Starity

100 milliós nézettségen túl a My Immortal videoklipje

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 22. 20:03 #21
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Ajánlom, hogy nézzétek meg Lindsey Stirling feldolgozását (My Immortal)
2013. október 22. 20:06 #22
- törölt felhasználó -    
Nekem annyira nem jön be ez a dal. Sokkal jobbak vannak tőlük. (pl. Bring me to life)
2013. október 22. 20:23 #23
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Szeretem ezt a dalt és örülök, hogy végre elérte a 100 milliót! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. október 22. 20:29 #24
- törölt felhasználó -    
Igen jó kis dal.
2013. október 22. 20:47 #25
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
nagyon szép szám smileeee.gif
2013. október 22. 20:49 #26
- törölt felhasználó -    
"Fannycska999
És szerintem is gyalázat, hogy egy ilyen jó szám és a hozzá készült videó közel 4 év alatt érte el a 100 milliót, olyan "dalok" pedig, mint a we can't stob pedig egy nap alatt több milliót értek el... hogy a gangam style - t ne is említsem."

Mert bizonyára csak az a jó, ami neked tetszik...

Amúgy szerintem erről tök felesleges volt cikket írni. Oké, hogy kaptunk pár információt a dalról, de ha minden videoklipről, ami átlépte a 100 millió kattintást cikket írnánk, akkor nem kevés alkalommal olvasnánk ilyeneket. Meg most mi van abban, hogy átlépte - ráadásul négy év alatt? Ha két nap alatt, arra azt mondom hogy hűha, szép teljesítmény, de négy év szerintem elég ratyi. No meg kap egy nyomorult VEVO díjat, vagy mit. És? Rengeteg olyan szám van, ami úgy aratott töretlen sikert hogy talán még az 50 millió kattintást se érte el. Ráadásul ezzel nem döntött semmiféle rekordot, csak átlépett egy bizonyos számot, szóval nem látom értelmét a cikknek.
2013. október 22. 20:49 #27
- törölt felhasználó -    
Pont ma délután néztem YouTube-on, hogy elérte a 100 milliós nézettséget. smileeee.gif Én is nagyon szeretem ezt a dalukat, gyönyörű. Örülök, hogy végre elérte a 100 milliós nézettséget. smileeee.gif
2013. október 22. 20:49 #28
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Nagyon gyönyörű 1 dal,IMÁDOM!!!!.smileeee.gif))
2013. október 22. 20:57 #29
- törölt felhasználó -    
Az én kedvencem <3 Sosem tudom megunni!
2013. október 22. 21:03 #30
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Imádom még mindig <3
2013. október 22. 21:09 #31
- törölt felhasználó -    
Azta az jó! csak így tovább! smileeee.gif
2013. október 22. 21:11 #32
Smiley13
Smiley13
visszatérő vendég
 
Státusz15 évesen álmodtam,hogy egyszer a színpad lesz alattam...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 206108
Offline offline
imádom ezt a dalt *-*
2013. október 22. 21:13 #33
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Kedvenc dal és klip! smileeee.gif
2013. október 22. 21:14 #34
- törölt felhasználó -    
Hú, de szerettem ezt a számot! smileeee.gif Nővéremmel énekeltük anno.
2013. október 22. 21:17 #35
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Gratulálok! Nem sok szám van, amit szeretek az Evanescene-től, de ez mindenképp köztük van! wink.gif
2013. október 22. 22:06 #36
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (HB08 @ 2013.10.22. 20:49)
Amúgy szerintem erről tök felesleges volt cikket írni. Oké, hogy kaptunk pár információt a dalról, de ha minden videoklipről, ami átlépte a 100 millió kattintást cikket írnánk, akkor nem kevés alkalommal olvasnánk ilyeneket. Meg most mi van abban, hogy átlépte - ráadásul négy év alatt? Ha két nap alatt, arra azt mondom hogy hűha, szép teljesítmény, de négy év szerintem elég ratyi. No meg kap egy nyomorult VEVO díjat, vagy mit. És? Rengeteg olyan szám van, ami úgy aratott töretlen sikert hogy talán még az 50 millió kattintást se érte el. Ráadásul ezzel nem döntött semmiféle rekordot, csak átlépett egy bizonyos számot, szóval nem látom értelmét a cikknek.

Bántja a kis szemecskédet, hogy ezúttal, nem a nőket megszégyenítő hatalmas kedvencedről született kisebb hírértékű cikk? rolleyes.gif Gondolom, ez a probléma forrása, hiszen azoknál a májlis cikkeknél (többségük nulla hírértékű) egyszer sem láttam lázadozó kommentet a részedről. Inkább olvasok egy gyönyörű érzelmes dalról, valamint egy valamit érő zenekarról, mint arról a nyelvnyújtogató rihéről, aki előszeretettel mutogatja magát a háná montáná imidzs levetkezése érdekében. A jútúb rekord nézettség meg átlagosan azoknál a videóknál szokott meglenni, ami konkrétan maga a híg f*s - példának okáért (csakhogy kedvenceddel dobálózzak) májlika wí kent sztáppja vagy vrekking bólja. Ez a dal csak egy magában is többet ér, mint a mai diznis sztárocskák órási zenei munkássága együtt. A My Immortal líraiságát és zeneiségét tekintve olyan értékű alkotás, ami megérne vagy ezer cikket is. Mindig könnyeket csal a szemeimbe, mindig elérzékenyülök tőle, mindig sírnom kell, ha meghallom, ami mellé dukál egy zongora és Amy gyönyörű hangja. Biztos fáj, hogy májlika soha sem fog tudni még negyed ilyen jót, illetve maradandót alkotni. Szégyen gyalázat, hogy egy ilyen hatalmas üzenettel bíró ballada csak négy év alatt érte el ezt a nézettséget! Ez titeket, mai fiatalokat minősít, mondván, hogy inkább vagytok kíváncsiak a sz*rra, mintsem az igényes zenére.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Szandiiii
2013. október 22. 22:19 #37
lili1998
lili1998
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 207057
Offline offline
pont ezt hallgatom biggrin.gif <3
2013. október 22. 22:48 #38
- törölt felhasználó -    
Gratulálok!!!!!!!!
2013. október 23. 09:08 #39
- törölt felhasználó -    
Az Evanescence volt 2 éve a kedvenc bandám,és a My Immortal a kedvenc számom.De most már nem így vagyok.De azért gratulálok!
2013. október 23. 09:33 #40
- törölt felhasználó -    
Beyla +1
Amikor a zene tiszta érzelmeket közvetít, melyek lemondásról, szomorúságról, bánatról, stb. szólnak nagyon sokan nem képesek mit kezdeni vele. Számukra (élet)idegennek érzik, elzárkóznak tőle. Emellett egy kisebb réteg már valamely múlt vagy jelenbeni esemény kapcsán megtapasztal(t) hasonlót, tehát az elfogadás, közelség végső soron nem máson alapul, mint az empátián, amely nem az érzéssel való azonosulást, hanem az átérzést jelenti. Azonosulásról, akkor beszélnénk ha ugyanazt éreznénk, mint az előadó, ez fizikai képtelenség lenne - nem vehetjük el az érzéseit, viszont a sajátjainkat ki tudjuk vetíteni és ezáltal magunkhoz közelinek érezni.
A szóba került Cyrusról,- hol van az ő Wrecking Balljában a drámai mélység? A kalapácsnyalogatás vagy a meztelenkedés szimbolizálja azt? A szám mégis tömegcikk lett. Mért van az, hogy Miley, Taylor stb.. felénekel egy szakításról szóló dalt és a rajongók 99%-ának a véleménye az, hogy "wow de jó!!!" és nem az hogy "ó szegény, összetörték a szívét" stb.. Nem tudom érezhető-e hova szeretnék kilyukadni? Vannak, akik előadóművészek, tiszta szívvel, lélekkel, odateszik magukat, ez érezhető a dalaikban - elfogadásuk bizonyos megértésen alapul és vannak az uhm izé kategória, amire nagyon nagy az igény, annak a pár tucat előadónak a neve akár márkanév is lehetne mert teljesen mindegy mit csinálnak, felkapottak és "veszik őket", mint a vattacukrot, a hírnévért pedig mindent hajlandóak megtenni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Amy Lee Amy Lee 419.
Ben Moody Ben Moody 7589.