Starity

Jennifer Love Hewitt férjhez ment és édesanya lett

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 27. 19:05 #41
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Gratulálok Jennifernek mind a babához (aki gyönyörű nevet kapott) mind pedig a házasságához! Nagyon kedvelem ezt a csajszit, sok boldogságot nekik smileeee.gif
2013. november 27. 19:09 #42
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (NoBigDeal @ 2013.11.27. 15:04)
Minden sztár most terhes vagy most szült, senkit nem érdekel ő. Kelly Clarkson is most ment férjhez és babát vár, Gwen Stefani, Olivia Wilde, Kate Winslet, Ginnifer Goodwin ők mind terhesek úgyhogy melléfogott ha azt hiszi hogy érdekel valakit a gyereke


Az, hogy téged nem érdekel a gyereke, nem jelenti azt, hogy mást sem... Egyébként meg minek írkálsz ide ha ennyire nem érdekel? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Fan-ily6889
2013. november 27. 19:18 #43
WWE Dorka
WWE Dorka
Fallen Angel
 
Státuszechte liebe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.09.
Hozzászólás: 1144
Csatolások: 99
Azonosító: 177495
Offline offline
Gratulálok neki a baba miatt meg hogy férjhez ment amiatt is..smileeee.gif heart.gif
2013. november 27. 19:41 #44
krisztintin
krisztintin
új tag
 
StátuszWhat doesn't kill you, make you stronger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 205165
Offline offline
nagyon szép neve van a babának!
2013. november 27. 19:52 #45
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (NoBigDeal @ 2013.11.27. 18:59)
Imádom Audrey Hepburn filmjeit és szerintem Ő egy ikon, ennyi a válaszom arra hogy gusztustalan és elvakult vagyok Jenniferrel szemben, igazad van ebben és sosem lesz róla más véleményem, de nem ezért járok fel, minden nap olvasok cikkeket starity-n, ha nem is kommentelek, mivel mindenhol 1 a 100 közül a véleményem, de ez a nő egy túlértékelt fé..r.e ..na most írjak csúnyát?  unsure.gif (g)
Amúgy nem olyan szórakoztató hogy -ugratod a népet- csak azt hiszed  happy.gif  happy.gif  happy.gif
Demi már jó ideje nem színészkedik,, ő énekes és abban tehetséges... egyébként miért kell őt felhozni?  boredom.gif unalmas már.
a cikkhez szólva: szép és hosszú életet annak a szegény kislánynak és remélhetőleg nem lesz olyan mint az anyja ...

Vagy tíz tag küldött el az utóbbi két napban melegebb éghajlatra, csak, mert a véleményem nem tetszett nekik és nem ajnároztam a favorit cölöbjeiket. Szóval, azért egy nyersen megfogalmazott hozzászólásra ugranak a kislányok, mint legyek a tehén kaksira. Te sem bírtál ellenállni, holott a hozzászólást nem is neked címeztem.XD Én csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy úgysem fogod magadat kiművelni Jennifer munkásságát és bióját illetően. Én egy évig vittem róla egy fansite-ot Gportálon, sokat olvastam róla, és megjegyzem, hótra nem olyan, mint amilyennek te mindenhol előadod. A sok-sok hollywoodi sztár mellett Jennifer Love Hewitt az, aki bizony holnap Hálaadás ünnepekor - bár lehet, hogy most babázik inkább - kimegy ételt osztani a hajléktalanoknak. Minden évben szokott, csak, mert valahol valamerre olyat is írtál, hogy ő nem jótékonykodik. Azért kíváncsi vagyok, hogy te mennyit jótékonykodsz... gondolom semmit sem. Oscar-díjasnak nem Oscar-díjas színésznő, de bőven elvegetál egy limonádé szerepben a látottak alapján. Nekem speciel az If Onlyban nagyon tetszett az alakítása, de a Szellemekkel Suttogó Melindáját is nagyon kedveltem, pedig eléggé válogatós vagyok színésznők terén. Szóval mielőtt ténylegesen nekiállsz fikázni valamit, akkor tudd is, hogy miről beszélsz, ugyanis légből kapott baromságokkal dobálózol, ócsárolsz és vádaskodsz alaptalanul. Oké, neked nem tetszett egyik alakítása sem - rendben is van, hisz emberek vagyunk, de nem ismered, mint embert... honnan tudod, hogy olyan, amilyennek leírtad? Nem szimpatikus? unsure.gif Jenn az egyik legtiszteletreméltóbb, legbotránymentesebb és szerintem az egyik legszebb színésznő Hollywoodban. Attól még tarthatod normális embernek, mert a munkássága nem nyerte el a tetszésedet.
3 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, Szandi0820, Kazuo
2013. november 27. 20:03 #46
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Gratulálok Jen! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
2013. november 27. 20:07 #47
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.11.27. 19:52)
Vagy tíz tag küldött el az utóbbi két napban melegebb éghajlatra, csak, mert a véleményem nem tetszett nekik és nem ajnároztam a favorit cölöbjeiket. Szóval, azért egy nyersen megfogalmazott hozzászólásra ugranak a kislányok, mint legyek a tehén kaksira. Te sem bírtál ellenállni, holott a hozzászólást nem is neked címeztem.XD Én csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy úgysem fogod magadat kiművelni Jennifer munkásságát és bióját illetően. Én egy évig vittem róla egy fansite-ot Gportálon, sokat olvastam róla, és megjegyzem, hótra nem olyan, mint amilyennek te mindenhol előadod. A sok-sok hollywoodi sztár mellett Jennifer Love Hewitt az, aki bizony holnap Hálaadás ünnepekor - bár lehet, hogy most babázik inkább - kimegy ételt osztani a hajléktalanoknak. Minden évben szokott, csak, mert valahol valamerre olyat is írtál, hogy ő nem jótékonykodik. Azért kíváncsi vagyok, hogy te mennyit jótékonykodsz... gondolom semmit sem. Oscar-díjasnak nem Oscar-díjas színésznő, de bőven elvegetál egy limonádé szerepben a látottak alapján. Nekem speciel az If Onlyban nagyon tetszett az alakítása, de a Szellemekkel Suttogó Melindáját is nagyon kedveltem, pedig eléggé válogatós vagyok színésznők terén. Szóval mielőtt ténylegesen nekiállsz fikázni valamit, akkor tudd is, hogy miről beszélsz, ugyanis légből kapott baromságokkal dobálózol, ócsárolsz és vádaskodsz alaptalanul. Oké, neked nem tetszett egyik alakítása sem - rendben is van, hisz emberek vagyunk, de nem ismered, mint embert... honnan tudod, hogy olyan, amilyennek leírtad? Nem szimpatikus? unsure.gif Jenn az egyik legtiszteletreméltóbb, legbotránymentesebb és szerintem az egyik legszebb színésznő Hollywoodban. Attól még tarthatod normális embernek, mert a munkássága nem nyerte el a tetszésedet.


meghajolo.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. november 27. 20:46 #48
- törölt felhasználó -    
nahát, gratulálok a babához, még emlékszem pár évvel ezelőtt olvastam valahol, hogy reménykedik csak, hogy lesz kisbabája, legalább most még boldogabb lehet. Grat smileeee.gif
2013. november 27. 21:06 #49
pillango55
pillango55
visszatérő vendég
 
StátuszBoom-clap, the sound of my heart, the beat goes on and on and on and on and.. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 357
Csatolások: 0
Azonosító: 176513
Offline offline
Gratulálok neki! Nagyon szimpatikus színésznő, még anno a Garfieldban, majd a Szellemekkel suttogóban láttam smileeee.gif Örülök, hogy férjhez ment és gyereke is lett. Grats Jeeeennn <333
2013. november 27. 21:16 #50
RusherGirl112
RusherGirl112
visszatérő vendég
 
StátuszAll Around The World,People Want To Be Loved
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 0
Azonosító: 210257
Offline offline
Gatula nekik és sok boldogságot smileeee.gif
2013. november 27. 21:48 #51
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214828
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (NoBigDeal @ 2013.11.27. 15:04)
Minden sztár most terhes vagy most szült, senkit nem érdekel ő. Kelly Clarkson is most ment férjhez és babát vár, Gwen Stefani, Olivia Wilde, Kate Winslet, Ginnifer Goodwin ők mind terhesek úgyhogy melléfogott ha azt hiszi hogy érdekel valakit a gyereke


Ugye most viccelsz? Na jó, olvastam a többi hozzászólásodat és úgy látom, nem. Attól még, hogy mint színésznő, nem tetszenek az alakításai, ott van az emberi énje. Mellesleg az egyik legkedvesebb színésznő...
Egyébként gratulálok nekik a babához és sok boldogságot smileeee.gif Gyönyörű neve van a bébinek. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, Beyla
2013. november 27. 21:56 #52
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Gratulalok.Sok boldogsagot. smileeee.gif
2013. november 27. 22:34 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (NoBigDeal @ 2013.11.27. 15:04)
Minden sztár most terhes vagy most szült, senkit nem érdekel ő. Kelly Clarkson is most ment férjhez és babát vár, Gwen Stefani, Olivia Wilde, Kate Winslet, Ginnifer Goodwin ők mind terhesek úgyhogy melléfogott ha azt hiszi hogy érdekel valakit a gyereke

te nem vagy normális. Jennifer az egyik legaranyosabb színésznő... amúgy meg oké, utálod, bár ez senkit nem érdekel, de elég nagy szegénységi bizonyítványra vall, hogy egy ilyen cikknél ócsárolod őt. gratulálok

Amúgy gratulálok Jennifernek, sok boldogságot nekik smileeee.gif
2013. november 27. 23:09 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (NoBigDeal @ 2013.11.27. 15:04)
Minden sztár most terhes vagy most szült, senkit nem érdekel ő. Kelly Clarkson is most ment férjhez és babát vár, Gwen Stefani, Olivia Wilde, Kate Winslet, Ginnifer Goodwin ők mind terhesek úgyhogy melléfogott ha azt hiszi hogy érdekel valakit a gyereke


Elnézve a Jenniferrel kapcsolatos kommentjeidet, annyira sisteregsz a gyűlölettől, hogy előbb vagy utóbb a sötét oldalon fogsz kikötni, és nagyobb Sith-lovag leszel, mint Darth Vader rohog.gif

Viccet félretéve, számomra nem érthető, hogy hogyan lehet utálni valakit ennyire, pláne úgy, hogy csak annyit ismerünk róla, amennyire a sajtó foglalkozik vele. Jennifer nekem se tartozik a kedvenceim közé, hidegen hagy, mint színésznő, és magánemberként is csak akkor foglalkoztam vele, amikor Ross McCalllal volt együtt, de eszembe se jutna féregnek titulálni, vagy, teszem azt, kárörvendően röhögni azon, hogy ismételten befuccsolt a párkapcsolata (ahogy a múltban történt néhányszor, a különböző hírportálok szalagcímeiből kiindulva), és egyéb durvaságok. Ezzel nem azt akarom hangsúlyozni, hogy mennyivel jobb ember vagyok nálad, dehogyis, volt olyan időszakom, hogy kígyót-békát kiáltottam egyes hírességekre például csak azért, mert a kedvenceimmel jártak (csóri Kate Bosworth mennyit kapott Orlando miatt anno rohog.gif ). Ami azért is volt vicces, mert azok a szerencsétlenek tulajdonképpen nem ártottak nekem se közvetlenül, se közvetetten, csak hát mivel akkor is hiperérzékeny voltam, mindent magamra vettem biggrin.gif

Felhoztad a Hepburn-filmet, mondván a benne lenyomott alakítása miatt (is) fújsz rá. Nekem erről eszembe jutott egy pár évvel ezelőtti esetem, ami a Max Payne-filmmel kapcsolatos. Rajongtam a videójátékért, mondhatni megvesztem érte, és amikor mondták, hogy film lesz belőle, én egyből Clive Owent akartam mindenáron főszereplőnek. Erre jött Mark Wahlberg, és a filmadaptáció akkora de akkora undort váltott ki belőlem, mint megáltalkodott gamerből, hogy jujj. Viszont eszembe se jutott Markra haragudni, mert a film végülis egy társasjáték végeredménye, nemcsak rajta múlott a film milyensége – ki tudja, lehet hogy egy jobb forgatókönyvvel és rendezővel másképp sült volna el a dolog, és Mark sem lett volna olyan semmilyen. Ebből kifolyólag nincs kizárva, hogy az általad említett darabbal is hasonló a probléma.

Félreértés ne essék, nem akarom megváltoztatni a róla kialakult véleményed, szíved joga nem szeretni őt – csak számomra ijesztő, hogy valaki ilyen mértékű ellenszenvvel viseltet olyasvalaki iránt, akiről csak egy (lehet, hogy rosszul) kialakított képet lát.

ON

Gratu Jennifernek, és remélem, most már végleg révbe ér a maganélete. Igaz, hogy nem kedvencem, de mindenkinek van joga a boldogsághoz wink.gif
2013. november 28. 00:12 #55
- törölt felhasználó -    
Gratulálok és jó egészséget kívánok nekik. smileeee.gif
2013. november 28. 03:14 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.11.27. 19:52)
Beyla hosszú kommentjére

Ételosztás annyiból áll hogy kiáll a pult mögé és vigyorog a kameráknak, vagy abból hogy találkozhat olyan sztárokkal akik ezerszer többet érnek nála (Alyssa Milano például) és velük vigyoroghat egy képen, dolgozni úgyse fog nagy színésznőkkel. Nálam ettől nem lesz szent. Abból is szoktam megítélni egy celebet (mert személyesen nem ismerünk senkit ezzel én legyek tisztában, de te ezerrel ócsárolhatod Demit unsure.gif ) hogy egy-egy interview-ban mit mondanak és mit ne mondjak kicsit túlságosan el van magától ájulva ez a nő ahhoz képest hogy semmi, de abszolút semmi oka nincs rá. Szerintem nem is utálnám annyira A.H. filmje miatt ha szimpatikus ember lenne ... Audrey nemcsak kívülről volt gyönyörű, nyílván ezért is lett botrányos az alakítása, mert ő se kívülről se belülről sem egy szépség azon a tényen kívül hogy semmi tehetség nem szorult belé. Nem kell egyből arra következtetni hogy nem tudok róla semmit azért mert én ki nem állhatom
2013. november 28. 08:39 #57
- törölt felhasználó -    
@NoBigDeal: Minden egyes mondatodból lerí a megvetés és harag. Nem szándékozok belefolyni értelmetlen, meddő vitá(k)ba, -már meguntam, hogy minden egyes hozzászólássommal 10 emberből 9-nél verem a biztosítékot-, de olyan egyszerű szavakat, mint pl. az "interjú"-t írjuk már le magyar emberhez méltóan. tongue.gif
Más... nagyon szerettem Alyssa Milanot a Bűbájos Boszorkákban, de ha rangsorolnom kéne őt és Jent, akkor Jen a képzeletbeli ranglétrán sokkal magasabb fokot képviselne. (Csak hogy tisztában légy vele,- Milano nem egyszer dobta le a textilt magazinok és b-kategóriás filmekben nyújtott mellékszerepek kedvéért, vagy jött össze számos férfi kollégájával arra a pár hónapra, amíg a forgatás tartott.)
Tudtommal neves sorozatszínészek/színésznők, mint pl JLH nem szorulnak rá, hogy "érdekből" más színészekkel közös képe(k)en vigyorogjanak muhaha mégis mire céloztál ezzel? Ha JLH karrieri előmenetelét próbáltad/próbálod megkérdőjelezni, akkor írtad volna, hogy neves rendezőkkel, forg.könyvírókkal, producerekkel találkozhat ezen eseményeken...
4 felhasználónak tetszik: Kazuo, Szandi0820, Beyla, Fan-ily6889
2013. november 28. 13:30 #58
leila1992
leila1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 1342
Csatolások: 1701
Azonosító: 139902
Offline offline
Gatulálok nekik és sok boldogságot biggrin.gif
2013. november 28. 15:19 #59
xBeusx
xBeusx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.27.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 144186
Offline offline
Szívből gratulálok neki. smileeee.gif
2013. november 28. 18:45 #60
- törölt felhasználó -    
Szép lett a kisbaba neve! Gratulálok Jennifernek és férjének! biggrin.gif

NoBigDeal! Neked meg csak gratulálni tudok, ha egy ilyen örömteli hírhez is csak rosszakat tudsz írni!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok