Starity

Sztárok, akik a vegetáriánus élet mellett döntöttek

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 19. 21:12 #21
KiRa0
KiRa0
új tag
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 199578
Azért, mert egy kajában van hús még nem feltétlenül kell egészségtelennek lennie. Ha, azt mondják, hogy azért nem esznek húst mert, az állatok cukik, még azt mondom, hogy oké. De, szerintem fontos a szervezetek a hús. Nem ítélek el senkit amiért vega, de én biztos nem tudnám mellőzni. Azért kíváncsi vagyok egy napi 8-10 órát dolgozó fizikai munkás meddig bírná hús nélkül.
7 felhasználónak tetszik: TheDanush, Alison Lerman, MadHatter, Diala, Beyla, SpecialError, Szandi0820
2014. január 19. 21:20 #22
Claudiia1997
Claudiia1997
új tag

StátuszWe meet again don't know when don't know where but i know we'll meet again...
Hozzászólás: 93
Azonosító: 207498
Én is a vegetáriánusok csoportját gazdagítom 14 éves korom óta és szeretem ezt az életmódot. És ahogy pár előttem szóló is írta, jobb a szervezetemnek és a lelkiismeretemnek is!smileeee.gif
Akik pedig nem vegák, velük sincs semmi baj! Ugyanolyan emberek vagyunk mind, az hogy eszünk húst avagy nem nem változtat meg minket, mint emberi lényeket!smileeee.gif
2014. január 19. 21:24 #23
g.erika.99
g.erika.99
új tag

StátuszMentsd meg a Földet! Ez az egyetlen hely ahol csokit lehet kapni. :)
Hozzászólás: 21
Azonosító: 205924
Némelyiknél nagyon meglepődtem.
Itt vannak a kedvenceim is és eddig nem is tudtam róla hogy vegák.
Egy ideje már én is vega vagyok. Szerintem ki lehet bírni hús nélkül.
2014. január 19. 21:26 #24
Psyché
Psyché
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
A normális ember mindent eszik.
Több tudós, orvos is megmondta, hogy mindent kell enni csak mértékkel. Nem értem azokat az embereket, akik nem esznek húst - érdekel, a történelem során a nagy vacsoráknál, az asztal a húsoktól roskadozott, és valahogy az emberek egészségesek és fittek voltak.

A 21. század hülye majmolása ez. Attól, hogy egy vegetáriánus egészségesnek érzi magát attól, hogy nem eszik húst, az nem jelenti azt, hogy egészséges is.

Olyan hülye indokkal pedig nekem ne jöjjön valaki, hogy azért nem eszik húst, mert szereti az állatokat, annak a Bibliából idéznék:"Isten megteremtette az állatot, hogy az embert segítse." - ne tartsunk már ott, hogy nem eszek csirkét, mert szegény rövidebb ideig fog élni...
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, MadHatter, Beyla
2014. január 19. 21:32 #25
CsakFanniii
CsakFanniii

StátuszEverything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
Hozzászólás: 631
Azonosító: 203128
Én nem tudnék így élni, de őket nagyon becsülöm, hogy így ki tudnak tartani valami mellett. smileeee.gif
2014. január 19. 21:32 #26
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦

Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Persze, mindenki azt csinál amit akar, szíve joga eldönteni, de herótom van attól, hogy a vegák téríteni akarják az embereket a vegetáriánus életmódra. -.- Nem feltétlenül egészségesebb, vannak olyan vitaminokat tápanyagokat stb. amik miatt feltétlen szükséges a hús fogyasztása, pl. a vas! amik persze zöldségekben is megtalálhatóak, de elég hatalmas mennyiséget kell fogyasztani belőlük, hogy a szervezeted igényeinek megfeleljen. Persze nem azt mondom, hogy mindenki reggelire, ebédre vacsorára jó vastag steak-et egyen minden nap, mert nyilvánvalóan a töménytelen fogyasztás is egészségtelen, de a húsra az emberi szervezetnek szüksége van. És most arról is elkezdhetünk beszélgetni, amikor valaki az állatok védelme miatt választja ezt az életmódot, és csak azért sem vesz húst, mert az az élőlény meghalt és szenvedett. Egyáltalán nem vagyok érzéketlen, de ezek az állatok, a HASZONÁLLATOK, baromfik azért pusztulnak el, hogy minket tápláljanak, már több millió éve. Ráadásul ami meghalt, annak azzal tesszük a legjobbat, ha megesszük, mert ebben az állapotában ez a legjobb, amit tehetünk vele. A téma megint más a kétes eredetű termék, vagy a nem ellenőrzött tenyésztők és a kétes körülmények között, brutálisan legyilkolt állatok helyzetének eseteiben. Ráadásul ha még ennél a témánál maradunk és még mindig az állatok megölése bántja az érintetteket, akkor a hal...az számukra micsoda? Mert ő is ugyanúgy élőlény Akkor már megbukik ez az egész vegetáriánus dolog nem?
Én kiskoromban megtanultam tyúkot vágni, boncolni és elkészíteni mamámmal, és egyáltalán nem úgy gondolok rá, hogy fúj ez de szörnyű, hanem mint egy adomány az állat részéről aki azért él, hogy megegyük. Ez megjegyzem, még mindig az én véleményem, senki sem köteles magára venni! wink.gif
5 felhasználónak tetszik: TheDanush, MadHatter, Beyla, Szandi0820, Whiteberry
2014. január 19. 21:33 #27
- törölt felhasználó -    
Jó kis cikk!
Azt hittem, Ari még csak pár hónapja lett vegetáriánus smileeee.gif
Daniella nem csak vegetáriánus, hanem elszánt állatvédő is smileeee.gif
Kicsit hiányolom a cikkből Zendayát (ha már sok Disneys és Nickelodeonos sztár is fel lett sorolva a cikkben), ő szintén vegetáriánus smileeee.gif
2014. január 19. 21:35 #28
SpecialError
SpecialError

Státuszccc
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Istenem csak azt árulja már el valaki, ha ez egy magazin nem egy blog, akkor miért kell tudományosan és orvosilag is vitatott dolgokat kész tényként felvázolni a cikk írójának szubjektivitása miatt? Gondolok itt rögtön az elejére "Mindenki tudja, hogy a vegetáriánus élet sokkal egészségesebb, mint az átlagos táplálkozás"

Továbbá felhívnám a cikkíró figyelmét, hogy a hagyományos táplálkozás nem jelenti azt hogy gyorskajákat eszik az ember!!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 19. 21:35 #29
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥

StátuszAnd you're my obsession, I love you to the bones... ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 9281
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Idézet (habibi @ 2014.01.19. 21:26)
A normális ember mindent eszik. 
Több tudós, orvos is megmondta, hogy mindent kell enni csak mértékkel. Nem értem azokat az embereket, akik nem esznek húst - érdekel, a történelem során a nagy vacsoráknál, az asztal a húsoktól roskadozott, és valahogy az emberek egészségesek és fittek voltak. 
A 21. század hülye majmolása ez. Attól, hogy egy vegetáriánus egészségesnek érzi magát attól, hogy nem eszik húst, az nem jelenti azt, hogy egészséges is. 
Olyan hülye indokkal pedig nekem ne jöjjön valaki, hogy azért nem eszik húst, mert szereti az állatokat, annak a Bibliából idéznék:"Isten megteremtette az állatot, hogy az embert segítse." - ne tartsunk már ott, hogy nem eszek csirkét, mert szegény rövidebb ideig fog élni...

Csak mert valaki nem úgy él, mint te, még nem kell lehülyézni.
Bizonyára vannak olyan tudósok és orvosok is, akik szerint pedig a vega életmód az egészséges, ahogyan történelmi személyek is döntöttek amellett, hogy nem esznek húst - mint például Gandhi.
És ami neked "hülye indok", az másnak nem az, hanem fontos érv. A Bibliában az is benne van, hogy öljük meg a homoszexuálisokat, szóval nem tartom túl mérvadónak a szavait.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. január 19. 21:36 #30
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ

Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
Hozzászólás: 1837
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Nagyon jó cikk lett! smileeee.gif
2014. január 19. 21:37 #31
Mizorechan
Mizorechan
visszatérő vendég

StátuszShe's got a smile it seems to me, Reminds me of childhood memories"
Hozzászólás: 251
Azonosító: 197510
Én nem bírnám ki húsleves, pörkölt, kolbász.... És egyéb finom magyar kaják nélkül... Egyébként is mindenevők vagyunk, nem? Aki meg vega, annak tök jó, nem mondom h biztos tök egészséges, de azzal egyetértek, hogy jó ha van 1-2 nap amin nem eszünk húst, annyi még egészséges is. De én nem bírnám ki, hogy 1 hónapig ne egyek húst. :/
2014. január 19. 21:39 #32
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett, sokakról nem is tudtam smileeee.gif
2014. január 19. 21:41 #33
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™

Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
Hozzászólás: 8435
Csatolások: 181135
Azonosító: 59785
Jómagam ugyan nem vagyok vega, de mértékkel eszem húst és gyorskaját is nagyon ritkán eszem. Viszont abból nekem is elegem van, hogy néhány vega azért próbál rábeszélni, mert az egészséges. Én úgy gondolom, hogy amíg rendesen megvan a napi zöldség- és gyümölcsbevitel, addig a nem vega ember is lehet egészséges. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: TheDanush, MadHatter, SpecialError, Beyla, Alison Lerman
2014. január 19. 21:41 #34
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔

Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Szívesen lennék vega,csak egy baj van.....szeretem a húst biggrin.gif
2014. január 19. 21:43 #35
Diala
Diala
Miss Objective

Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
Hozzászólás: 2235
Azonosító: 214153
Hát, igen... Nem csoda, hogy a fentebb sorolt sztárok átlagéletkora huszonegy körül mozog. A náluk idősebb, tapasztaltabb korosztály tisztában van a hús fogyasztásának fontosságával, és nem tesz úgy, mintha a az egy törvényellenes dolog lenne. Kb látom magam előtt, ahogy Ariana Grande vagy a kis Nickelodeonos és Disneys barátnőinek (nagy)szülei szakállkával a nyakukban tömik magukba a KFC-s csirkét.
Ötven éve még nem az volt a módi, hogy "nem köszönöm, nem kérek húst, mert én az állatok lemészárlása ellen vagyok", hanem tudatosan fogyasztották a húst, mert tudták, hogy a szervezetnek szüksége van rá. Szerintem nehezen lehetne átállítani egy most nyugdíjas korú embert erre az életformára.
Ki milyen korban szocializálódik...
Mindegy, tegyék, ahogy jónak látják a vegák.

Ja, és azt megjegyezném, hogy igen irónikus egy vega sztárokról szóló cikkbe beletenni egy olyan képet Nina Dobrevről, amin egy Cordon Bleu-s kötény van rajta.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
2014. január 19. 21:44 #36
SpecialError
SpecialError

Státuszccc
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Idézet (Jolie_77 @ 2014.01.19. 21:35)
Csak mert valaki nem úgy él, mint te, még nem kell lehülyézni.
Bizonyára vannak olyan tudósok és orvosok is, akik szerint pedig a vega életmód az egészséges, ahogyan történelmi személyek is döntöttek amellett, hogy nem esznek húst - mint például Gandhi. 
És ami neked "hülye indok", az másnak nem az, hanem fontos érv. A Bibliában az is benne van, hogy öljük meg a homoszexuálisokat, szóval nem tartom túl mérvadónak a szavait.

Légy kedves és idézd már nekem ezen részét a Bibliának. biggrin.gif (nem vagyok hívő de komolyan érdekel)
2014. január 19. 21:46 #37
Psyché
Psyché
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
@Jolie_77:
Te a Biblia szavait nem tartod mérvadónak, én a tiedet, ahogyan a véleményedben az elején is leírtad.

Amitől igazán rosszul vagyok:ez, amit most te is csinálsz. Az életben nem fogsz engem te meggyőzni arról, hogy buli az, hogy nem eszel húst. Le mertem fogadni egyébként, hogy az én hozzászólásomra ugrani fogsz (így legyen ötösöm a lottón).

A homoszexuálisokat illetően: nekem nincs bajom, sem a melegekkel, sem a vegetáriánusokkal - amíg el nem kezdenek engem traktálni a hülyeségükkel, miszerint ezek jó dolgok. Éljék a világukat, de hagyjanak a >hülye< dumájukkal.

Ha te azért nem eszel húst, mert "szegény állatok", akkor >véleményem szerint< (az ÉN véleményem szerint, hogy értsd, nem minden ember úgy gondolkozik mint én) csak gratulálni tudok. Kíváncsi lennék, milyen orvos az, aki arra biztat, hogy ne egyél húst, mert anélkül is jól elvagy. Az emberi szervezetnek minden tápanyagra szüksége van, és hiába a tofu, ide- vagy oda, abban is van olyan anyag amit a szervezeted a húsból tud csak kinyerni. Elhiszem, hogy te hiper-szuper fitt vagy, de elképzelhető, hogyha húst ennél még ettől is fittebb lennél, nem gondolod?
2014. január 19. 21:47 #38
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥

StátuszAnd you're my obsession, I love you to the bones... ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Hozzászólás: 9281
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Idézet (SpecialError @ 2014.01.19. 21:44)
Légy kedves és idézd már nekem ezen részét a Bibliának. biggrin.gif (nem vagyok hívő de komolyan érdekel)

“Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak: útálatosság az. És semmiféle barommal se közösülj, hogy azzal magadat megfertőztessed, és asszony se álljon meg barom előtt, hogy meghágja őt; fertelmesség az. Egyikkel se fertőztessétek meg magatokat ezek közül; mert mindezekkel ama pogányok fertőztették meg magokat, kiket én kiűzök ti előletek. És fertőzötté lett az a föld, de meglátogatom azon az ő gonoszságát, mert kiokádja az a föld az ő lakosait. Tartsátok meg azért ti az én rendeléseimet és végzéseimet, és ez útálatosságok közül semmit meg ne cselekedjetek, se a benszülött, se a közöttetek tartózkodó jövevény.” (III. Móz. 18,22-28.)

“És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonnyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérük rajtuk.” (III. Móz. 20,13.)
2014. január 19. 21:47 #39
Diala
Diala
Miss Objective

Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
Hozzászólás: 2235
Azonosító: 214153
Ja, és csúsztatás, direkt rákerestem, és azt találtam, hogy Nina Dobrev négy hónapig kínlódott a vegetáriánus életmóddal, de azután felhagyott vele, mert erőtlennek, gyengének érezte magát, és több energiára, fehérjére volt szüksége.
2014. január 19. 21:48 #40
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás

StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
Hozzászólás: 1474
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Daniella Monet olyan csinos ö a kedvencem
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Chris Evans és Selena Gomez randizik?

Chris Evans és Selena Gomez randizik?

Minden jel arra utal, hogy a színész és a színésznő egymásra talált.