaimra, mégsem küldtem el mindenkit a jó édes anyjába. 
Orci egyszerűen közönséges, bunkó és ocsmány volt. Mintha ő sz***ta volna a spanyol viaszt.


Elismerem tényleg bunkó volt, azt nem is mondtam, hogy igaza van, hogy így válaszolt, de azért az még is csak más, ha 2-3 ember ír negatív kritikát, mintha több tízezer és tényleg folyamatosan azt kapod az arcodba, hogy mekkora sz*r amit írtál és stb.
2013. szeptember 06. 20:51 #10
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Kicsit kedvesebb is lehetett volna. smileeee.gif
2013. szeptember 06. 20:54 #11
- törölt felhasználó -    
Nekem se tetszett :/ ő meg sz*r író...ennyi
2013. szeptember 06. 20:55 #12
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Nem azért mondom, de ez a f@sz tudhatná, hogy a Star Trek-sorozat, sőt a mostani filmek sem léteznének a rajongók immár 50 éves ragaszkodása nélkül a franchise-hoz.

Ergo ennek a marhának se lenne munkája a film nélkül.

Amúgy megnézném mit szólnának hozzá néhányan, ha a Star Wars vetne egy időhurkot és Luke sohasem tudná meg ki volt az apja biggrin.gif Aztán ez a gavallér azzal védhetné magát, hogy "nem véletlenül ő írja a filmet", habár annak szellemiségét, idővonalát és karaktereit nem tartja tiszteletben, vagyis nem tartja semmire azok munkáját akik felépítették a szereplőivel ezt az egész sci-fi sajátos univerzumát jóval ő előtte.

Lényegében mások korábbi kreativitásának kifacsarását hiszi "jó munkának". A legújabb Star Trek-ben amelyik jelenetet nem lopta azt egész egyszerűen elszúrta kútfőből.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 21:57 #13
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Azért egy vélemény miatt nem kellene így kiakadni. Hol lenne ő a kis rajongói nélkül? És ócsárolja őket, én csak gratulálni tudok, ez már majdnem az a szint, hogy Justin leköpi a rajongóit.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 21:58 #14
- törölt felhasználó -    
Azért ez tényleg kicsit sok volt tőle, hiszen a rajongók nélkül nem hiszem hogy ott lenne ahol ma van. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 06. 22:01 #15
Tomasevic92
Tomasevic92
visszatérő vendég
 
Státusz"oh think twice it's another day for you and me in Paradise. Think about it..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 124604
Offline offline
az imdb és rottentomatoes pontszámok, meg a mozijegy eladások őt igazolják
2013. szeptember 06. 22:16 #16
- törölt felhasználó -    
Már viccen kívűl a Into Darkness egy nagy tűzijáték volt. Ezt be kell látni, mint a neve is mutatja sötétségben. Hogy a fenébe engedhetik meg maguknak azt a készítők, hogy az egyik legjobbnak ígérkező harci jelenetet (Kronoss) gyorsan elkapkodvam totál sötétségben, világítás nélkül forgatják le. Az egészből nem lehetet látni semmit, se izgulni nem lehetett rajta sem élvezni, ez például egy szép nagy mellélövés volt szerintem. Még a Gyűrűk ura szűrke fátyolosságában is több fény volt, mint a filmben. És megint Symornak igazat kell adnom, az egyes mozzanatok innen onnan összeollózva, lehet hogy ezzel szerettek volna kedveskedni a régi rajongóknak, de ez azt is mutatja, hogy az idővonal csavarásán kívűl elfogyott minden kreatívitásuk.

Teszem hozzá, hogy az utolsó és a második TNG-és filmek tetszettek a legjobban, annak meg volt a hangulata, ennek az újnak is van hangulata, de valahogy totál más és annyira nem is tudom átérezni.

Az új Star Trek filmek sem rosszak, nem vagyok én annyira Hardcore rajongó, hogy emiatt hátatfordítsak kedvenc sci-fimnek, de nem gondolom én, hogy blockbustert kellene direkt gyártani.

Egy példa: Annak ellenére lett a Blues Brothers-ből kultuszfilm, hogy ott törték össze a legtöbb autót filmben, hanem a remek szövegek és dalok és nem utolsó sorban az alapötlet miatt.

Egyébként a Trekiek nincsenek kevesen, ahhoz igen, hogy egymaguk eltartsák a franchise-t, de ahhoz nem, hogy csak úgy egyszerűen figyelmen kívűl hagyák a mondanivalójukat.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 08:55 #17
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3575
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Ez elég durva volt.
2013. szeptember 07. 09:13 #18
metalfren
metalfren
visszatérő vendég
 
StátuszWorld of Tanks - Az acélragadozók világa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.15.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 37458
Azonosító: 46422
Offline offline
Még jó, hogy én Star Wars fan vagyok biggrin.gif De azért akik a rajongói azoknak nem kéne így beszólni.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 10:26 #19
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
nekem tetszett a film, de azért a rajongóit nem kéne ócsárolni, mert még öbbet veszít el..
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 10:53 #20
- törölt felhasználó -    
Én még nem láttam a filmet, de ezek után egyre kíváncsibb vagyok rá.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok