Starity

Drog- és alkoholfüggő a Született feleségek sztárja

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 05. 09:16 #1
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
A 27 éves színész, Shawn Pyfrom életében először beszélt nyíltan drog- és alkoholproblémáiról, és mindezt a nemrég elhunyt színész, Philip Seymour Hoffman halála váltotta ki.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. február 05. 09:23 #2
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Kár érte, remek színész, és elég jó pasi!
2014. február 05. 10:03 #3
patko-petra
patko-petra
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 25
Azonosító: 200376
Offline offline
Nem tudom így hirtelen ki az de sajnálom.
2014. február 05. 11:41 #4
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
hát...gratulálok neki....
2014. február 05. 13:15 #5
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Vajon miért nem lep meg a dolog? .. Nem konkrétan rá célzok,hanem arra h lassan már az egész sztárvilág rászokik erre a szennyre.. De minek? Van pénzük,karrierjük,sikeresek,legtöbbjüknek gyerekei vannak..akkor miért teszik tönkre magukat ezzel az átkozott cuccal... dry.gif
2014. február 05. 13:18 #6
- törölt felhasználó -    
Annyira elkeserítő, hogy egyre több hírességről derül ki, hogy ilyen szereket használnak. sad.gif
2014. február 05. 14:02 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
A Született feleségekben igazán szerettem Andrew karakterét, de valahogy ez a hír szíven ütött. Szép dolog, hogy tiszta a srác, örülök, hogy boldogabb, jobban érzi magát, de valaki magyarázza már meg: a sikeres embereknek miért drogos - közel - mindegyike?
Most, hogy a drog a közelmúltban újabb életet követelt, kimondom, amit gondolok, mert már tele a hócipőm.
Szerintem fél Hollywood felvállalhatná, hogy kipróbálta avagy életében már többször szívott kokót, mert a jelek szerint képtelenek tisztán, józanul élni, elviselni az életüket.
Aláírom, nem lehet könnyű a dolguk, a fejvesztett iram megterhelő, de nekem ne mondja már senki, hogy egy sztárnak, akinek a s*gge ki van nyalva, luxushotelekben várják, mindent megkap, csak csettintenie kell, és már hozzák is le nekik a csillagokat az égről - olyan baromi szar élete van, hogy csak drogokkal és töméntelen mennyiségű piával lehet kibírni.
Tudom, ott a magány is, hogy milliók veszik őket körül, mégis egyedül érzik magukat - megértem, de akkor mit mondjon egy olyan ember, aki napi tizenhárom órát gürizik éhbérért? Nagy valószínűséggel egy Oscar-díjas sztár nem tapasztalta meg soha életében, milyen igazán úgy dolgozni, hogy a beled kilóg, és nem milliókkal honorálják, amit csinálsz, hanem odavetnek elég egy húszast, azt csá. (Persze, létezik ellenpélda, plusz a karrierjük eleje biztos döcögős, de na, azért...)
Nyilván nem csupa csillogás az a világ, de a kegyetlen valóság az, hogy a világ többi része még szarabb életet él. Ilyen erővel miért nem drogozik mindenki? Óh, hát, igen... A sztárok megtehetik, van rá pénz. A mezei ember meg úgy vezeti le a feszültséget, hogy sportol, vagy van valami hobbija. Esetleg az ilyen "szar az életem, unatkozom, droggal majd kompenzálom"-emberkék is kipróbálhatnák azt az életmódot, a kokóra meg egyebekre elvert pénzt pedig jótékony dolgokra költhetnék.
Pont.
2 felhasználónak tetszik: idone, Beyla
2014. február 05. 14:26 #8
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
@Diala ! nagyon jól megírtad.
1 felhasználónak tetszik: Diala
2014. február 05. 14:58 #9
noncsi1
noncsi1
 
Státuszlove or hate?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 584
Csatolások: 0
Azonosító: 205167
Offline offline
na még egy drogos gratulálok
2014. február 05. 15:07 #10
lale
lale
visszatérő vendég
 
StátuszWhen was the last time you did something for the first time?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.28.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 212594
Offline offline
Diala, egyetértek!
1 felhasználónak tetszik: Diala
2014. február 05. 15:43 #11
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Én nem küzködnék drog és alkohol problémakkal,ha sztár lennék,nem értem a sztárok gondolkodását.
2014. február 05. 15:44 #12
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Idézet (Diala @ 2014.02.05. 14:02)
A Született feleségekben igazán szerettem Andrew karakterét, de valahogy ez a hír szíven ütött. Szép dolog, hogy tiszta a srác, örülök, hogy boldogabb, jobban érzi magát, de valaki magyarázza már meg: a sikeres embereknek miért drogos - közel - mindegyike? 
Most, hogy a drog a közelmúltban újabb életet követelt, kimondom, amit gondolok, mert már tele a hócipőm.
Szerintem fél Hollywood felvállalhatná, hogy kipróbálta avagy életében már többször szívott kokót, mert a jelek szerint képtelenek tisztán, józanul élni, elviselni az életüket. 
Aláírom, nem lehet könnyű a dolguk, a fejvesztett iram megterhelő, de nekem ne mondja már senki, hogy egy sztárnak, akinek a s*gge ki van nyalva, luxushotelekben várják, mindent megkap, csak csettintenie kell, és már hozzák is le nekik a csillagokat az égről - olyan baromi szar élete van, hogy csak drogokkal és töméntelen mennyiségű piával lehet kibírni.
Tudom, ott a magány is, hogy milliók veszik őket körül, mégis egyedül érzik magukat - megértem, de akkor mit mondjon egy olyan ember, aki napi tizenhárom órát gürizik éhbérért? Nagy valószínűséggel egy Oscar-díjas sztár nem tapasztalta meg soha életében, milyen igazán úgy dolgozni, hogy a beled kilóg, és nem milliókkal honorálják, amit csinálsz, hanem odavetnek elég egy húszast, azt csá. (Persze, létezik ellenpélda, plusz a karrierjük eleje biztos döcögős, de na, azért...)
Nyilván nem csupa csillogás az a világ, de a kegyetlen valóság az, hogy a világ többi része még szarabb életet él. Ilyen erővel miért nem drogozik mindenki? Óh, hát, igen... A sztárok  megtehetik, van rá pénz. A mezei ember meg úgy vezeti le a feszültséget, hogy sportol, vagy van valami hobbija. Esetleg az ilyen "szar az életem, unatkozom, droggal majd kompenzálom"-emberkék is kipróbálhatnák azt az életmódot, a kokóra meg egyebekre elvert pénzt pedig jótékony dolgokra költhetnék.
Pont.



Tipikus felfogás ez, ami neked van. Ez nem feltétlen rossz, de van más látószög is.

Kezdjük azzal, hogy nem lehet tudni, miért kezdte el a drogozást...innentől kezdve az egésznek semmi értelme nincs, hogy üres szavakkal dobálózzunk az illető felé. Nagy valószínűséggel a pénz ellenére is ürességet érzett és nem volt elég erős ahhoz, hogy más kiutat válasszon. Vannak ilyen emberek, de ez attól még nem bűn.

Mi arra a garancia, hogy a luxushotelek, pénz, csillogás elég ahhoz, hogy boldog legyen valaki? Semmi. Az ember nem "úgy lett összerakva", hogy ezek a dolgok jelentsék a feltétlen boldogságot és kiegyensúlyozottságot számára.

A harmadik dolog meg csupán annyi, hogy ahány ember, annyi felfogás. Vannak dolgok, esetek, amiken az ember könnyedén túllép, míg a másik összeroppan a súly alatt.
Innentől kezdve senkinek nincsen joga ítélkezni, meglátni és bűnösként kezelni a drogozó személyt. Mindennek van oka, ezt az életet senki nem választja, csupán belecsöppen és sodródik az árral. Ha ez megtörténik, onnantól csupán a törődés, odafigyelés, egy biztos támasz tudata tudja kisegíteni. Oké durvább esetekben a rehab...

A szélsőséges összehasonlításoknak meg megint semmi értelme, hiszen alapból mások a viszonyok.

Sajnálom amúgy Shawnt, nem gondoltam volna róla. Annak viszont nagyon örülök, hogy felismerte, hogy baj van és próbál változtatni. Ez dicséretes. Remélem, mihamarabb felépül.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. február 05. 16:24 #13
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (hellorl @ 2014.02.05. 15:44)
Tipikus felfogás ez, ami neked van. Ez nem feltétlen rossz, de van más látószög is.
Kezdjük azzal, hogy nem lehet tudni, miért kezdte el  a drogozást...innentől kezdve az egésznek semmi értelme nincs, hogy üres szavakkal dobálózzunk az illető felé.

Talán az a baj, hogy nem értek ezzel az életmóddal egyet? Azért tipikus? Igazából, amit leírtál, én is elismertem a fentebb írt kommentemben, de akkor kiegészítem azzal, hogy szerintem a hollywoodi népség többsége nem áll olyan problémákkal szemben, amivel más földi halandó ne találkozna. Sajnálom, ezek szerint csak "tipikus" dumákkal tudok érvelni, de a népszerűség megint olyan dolog, hogy nem jön csak úgy magától... Életforma. Választani kell. Hidd már el, aki nem akar a média kereszttüzében élni, meg tudja oldani, hogy nem szerepel minden nap a bulvárlapok hasábjain, címlapján. Márpedig ezen kívül nem gondolnám, hogy a híres emberek bármiben is igazán különböznének tőlünk.

Idézet (hellorl @ 2014.02.05. 15:44)
Nagy valószínűséggel a pénz ellenére is ürességet érzett és nem volt elég erős ahhoz, hogy más kiutat válasszon. Vannak ilyen emberek, de ez attól még nem bűn.

Már meg ne haragudj, de a drogban mi nem bűn? Már kapásból a birtoklása törvénybe ütközik, és akkor hadd ne kezdjem el sorolni, mi jár a terjesztéséért, árulásáért, stb.

Idézet (hellorl @ 2014.02.05. 15:44)
Mi arra a garancia, hogy a luxushotelek, pénz, csillogás elég ahhoz, hogy boldog legyen valaki? Semmi. Az ember nem "úgy lett összerakva", hogy ezek a dolgok jelentsék a feltétlen boldogságot és kiegyensúlyozottságot számára.

Az igazán szomorú pedig az ebben a sztoriban, hogy ezek szerint a mai világ problémamegoldó képessége ebben merül ki: belemenekülnek az emberek az ilyen önpusztító módszerekbe.
Az idézett szöveg tanulsága szerint pedig nem értetted, mit írtam, ugyanis én nem azt mondom, hogy a pénz, csillogás, siker egyenes út a boldogsághoz, de azt se hiszem, hogy akkora sz*r dolguk lenne, hogy a drogba és alkoholba kéne menekülniük.
Az pedig, hogy gazdag, sikeres, igen sok kaput megnyit előtte az életben, olyat, amit más átlagos, mezei halandó sose fog elérni.

Idézet (hellorl @ 2014.02.05. 15:44)
A harmadik dolog meg csupán annyi, hogy ahány ember, annyi felfogás. Vannak dolgok, esetek, amiken az ember könnyedén túllép, míg a másik összeroppan a súly alatt. 
Innentől kezdve senkinek nincsen joga ítélkezni, meglátni és bűnösként kezelni a drogozó személyt. Mindennek van oka, ezt az életet senki nem választja, csupán belecsöppen és sodródik az árral. Ha ez megtörténik, onnantól csupán a törődés, odafigyelés, egy biztos támasz tudata tudja kisegíteni. Oké durvább esetekben a rehab...
A szélsőséges összehasonlításoknak meg megint semmi értelme, hiszen alapból mások a viszonyok.

Igen, vannak olyan emberek, akik nem bírják a nyomást, de azt te se gondolod komolyan, hogy: mindennek van oka, ezt az életet senki nem választja, csupán belecsöppen és sodródik az árral. Ez úgy hangzik, mintha az embernek lehetősége se lenne elhárítani egy csík kokót, hanem erőszakkal rákényszerítenék. Ez nem ilyen... Választás mindig van. Inkább az egyéntől függ, hogy a nehezebb utat választja, vagy a könnyebbet.
Shawnnak pedig nyilván nem ismerem az indokait, családi hátterét, de Te sem tudhatod. A cikk alapján utalást sem tett rá, hogy bármi lelki eredetű problémája lenne, amiért droghoz kellett nyúlnia.
3 felhasználónak tetszik: Kiim, Beyla, idone
2014. február 05. 17:31 #14
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Diala @ 2014.02.05. 16:24)

Igen, vannak olyan emberek, akik nem bírják a nyomást, de azt te se gondolod komolyan, hogy: mindennek van oka, ezt az életet senki nem választja, csupán belecsöppen és sodródik az árral. Ez úgy hangzik, mintha az embernek lehetősége se lenne elhárítani egy csík kokót, hanem erőszakkal rákényszerítenék. Ez nem ilyen... Választás mindig van. Inkább az egyéntől függ, hogy a nehezebb utat választja, vagy a könnyebbet.


A többi gondolatodra nem reagálok, mert értelmetlennek találom olyan dologról ilyen szilárd, elítélő szavakat tényként mondani, amit soha nem tapasztaltál meg. Tudod, úgy, ahogy szerinted a sztárok sem a kemény munkát...
Csak annyi, hogy hellorl nem azt értette az alatt, hogy az ember nem választja ezt az életet, hogy nem ők választják azt, hogy kipróbálják. De ezen van a hangsúly, az, hogy úgy döntenek kipróbálják, az még nem nem egyenlő azzal, hogy amibe ennek következtében belesodródnak az is az ő választásuk. Mégis ki akarna ilyen életet? Senki sem úgy kezdi, hogy drogfüggő akar lenni, mindenki úgy kezdi, hogy csak egyszer kipróbálja. Nagyon jól tudják, hogy mennyi embert döntött nyomorba, de mind azt hiszi, hogy velük nem fog megtörténni, mert tudnak uralkodni rajta és egy alkalom még nem a világ vége. Mondhatják azok, akik sosem csináltak ilyesmit, hogy ők aztán soha nem próbálnák ki, de az az igazság, hogy senki nem tudja igazán, hogy bizonyos helyzetekben (ez a másik, hogy mindenki annyira egyszerűen áll hozzá a dolgokhoz, mintha valójában tudnák, hogy az a bizonyos helyzet, az mi is, és csak az lehet, pedig valójában...), amik még nem történtek meg vele, hogy cselekedne. Könnyű okosnak lenni kívülállóként, meg kijelenteni, hogy ők aztán soha, az mindig nagyon könnyű. És ezzel nem állítom, hogy mindenki drogozna, ha megtehetné, nyilván vannak akik erősek és nemet mondanának, csupán azt, hogy nem jogos kijelenteni magadról, vagy másról azt, hogy biztosan azt tennék addig, amíg meg nem történt.
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2014. február 05. 19:10 #15
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Az a jó, hogy már tiszta.
2014. február 05. 19:27 #16
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.02.05. 17:31)
A többi gondolatodra nem reagálok, mert értelmetlennek találom olyan dologról ilyen szilárd, elítélő szavakat tényként mondani, amit soha nem tapasztaltál meg. Tudod, úgy, ahogy szerinted a sztárok sem a kemény munkát...
Csak annyi, hogy hellorl nem azt értette az alatt, hogy az ember nem választja ezt az életet, hogy nem ők választják azt, hogy kipróbálják. De ezen van a hangsúly, az, hogy úgy döntenek kipróbálják, az még nem nem egyenlő azzal, hogy amibe ennek következtében belesodródnak az is az ő választásuk. Mégis ki akarna ilyen életet? Senki sem úgy kezdi, hogy drogfüggő akar lenni, mindenki úgy kezdi, hogy csak egyszer kipróbálja. Nagyon jól tudják, hogy mennyi embert döntött nyomorba, de mind azt hiszi, hogy velük nem fog megtörténni, mert tudnak uralkodni rajta és egy alkalom még nem a világ vége. Mondhatják azok, akik sosem csináltak ilyesmit, hogy ők aztán soha nem próbálnák ki, de az az igazság, hogy senki nem tudja igazán, hogy bizonyos helyzetekben (ez a másik, hogy mindenki annyira egyszerűen áll hozzá a dolgokhoz, mintha valójában tudnák, hogy az a bizonyos helyzet, az mi is, és csak az lehet, pedig valójában...), amik még nem történtek meg vele, hogy cselekedne. Könnyű okosnak lenni kívülállóként, meg kijelenteni, hogy ők aztán soha, az mindig nagyon könnyű. És ezzel nem állítom, hogy mindenki drogozna, ha megtehetné, nyilván vannak akik erősek és nemet mondanának, csupán azt, hogy nem jogos kijelenteni magadról, vagy másról azt, hogy biztosan azt tennék addig, amíg meg nem történt.

Szerintem egy értelmes humanoid Földlakó azért utána néz annak, hogy mit akar bevenni vagy mit akar magába nyomni intravénásan. Nem tudom, hogy te hogyan vagy vele, de én speciel egy-egy gyógyszer bevétele előtt mindig elolvasom a betegtájékoztatót, amit nem véletlenül mellékelnek a gyógyszerhez. Nos, internetközpontú modern világban élünk - azért, ha már ki akarunk próbálni egy drogot, akkor nézzünk már utána! Például a heroin és a morfium is egyszeri használat után fizikai és pszichikai függőséget alakít ki az egyénben. Értelemszerűen akkor olyan drogra esik a választásom, ha ennyire gyenge ember vagyok, amitől első használat után nem válhatok függővé. Egyébként Diala csak száraz tényeket írt le, teljesen egyetértek vele. Lehet keresni a kifogásokat, hogy jajj, mert legalább kipróbálta meg izé meg minden, de az biztos, hogy az ilyenek unatkozás céljából drogoznak. Nem mentség az, hogy nagy a nyomás meg izé. Szerintem egy három gyerekes anyukán nagyobb a nyomás, hogy egyedül eltartsa gyermekeit, miközben két-három állásban dolgozik, mos, főz, takarít és gyermeket is nevel. Hát valahogy előbb fogom megsajnálni az ilyet, mint ezeket a nyomorék drogosokat. Az meg már csak hab a tortán mikor az ilyen pökhendi cölöbök megvásárolják a helyüket a transzplantációs listán, és az adott transzplantált szervet (sokszor máj, szív vagy vese) elveszik becsületes beteg emberektől illetve beteg gyermekektől. Igen is zavaró. Sosem fogom megsajnálni a drogosokat, mert maguk miatt kerültek oda ahová.
2014. február 05. 19:57 #17
- törölt felhasználó -    
az szép!! biggrin.gif smileeee.gif wink.gif
2014. február 05. 20:40 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.02.05. 19:27)
Szerintem egy értelmes humanoid Földlakó azért utána néz annak, hogy mit akar bevenni vagy mit akar magába nyomni intravénásan. Nem tudom, hogy te hogyan vagy vele, de én speciel egy-egy gyógyszer bevétele előtt mindig elolvasom a betegtájékoztatót, amit nem véletlenül mellékelnek a gyógyszerhez. Nos, internetközpontú modern világban élünk - azért, ha már ki akarunk próbálni egy drogot, akkor nézzünk már utána! Például a heroin és a morfium is egyszeri használat után fizikai és pszichikai függőséget alakít ki az egyénben. Értelemszerűen akkor olyan drogra esik a választásom, ha ennyire gyenge ember vagyok, amitől első használat után nem válhatok függővé. Egyébként Diala csak száraz tényeket írt le, teljesen egyetértek vele. Lehet keresni a kifogásokat, hogy jajj, mert legalább kipróbálta meg izé meg minden, de az biztos, hogy az ilyenek unatkozás céljából drogoznak. Nem mentség az, hogy nagy a nyomás meg izé. Szerintem egy három gyerekes anyukán nagyobb a nyomás, hogy egyedül eltartsa gyermekeit, miközben két-három állásban dolgozik, mos, főz, takarít és gyermeket is nevel. Hát valahogy előbb fogom megsajnálni az ilyet, mint ezeket a nyomorék drogosokat. Az meg már csak hab a tortán mikor az ilyen pökhendi cölöbök megvásárolják a helyüket a transzplantációs listán, és az adott transzplantált szervet (sokszor máj, szív vagy vese) elveszik becsületes beteg emberektől illetve beteg gyermekektől. Igen is zavaró. Sosem fogom megsajnálni a drogosokat, mert maguk miatt kerültek oda ahová.


Akkor ne sajnald. Nem hiszem, hogy barmelyikuknek sajnalatra lenne szuksege. De ettol meg nem lesz jogosabb az itelkezes. Amit meg kiemeltel a hozzaszolasombol, azt olvasd el megegyszer, es maris ertelmet veszti az utananezos elmeleted.
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2014. február 05. 21:49 #19
- törölt felhasználó -    
Soha sem értettem a drogosokat! Miért akarják megölni magukat?
2014. február 06. 09:31 #20
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"függőség ellen harcolni pokoli játszma"
Oh szegény,ki kérte rá,hogy álljon neki drogozni meg inni?Senki.

Tudom minden ember máshogy látja - írom ezt azért,mert olvastam a kommenteket - és én el is fogadom,hogy nem mindenki gondolkodik úgy mint én,de ettől az én véleményem még nem fog változni.Nem kell kipróbálni semmilyen szert és nem fog rászokni.Alapból hülye aki azt hiszi,hogy ő majd más lesz,hogy belőle nem válik függő.Soha nem fogom őket sajnálni,vagy megérteni.Egyiküket sem.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok