Starity

30 napos Szent Johanna gimi kihívás

42 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 21. 15:10 #101
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
11. Örültél, hogy Reni és Cortez összejöttek a végén?

persze, de nem volt meglepőbiggrin.gif

12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?

a taxis jelenet nekem is, de az ötödikben volt egy rész azt hiszem, amikor Kinga és Reni kitaláltak maguknak egy-egy francia barátot, és Cortez megtudta... az is.. unsure.gif
2014. február 21. 16:12 #102
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?

Számomra egyértelműen az,amikor Cortez megtudja,h Reni hazudott neki arról,h összejött egy francia sráccal(Jérôm a neve ha jól emlékszem).Akkor már nagyon az összejövés határán voltak,teljesen odavoltam,mikor Cortez otthagyta Renit.
2014. február 21. 18:36 #103
- törölt felhasználó -    
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?
Ez inkább megható pillanat,de amikor Kinga és Virág a legvégén futnak a taxi után, mikor Reni megy ki a reptérre.
2014. február 21. 18:39 #104
- törölt felhasználó -    
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?
Abszolút a vége felé levő jelenet,ahogy Kinga és Virág a Taxi után fut amiben Reni ül,az a pillanat még számomra is megható volt.
2014. február 21. 19:39 #105
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?

Számomra is a Reni+Cortez, és a Virág+Kinga jelenet volt..
2014. február 21. 22:57 #106
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
9. Ki az a páros (lehet olyan is, akik már szakítottak), aki nem illik/illett össze?

Virág+Dorián
2014. február 22. 09:05 #107
- törölt felhasználó -    
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
Sok ilyen van. biggrin.gif

"- Ez nem igaz! Tizenegyedikes diákok vagytok! Az egyiknek pisilnie kell, a másik hányni fog, a harmadik élesztőt eszik… – csóválta a fejét Máday, aztán, amikor leesett neki, hogy mit mondott, Zsolti felé kapta a fejét. – Mit művelsz? Azonnal tedd azt le, mert rosszul leszel!"

„- Indulunk? – néztem rájuk, mert nem értettem, miért állunk a lépcsőnél.
- Most már igen – közölte Ricsi. Cortez lépkedett le a lépcsőn, lazán megrántotta a vállán a táskáját, és egyenesen hozzánk jött.
- Itt vagyok – jelentette ki. Jaj, ne! A fenébe!
- Te mit csinálsz? – kérdeztem nem túl barátságosan.
- Moziba megyek? – kérdezett vissza szemtelenül.
- Velünk? – csodálkoztam.
- Velük – mutatott Ricsire és Virágra, akik kérdőn néztek minket."


"- Felmayer!
- Igen, tanár úr?
- Elmondanád, hogy a rajzodon mi ez a sötét folt? – mutatta fel a lapot. A fél gyümölcstálat kitakarta egy kerek satírozás.
- Az Gábor feje – közölte. – Nem láttam tőle rendesen!

"Zsolti pár perc múlva érkezett, igazán dühösnek tűnt.
– Elhagyom az országot. Még ma – szólt köszönés nélkül.
– Mi történt?
– Tarr Zsófi írt msn-en, hogy örülne, ha elkísérném a holnapi
sulibálra. Van valakinek külföldi kapcsolata? – kérdezett körbe."


"– Nee! – üvöltötte Dave. – Csak ezt ne! Kifosztottak, kiraboltak, meglökdöstek, semmim nem maradt, csak ez! – sipákolt, és a jelenetet látva én simán elküldeném a színjátszóba. Szinte látom magam előtt. A ma esti előadás: Az Alma. Főszerepben Felmayer Dávid."

"– Mindig erre vártam – sóhajtotta Zsolti elérzékenyülten, mire ránéztem. – Kingát egy ketrecen belül látni."

"-Nagyszerű.Álljunk körbe egy gusztustalan bőrkarkötőt, és ujjongjunk,amiért most már a te karodról fog lerohadni-nézett Kinga unottan."

"-Gyerünk már, vissza a buszra!-dühöngött Máday. Megszámolta a diákokat (megvoltunk mind), és szólt a sofőrnek, hogy indulhatunk.
-Kövesse azt az autót!- utasította Robi, mire mindannyian felröhögtünk.
-Miért?-kérdezte a sofőr?
-Mér' ne?- kérdezett vissza Robi."

"Antai-Kelemen, csukd be az ablakot. Anélkül, hogy kárt tennél magadban. Menni fog?-nézett gúnyosan Cortezre, aki unottan felállt, és kérdően a tanárra nézett.
-Kívülről vagy belülről?"


"– Was kostet das zimmer? – kérdezte.
– Nagy Zsolt, utoljára mondom, hogy fejezd be! – üvöltötte el magát Máday. – Te sose fáradsz el?
– Nein – vigyorgott Zsolti, én meg a tenyerembe temettem az arcom, és csak úgy rázott a nevetés.

"Cortez befejezte a beszélgetést, elköszönt tőlük, aztán sóhajtva Zsoltira nézett.
– Oké, egész nap azt kérdezgetted emberektől, hogy „mennyibe kerül egy szoba?” – mondta. Pár pillanat múlva mindannyian dőltünk a röhögéstől.
– Kúl. Beszélek németül! – bólogatott Zsolti elismerően.
– Mit mondtál nekik? – kérdeztem Corteztől.
– Amit mindig, mindenkinek mondunk. Nem százas, ne haragudjanak rá.
– Ez tényleg mindig bejön – nevettem fel.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2014. február 22. 10:33 #108
- törölt felhasználó -    
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
Ilyen túl sok van, az a helyzet biggrin.gif Talán egyet tudnék kiemelni, ami rettenetesen közel áll a szívemhez heart.gif:

"Arra kaptam fel a fejem, hogy mindenki füttyögni és tapsolni kezd, és körülöttem mindenki felfele néz.
– Mi az? – kérdeztem, és megkértem Bálintot, kicsit álljon arrébb, hogy lássam, amit a többiek. Aztán összeráncolt szemmel néztem a termünk felé, ahol Cortez kinyitotta az ablakot és… Úristen. Akkor már a szám elé kaptam a kezem, ügyet sem vetve arra, hogy a forrócsokim leesett, és kiömölve mély, barna lyukat vájt a hóba.
Cortez belekapaszkodott az ablakkeretbe, majd fölpattant egy padra, és kiállt az ablakba! Mindenki döbbenten nézte, Ricsi vigyorogva bólogatott, Virág elképedve bámulta, Dave és Macu vették telefonnal, Zsolti fütyült, Kinga ordított, hogy „Megőrültél? Kiesel!!!”, az a-s lányok sipákoltak, mindenki más pedig lefagyva, elképedve nézte.
– Oké – szólalt meg Cortez, amikor biztonságosan megfogta az ablakkeretet, és kihúzta magát. – Figyelnétek kicsit? Kösz – kezdte, és tekintetével körbepásztázta az udvart, majd megállapodott rajtam. Jaj, ne! Azt hiszem, legalább kétszáz volt a pulzusom, és alig mertem levegőt venni, annyira féltem, hogy baja esik. – Ott a padon… – mutatott felém.
– Hagyd abba! Könyörgöm, hagyd abba! – motyogtam alig hallhatóan. Az egész udvar felém fordult, én pedig még soha, de soha nem égtem ennyire.
– …a barátnőm! – kiáltotta. – Reni, köszönnél a többieknek? – szólt oda nekem. A fejemet fogva felnéztem, és bénán intettem egyet, úgy általánosságban.
Azonnal zúgolódás kezdődött, mindenki susogni meg duruzsolni kezdett, közben folyamatosan hol engem, hol az ablakban álló (!!!) Cortezt figyelték.
– Ha valaki még nem tudná esetleg… – magyarázta. A legtöbben bólintottak, de néhányan rávágták, hogy „oké”. – Ja – kapott Cortez a fejéhez, mintha csak megfeledkezett volna valamiről. A hirtelen mozdulatát egy rakás felszisszenés és ösztönös reflexmozdulat kísérte, mert úgy tűnt, most zuhan ki. – És szeretem – tette hozzá mellékesen, én pedig elmosolyodtam, és alig hallottam valamit a fülemben zúgó vértől. Ricsi megbökte a vállam, Virág tapsolva ugrált, a többiek meg „húú”-ztak és füttyögtek.
A következő pillanatban Máday rontott ki az ajtón, és felnézett az épületre.
– Antai-Kelemen Ádám! Tíz másodperced van, hogy megjelenj az irodámban! Azonnal szállj le onnan! – üvöltötte kivörösödött fejjel.
– Ha nem gond, gyalog mennék – felelte Cortez." (rohog.gif)


Szerintem nincs mit hozzáfűznöm.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, An_d_a
2014. február 22. 12:41 #109
aníítaaa
aníítaaa
► в α я ¢ α g ι я ℓ◄
 
StátuszTVD IS ETERNAL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 1237
Csatolások: 230
Azonosító: 172581
Offline offline
10. Kinek a szakítását sajnáltad a legjobban?
Kinga és Zsolti
2014. február 22. 13:26 #110
- törölt felhasználó -    
1. Melyik a kedvenc köteted a sorozatból? Ketten (6.)
2014. február 22. 16:44 #111
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?
A taxis jelenet.
2014. február 22. 16:46 #112
- törölt felhasználó -    
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
Pont kiemelték az egyik favoritom úgyhogy egyszerűen csak idézném. biggrin.gif
Idézet (Falle @ 2014.02.22. 10:33)

"Arra kaptam fel a fejem, hogy mindenki füttyögni és tapsolni kezd, és körülöttem mindenki felfele néz. 
– Mi az? – kérdeztem, és megkértem Bálintot, kicsit álljon arrébb, hogy lássam, amit a többiek. Aztán összeráncolt szemmel néztem a termünk felé, ahol Cortez kinyitotta az ablakot és… Úristen. Akkor már a szám elé kaptam a kezem, ügyet sem vetve arra, hogy a forrócsokim leesett, és kiömölve mély, barna lyukat vájt a hóba. 
Cortez belekapaszkodott az ablakkeretbe, majd fölpattant egy padra, és kiállt az ablakba! Mindenki döbbenten nézte, Ricsi vigyorogva bólogatott, Virág elképedve bámulta, Dave és Macu vették telefonnal, Zsolti fütyült, Kinga ordított, hogy „Megőrültél? Kiesel!!!”, az a-s lányok sipákoltak, mindenki más pedig lefagyva, elképedve nézte. 
– Oké – szólalt meg Cortez, amikor biztonságosan megfogta az ablakkeretet, és kihúzta magát. – Figyelnétek kicsit? Kösz – kezdte, és tekintetével körbepásztázta az udvart, majd megállapodott rajtam. Jaj, ne! Azt hiszem, legalább kétszáz volt a pulzusom, és alig mertem levegőt venni, annyira féltem, hogy baja esik. – Ott a padon… – mutatott felém. 
– Hagyd abba! Könyörgöm, hagyd abba! – motyogtam alig hallhatóan. Az egész udvar felém fordult, én pedig még soha, de soha nem égtem ennyire. 
– …a barátnőm! – kiáltotta. – Reni, köszönnél a többieknek? – szólt oda nekem. A fejemet fogva felnéztem, és bénán intettem egyet, úgy általánosságban. 
Azonnal zúgolódás kezdődött, mindenki susogni meg duruzsolni kezdett, közben folyamatosan hol engem, hol az ablakban álló (!!!) Cortezt figyelték. 
– Ha valaki még nem tudná esetleg… – magyarázta. A legtöbben bólintottak, de néhányan rávágták, hogy „oké”. – Ja – kapott Cortez a fejéhez, mintha csak megfeledkezett volna valamiről. A hirtelen mozdulatát egy rakás felszisszenés és ösztönös reflexmozdulat kísérte, mert úgy tűnt, most zuhan ki. – És szeretem – tette hozzá mellékesen, én pedig elmosolyodtam, és alig hallottam valamit a fülemben zúgó vértől. Ricsi megbökte a vállam, Virág tapsolva ugrált, a többiek meg „húú”-ztak és füttyögtek. 
A következő pillanatban Máday rontott ki az ajtón, és felnézett az épületre. 
– Antai-Kelemen Ádám! Tíz másodperced van, hogy megjelenj az irodámban! Azonnal szállj le onnan! – üvöltötte kivörösödött fejjel. 
– Ha nem gond, gyalog mennék – felelte Cortez." (rohog.gif)

Szerintem nincs mit hozzáfűznöm.
2014. február 22. 19:07 #113
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214828
Azonosító: 59785
Offline offline
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?
Mikor az álbarát miatt C nagyon csúnyán megharagudott Renire. sad.gif
2014. február 23. 07:50 #114
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214828
Azonosító: 59785
Offline offline
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
Az ominózus ablakos jelenet mellett itt van másik kettő, ami nekem nagyon megmaradt.

"- Ez nagyon jó poén volt, főleg, ha azt vesszük, hogy Zsolti két lépést sem tud futni, mert kidől - lépett hozzánk Kinga.
- Na, megjött a cowgirl - nézett unottan az ég felé Zsolti.
Kinga lesajnálóan megrázta a fejét, majd felszegett állal nézett körbe.
- Én sem érek rá a hétvégén - mondta. - Edzésre megyek, valamint Olivérrel megbeszéltük, hogy skype-olunk.
- Már nem azért - vakargatta az állát Ricsi -, de ez kit érdekel?
- Ja, Kinga, nem kell bejelenteni, amikor Telivérrel skype-olsz! - vágta rá Zsolti.
- A neve Olivér! OLIVÉR! - rikácsolt Kinga."

"– Nemáár' – ámult Zsolti.- Szeptemberben leléptek Párizsba? Én mindjárt besza…- kezdte.
– Nagy Zsolt, pontosan mit csinálsz mindjárt?- kérdezte Máday, az ajtón kilépve.
– Mindjárt besza…mbázook a suliba – improvizált.
– Kezdheted is – utasította. Zsolti álltaa szavát, és idétlenül táncikálva „ felszambázott” a lépcsőn, majd Máday mellé érve az ig. Helyettes felé nyújtotta a kezét.
– Hola, chica! – vigyorgott rá." _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Genevieve
2014. február 23. 09:53 #115
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
Idézet
Elfordítottam a fejem, hogy odanézzek, és akkor... És akkor történt, hogy először megláttam Antai-Kelemen Ádámot, Cortezt.

Az arca olyan furán ráng, és mindig van valami a szájában. Talán cukor. Vagy egy neutron. Fogalmam sincs.

Csodálkozva néztem a monitoromra. Dave kért fel.
– Szia – köszöntem hűvösen a kamerába, aztán előrehajoltam, hogy jobban szemügyre vegyem. Dave a fülén lévő fejhallgatóból a szája elé húzta a mikrofonját, és megköszörülte a torkát. – Mit művelsz?
– Pszt! Csak hallgass meg – nyomott le egy gombot, és hallottam, ahogy a gépéből elindul egy Brian Adams-szám. Te jó ég, a Please Forgive Me! Ennyit még én is tudok angolul… Nevetve megráztam a fejem, és őszintén reméltem, hogy nem karaoke lesz. De. Az volt.

Aztán hirtelen egy kar ölelte át a derekam, amitől összerándult a gyomrom, és hirtelen megfordultam. Belevesztem a mélykék szempárba, és vadul dobogó szívvel fontam a karom a nyaka köré. Cortez még szorosabban magához húzott, én pedig lehunytam a szemem, és magamba szívva az illatát, a vállába fúrtam a fejem. Így álltunk a terem közepén, aztán a zene hirtelen felgyorsult, és a többi diák ütemre ugrálni kezdett.

Biosz: 5/4 – Baranyai ma behozott egy csontvázat, kérve minket, hogy viselkedjünk éretten. Robi a szünetben lassúzott vele, Zsolti a csontváz vállát átkarolva „az élet nagy dolgairól” faggatta, Dave mobillal fotózta, Cortez rátette a napszemüvegét, Virág egy hajpántot. Éretten viselkedtünk, most miért, nem? smileeee.gif

Vert már pofán krampusz?

Tizenegyedik végére döbbentem rá, hogy a régóta keresgélt „legjobb barát" tulajdonképpen ott volt az orrom előtt, csak amíg én egy emberben kerestem azt, ami számomra a barátság fogalma jelentene, nem vettem észre, hogy ez nem konkrét ideál, ami egy valakiben megvan, és akkor az a nagybetűs Legjobb Barát. Hanem inkább egy puzzle, a darabja szanaszét vannak, és ha együtt látja őket az ember, akkor értelmet nyer az egész. Valami ilyesmit jelenthet a barátság. És ahogy a többieket néztem, rájöttem, nekem ők azok. Ők hatan. smileeee.gif

Máday rontott ki a suliból, és csípőre tett kézzel nézett
körbe.
Jól láttam, hogy egy diák repült el az ablak előtt? – kérdezte
dühösen.
– Persze. Az új srác volt. Clark Kent – bólintott Zsolti.
– Milyen Kent? – rázta a fejét Máday értetlenül.
– Mi csak Supermannek hívjuk. Az a beceneve. Alig bír
magával órákon. Szünetekben meg a suli előtt repked. Biztosan
őt látta – magyarázta Ricsi.
– Azt hiszitek, viccesek vagytok? – dühöngött Máday, aztán
megakadt a tekintete valamin, és azonnal betorzult a feje. –
Pósa! Mi van a füledben? Mi az a hatalmas lyuk? Te jó ég,
azonnal gyere ide!

– Tizenkettő bé! Miért hallok panaszt rátok a második héten? – kérdezte szigorúan.
– Mert az első hét csak két nap volt – felelte Zsolti sajátosan.

– Amit a legjobban szeretek Emóban, az az, hogy egyáltalán nem erőltetett. Bírom, ha festékes a ruhája, az arca, a keze, a bakancsa. Bírom, hogy elmegyünk kajálni, és bármit megeszik, sőt, szerintem azt se tudja, mi az a szénhidrát. Bírom, hogy mindig hangosan röhög, és nem érdekli, hogy mások mit gondolnak róla… Bírom, hogy fura ruhákat hord, hogy idétlenségeket néz, hogy magasról tesz a divatra, hogy minden rohadt „cuki” kép láttán visongani kezd, és állandóan meg kell ígérnem, hogy megszerzek neki valami kisállatot. Bírom, hogy nem nyafog a robogón, hogy bármilyen filmet megnéz, hogy tudok vele playstationözni, hogy lehet vele röhögni és hogy akármikor csinálhatom ezt, mert nem jajgat érte – mondta, aztán hirtelen odanyúlt Virághoz, és két kézzel összekócolta a haját. Virág tényleg nem kezdett el vinnyogni, csak hangosan nevetve hagyta, hogy Ricsi a fél karjával megragadva magához ölelje, majd folytatta. – Kit érdekel, ha ma elfelejtett fésülködni? Ez legyen a legnagyobb hibája – vonta meg a vállát. – Teszek rá. Nézd meg őket – biccentett Edináék irányába, akik hárman igyekeztek a suli felé, konkrétan a teljes őszi divatkatalógusba öltözve. – Belőlük van egymillió. Emóból meg egy.( heart.gif )
2014. február 23. 11:42 #116
- törölt felhasználó -    
14. Volt olyan, hogy idegesített, nem nyerte el a tetszésed a könyv egy része/jelenete, vagy az egyik szereplője?
Edina inkább szánalmas ,de idegesítő is volt,de aki a legjobban felbosszantott az Viki,de ő is eléggé szánalmas volt. rolleyes.gif
2014. február 23. 13:56 #117
- törölt felhasználó -    
2. Melyik kötet tetszett a legkevésbé?
Kezdet (1.)
2014. február 23. 17:18 #118
Reni005
Reni005
❤️
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 3035
Csatolások: 62
Azonosító: 204641
Offline offline
Idézet (Lilla06 @ 2014.02.10. 18:10)

3. Ki a kedvenc női karaktered?
4. Ki a kedvenc férfi karaktered?
5. Ki a kedvenc mellékszereplőd?
6. Ki szerinted a legviccesebb figura?
7. Ki az, akit nagyon utálsz a karakterek közül?
8. Ki a kedvenc párosod (lehet olyan is, akik már szakítottak)?
9. Ki az a páros (lehet olyan is, akik már szakítottak), aki nem illik/illett össze?
10. Kinek a szakítását sajnáltad a legjobban?
11. Örültél, hogy Reni és Cortez összejöttek a végén?
12. Melyik az Szent Johanna gimi legszomorúbb pillanata számodra?
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
14. Volt olyan, hogy idegesített, nem nyerte el a tetszésed a könyv egy része/jelenete, vagy az egyik szereplője?


huppszi 12 nap kimaradt blush.gif
3.nap: Kinga, Kata
4.nap: Cortez wub.gif
5.nap: Kata
6.nap: Zsolti ki más? rohog.gif
7.nap: nincs nagyon senki...
8.nap: C&R és V&R
9.nap: Zsolti és Kinga szerintem..
10.nap: senkinek..
11.nap: Igen nagyon! heart.gif
12.nap: amikor Reni és Cortez összejöttek az előtt (amikor ugye összevesztek)
13.nap: Amikor Karcsi repült egyet a biciklijével..xdd azon nagyot röhögtem :'D
14.:nap: Amikor Reni szülei mindig a kamaszkezelő könyveket veszik elő..-.-"
2014. február 23. 17:29 #119
- törölt felhasználó -    
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?

Én csak idézném egy másik hozzászóló kommentjét, ez a rész nekem is nagyon tetszett biggrin.gif :

Idézet (Szandi0820 @ 2014.02.23. 07:50)

"– Nemáár' – ámult Zsolti.- Szeptemberben leléptek Párizsba? Én mindjárt besza…- kezdte. 
– Nagy Zsolt, pontosan mit csinálsz mindjárt?- kérdezte Máday, az ajtón kilépve. 
– Mindjárt besza…mbázook a suliba – improvizált. 
– Kezdheted is – utasította. Zsolti álltaa szavát, és idétlenül táncikálva „ felszambázott” a lépcsőn, majd Máday mellé érve az ig. Helyettes felé nyújtotta a kezét. 
– Hola, chica! – vigyorgott rá." _nevet.gif


Van sok kedvenc jelentem még, ami úgy nagyon megmaradt bennem, az a nyolcadik kötet második felében van, de nem emlékszem, hogy pontosan hol unsure.gif Ha megtalálom, akkor majd bemásolom ide laugh.gif

14. Volt olyan, hogy idegesített, nem nyerte el a tetszésed a könyv egy része/jelenete, vagy az egyik szereplője?

Engem néha Reni túlságosan nagy önsajnáltatása és szerencsétlenkedése idegesített rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. február 23. 18:23 #120
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Falle @ 2014.02.22. 10:33)
13. Mi a kedvenc részed/jeleneted a sorozatból?
Ilyen túl sok van, az a helyzet biggrin.gif Talán egyet tudnék kiemelni, ami rettenetesen közel áll a szívemhez heart.gif:
"Arra kaptam fel a fejem, hogy mindenki füttyögni és tapsolni kezd, és körülöttem mindenki felfele néz. 
– Mi az? – kérdeztem, és megkértem Bálintot, kicsit álljon arrébb, hogy lássam, amit a többiek. Aztán összeráncolt szemmel néztem a termünk felé, ahol Cortez kinyitotta az ablakot és… Úristen. Akkor már a szám elé kaptam a kezem, ügyet sem vetve arra, hogy a forrócsokim leesett, és kiömölve mély, barna lyukat vájt a hóba. 
Cortez belekapaszkodott az ablakkeretbe, majd fölpattant egy padra, és kiállt az ablakba! Mindenki döbbenten nézte, Ricsi vigyorogva bólogatott, Virág elképedve bámulta, Dave és Macu vették telefonnal, Zsolti fütyült, Kinga ordított, hogy „Megőrültél? Kiesel!!!”, az a-s lányok sipákoltak, mindenki más pedig lefagyva, elképedve nézte. 
– Oké – szólalt meg Cortez, amikor biztonságosan megfogta az ablakkeretet, és kihúzta magát. – Figyelnétek kicsit? Kösz – kezdte, és tekintetével körbepásztázta az udvart, majd megállapodott rajtam. Jaj, ne! Azt hiszem, legalább kétszáz volt a pulzusom, és alig mertem levegőt venni, annyira féltem, hogy baja esik. – Ott a padon… – mutatott felém. 
– Hagyd abba! Könyörgöm, hagyd abba! – motyogtam alig hallhatóan. Az egész udvar felém fordult, én pedig még soha, de soha nem égtem ennyire. 
– …a barátnőm! – kiáltotta. – Reni, köszönnél a többieknek? – szólt oda nekem. A fejemet fogva felnéztem, és bénán intettem egyet, úgy általánosságban. 
Azonnal zúgolódás kezdődött, mindenki susogni meg duruzsolni kezdett, közben folyamatosan hol engem, hol az ablakban álló (!!!) Cortezt figyelték. 
– Ha valaki még nem tudná esetleg… – magyarázta. A legtöbben bólintottak, de néhányan rávágták, hogy „oké”. – Ja – kapott Cortez a fejéhez, mintha csak megfeledkezett volna valamiről. A hirtelen mozdulatát egy rakás felszisszenés és ösztönös reflexmozdulat kísérte, mert úgy tűnt, most zuhan ki. – És szeretem – tette hozzá mellékesen, én pedig elmosolyodtam, és alig hallottam valamit a fülemben zúgó vértől. Ricsi megbökte a vállam, Virág tapsolva ugrált, a többiek meg „húú”-ztak és füttyögtek. 
A következő pillanatban Máday rontott ki az ajtón, és felnézett az épületre. 
– Antai-Kelemen Ádám! Tíz másodperced van, hogy megjelenj az irodámban! Azonnal szállj le onnan! – üvöltötte kivörösödött fejjel. 
– Ha nem gond, gyalog mennék – felelte Cortez." (rohog.gif)

Szerintem nincs mit hozzáfűznöm.


Nekem is ugyanez.Talán kicsit "sok",de nekem akkoris ez marad a favorit biggrin.gif
42 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!