Starity

Tüntetnek a Miss World ellen

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 10. 19:47 #21
Alice-Crispy
Alice-Crispy
Jortegloria
 
Státusz: )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.06.
Hozzászólás: 1395
Csatolások: 12
Azonosító: 114049
Offline offline
Teljesen jogos amit műveltek, attól eltekintve hogy a Miss World az FELEMELI a nőket, bár én is a szépségversenyek ellen vagyok. Szerintem is rossz dolog, mert szerintem nagyon sok embert tönkre tesz... Az teljesen más dolog, hogy a nők csadorban járnak, DE KÖNYÖRGÖM, nekik pont aza furcsa hogy MI hogy élünk... Ők így nőttek fel, így nevelték őket... Akármennyire is borzalmas h eladnak egy 8 éve skislányt pénzért, egy férfinak, hogy a felesége legyen, akármennyire borzalmas a becsületgyilkosság, egyszerűen el kell fogadnunk hogy ŐK ÍGY ÉLNEK! Utálatos dolog szidni őket, azért mert ők így nevelkedtek. Soha senki az égvilágon nem fogja tudni őket megváltoztatni... Szerintem teljesen elfogadható ez a tüntetés... Az ég szerelmére... Mondom, akármennyire borzalmas az ő életük, a többség elfogadja... Sőt sokan szenvednek is... én is segítenék rajtuk, de NE SZIDJUK ŐKET! Legyetek oly kedvesek... Hogy gondokozzatok el....
2013. szeptember 10. 20:05 #22
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Ezt a muszlimok mondják? Gyalázat a sors, amit ott a nőknek osztanak. A csador a legkevesebb... Utálom a szépségversenyeket, az azokon pipiskedő nőket, de itt egyik kutya, másik eb.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 10. 21:42 #23
- törölt felhasználó -    
És ezt pont olyanok mondják, akik eltakart arccal élnek???? Vicc... Én nem sértegetem más kultúráját, de jó hogy nem az egész világ a muszlimok igényei szerint fognak élni.... -.-" És amit Wenxia Yu képével csináltak az nem lealacsonyítás és a női nem sértése? Ezek után miről beszélnek?
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 10. 22:51 #24
- törölt felhasználó -    
Irónia az egész. Szerintem nem is azzal van gondjuk, hogy a szépségversenyen induló lányok alá rendeltek lennének, hanem nekik azt szúrja a szemüket, hogy a versenyen "túl" sokat mutatnának meg magukból leendő szépségkirálynők. A szárong használatát ezért is alkalmazzák náluk, mert igy az elvárásaiknak megfeleltetve, és hagyományaiknak némi hiányában, de "kielégitve" használják ki a szituációt. Én szerintem ez válthatta ki belőlük a felháborodást. A vallás évezredek óta az emberiség egyik legfőbb kincse a közel-keleti országokban. Ők erre vannak tanitva, és ehhez kell törekedniük, hogy kövessék az előirtakat, mert ha megszegik annak súlyos következményei lehetnek..
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 11. 00:09 #25
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Kaina Ott a pont! Köszönöm, én is ezt akartam írni. Mi is tüntessünk ellenük, mert engem a burka sért, és szerintem lealacsonyítja a nőket.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 11. 10:55 #26
- törölt felhasználó -    
Karinának tényleg igaza van!
Ha ennyire komoly fellépéssel vannak a verseny ellen nem értem miért nem rendezik meg inkább máshol.
2013. szeptember 11. 20:58 #27
Taylor00
Taylor00
visszatérő vendég
 
StátuszI'm Lovatic. ♥ ♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.04.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 10
Azonosító: 174818
Offline offline
karinának igaza van.
2013. szeptember 12. 15:42 #28
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Én is utálom a szépségversenyeket, de ez azért már sok.
2013. szeptember 12. 18:22 #29
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, mit szóljak... A muszlimok kicsit (?kicsit?) túlzásba estek.
2013. szeptember 13. 01:18 #30
- törölt felhasználó -    
Az iszlám kultúra és vallás mindig is lealacsonyította a nőket, hisz ott tényleg "kuss" a neve minden nőnek. Az alkotmányos jogaik a főzzél, mossál, takarítsál, szüljél "munkakörrel" be is zárul így aztán ez tényleg ironikus, hogy pont ők tüntetnek a szépség verseny ellen, ami szerintük tárgyakká alacsonyítják a nőket, mintha ők otthon nem úgy kezelnék őket.
Az egy dolog, hogy a vallásuk szerint a nő a szemén kívül nem mutathat semmit, de azért nem kéne ennyire szűk látásmóddal rendelkezniük.
Másrészt ez valahol a szépségverseny szervezőjének is a számlájára írható, mert azért pont egy ilyen országot kiválasztani elég hülye ötlet volt...
Mondjuk én ezt a szépségverseny mizériát se fogom soha megérteni még is mire jó. Egyik se különleges, se szép csak egyszerűen TUCAT. Ez is csak tovább ülteti bele a nőkbe azt a hibás képet, hogy az a szép, ha minél vékonyabb vagy és agyon vagy sminkelve.
2013. szeptember 28. 19:26 #31
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
És eltakart fejjel tüntetnek. Ez ám az ellentmondás!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Wenxia Yu Wenxia Yu 11292.