Starity

A Star Trek írója durván beszólt a rajongóknak

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 07. 11:18 #21
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Én nem is hallottam róla nem is érdekel egy kicsit sem a filmje. De azért nem szabad így megbántani a rajongóikat omg.gif
symor és GeesungChoi eggyetértek!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 12:14 #22
- törölt felhasználó -    
Nem kellene a rajongóit ócsárolnia; természetes, hogy pl a régebbi Star Trek rajongónak nem fog annyira tetszeni, főleg, hogy gondolom másmilyen a történet és a színészek játéka is...

+ el kéne fogadnia a negatív kritikát is, főleg, hogyha megváltoztat dolgokat és az ő filmje se lenne sehol sem, hogyha a Star Trek sorozat nem épített volna magának ekkora rajongói tábort ki tudja hány évvel ezelőtt!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 14:03 #23
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Már le van töltve eredeti szinkronnal a film,de sajnos még nem jutottam oda,hogy meg is nézzem.így véleményt sajnos nem tudok alkotni a filmről,de annyira szar nem lehet,a rajongók között pedig mindig lesz olyan aki fikázni fogja a filmet.De ez a kijelentése az írónak egy kicsit durva.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 15:47 #24
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (Eszti181 @ 2013.09.06. 20:38)
Nem sértésnek szánom, meg nem akarok vitatkozni, de azért érdekelne, hogy te, hogy reagálnál arra, hogyha valamit amibe szíved, lelked beletetted folyamatosan fikáznának és azt mondanák rá, hogy sz*r lett.



Nem létezik olyan alkotás, ami mindenkinek tetszene. Nem is ilyen célokkal kell hozzáállni egy film készítéséhez, hogy azt majd mindenki szeretni fogja. És ha valaki szerint szar? Foglalkozzon azokkal, akik szerint nem az.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 15:58 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (zsedenyi2 @ 2013.09.07. 12:14)
Nem kellene a rajongóit ócsárolnia; természetes, hogy pl a régebbi Star Trek rajongónak nem fog annyira tetszeni, főleg, hogy gondolom másmilyen a történet és a színészek játéka is...
+ el kéne fogadnia a negatív kritikát is, főleg, hogyha megváltoztat dolgokat és az ő filmje se lenne sehol sem, hogyha a Star Trek sorozat nem épített volna magának ekkora rajongói tábort ki tudja hány évvel ezelőtt!


Én a régi Star Treken nőttem fel, de az új színészek sem rosszak. Sőt, nagyon jók. Nekem legalábbis tetszenek.
2013. szeptember 07. 19:45 #26
ChrisEdwardFan
ChrisEdwardFan
visszatérő vendég
 
Státusz"Az élet néha szar,ha ad egy pofont add neki vissza. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.11.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 3
Azonosító: 163673
Offline offline
Nem szánalmas hogy így beszél a fanokról,neem,dehogy. Tény,hogy nem tetszhet,minden rajongónak egy-egy jelenet,vagy akár az egész rész,de a többség szerintem jónak értékelte a filmeket,hiszen jó szavazatot kapott több helyen is. A negatív kritikát is el kell viselnie,a kedves írónak. Ez vele járó dolog.. Nekem személy szerint tetszett mindkét rész,és várom már a harmadikat is! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 07. 20:35 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.09.07. 15:58)
Én a régi Star Treken nőttem fel, de az új színészek sem rosszak. Sőt, nagyon jók. Nekem legalábbis tetszenek.


Viccen kívűl az új Star Trek filmek színészgárdája nagyon szépen visszaadja a régiek beszédstílusát, sőt a testbeszéd is stimmel, kivéve Uhurát.

Azt kell mondanom, hogy az elmúlt 5-10 év filmjei közül itt értek minden egyes szót eredeti nyelven, angolul, nagyon szépen beszélnek, nem harapnak le szavakat, nincs érthetetlen makogás. Én sosem tanultam angolt, mindent amit tudok játékokból és filmekből tanultam, és így nekem fontos, hogy az adott szavakat akcentustól függetlenűl érthetően ejtsék ki. És itt ez meg van.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 09. 18:37 #28
- törölt felhasználó -    
szánalmas. Ha már író, viselje a kritikákat. Mondjuk, tudom, milyen, ha bukón beszélnek a művedről de ami sok, az sok!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 09. 19:48 #29
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
hát ez nem normális. komolyan ilyen rosszul viseli a kritikákat? Ne csodálkozzon ha ezek után senki se fogja dicsérni. Sz*r rajongók?? Iszonyú szánalmas hogy így beszél a rajongókról. :/
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 10. 16:11 #30
- törölt felhasználó -    
Író, és nem viseli el a kritikát? SZÁ-NAL-MAS!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 10. 22:41 #31
Pdorii
Pdorii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.15.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 209347
Offline offline
az egy dolog ,hogy nem fogadja a kritikát nade milyen rajongók azok akik kritizáljàk azt amièrt rajonganak?! ezt most nem értem nekem nagyon tetszett a film agyon jó lett mind2 alig várom a 3.-at!!!smileeee.gif
2013. szeptember 11. 10:37 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pdorii @ 2013.09.10. 22:41)
az egy dolog ,hogy nem fogadja a kritikát nade milyen rajongók azok akik kritizáljàk azt amièrt rajonganak?! ezt most nem értem nekem nagyon tetszett a film agyon jó lett mind2 alig várom a 3.-at!!!smileeee.gif


Én is szoktam kritizálni azt is, amiért rajongok. Szerintem ez így normális. Hiszen attól, hogy én szeretek valamit, nem kell mindig pozitívan nyilatkoznom róla. Azt az elvakult rajongók teszik, de egy normális rajongó a jót és a rosszat is észreveszi.
2013. szeptember 11. 13:32 #33
eleanorjcalder
eleanorjcalder
visszatérő vendég
 
Státuszelounorfanfiction.blogspot.hu <--- Read ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 204298
Offline offline
Hát gratulálok!
2013. szeptember 16. 19:31 #34
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Én nyitott vagyok, jó vannak dolgok amiket két kézzel "hurrogok". De a Star Trek Into Darkness jó volt, nekem legalább is tetszett.
2015. január 12. 04:29 #35
TopGunGranny
TopGunGranny
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.17.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 227805
Offline offline
Teljesen igaza van,nagyon jók lettek,imádom mindkét filmet,és nagyon várom a folytatást!Azok a rajongók akik pedig csak "lehúzni" tudják a filmet/ket,azok elkotródhatnak a pics@ba.Az olyanok nem igazi rajongók,100 %-ig egyetértek!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok