Starity

Márciusban érkezik a Noé

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 19. 02:39 #41
- törölt felhasználó -    
Már nagyon várom! Kíváncsi vagyok rá! smileeee.gif
2014. február 19. 06:23 #42
- törölt felhasználó -    
már várom ezt megnézem kiváncsi vok!
2014. február 19. 10:52 #43
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (katyperry28 @ 2014.02.17. 19:41)
Biztos jó film lesz, de én akkor is a 300 folytatását várom. Nekem az a film a favorit. Elolvastam pár hozzászólást, és nekem az jött le, hogy a színészek miatt nézitek meg, nem a történet miatt. Én amikor megnéztem a 300-at csak azután egy héttel jelöltem be őket. Tehát engem MINDIG a történet érdekel, nem pedig a színészek. Bár nagyon szeretem az ilyen típusú filmeket, de már mondtam számomra a 300 a number one. Tudom nem olyan szupermenő színészek játszanak benne, de nekem maga a film annyira elnyerte a tetszésemet, hogy rögtön a kedvenc filmem lett. Pár osztálytársammal néztük, de egyik sem tudta felfogni, hogy az egy megtörtént esemény, ahol (jóval) több, mint 300 katona áldozta életét a hazájáért, vagy Görögországért. Számomra Sparta egy akkora város, mint pl.: New York. Oké, tudom a sztorija nem teljesen igazi, mert láttam a Legendás 300 c. ismeretterjesztő változatot is. Akkor még mindenkinek kocka hasa volt, és jobbnál jobb pasik futkároztak az utcán. És szerintem csak engem idesegít, hogy a Noé nagy színészek játszanak ezért készül hozzá cikk. A 300: Rise of an Empire ugyanúgy februát/márciusban érkezik még sincs hozzá cikk. (A "meghalt" színészek nekem a favoritok, pl.: Leonidas [Gerard Butler], Antonios [Tom Wisdom]. No, meg persze Xexes [Rodrigo Santoro], a gonosz/sminkes/őrült perzsa király) Persze, mert manapság nem azt nézik ki milyen színész/színésznő, hanem azt, hogy milyen híres. Ez számomra idegesítő. Logan Lerman, Emma Watson, Debby Ryan-t véletlenül nem akarják berakni? Bocsánat minden rajongó, de ez az én véleményem. De hát mindenkinek van sajátja, ez az enyém. Ha valakinek nem tetszik, hát így járt.
És ha ez nem is a Noéhoz tartozik muszáj volt elmondanom.


Már elnézést de tudod te ki az a Darren Aronofsky ?
Mert látszik fogalmad sincs róla. Rekviem egy Álomért,Fekete Hattyú vagy éppen Pankrátor ajánlom mindegyiket. Az ilyen szövegeknek a profilon a helye nem egy kommentben. Igen ezekre a színészekre van igény és nem tudom ,hogy olvastad e a cikket de azért remélem mond neked valamit Jennifer Connelly vagy Anthony Hopkins neve. Mellesleg nekem aztán ne említsd egy lapon a kis dizni sztár Debí Rájönt meg Emma Watsont mert ég és föld a kettő. Ha meg nem tetszik te is írhatsz róla cikket.
Arról meg ne is beszéljünk ,hogy az Álomháború is Zack Snyder film és az egyik szereplő tudtommal az igazán méjnsztrím Vanessa volt. De javíts ki ha tévedek. rohog.gif
2014. február 19. 11:03 #44
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Omg, nagyon várooom. biggrin.gif
2014. február 19. 16:16 #45
loket
loket
 
Státusz"I don't overdress. People underdress" - Marie Antoinette
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.08.
Hozzászólás: 624
Csatolások: 40
Azonosító: 177392
Offline offline
tuti megnézem♥smileeee.gif
2014. február 19. 18:35 #46
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
nagyon kíváncsi vagyok rá smileeee.gif
2014. február 20. 05:44 #47
- törölt felhasználó -    
Már nagyon várom smileeee.gif A képek baromi jók lettek thumbsup.gif
2014. február 28. 09:20 #48
- törölt felhasználó -    
nem új. amióta kirakta twitterre meg akarom nézni s hónapok óta várom a kezemre meg minden nap felírom h hány nap van még hátra. 29 nap (:
2014. március 02. 08:34 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Violet Hepburn @ 2014.02.19. 10:52)
Már elnézést de tudod te ki az a Darren Aronofsky ? 
Mert látszik fogalmad sincs róla. Rekviem egy Álomért,Fekete Hattyú vagy éppen Pankrátor ajánlom mindegyiket. Az ilyen szövegeknek a profilon a helye nem egy kommentben. Igen ezekre a színészekre van igény és nem tudom ,hogy olvastad e a cikket de azért remélem mond neked valamit Jennifer Connelly vagy Anthony Hopkins neve. Mellesleg nekem aztán ne említsd egy lapon a kis dizni sztár Debí Rájönt meg Emma Watsont mert ég és föld a kettő. Ha meg nem tetszik te is írhatsz róla cikket. 
Arról meg ne is beszéljünk ,hogy az Álomháború is Zack Snyder film és az egyik szereplő tudtommal az igazán méjnsztrím Vanessa volt. De javíts ki ha tévedek.  rohog.gif


Ki az a Méjnsztrím Vanessa? Mert ahhoz, hogy megtudjam mondani játszik-e vagy nem, jó lenne tudni ki is ő.
Emma jó színésznő tudom.
Továbbá minden színészt ismerek és tisztelek onnan.
És a profilomban is bennt volt, de most nem szöveges a profilom, azért nincs benne.
Félreérthetővé sikeredett, ez igaz.
2014. március 19. 15:55 #50
- törölt felhasználó -    
Tuti, hogy meg fogom nézni! *.*
2014. március 29. 14:19 #51
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó film! wink.gif
2014. március 30. 20:50 #52
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Nézzétek meg!!
Iszonyat jó film biggrin.gif
Ma láttam és még mindig bennem van az utóérzése.
2014. április 06. 00:04 #53
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
Pont ma láttam a moziba,nagyon jó film!*-* A kedvencem és és és..annyira jó,meg annyira jól ki van dolgozva és és asflkélvdőpf *--*
2014. április 06. 16:19 #54
mókusmoly
mókusmoly
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ha nem lehet az enyém,ne legyen másé sem! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 389
Csatolások: 0
Azonosító: 190219
Offline offline
Majd Emma miatt meg fogom nézni. wub.gif wub.gif
2014. június 05. 17:02 #55
Poppy Love
Poppy Love
visszatérő vendég
 
StátuszHúsz esztendőm hatalom, húsz esztendőm eladom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.08.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 1
Azonosító: 201626
Offline offline
Nagyon jó film smileeee.gif
2014. július 13. 12:40 #56
Biankaa17
Biankaa17
új tag
 
StátuszSzeretek új dolgokat kipróbálni!:-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 227335
Offline offline
Én már láttam, jó film! wink.gif De csak azért nézsztem meg mert Logan Lerman is játszik benne!! ♡♡♡♡ smileeee.gif =)
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!