Starity

A Fat Phoenix esett ki az X-Faktorból

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 18. 20:52 #161
schaffinati
schaffinati
visszatérő vendég
 
Státusz„Utolsó ellenségként a halál semmisül meg..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.03.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 1
Azonosító: 199377
Offline offline
én még mindig nem értem azt, hogy hogy jutottak el idáig? xD
2013. november 18. 20:54 #162
Tikus
Tikus
új tag
 
StátuszNem mindig azt a szerepet játszuk az életben amit szeretnénk....♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 213876
Offline offline
Én nem bírtam őket, lehet hogy szemétség , de én úgy gondolom hogy jogosan estek ki, mert nem volt semmi keresni valójuk az x-faktorban! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif cola.gif cola.gif cola.gif
2013. november 18. 20:55 #163
Tikus
Tikus
új tag
 
StátuszNem mindig azt a szerepet játszuk az életben amit szeretnénk....♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 213876
Offline offline
Idézet (schaffinati @ 2013.11.18. 20:52)
én még mindig nem értem azt, hogy hogy jutottak el idáig? xD

Szerintem is nagyon bénák voltak..és Ki esett a batánovics lili aki ezerszer jobb! 2830Cat435.gif 2830Cat435.gif 2830Cat435.gif wtf.gif
2013. november 18. 23:06 #164
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
SoLettisha Jesszus Alföldi hangja miatt nézed????????? Jóságos ég!!!
2013. november 18. 23:10 #165
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Most komolyan láttam egy olyan kommentet, miszerint ők ELVONT zenét játszanak? nevet2.gif
2013. november 19. 00:02 #166
DaffyD
DaffyD
visszatérő vendég
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 143199
Offline offline
Én Csordás Ákost küldtem volna haza.
2013. november 19. 05:54 #167
Bebe1999
Bebe1999
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.23.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 151628
Offline offline
én szombaton az egyik barátomnak mondtam hogy most ők fognak kiésni. és igazam lett sajnos . én nekem ők voltak az egyik kedvencem és sajnálom hogy kiestek végre valami olyan volt az X faktortban ami nem az a megszokott hanem valami más
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. november 19. 12:50 #168
makusz8
makusz8
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.26.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 190494
Offline offline
Ne én nagyon szerettem sajnálom ...
2013. november 19. 14:05 #169
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Szerintem ebben a versenyben már nincsenek benne a tehetségek. Tünde egy orrhangon éneklő, 2 lábon járó szánalom. Csak azért szavaznak rá, mert sajnálják... A Fat Phoenix megérdemelte, hogy kiesett, ugyanis a legutóbbi hetekben azt éreztem, hogy túl lazán veszik a dolgot. Lilike meg egy tucat, beképzelt is, szerintem nem is szép. Nem tudom az miért van még bennt. És a ByTheWay túlsztárolását már nagyon unom. Szerintem már nincs helyük az X faktorban, lesüllyedtek arra a primitív szintre, Lilu mellé. Szabó Ádám meg egy idióta, állandóan az majom (ex)barátnőjéről beszél, kit izgat? Szánalmas, amit művelnek. Amúgy is már volt a Csillag Születikben, szerintem a harmónika jobban áll a kezében, mint a mikrofon. Aki ebben a műsorban jó, az Ákos, de kezd ellaposodni.
2013. november 19. 15:21 #170
- törölt felhasználó -    
szerintem jó voltak!!!
2013. november 19. 15:25 #171
Cicaviráág
Cicaviráág
új tag
 
Státusz' látni tudni kell, és nem elég ha csak nézel '
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.11.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 215161
Offline offline
Kábé olyanok voltak, mint tavaly Zámbó Krisztián.Senki nemértette hogyan, de valahogy mindig továbbjutottak .. biggrin.gif de hál' Istennek kiestek
2013. november 19. 15:26 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2013.11.18. 23:10)
Most komolyan láttam egy olyan kommentet, miszerint ők ELVONT zenét játszanak? nevet2.gif


Igen, valakinek elvont, na és? biggrin.gif Ne legyél már ilyen szőrszálhasogató!

Most mondhatnám azt, hogy a mentorházas szelektálás óta várok erre a pillanatra, viszont eme pár hét alatt átértékelődött bennem egy és más. Egy ismerősöm szerint a Fat Phoenix egy hatalmas vicc, csak meg kell tanulni nevetnünk rajta. Nekem a legnagyobb bajom az volt velük, hogy emberileg nullák, alázat és tisztelet mások (értsd mentorok) iránt nuku. Amikor voltak a színfalak mögötti kis bejátszások, Szikora ott dumál nekik, az énekes meg oda se figyel, csak pengeti a gitárját. Na álljunk már meg, mintha egy hülyegyerek lenne gyakorlatilag, Szikora meg azért letett már valamit a zenében, megérdemel annyit, főleg ha dolgozik velük, hogy odafigyel! Egy nagyképű, ostoba senki, okés, legyen laza, hiszen zenéről van szó meg undergroundról meg ELVONTságról (ezt direkt janet7-nek írom rohog.gif ), de a lazaság nem egyenlő a bunkósággal és a tiszteletlenséggel.

De ha eltekintek az emberi mivoltjukról (ami miatt viszketett a tenyerem tőlük), próbáltak zeneileg egyediek lenni azzal, hogy az élő zenés vonalat képviselték (ezt értékeltem is), csak nem volt igazán átütő, leszámítva a párbajdalukat, amikor az énekes nem bohóckodott és még hamis sem volt. Mondhatnám, hogy talán nem lett volna ennyi ellendrukkerük, ha komolyan vették volna az egészet, de (az a fránya „de” megint) kérem szépen, hogy lehet komolyan venni egy olyan műsort, ahol nagy üzemben folyik a trutyikavarás? Tessék bolondnak nézni, de ez a műsor eljutott arra a szintre, hogy igenis megérdemli az effajta közönyös bánásmódot a versenyzők részéről.

Ugyanakkor az, amit Krasznai Tünde csinál... elnézést kérek minden rajongójától, de nem tetszik, amit csinál. Nem hamis, nem azzal van a baj, hanem azzal a visszatartott hangjával, a hangszíne olyan, mintha orrhangon énekelne, vagy fojtott torokkal. Ráadásul a mély hangoknál emiatt egyáltalán nem hallani, mit énekel, mint ahogy a nagyon orrhangú embereknél se lehet érteni, amit mondanak. A levegővételei pedig borzalmasak, szóval jó lenne, de ezek miatt valahogy mégse.

Summa summarum, jobban örültem volna Tünde kiesésének, mert bár a kövér madár (pardon) sem volt jobb, de ők legalább remekül szimbolizálták azt, hogy mennyire kell ezt a műsort komolyan venni tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. november 19. 15:45 #173
SweetDancer
SweetDancer
 
StátuszI don't care about my makeup, I am a motherfuck*ng princess. BVB ARMY!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 8
Azonosító: 200804
Offline offline
Idézzem Tamást?
Idézet
A Fat Phoenix abszolút nem x-faktorkompatibilis.
Háát igaza lett unsure.gif Nm volt az
2013. november 19. 19:07 #174
- törölt felhasználó -    
VÉGRE! HALLELUJA!
2013. november 19. 19:47 #175
nicki98
nicki98
visszatérő vendég
 
StátuszThe Science Of Diduction
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.24.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 200764
Offline offline
Huhh. Na végre!!! Én be sem juttattam volna őket az élő showba. Bár ez az én véleményem. Nekem nem jött be ez az alternatív stílus, és az ének sem volt valami meggyőző.
2013. november 19. 19:51 #176
- törölt felhasználó -    
2-3 "produkciót" láttam/hallottam tőlük, bőven elég is volt. Elvont, vagy nem elvont, nekem nagyon nem tetszett. A srác iszonyatosan hamisan énekelt (...khm?), de ami talán még rosszabb, hogy arrogánsnak, mi több nagyon beképzeltnek tűnt. A dobos fiú szimpatikusabb volt.
Nem értem, egyáltalán hogy juthattak be az élő showba, de ha már bejutottak, hogyan húzták ki eddig? Az a néhány dal is sértette a fülemet, és tényleg semmilyen szerénységet, vagy alázatot nem mutatott az énekes a többiek/mentorok irányába. Az meg, hogy volt stílusuk... érdekes stílus, az biztos. Mondanám, hogy örülök, hogy kiestek, de mivel engem aztán nem zavartak, és úgysem nézem a műsort...
2013. november 19. 20:30 #177
Kitti04041
Kitti04041
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.16.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 215395
Offline offline
Alig vártam már ,hogy kiessenek ezek.Amikor ők következtek inkább átkapcsoltam a tv-t,mint,hogy hallgassam a produkciójukat!!!!!!!
2013. november 19. 20:51 #178
BarbiiKeszii
BarbiiKeszii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 0
Azonosító: 173424
Offline offline
Jobban örültem volna, ha a krasznai esett volna ki, de őket sem sajnáltam...
2013. november 19. 20:52 #179
Macsek124
Macsek124
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.01.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 30
Azonosító: 201223
Offline offline
Hát ideje volt. És én már azon csodálkoztam hogy egyáltalán bejutottak a 12 -be. Mondjuk a dobos srác sem jobb mint az énekes , de olyan nagy pofája van annak az énekesnek hogy az ajtón se fér be. Szerintem csak azért jutottak be a 12 mert azt nézte a Szikora hogy ki illene a legjobban a szinpadra,ha illik és nem tud énekelni akkor az tovább jut ,az meg aki jól énekel de rosszul néz ki a színpadon az meg ki esik. Úgy hogy az x-faktor is maga egy vicc (már bocsánat)
2013. november 19. 22:04 #180
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (bayumlikedayum @ 2013.11.19. 15:26)
Igen, valakinek elvont, na és? biggrin.gif Ne legyél már ilyen szőrszálhasogató!


Jó hát most izé, valakinek a "Nerdvana" meg a Guns is elvont, de legalább hadd akadjon már fent a szemem az ilyeneken rohog.gif

Amúgy nekem pont az tetszett bennük, hogy nem vették komolyan és látszott, hogy nem terveztek hosszú távra biggrin.gif Mondjuk az tényleg p-arasztság volt, hogy még Szikorára sem figyeltek, mert ha kemény&szakmaiGesztire nem, azon nem lepődöm meg, azok után, amiket mondott nekik élő adásban, de Szikora mégiscsak az ő mentoruk biggrin.gif De az nagyon vicces, hogy GABI követelt tőlük szerénységet meg alázatot, mikor múltkor abban a Balázsos izében kijelentette, hogy nincs nála jobb énekesnő M.o.-n biggrin.gif

Tündével kapcsolatban egyetértek, már fáj hallani (meg látni is, de az most mindegy). Meg ez az egész imidzs, teljesen röhejes és hiteltelen. Volt két momentum a mostani adásban, ami jól jellemzi az egészet. Geszti "az övé az idei X-Faktor nagy története" (vagy valami ilyesmi) felkonfja és a szentéletű leányzó "Olyan furcsa, hogy ennyi fiú van körülöttem" (vagy valami ilyesmi biggrin.gif) megjegyzése a táncosokkal kapcsolatban. Ennyire már tényleg nem hülyék, hogy ez véletlen legyen. Döntsük már el tényleg, hogy akkor most classy díva, vagy -burkoltan vagy nyíltan- célozgatunk állandóan a múltjára, hogy megsajnálják, vagy legyen kifogás a rajongóknak az "utálók" ellen, vagy én nem tudom. Nem előítéletes vagyok, te már csak tudod laugh.gif , hanem az álszentség idegesít rohadtul.
meg a bőgőhang
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok