Starity

100 milliós nézettségen túl a My Immortal videoklipje

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 23. 11:12 #41
- törölt felhasználó -    
Hmm kár hogy már nem tudom szerkeszteni az előzőt, lenne pár rag, amit kijavítanék. Témához kapcsolódva még annyit, hogy a nézettség az ég egy adta világon semmit se jelent, pláne nem a youtube-é. Egyszer már kifejtettem ezt, de akkor heves indulatokat váltottam ki az ominózus cikk szerkesztőjéből, még egyszer nem szándékozom ugyanezt megtenni, szóval csak említés szintjén ejtettem meg és egyúttal megköszönöm ezen cikk szerkesztőjének, hogy az egyik kedvenc együttesemről publikált cikket. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandiiii
2013. október 23. 11:15 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.10.22. 22:06)
Bántja a kis szemecskédet, hogy ezúttal, nem a nőket megszégyenítő hatalmas kedvencedről született kisebb hírértékű cikk? rolleyes.gif Gondolom, ez a probléma forrása, hiszen azoknál a májlis cikkeknél (többségük nulla hírértékű) egyszer sem láttam lázadozó kommentet a részedről. Inkább olvasok egy gyönyörű érzelmes dalról, valamint egy valamit érő zenekarról, mint arról a nyelvnyújtogató rihéről, aki előszeretettel mutogatja magát a háná montáná imidzs levetkezése érdekében. A jútúb rekord nézettség meg átlagosan azoknál a videóknál szokott meglenni, ami konkrétan maga a híg f*s - példának okáért (csakhogy kedvenceddel dobálózzak) májlika wí kent sztáppja vagy vrekking bólja. Ez a dal csak egy magában is többet ér, mint a mai diznis sztárocskák órási zenei munkássága együtt. A My Immortal líraiságát és zeneiségét tekintve olyan értékű alkotás, ami megérne vagy ezer cikket is. Mindig könnyeket csal a szemeimbe, mindig elérzékenyülök tőle, mindig sírnom kell, ha meghallom, ami mellé dukál egy zongora és Amy gyönyörű hangja. Biztos fáj, hogy májlika soha sem fog tudni még negyed ilyen jót, illetve maradandót alkotni. Szégyen gyalázat, hogy egy ilyen hatalmas üzenettel bíró ballada csak négy év alatt érte el ezt a nézettséget! Ez titeket, mai fiatalokat minősít, mondván, hogy inkább vagytok kíváncsiak a sz*rra, mintsem az igényes zenére.


Csak így az elején leszögezném, hogy a My Immortal a kedvenc dalom az egész rock stílusban...^^" Tehát nem, nem fikázásból írtam, csupán feleslegesnek találom a cikket. Viszont a kommented nem több szépen körbeírt pocskondiázásnál és beszűköltségnél, már megbocsáss. Szerintem te egy intelligens ember vagy, sokszor egyet is értek azzal amit írsz, egyedül az szúrja a szemem - de az nagyon - hogy nem vagy képes más ízlését tiszteletben tartani. Honnan veszed, hogy a mai zene igénytelen és szar? Bizonyára minden számnak te voltál a producere, és bizonyára csak az a jó, és a hallgatható zene amit te szeretsz, a többi automatikusan egy nagy fos. Lehet hogy nem így értetted, de nekem végig ez esett le a kommentjeidből. Egyébként meg had döntsem már el én, hogy ki a kedvencem, és miért. Köszönöm szépen, de nem tartozom a 'tipikus mai fiatalok' kategóriába csak azért, mert vannak előadók, akik esetleg megegyeznek a mai generáció ízlésével. Mileyt azért szeretem mert egy belevaló csaj, kreatív és érdekes módon nekem átesik az összes klipjének a lényege, az üzenete, és nem csak annyit mondok rá, hogy 'jaj de jó'. Az utolsó mondatodra ugyanaz vonatkozik mint pár sorral feljebb.

OceanSooul:
Neked pedig csak annyit, hogy a Wrecking Ballnak igenis van üzenete, csak sokak - mint ahogy te is - csak a kalapácsnyalogatást, meg a pucérkodást veszi észre benne, meg se fordul a fejébe, hogy esetleg mást jelenthet. Abban viszont egyetértek, hogy sokan csak annyit mondanak rá, hogy "wow de jó", de elvégre mindenkinek szíve joga mit szeret és mit nem, én nem fogok semmit sem pocskondiázni, max. a saját véleményemet elmondom. (Beylával ellentétben, aki nagy általánosságban kijelentette, hogy Miley egy nagy fos.)
2013. október 23. 11:37 #43
- törölt felhasználó -    
Kiegészítésképpen még annyit, Beyla, hogy igenis volt lázadozó kommentem Májlinál is, mert kezdetben én sem néztem jó szemmel amiket csinál. De lám, utánanéztem, hogy miért csinálja azt amit, és lám, megkedveltem. A VMA fellépésénél volt valami kommentem, de később azt is átgondoltam, mert nekem belefér az értékrendembe.
És nem látom értelmét annak a kifejezésednek, hogy 'nőket megszégyenítő'. Mert elő van írva, hogy egy nőnek hogy szabad viselkedni, vagy mi? Ne ragaszkodjunk már ennyire a régi szokásokhoz, mindenkinek saját élete van, ha valaki ennyire rázza magát, ne csodálkozzon ha többen kihasználják - bár Mileynál ennek elég kevés a valószínűsége - aki meg más értékrendek szerint él, azt nem értem miért zavarja, de oké, tiszteletben tartom, csak nem világos...
2013. október 23. 12:08 #44
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
HB08 
Kiegészítésképpen még annyit, Beyla, hogy igenis volt lázadozó kommentem Májlinál is, mert kezdetben én sem néztem jó szemmel amiket csinál. De lám, utánanéztem, hogy miért csinálja azt amit, és lám, megkedveltem. A VMA fellépésénél volt valami kommentem, de később azt is átgondoltam, mert nekem belefér az értékrendembe. 
És nem látom értelmét annak a kifejezésednek, hogy 'nőket megszégyenítő'. Mert elő van írva, hogy egy nőnek hogy szabad viselkedni, vagy mi? Ne ragaszkodjunk már ennyire a régi szokásokhoz, mindenkinek saját élete van, ha valaki ennyire rázza magát, ne csodálkozzon ha többen kihasználják - bár Mileynál ennek elég kevés a valószínűsége - aki meg más értékrendek szerint él, azt nem értem miért zavarja, de oké, tiszteletben tartom, csak nem világos...


Átolvastad, hogy mit írtál? ("igenis volt lázadozó kommentem Májlinál is" majd "átgondoltam, mert nekem belefér az értékrendembe") Mit ér a lázadó komment ha később belefér az értékrendedbe? rolleyes.gif
Én szeretem Miley zenéjét, akárki akármit is mond, a Wrecking Ball-nak tényleg meg van a mondanivalója, de persze az is el lett b*szva a pucérkodással, és egész biztos, hogy nem azért lett ilyen nagy nézettsége mert olyan nagyon jó a szám, ami egyébként igaz, de biztos vagyok benne ha egyszerű 'csak egy lány vagyok a szomszédból' típusú klipet csinált volna hozzá fele annyi nézettsége lenne mint most.( Én még mindig azt mondom azért, hogy van jobb balladás dala, mint például a When I Look At you.)
Na szóval, attól függetlenül, hogy szeretem a legtöbb számát, én még belátom a fanatikus rajongókkal ellentétben azt, hogy nem nőies ez amit csinál, de nagyon nem! Igen, nem a 19. században élünk már, és igen a legtöbb (tehetséges vagy épp playbackes) énekesnő nem igazán van nyaktól lábujj hegyig felöltözve és azért oké, de Miley VMA-as fellépése undorító volt. Néha biztos vagyok benne, hogy az agyi szinte egy 10 éves iskolás fiúéval vetekszik, akivel nem törődtek a szülei és így próbálja felhívni magára a figyelmet.

Egyébként, hogy ne csak Mileyról legyen szó, mivel ez egy Evanescence-es cikk. Szeretem ezt a számot tőlük, bár nem ez a kedvencem, ehhez a számhoz olyan videó készült, ami illik is hozzá, és az értékrendjét se húzza le, emlékszem amikor először hallottam, annyira fura, hogy már 10 éves mellow.gif Egyébként ahhoz képest, hogy mára milyen videó klipekért vannak megveszve, szép lett a nézettség száma 4 év alatt. meghajolo.gif
2013. október 23. 12:38 #45
- törölt felhasználó -    
corny4:
Nem értem a kötekedésedet... Igen, voltak, amik kezdetben nekem sem tetszettek, és elhamarkodottan odaírtam valamit, ami először eszembe jutott, de UTÁNANÉZTEM a dolgoknak, és rájöttem, hogy pusztán túlreagáltam a dolgokat, mikor ez nekem belefér az értékrendembe. Amúgy meg csak a ti kedvetekért visszanéztem az összes Mileyról alkotott hozzászólásomat, és találtam köztük nem egy nem helyeslő dolgot, szóval nekem ne mondja senki hogy elfogult vagyok Mileyval szemben.
Neked még annyit, hogy mint mondtam, kicsit sem izgat a youtube nézettség, mert semmi köze nincs a dalhoz, kliphez, és annak értékéhez.
2013. október 23. 12:42 #46
- törölt felhasználó -    
Amúgy meg nem mondtam Mileyra, hogy nőies, mert az én szótáramban nincs olyan fogalom, hogy nőies, se olyan, hogy férfias. Én azt is elnézem, ha nő leborotválja a haját, vagy egy férfi miniszoknyát hord, mert hogy őszinte legyek, egyáltalán nem izgat, ugyanúgy lehet teljes értékű ember.
2013. október 23. 13:12 #47
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6098
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
GRATULÁLOK NEKIK
2013. október 23. 14:17 #48
N. Becca
N. Becca
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 184194
Offline offline
Nagyon szeretem ezt dalt, gratulálok:)
2013. október 23. 14:37 #49
Hachiii
Hachiii
visszatérő vendég
 
StátuszQui prior est tempore, potior est iure.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 171199
Offline offline
Megérdemlik, sőt még ettől sokkal többet is.
2013. október 23. 15:03 #50
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1040
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Fú,de baromira régen hallottam ezt a dalt! Pedig nagyon szép zeneszám,ha az ember éppen nincs túl jó passzban,nagyon jól esik meghallgatni egy ilyet...
2013. október 23. 15:38 #51
fanna-husy
fanna-husy
visszatérő vendég
 
StátuszÉrtékeld azt, amid van, mielőtt az élet megtanít értékelni azt, amid volt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 250
Csatolások: 0
Azonosító: 191618
Offline offline
Evanescence<3 Gratulálok nekik, és jó volt olvasni új infókat a klipről smileeee.gif
(HB08, húzd le magad. Érzéketlen a stílusod, látszik az alapján, amit írtál.)
2013. október 23. 16:14 #52
- törölt felhasználó -    
"fanna-husy
(HB08, húzd le magad. Érzéketlen a stílusod, látszik az alapján, amit írtál.)"

Hát ez a pofátlanság netovábbja. biggrin.gif Áruld már el nekem, vagy emelj ki EGYETLEN olyan mondatot a kommentjeimből, amiből alátámasztanád az állításodat, miszerint olyan kib@szottul érzéketlen a stílusom. (És jelen pillanatban tudom hogy az, mert ön megérdemli. wink.gif) Igeeen, tuti érzéketlen vagyok, elvégre kiállok valaki mellett, megvédem a nevét, sőt, még az egész társadalom is szóba került, de legyen neked igazad. De tudod mit? Inkább lesz "érzéketlen stílusom" minthogy beszűkült gyökér legyek (akinek nem inge ne vegye magára), köszöntem.
2013. október 23. 16:27 #53
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Biztos én vagyok belőle vagy 100 annyiszor meghallgattam xD Nagyon imádom ezt a számot, végre ilyet is többen hallgatnak nem csak JB-t :DDD Hiányzott már egy Evanescence-s cikk *-*
2013. október 23. 17:09 #54
Brix3
Brix3
visszatérő vendég
 
StátuszÜdv, 2014!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 198914
Offline offline
Imádom ezt a számot *o* végre nem csak Jb-ről meg Selenáról tudnak írni(':
2013. október 23. 18:28 #55
- törölt felhasználó -    
Ez a dal tényleg megérdemli. Gratulálok smileeee.gif
2013. október 24. 08:52 #56
Brie
Brie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 820
Azonosító: 201479
Offline offline
gyönyörű dal ! smileeee.gif
2013. október 24. 10:05 #57
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
Imádom*-* azért elég elkeserítő h csak 4 év alatt sikerült elérni.. hiszen annyira szép szám:( nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem 100x több érzés van benne mint a Wrecking Ball-ba, hiába ríja' Miley végig a számot...
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. október 24. 13:41 #58
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Gyönyörű dal. És a klipp is jósmileeee.gif
2013. október 24. 14:56 #59
anonimuska14
anonimuska14
 
Státuszdo it for the gaybies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 537
Csatolások: 26
Azonosító: 135267
Offline offline
de szeretem :33333♥
2013. október 24. 18:00 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (HB08 @ 2013.10.23. 11:37)
Kiegészítésképpen még annyit, Beyla, hogy igenis volt lázadozó kommentem Májlinál is, mert kezdetben én sem néztem jó szemmel amiket csinál. De lám, utánanéztem, hogy miért csinálja azt amit, és lám, megkedveltem. A VMA fellépésénél volt valami kommentem, de később azt is átgondoltam, mert nekem belefér az értékrendembe.


Akkor szépen kérlek, ennek a bandának a múltjába is nézz bele kicsit. 1995-ben alakult az Evanescence, ekkor az alapító tagok 14 évesek voltak. 16 éves korukban már hires banda voltak a környékükön. 19 évesek voltak, amikor lemezszerződést kaptak, és rögzítették a Fallent, ami elhozta nekik a világsikert.
(Csendben megjegyzem, ők vajon miért maradtak normálisak?) smileeee.gif
2 Grammy díjat zsebeltek be többek között. Amy Lee-ről sosem hallhattunk botrányt, nemláttunk róla képet még bikiniben sem, tök szolíd, normális életet él. Sajnos karitatív munkája nem ver nagy visszhagot, de 2011-ben a Nobel Békedíj kiosztó ceremónián léphettek fel. Ez nagyon nagy szó!

Idézet (HB08 @ 2013.10.22. 20:49)
Ráadásul ezzel nem döntött semmiféle rekordot, csak átlépett egy bizonyos számot, szóval nem látom értelmét a cikknek.


Idézet (HB08 @ 2013.10.22. 20:49)

Amúgy szerintem erről tök felesleges volt cikket írni. Oké, hogy kaptunk pár információt a dalról, de ha minden videoklipről, ami átlépte a 100 millió kattintást cikket írnánk, akkor nem kevés alkalommal olvasnánk ilyeneket. Meg most mi van abban, hogy átlépte - ráadásul négy év alatt? Ha két nap alatt, arra azt mondom hogy hűha, szép teljesítmény, de négy év szerintem elég ratyi. No meg kap egy nyomorult VEVO díjat, vagy mit. És? Rengeteg olyan szám van, ami úgy aratott töretlen sikert hogy talán még az 50 millió kattintást se érte el. Ráadásul ezzel nem döntött semmiféle rekordot, csak átlépett egy bizonyos számot, szóval nem látom értelmét a cikknek.


Ez a dolog evidens. Én már ott tarottam, hogy x naponta járok fel ide, mert úgy is tudom, hogy a megszokott celebecskékről vannak hírek, azokra meg már annyira sem pocsékolok időt, vagy nem rontom a szemem a monitor előtt, hogy a primitív viselkedéseikről olvassak.

Amúgy a hozzászólók nagy hányada megértette a cikk lényegét, és mondanivalóját.
De nyugi, egy kis rugalmasság, és nem fog zavarni az ilyen jellegű cikk. Én legalábbis úgy vagyok ezekkel a dolgokkat, hogy ha egy embernek is örömet okoztam, és értékelte, hogy végre egy kis felüdülés a szokásos sztárocskás hírek között, egy olyan előadóról, ami megérdemli, hogy foglalkozzanak vele, akkor az már jó. De ha tíz ember van így ezzel, akkor már megérte. De ha százan, akkor mire fel a vita, hogy "felesleges" a cikk?
1 felhasználónak tetszik: Beyla
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Amy Lee Amy Lee 419.
Ben Moody Ben Moody 7576.