Starity

Zenészek feldolgozás-albumokkal

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 11. 18:36 #1
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Megoszlanak a vélemények arról, hogy jót tesz-e egy előadó vagy együttes imidzsének, ha feldolgozás-albumot dob piacra. Most sorra veszünk egy előadót és három együttest, akik bevállalták, hogy feldolgozásaikból egész albumot dobnak piacra.
A teljes cikkhez kattints ide!
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Fan-ily6889, Beyla, Jody
2013. szeptember 11. 18:44 #2
Evikee15
Evikee15
visszatérő vendég
 
StátuszNézz az égre,a legszebb fényre,láss egy álmot, s harcolj érte! :) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 203298
Offline offline
Jó cikk thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 11. 18:47 #3
- törölt felhasználó -    
Jó lett a cikk, csak kár, h nincs több előadó sad.gif A Guns, és Anastacia munkásságát elismerem, ők valóban tehetségesek. Nem is tudtam, h Axl hozzávágott Stevehez egy tál spagettit XDD Marha heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Fan-ily6889
2013. szeptember 11. 18:57 #4
- törölt felhasználó -    
jó cikk lett! Bár innen egyok számot se csipem nagyon! tongue.gif
2013. szeptember 11. 18:58 #5
Graveworm
Graveworm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 206929
Offline offline
Jó cikk,a következő részben lehetne szó mondjuk a Disturbed-ről és a Rage Against The Machine-ről is akár.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 11. 19:02 #6
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
jó cikk lett smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 11. 19:02 #7
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Mindegyik számot bírom! biggrin.gif smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
2013. szeptember 11. 19:12 #8
- törölt felhasználó -    
Nekem az a bajom anastacia best of you-jával,hogy nem adja át azt a klipp amiről a dal valójában szól....fel le sétálgat és ennyi,ninccsenek meg azok a momentumok,gesztusok ami átadna miről is szól a szám + azért látszik hogy ez nem az ő zenéje,érződik hogy nem neki lett írva!
2013. szeptember 11. 19:15 #9
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
szerintem nem jó ha egy előadó/együttes válogatás albumot ad ki nagy a bukás esélye may kezdő előadóknak ajánlatos akiknek nagyon nincs mit veszteni mert ők sokat nyerhetnek ha jól sikerül a dolog
2013. szeptember 11. 19:22 #10
tori123
tori123
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 17
Azonosító: 200580
Offline offline
Grat nagyon jó cikk lett beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 11. 19:33 #11
- törölt felhasználó -    
Nekem ez a Guns n ' roses album is tetszett heart.gif
a többit nem nagyon hallgatom..
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 11. 19:43 #12
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Guns heart.gif Én személy szerint szeretem az Incidentet is, de például az Appetite-hez vagy az Illusion albumokhoz, vagy éppen a Lies-hoz képest egy nagy nulla, magyarán megmondva. Ettől függetlenül vannak dalok róla, amiket szeretek, többek között a cikkben is említett zeneszámot. Amúgy nagyon örülök, hogy olvashatok róluk így, hogy húsz éve gyakorlatilag megszűntek létezni (mivel a mai rózsák azok nem rózsák). Számomra a Guns N' Roses kizárólag Stevent, Duffot, Slash-t, Axlt és Izzy-t jelenti, esetleg Gilby és Matt is említésre méltó, de az Appetite For Destructiont lehetetlenség lekörözni. Nagyon magasra helyezték a mércét azzal az egy albummal, amit szinte teljesen tapasztalatlanul készítettek el a legnagyobb káoszban, drogfüggőségben, és egyebekben. Hiába, mégis mái napig az egyik legjobb lemezként van számontartva, aminek hangzását senki sem tudja visszaadni, senki sem tudja újra megalkotni azt a hangulatot, azt az érzést, ami körülveszi a dalokat. Sokan próbálkoztak már, de nem jött össze nekik. A Guns utánozhatatlan, ennyi.
Anastacia pedig pont a szülinapomon adta ki az albumot! laugh.gif Az egyik legjobb ajándék. Egy zseni az a nő.
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Fan-ily6889, Beyla, Jody
2013. szeptember 11. 19:49 #13
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Jaj, a kicsi, szépséges angyalkám! smileeee.gif smileeee.gif (Bocsánat! Muszáj volt... rohog.gif ) Nagyon örülök neki, hogy Ana helyet kapott ebben a gyönyörűen megírt cikkben! Köszönet érte! blush.gif Nekem nagyon bejön a feldolgozás-lemeze, bár van olyan, aki szerint elég "műanyag" a hangja a korongon... Van olyan dal, amit nagyon vártam, és pont annál éreztem azt, hogy nem egészen erre számítottam. De hát nem mehet mindenkinek a hangjához minden egyes dal! wink.gif Szerintem így is nagyszerű munkát végzett, és nagy bátorság kellett ahhoz, hogy egyáltalán neki merjen állni ennek! Nagyon becsülöm érte, hogy véghez vitte a kitűzött célját, és nagyon büszke vagyok rá! Egyébként még mindig nem rockénekesnő, tehát nem ítélhető el amiatt, ha nem úgy szól egy dal, ahogyan megszoktuk az eredeti előadótól. De ezt nem is várhatja el senki. Természetesen érződik, hogy azok a dalok nem az övéi, nem ő írta őket, de ettől függetlenül én akkor is amellett vagyok, hogy csodás munkát végzett! meghajolo.gif Imádom! Egyébként még sosem volt példa arra, hogy igénytelen munkát adjon ki a keze alól... wink.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Beyla
2013. szeptember 11. 20:44 #14
- törölt felhasználó -    
Jaj, mit látnak szemeim. GN'FN'R! heart.gif Igazából, ahogy MadHatter elmondta, az előző albumaikhoz képest a Spaghetti Incident tényleg csak egy kis töltelékalbum lett. Igazából már nem tudom őket hibáztatni az album jelentéktelensége miatt, akkor már nagyon kezdtek lefelé haladni azon a bizonyos lejtőn, pedig éppen akkor már nem volt annyi bajuk a drogokkal, Slash elmondása szerint... Igazából a rajongó szereti azt az albumot is, de egyszerű, kívülálló szemmel nézve (nem mintha én az lennék) tényleg nem lett nagy durranás, nem ért el túl nagy sikereket. Egyébként pedig a Rolling Stone magazinnak igaza van/volt, tényleg ez lett a leggyengébb albumuk, de nem hibáztathatjuk őket, hogy hiányzott belőlük a kreativitás, legalábbis egymás felé. A nevének a keletkezésén pedig mindig jót nevetek, bár később belegondolva egyáltalán nem vicces... Steven hiányát a banda még csak-csak túlélte, Izzy-ét viszont nem. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy egy dobos kevesebb, mint egy gitáros, és Steve elvesztése után is sokkalta másabb lett a hangzásuk, mondhatom, hogy drasztikusan megváltozott, viszont Izzy kilépése vezetett el egyfajta lavinához a bandában. Duff, Axl és Slash önmagukban simán elegek egy együttes fenntartásához és sikeréhez (na, nem minden esetben, de azért a mostani "Guns" is szépen fut amellett, hogy nem sok rajongója maradt, a másik részről pedig említhetem a Loadedet és a Snakepitet is) viszont számomra velük volt teljes az imádott csapat. Az Appetite hangulata, hangzása egyedi és megismételhetetlen. A stúdió, a körülmények, a porszemek, minden kis apró részlet hozzátartozott ennek az albumnak a lényegéhez. Az utánozhatatlanságához. Felőlem pedig Axl szerezhet maga mellé ilyen-olyan, übertehetséges gitárost, dobost, billentyűst... Elfogultságnak is lehet nevezni, mindenesetre nekem nem vesz be a gyomrom senkit, aki mostanában csatlakozott a bandához. Így már korántsem ugyan az. Az újraegyesüléssel kapcsolatban pedig már csak egy nagyon halványan pislákoló reményem maradt, de az azt hiszem, sokáig fog még "élni"... Köszönet a cikkért, Pöttömke, a rózsáinkért és a WT-ért főleg!
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, MadHatter
2013. szeptember 11. 22:22 #15
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Duran Duran? Kimaradt sajna. Thank you album 1995-ből, rajta a Perfect Day-jel és a White Lines-zal. Utóbbit imádom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 12. 15:01 #16
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Jedwardék a kedvenceim! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 12. 15:05 #17
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
A Within Temptation feldolgozásai szerintem elég jók! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 12. 15:16 #18
- törölt felhasználó -    
Tori Amosnak és a Metallica-nak is van feldolgozásalbuma. smileeee.gif
Nagyon jó cikk lett, köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 12. 16:01 #19
- törölt felhasználó -    
Azért nekem az Ain't It Fun mindig is Guns-osan lesz az igazi, a kedvenc dal a Spaghetti Incident?-ről. Én szeretem a SI-t is, oké, nem egy AFD vagy UYI, de nem lehet mindig legendás lemezeket csinálni wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. szeptember 12. 16:42 #20
- törölt felhasználó -    
Guns N’ Roses! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!