Starity

Eckert Anikó búcsúzott az X-Faktortól

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 14:37 #121
AnymButterfly
AnymButterfly

Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Nagyon sajnálom őt. Neki sokkal több érzés volt a hangjában, és az sokkal többet ér, mintha valaki kiénekelné a magas C-t aztán nem tud hatni az emberekre. Ezesetben Anikó jobb volt. Nem hangilag, de nem is igazán az számít.
2013. október 28. 14:52 #122
- törölt felhasználó -    
Annyira nem hat meg, hogy ez a lány távozott, hisz nem volt egy nagy durranás, szerintem még a hangja sem volt jó, és akármennyire vártam, nem történt meg az amit mindig hajtogatnak, hogy "átjön a dal". Mondjuk nekem az egész idei x faktor nagy csalódás. Mindenki azt mondja, hogy idén a legerősebb a mezőny, de én nem így látom. :/ Az összes jó hangú, tehetséges ember még az élő adás előtt kiesett. Az egyetlen jó dolog amiért érdemes nézni ezt a műsort az a By The Way és a Fat Phoenix.
2013. október 28. 14:57 #123
Elody
Elody
Einzelgänger
Hozzászólás: 9496
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
nem volt a kedvenceim között a csaj, mégis sajnálom. ezek a mentorok komolyan vagy h×lyék vagy egymásnak akarnak keresztbe tenni. az a lili valami merő merő nagy borzalom.se érzés, se testbeszéd se semmi, de a fejfájást előidéző visongatás (radicsgigi2) persze jelen van. sajnálom, hog,megint nem úgy alakult a dolog, ahogy szerintem igazsságos lett volna,a múltkor meg marci..na ott tényleg bel3mfagyott a szó (a sz×r) is, hogy miért?!

u.i. batánovics, meg az a főnix banda:húzás haza
2013. október 28. 14:59 #124
Sely64
Sely64

StátuszSoha ne hagyjon el benneteket a remény! - Éhezők Viadala
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 210448
Hát szerintem azért nem szavaztak az Anikóra mert nem volt szimpi nekik . Én is néztem és azt hittem hogy ő biztos nem fog párbajozni. A showban neki és a Csordás Àkos volt a legjobb fellépése. Mikor megtudtam hogy a Lilivel párbajozik már tudtam hogy ò esik ki. Itt lenne az ideje hogy a h*lye bandák kiessenek (jó pár másik furcsa emberkével együtt akiknek inkább nem írom ide a nevét). Szegèny Ancsa!!! Ctrl+ w
2013. október 28. 14:59 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (starity girl2000 @ 2013.10.28. 12:12)
Pedig gyönyörű hangja van. Lilinek erős hangja van az igaz, de a párbajban hallottam némi hamisságot.

Hát,szerintem Anikó meg az összes adásban hallatott "némi" hamisságot.Az énekében több volt a hamis hang minta tiszta!
2013. október 28. 15:51 #126
diamondflower
diamondflower
visszatérő vendég
Hozzászólás: 102
Azonosító: 195288
Nem nekik kellett volna párbajozniuk.A Fat phoenix-nek vagy Krasznainak kellene már menniük.Már azt sem értettem,hogy kerülhettek be.Anikó tény,hogy nem a legjobb énekes volt,de ennek ellenére meg tudta fogni az embert.Nagyjából ugyanaz az érzésem volt nála,mint annó Baricz Gergőnél,aki szintén nem a legjobb énekes volt,de mégis megfogott benne valami.Lili a legjobb énekesnő az idei mezőnyben (még az agyomistenített Danics Dóránál is jobb tongue.gif ),ez nem kétséges.Danicsnál ugyanaz az érzésem van,mint annó Murinál: Manír,semmi őszinteség,idegesítő gesztusok,semmi természetesség,előre kigobdolt és betanult szöveg.Közben meg felmagasztalják és tolják a szeketét.Én meg már a falat kaparom akárhányszot meglátom.A fiúk közül Ákosnak tényleg jó hangja van,ő a legjobb férfi énekes.De rossz dalokat adnak neki.Ádámnak nem lenne rossz,ha nem lenne ennyire görcsös,amúgy harmóbikásként tényleg tehetséges.Márk semmi extra,aboszolút középszerű kategória.A tinilányok bálványa Byetheway,a Fat phoenix meg Krasznai pedig szóra sem érdemesek.Nekik kellene már menniük.

A mentorokról annyit,hogy talán még Alföldi,aki reálisan látja ott a dolgokat.Geszti feszt ugyanazt ismételgeti,és jön a tavalyi szövegeivel.Tóth Gabi még Keresztesnél is rosszabb.Szikora meg csak ottvan.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. október 28. 15:59 #127
Evelin1D
Evelin1D
ღ Forever Young ღ
Hozzászólás: 1438
Csatolások: 7
Azonosító: 211179
hát én egyet éretettem Tóth Gabival
2013. október 28. 15:59 #128
- törölt felhasználó -    
Hála az égnek. Az egyik legrosszabb hang, a többi sok közül...
2013. október 28. 15:59 #129
Evelin1D
Evelin1D
ღ Forever Young ღ
Hozzászólás: 1438
Csatolások: 7
Azonosító: 211179
Hajrá Bytheway heart.gif
2013. október 28. 16:02 #130
janet7
janet7

Státusz.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Idézet (diamondflower @ 2013.10.28. 15:51)
Nem nekik kellett volna párbajozniuk.A Fat phoenix-nek vagy Krasznainak kellene már menniük.Már azt sem értettem,hogy kerülhettek be.Anikó tény,hogy nem a legjobb énekes volt,de ennek ellenére meg tudta fogni az embert.Nagyjából ugyanaz az érzésem volt nála,mint annó Baricz Gergőnél,aki szintén nem a legjobb énekes volt,de mégis megfogott benne valami.Lili a legjobb énekesnő az idei mezőnyben (még az agyomistenített Danics Dóránál is jobb  tongue.gif ),ez nem kétséges.Danicsnál ugyanaz az érzésem van,mint annó Murinál: Manír,semmi őszinteség,idegesítő gesztusok,semmi természetesség,előre kigobdolt és betanult szöveg.Közben meg felmagasztalják és tolják a szeketét.Én meg már a falat kaparom akárhányszot meglátom.A fiúk közül Ákosnak tényleg jó hangja van,ő a legjobb férfi énekes.De rossz dalokat adnak neki.Ádámnak nem lenne rossz,ha nem lenne ennyire görcsös,amúgy harmóbikásként tényleg tehetséges.Márk semmi extra,aboszolút középszerű kategória.A tinilányok bálványa Byetheway,a Fat phoenix meg Krasznai pedig szóra sem érdemesek.Nekik kellene már menniük.
A mentorokról annyit,hogy talán még Alföldi,aki reálisan látja ott a dolgokat.Geszti feszt ugyanazt ismételgeti,és jön a tavalyi szövegeivel.Tóth Gabi még Keresztesnél is rosszabb.Szikora meg csak ottvan.

Mindenben egyetértek, kivéve Dórát. Az elején én is azt hittem, hogy olyan lesz mint Muri (meg nekem Antal Timi is ilyen volt), meg a koncepció tényleg ugyanaz, de sokkal érdekesebb a csaj is, meg a hangja is.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. október 28. 16:10 #131
- törölt felhasználó -    
Úgy érzem, Krasznai Tündével akarják megnyeretni a versenyt.
2013. október 28. 16:14 #132
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside

StátuszCause' I'm miss brightside...
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14924
Azonosító: 161655
Amikor kitudódott, hogy Lili, és Anikó párbajoznak borítékolható volt, hogy utóbbi megy haza. Megjegyzem, teljesen jogosan. Lili-nek nagyon szép, és erőteljes hangja van, magabiztosabban bánik vele, mint Anikó. Tóth Gabi meg ennél jobban el sem áshatta volna magát a szememben. Egyszerűen a falat tudom kaparni attól a nőtől. Egy normális kritikát nem tud megfogalmazni, emellett még féltékeny is; leszólja azokat, akik nála jobbak. Savanyú a szőlő, kedves Gabriella? Az elején voltak jó együttesek, előadók, akiket nem is vittek az élő adásba. A Fat Phoenix-nek kéne mennie. Nem rossz amit csinálnak, de erősen hiányos a hangzásuk. Egy szólógitár, és egy dob nem tesz ki egy zenekart. Kellene még legalább egy basszusgitáros, esetleg egy ritmusgitáros, és kész is lenne a zenekar. De ezzel a hiányos hangzással csak vak töltényekkel tüzelnek.
2 felhasználónak tetszik: Candy Love, janet7
2013. október 28. 16:14 #133
bofa
bofa
új tag

Státuszmai sztárok....
Hozzászólás: 57
Azonosító: 212684
Még szép ,hogy Batánovics Lilit juttaták tovább
2013. október 28. 16:14 #134
marichuy99
marichuy99
új tag

StátuszYou've got the deal.♥♥♥♥♥
Hozzászólás: 24
Azonosító: 182062
Jó, nem mondom, hogy rossz volt az Anikó, de jó sem.
Lilinek kiváló hangja van. Anikónak is jó, csak még fejlesztenie kell. ok.gif
Most nagyon erős a mezőny. Minden vasárnap egyre nehezebb lesz elengedni a versenyzőket.
Remélem a ByTheWay és Ádám benne lesznek a TOP 4-ben. Sőt, van esély, hogy a TOP 3-ban is benne legyenek, mert ŐK azok, akiknek észveszejtően jó hangjuk van!
Hajrá ByTheWay. thumbup2.gif
Hajrá Ádám. thumbup2.gif
hullam.gif hullam.gif hullam.gif
2013. október 28. 16:24 #135
pannuska
pannuska
visszatérő vendég

Státusz,,When life gives beauty to use, do not waste.;)"
Hozzászólás: 182
Azonosító: 180253
Hála istennek...a válogatón jó volt az igaz..de azóta annyit bénázott amennyit csak lehet...
De még nem is a macska nyávogó hangja...hanem a személyiségével is vannak problémáim... Nem tudom miért,de és ettől a nőtől a falat tudnám kirúgni...Egyszerűen annyira ******* hogy nem tudok rá szavakat mondani...
Még az MDC-t is kiejtette,pedig ők voltak az egyik kedvenceim...Szerintem Anikót a legjobb 12-be sem kellett volna továbbvinni,nem hogy még idáig...
Hát...ilyen süket világban élünk mi emberek.wink.gif
Ui.:Hajrá P.Lili,By The Way,Márk,Ádám.<3 Legalább ti nyerjétek meg nekem.wink.gif
2013. október 28. 16:25 #136
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Nem Anikónak kellett volna kiesnie,de nem is Lilinek.Igaz,hogy nem Anikónak volt a legjobb hangja,de vannak nála gyengébbek is.Szerény véleményem szerint annak a Fat phoenixnek vagy Krasznai Tündének kellene már menniük.Nekem az idei mezőnyben a két Lili,Ádám és Ákos a kedvenceim,függetlenül attól,hogy én is látom,hogy még fejlődniük kell.
Idézet (Törpylladoll @ 2013.10.28. 07:50)
De most őszintén: ki az a elnézést a csúnya szóért, jobb most nem jut eszembe retardált h×lye aki szavaz a krasznaira meg a fat phoneixre?! Mondjuk utóbbi nem is annyira vészes, de hogy hangja kevés van a srácnak az biztos... Na de mindegy, lehet csak nekem nem jön be e kettő. 
[/size]

Nehogy azt hidd,hogy azért vannak bent,mert annyian szavaznak rájuk.A szavazatokat is manipulálják,Azért vannak bent,mert valamiért megérik az RTL-nek.
2013. október 28. 16:57 #137
Celeron
Celeron

StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
Hozzászólás: 1028
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Na most az én véleményem az hogy az Anikócska ha kicsit összeszedte volna magát akkor még párbajoznia sem kellett volna,ha valamit akar az ember azt akarja és nem sza...ok rá!Ő akart tovább jutni?Nem úgy nézett ki.Amúgy meg a mentorok választják ki a dalt nekik,hogy mit adjanak elő,ne is csodálkozzunk,ha a legjobbak elvéreznek.Vagy nem jól gondolom?
2013. október 28. 16:58 #138
Dodóóó
Dodóóó
Hunter

StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
Hozzászólás: 7765
Azonosító: 151350
nagyon sajnálom szerintem jó volt és nem neki kellett volna kiesnie sad.gif
2013. október 28. 16:59 #139
Carolina Styles
Carolina Styles
visszatérő vendég

StátuszDirectioner forever ♥
Hozzászólás: 358
Azonosító: 195098
Im happy nagyon orulok neki smileeee.gif))) Végre már...Elsonek kellett volna kiesnie,az MDC helyett wink.gif
2013. október 28. 17:12 #140
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég

StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
Hozzászólás: 381
Azonosító: 212889
Megérdemelte Lili sokkal jobb volt amúgy sem volt szimpi a csaj és legelőször miatta esett ki az MDC azt soha nem bocsájtom meg neki hangja sem volt de van még bent egy két irritáló személy főleg: Krasznai Tündike azt sem érdemli meg ,hogy a Tünde nevet viselje xd nekem is az a nevem smileeee.gif wink.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok