Starity

Gazdára találtak a Szenes Iván Művészeti Díjak

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 17. 21:43 #21
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Nem zavar, hogy nem szereted őt, mert számtalan embert ismerek, akik nem szimpatizálnak vele.
Nekem a stílusoddal van bajod, ahogy csak benyögöd, hogy ő egy kis senkiházi celeb és még itt pattogsz...
Ha nem szereted, akkor tartsd meg magadnak légyszíves a véleményed, mert ezzel nem csak a rajongóit, hanem őt is és a barátait is megbánthatod. Semmi bajom veled, csak ebbe bele gondolhatnál, mert van menne igazság és nem a levegőbe beszélek.
Amúgy meg értem a gúnyt, meg a komoly véleményeket is és nem pereg le rólam az irónia, csak én ellentétben veled, gondolok másokra is , nem csak magamra smileeee.gif
Amit meg mondtam, azon gondolkodj el és most ne írd azt, hogy nem érdekel, és neked ez a véleményed és te ezt kimondod, mert ott van az a gombocska, hogy "véleményt írok róla" és az arra van, hogy ne szennyezd tele a cikkeket a sztárokra nézve gúnyos megjegyzésekkel wink.gif
2013. szeptember 17. 21:53 #22
Loraine
Loraine
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 211148
Offline offline
Idézet (mirjam33 @ 2013.09.17. 21:43)
Nem zavar, hogy nem szereted őt, mert számtalan embert ismerek, akik nem szimpatizálnak vele.
Nekem a stílusoddal van bajod, ahogy csak benyögöd, hogy ő egy kis senkiházi celeb és még itt pattogsz...
Ha nem szereted, akkor tartsd meg magadnak légyszíves a véleményed, mert ezzel nem csak a rajongóit, hanem őt is és a barátait is megbánthatod. Semmi bajom veled, csak ebbe bele gondolhatnál, mert van menne igazság és nem a levegőbe beszélek.
Amúgy meg értem a gúnyt, meg a komoly véleményeket is és nem pereg le rólam az irónia, csak én ellentétben veled, gondolok másokra is , nem csak magamra smileeee.gif 
Amit meg mondtam, azon gondolkodj el és most ne írd azt, hogy nem érdekel, és neked ez a véleményed és te ezt kimondod, mert ott van az a gombocska, hogy "véleményt írok róla" és az arra van, hogy ne szennyezd tele a cikkeket a sztárokra nézve gúnyos megjegyzésekkel wink.gif


Adél önjelölt védőszentje meghajolo.gif
Mégis mi a nyavajáért ír cikket az aki nem bírja elviselni a negatív véleményt?
2013. szeptember 17. 21:56 #23
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
El tudom viselni, csak ne írta volna oda, hogy mi az a celeb és itt okoskodik utána... Tudom, hogy engem villámgyorsan fel lehet idegesíteni valamin, és ez most ki kellet, hogy jöjjön belőlem... Bocsánat, ha ez valakit zavar, de kiállok az igazamért smileeee.gif
2013. szeptember 17. 22:00 #24
Loraine
Loraine
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 211148
Offline offline
Tehát neked szabad okoskodni másnak nem, te pattoghatsz más nem... Ha meg nem negatív szerinted a celeb miért kapod fel a vizet?
És hogy a cikkhez is írjak, Bodrogi Gyulának gratulálok Ő valóban megérdemelte.
2013. szeptember 17. 22:08 #25
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Ha ő pattog, akkor én miért ne? Ha ő abba hagyja, akkor én is. Ha ő azt mondja, hogy ennek nincs értelme, és hagyjam abba, akkor én abbahagyom.
SZERINTEM a celeb kifejezés negatív Adélra... ezért írtam vissza, hogy értelmezze jobban a szöveget smileeee.gif De ebbe nem nagyon szeretnék belemenni, mert már fáradt vagyok és ilyenkor a fáradságtól gyakran felhúzom magam mindenen smileeee.gif Sajnos... Jó éjt mindenkinek wink.gif
2013. szeptember 18. 09:49 #26
solymikata
solymikata
visszatérő vendég
 
StátuszAzt mondom, hogy... ;-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 1
Azonosító: 210712
Offline offline
Ahelyett, hogy gratulálnánk a díjazottaknak, inkább marjuk egymást még egy ilyen hírnél is? :-)
2013. szeptember 18. 11:41 #27
Loraine
Loraine
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 211148
Offline offline
Idézet (solymikata @ 2013.09.18. 09:49)
Ahelyett, hogy gratulálnánk a díjazottaknak, inkább marjuk egymást még egy ilyen hírnél is? :-)


Egy ilyen hírnél is vannak olyanok akik nem viselik el ha a kedvencüket mások nem úgy látják ahogy ők, és ezért belekötnek a kommentböl kiragadott részletbe.
Velem lehet a gond mert nem tudok elmenni az ilyen mértékű bálványozás melett és csakazért is beleszólok. biggrin.gif
2013. szeptember 18. 13:12 #28
diamondflower
diamondflower
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.03.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 195288
Offline offline
Idézet (mirjam33 @ 2013.09.17. 15:09)
Különben meg az alap dolog lenne, hogy ha utálsz, akkor nem írod le a sértő véleményedet, hanem odaírsz annyit hogy Gratu, vagy egyáltalán nem kommentelsz! De úgy látszik, hogy sokaknak ezt nem tanították meg és ez sokszor szánalmas!..

Nem akarlak bántani sem téged,sem a kedvencedet.De te írtál cikket róla.És ha cikket írsz valakiről,akkor azzal is számolnod kell,hogy valószínű lesznek negatív vélemények is.Az oldal szabályzata nem tiltja,hogy valaki negatív véleményt is írjon (persze ennek is megvan a határa).Negatív kritikák mindenkit érnek.Ha te szereted a kedvencedet,és neked tetszik,amit csinál,akkor megpróbálsz átlépni a negatív kommenteken.Mindenkit szoktak érni negatív kritikák,de ezekkel meg kell tanulni nem foglalkozni.Megértem,hogy rosszul esik,ha bántják a kedvencedet,de ez ellen nem tudsz tenni, meg kell tanulni nem foglalkozni velük.
2013. szeptember 19. 09:07 #29
solymikata
solymikata
visszatérő vendég
 
StátuszAzt mondom, hogy... ;-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 1
Azonosító: 210712
Offline offline
Loraine, én sem vagyok egy rajongó alkat, nem is értem azokat, akik ilyenek, de pont nem érdekel a nyűgjük :-)
2013. szeptember 22. 20:17 #30
Eszti. BridgitFan
Eszti. BridgitFan
 
StátuszYou're gonna be the one, you're gonna be the one.♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.20.
Hozzászólás: 766
Csatolások: 17
Azonosító: 206672
Offline offline
Gratulálok nekik megérdemelték,főleg Adél!!! ok.gif
2013. október 05. 18:58 #31
kara3
kara3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 205285
Offline offline
Adél igazán megérdemelte! smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!