Starity

Rendkívüli döntő lesz az X-Faktorban

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 09. 09:18 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Megdőlt az X-Faktorral kapcsolatos, három évad óta tartó hiedelem, hogy csak férfi versenyző nyerhet. Az X-Faktor jövő hétvégi fináléjában ugyanis vagy két női versenyző, vagy egy csapat és egy női versenyző fog küzdeni a végső győzelemért.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: nessza17
2013. december 09. 09:21 #2
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerintem Danics nyer. Tündétől sokaknak "fóbiája" van, a BTW meg nem akkora szám. A Queen, amit a hétvégén elcsíptem tőlük, elég vacakra sikerült. Elrontották a dalszöveget és még hamis is volt sokszor...
2013. december 09. 09:24 #3
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Ákos tehetségseb sokkal mint az a tepsi szájú Tünde!! -.-"
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 09. 09:24 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom Ákost, én szemrebbenés nélkül hazaküldtem volna Tündét. Jó hangja van, csak az a baj vele, hogy nagyon egyhangúan, egysíkúan énekel és ez egy idő után unalmas. A Bytheway-nek szurkolok, a Cups előadásuk óta a kedvenceim, bár tudom, hogy csapatként nem nyerhetnek. Danics Dórát már az elejétől kezdve nem bírom, antipatikus és szerintem kicsit nagyképű is. De ha a három döntőst nézzük, akkor neki van a legnagyobb hátszele, így valószínű, hogy vele fogják megnyeretni.
2013. december 09. 09:40 #5
cserike99
cserike99
 
StátuszWayer szív,Wayer lélek.Wayer leszek amíg élek!!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 186353
Offline offline
Hajrá ByTheWay!!! smileeee.gif
2013. december 09. 09:43 #6
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok melyikükkel fogja az rtl megnyeretni ezt a műsort... ha hitelesek akarnak maradni, akkor odaadják Dórának a győzelmet. De ha Tünde nyeri meg, nekem az sem baj, őt is nagyon szeretem. Csak ne a bytheway legyen az első... egyszer már kiestek, vissza se kellett volna őket hívni.
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Sally Sparrow
2013. december 09. 09:45 #7
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Tüncike ismételten továbbsz*pta magát. Már elnézést a kifejezést, de erre nem lehet mást mondani. Biztos vannak rajongói, akik nagyon el vannak ájulva tőle, de hogy a harmadik helyig elmenetelt? Hát ez kiakasztott. Ráadásul pont az Ákost ejti ki, aki lehet, hogy sokszor kiabált éneklés helyett, de még mindig több tehetség van benne, mint ebben a nőben. Alföldi hogy hova tette a fülét... Még azt se lehet mondani, hogy féltette a versenyzőjét az Ákostól, mivelhogy már nincs is neki...
Még kiegyeztem volna vele, hogy Ákos nyerjen, de a Tündét egyáltalán nem bírom, a Dóra meg annyira nagyképű... Csapat meg úgysem fogja megnyerni, bár ebből a három közül a BTW az egyetlen, akit nem utálok.
2013. december 09. 09:51 #8
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég
 
StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 212889
Offline offline
Hajrá ByTheWay de Ákos sokkal tehetségesebb ÉNEKES nem nyávog a hangjávál ahogy egyesek
Ákosnak kellett volna bejutnia a döntőbe :/ sajnálom Szép volt ÁKOS ! ♥ *-*
2013. december 09. 10:19 #9
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Az egész műsor egy vicc. Parasztvakítás. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Beyla, menthol, Szandiiii, Sally Sparrow
2013. december 09. 10:20 #10
- törölt felhasználó -    
Egyiküket se szeretem, Danics Dóra már az elején unszimpatikus volt, ugyanúgy, mint Tünde, a ByTheWayt meg egyszerűen nem szeretem, idegesítenek, és csak egy kis 1D koppintás kevesebb taggal. Ha csapat nyerhetne, akkor most Ők nyernének, mert mindenki imádja Őket, mert 'jajj, de aranyosak'. Szívem szerint Tündét ejtettem volna ki, Ákos volt az egyetlen, akit még jónak tartottam és szimpatikus volt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 09. 10:29 #11
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Bár én nem nézem,de soha életemben nem támogattam a fiatal fiú bandákat,így továbbra sem szeretném ha egy ilyen banda nyerne..Az előző évadból emlékszem Dórára,és úgy gondolom ha még mindig úgy énekel mint akkor,akkor ő simán nyerhetne.
3 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Sally Sparrow, House Of Wax
2013. december 09. 10:36 #12
- törölt felhasználó -    
Mit nem számít az előélet... Abban biztos vagyok, hogy az utálkozók háromnegyede csupán azért van felháborodva, mert korábban olyat csinált, amit minden egészséges ember szokott (főleg zárt ajtók mögött, forgatócsoport nélkül). Ettől eltekinteve semmi kivetnivaló nem lenne Tündében. Arról pedig senki nem tehet, hogy hogy néz ki. Szerintem (ezt a szócskát mindig muszáj vagyok leírni) az összes eddigi X-Faktor eddigi legösztönösebb tehetsége, legérdekesebb előadója Tünde. Nekem soha nem volt elég, ha valaki jól dalolászik, le kell, hogy nyűgözzön. Erre csak Tünde volt képes. Ha valakinek, hát akkor neki biztosan ott a helye a fináléban Ms. Affekta és a Hype The Way mellett, akik közül egy, aki igazán tud énekelni, míg a maradék 3 olcsó páwah-karaokehuszár.
Ákosnak pedig semmi keresnivalója nem lett volna az egész műsorban. Talán a kínai nagy fal volt előtte felhúzva, annyira nem jött át tőle semmi és nem is sztáralkat. Ezek után előre borítékolható a Hype The Way győzelme.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. december 09. 10:41 #13
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy Ákos kiesett. Nem nagyon nézem az X-Faktort, de ő tényleg nagyon jól énekel.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 09. 10:46 #14
- törölt felhasználó -    
fogalmam sincs, hogy danics dóra mit keres még bent, mert egyszerűen borzalmas hangja van. irritál, kiráz a hideg (és nem jó értelemben) és amikor énekel, körülbelül annyit hallok, mint aki most van a halálán. szörnyű. a bájdövéj meg egy kalap sz#rt se ér, ez az igazság. van egy minimális tehetségük, de ennél több nincs, mert hihetetlenül hamisak és szerintem nincs meg bennük az a plusz, ami miatt megnyerhetnék ezt a versenyt. szánalom a köbön, a sok kis p#csa meg majd szavaz orrba-szájba, hogy ez a 4 kis pióca nyerje meg a versenyt. azt se értem, minek jöttek vissza, én már csak a BECSÜLETEM miatt se mentem volna vissza. undorítóak, egytől egyig smileeee.gif ádám és ákos volt az, akire azt mondhattam, hogy a kedvenceim, de hát most mit lehet mondani, ez a magyar ikszfaktor. gratulálok rtl klub.
2013. december 09. 11:23 #15
- törölt felhasználó -    
Szerintem vicc az egész. Egyikük se jó. Tehetséges embereket kéne keresni, nem olyanokat akikből úgy gondolják TV sztárt lehet faragni...
2013. december 09. 11:29 #16
- törölt felhasználó -    
Nekem teljesen mind1 hogy ki nyer csak ne Krasznai!! wacko.gif
2013. december 09. 11:50 #17
- törölt felhasználó -    
Most megmondom, Danics Dóra. tongue.gif Azért az kissé felháborított a tegnap este folyamán, hogy Ákos esett ki. Mármint, én nem kedvelem őt, csupán az dühít, hogy ez már a sokadik alkalom volt, hogy párbajoznia kellett. És általában mindig a mentorok juttatták tovább, nem a nézők.
Ezért haragszom, mert most lehet, hogy Szabó Ádám állna ott mondjuk Tündi, a BTW vagy Dóra helyett. Igaz, ez érvényes még a többi versenyzőre is, akik az idei verseny folyamán kiestek, csak valahogy nem fair például a ByTheWay bejutása sem, hiszen ők már egyszer kiestek...
És igen, lehet szidni BTW és Ákos rajongók!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 09. 11:51 #18
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Csakis inkább a Danics nyerjen, még véletlenül se a másik kettő, herótom van tőlük. Biztos sok kommentet, véleményt olvashatott a retek klub azért változtatta meg, hogy ne megint egy pali nyerjen!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 09. 11:53 #19
loket
loket
 
Státusz"I don't overdress. People underdress" - Marie Antoinette
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.08.
Hozzászólás: 624
Csatolások: 40
Azonosító: 177392
Offline offline
Szerintem nagyon igazságtalan volt hogy kiesett, neki volt a legszebb hangja!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 09. 12:02 #20
Hanililoza
Hanililoza
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.05.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 185531
Offline offline
Ki nem állhatom a By The Wayt, az egész zenekar egy nagy...semmi. Szerintem abszolút nem fair, hogy még mindig ott vannak, ők egyszer már kiestek, akkor nekem ne mondja senki, hogy ők az X Faktor legsikeresebb csapata. Ezt először. Másodszor pedig, abban az egy esetben lett volna jogos visszajönniük,ha Bozsek Márk ejti ki őket, de emlékezeteim szerint Ákossal párbajoztak, mielőtt kiestek. Na mindegy, ennyit róluk. Az egész műsorban az egyetlen, akinek a hangjától rázott a hideg, az Krasznai Tünde, szóval remélem megnyeri. HAJRÁ, TÜNDI!!!!!!
2 felhasználónak tetszik: menthol, Szandiiii
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok