Starity

Szőrme és bőr — amiért a divatvilág szégyellhetné magát

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 06. 21:00 #41
pink girl 11
pink girl 11
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.01.
Hozzászólás: 523
Csatolások: 3
Azonosító: 216206
Offline offline
Sajnálom őket.De egy kabát többet ér mint egy állat!Allatból rengeteg van!Én csincsillából akarok maJD!
Ja és:fruzska141 a szőrmebundák nagyon is trendiek!És az nem árthat ha pár állatot meg ölnek!..mégis ki vanné észre?
2014. március 06. 21:02 #42
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
borzalmas, hogy milyen kegyetlen és szívtelen tud lenni néhány ember sad.gif
holembo, te meg olvasd el a cikket, mielőtt a bevezető alapján fröcsögsz! élve megnyúzni az állatokat szerinted 'kicsit erős dolog'??? ez már több az erősnél is, ez az emberi hülyeség, önzés, nemtörődömség és gonoszság legfelső határa-.- szörnyű sad.gif
2014. március 06. 21:03 #43
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Utálom a szőrme ruhákat. És igen, embertelen hogy szegény állatok szenvednek azért hogy az emberek divatosan nézzenek ki.
2014. március 06. 21:03 #44
pink girl 11
pink girl 11
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.01.
Hozzászólás: 523
Csatolások: 3
Azonosító: 216206
Offline offline
bohóc9 ............És akkor mi van ha meg hal pár állat?Csak állatok és kész!
2014. március 06. 21:04 #45
BoyfriendXDDDD
BoyfriendXDDDD
új tag
 
StátuszBlogok 4 ever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 212135
Offline offline
Hiába undorító és kegyetlen, Nem fogják abbahagyni. Most nem a pesszimizmus beszél belőlem, csak annyi, hogy ő ebből el. És inkább fognak ilyen visszataszító dolgokat művelni Az emberek, semmint valamit hiányolniuk kéne. Mondjuk a telefont.... Idáig süllyedt z emberiség. Azt kell bántani, szenvedni hagyni, akinek Az a ,,vétke,, hogy él...
2014. március 06. 21:08 #46
BoyfriendXDDDD
BoyfriendXDDDD
új tag
 
StátuszBlogok 4 ever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 212135
Offline offline
pink girl 11 ..... Ásd el magad.... Te és egy szadista Szörnyella Defrász vagy... A csincsillaitad meg .... Na...
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 06. 21:08 #47
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
„Egy kabát többet ér, mint egy állat”
pink girl 11 ezt te sem gondolod komolyan. kíváncsi vagyok, egy fordított világban mit szólnál, ha élve megnyúznának, vagy 10 méter magasról lehajítanának és eltörne minden csontod-.- nem arról van szó, hogy megölik az állatokat, hanem, hogy milyen körülmények között...
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 06. 21:10 #48
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (pink girl 11 @ 2014.03.06. 21:03)
bohóc9 ..És akkor mi van ha meg hal pár állat?Csak állatok és kész!

Mondd, hogy csak szimplán sz*r a humorod és nem vagy egy elkényeztetett degenerált ivadék!
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, tothbianka, AmyTurner, Szandi0820
2014. március 06. 21:31 #49
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
En ezt sose fogom megerteni sad.gif Miert kell az allatokat meg erre is felhasznalni??? Undoritonak tartom..lekopnek az osszeset aztan johet az elve megnyuzas.
Istenem, ha lenne erom, az osszes ilyen embert fu de fejbe lonem..
Meg kisebb koromban lattam videot, hogy hogy nyuzzak meg oket. Utana orakig sirtam.
Az ember a legnagyobb es a leggusztustalanabb allat a vilagon !
Gyulolom az osszes allatkinzo szemet kocsogot.
2014. március 06. 21:31 #50
Brigitte123
Brigitte123
visszatérő vendég
 
Státusz♥☺☻♦ ♣ ♠ • ◘ ○ ◙ ♪ ♫►◄↕¶§▬↨↑↓→←∟↔ ▲▼█
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.20.
Hozzászólás: 298
Csatolások: 11
Azonosító: 200534
Offline offline
ping girl 11: Te normális vagy?o.o Csak állatok?! Élőlények, olyanok mint mi! Neked jól esne ha így halnál meg? -.-
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 06. 21:34 #51
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
pink girl 11...... te is csak egy masik szivtelen, nem normalis emebri leny vagy, akiknel az allatok millioszor tobbet ernek smileeee.gif gratulalok a megnyilvanulasaidhoz amugy (y)
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 06. 21:35 #52
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy az állat van az emberért, és nem fordítva...
DE: a szőrmebundás dolgokkal teljesen egyetértek. Egyrészt, fel nem vennék olyan szőrmét, ami előtte szintén élőlényen volt (ez kb olyan, mintha emberi bőrből készült kabátot hordanánk) mert én egyszerűen az ilyet nem bírom, másrészről, értelmét nem látom a dolgoknak.

Viszont érdemes elgondolkozni azon, amit >holembo< írt (bocs, de én egyetértek vele), hogy a legtöbb helyen az emberekkel is bizony így bánnak, és személy szerint, nekem valahogy az emberekkel történő kegyetlenségek egyenlőre fontosabbak mint a szőrmebundák.
Nyugodtan lehet a torkomnak ugrani, ez személyes vélemény (elég személyes, gondolom a kommentelők 90%-a nyavalyog az állatok bebörtönzése mellett, de ha pénzük lenne megvennék a méregdrága bundákat, na mindegy, nem szóltam semmit...)
1 felhasználónak tetszik: deaddreamer
2014. március 06. 21:42 #53
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Én nagyon ellenzem az állatkínzást és rendszeresen ellenőrzöm,hogy milyen anyagból készült az a cipő vagy kabát amit megveszek,de kiváncsi vagyok,hogy az itt kommentezők közül valyon hányan vannak azok akik csak sajnálkoznak és közben a téli csizmájuk bőrből van és kik azok akik tényleg figyelnek arra,hogy ne támogasa ezeket a termékeket.
2014. március 06. 21:44 #54
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Idézet (habibi @ 2014.03.06. 21:35)
Én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy az állat van az emberért, és nem fordítva...
DE: a szőrmebundás dolgokkal teljesen egyetértek. Egyrészt, fel nem vennék olyan szőrmét, ami előtte szintén élőlényen volt (ez kb olyan, mintha emberi bőrből készült kabátot hordanánk) mert én egyszerűen az ilyet nem bírom, másrészről, értelmét nem látom a dolgoknak. 
Viszont érdemes elgondolkozni azon, amit >holembo< írt (bocs, de én egyetértek vele), hogy a legtöbb helyen az emberekkel is bizony így bánnak, és személy szerint, nekem valahogy az emberekkel történő kegyetlenségek egyenlőre fontosabbak mint a szőrmebundák.
Nyugodtan lehet a torkomnak ugrani, ez személyes vélemény (elég személyes, gondolom a kommentelők 90%-a nyavalyog az állatok bebörtönzése mellett, de ha pénzük lenne megvennék a méregdrága bundákat, na mindegy, nem szóltam semmit...)

Teljesen egyetértek,de nagyon. meghajolo.gif Én lusta voltam koptatni a klaviatúrát,de ez így van.Még anyit tennék hozzá,hogy a legtöbben csak nyavajognak,de nem segitenek.
2014. március 06. 21:46 #55
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Ez sajnos - bármilyen nehéz is elfogadni - így megy. Rengeteg pénz van ebben az üzletben, és a pénz ma nagy úr. Kutyák, macskák, kisállatok élve megnyúzása, dobálása, kínzása... hát hová fajultunk el, most komolyan? Előttem is leírták, hogy az ember a legundorítóbb állat, és ezzel kénytelen vagyok egyetérteni, habár én sosem lennék képes még "enyhébb" tettekre sem. Az állatkínzó férgeknek kívánom, hogy hasonló bánásmódban részesüljenek, mert az, amit művelnek, egyszerűen elmondhatatlanul kegyetlen és embertelen. Egyetlen nercbundáért hány szerencsétlen kisállatnak kell meghalnia, ebbe belegondoltak már? Költői kérdés volt, úgyis tudom: nem, és nem is fognak. Amíg pénz jön ebből az egészből, addig olyanok lesznek, akár a szemellenzős lovak, senkire és semmire nem figyelnek, csak arra, hogy minél jobban megszedjék magukat. Undorító.
Ami ezt a rettentő okos kislányt illeti, aki itt a fórumon osztja az észt: aggódom érted. A gondolkodásmódod arra utal, amit csak Beyla szavaival tudnék kifejezni, mert remekül megfogalmazta előttem. Innen is gratulálok a szüleidnek, hogy ilyen "értelmes" gyerekük van! A hozzád hasonlókból lesznek a sokat szidott állatkínzó köcsögök. És ha annyira szeretnél egy csincsillát, akkor abba is gondolj bele, velük mit tesznek a divat érdekében.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820
2014. március 06. 21:54 #56
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
URISTEN!!! Ezek emberek?!
2014. március 06. 22:04 #57
- törölt felhasználó -    
Sajnálom őket.De egy kabát többet ér mint egy állat!Allatból rengeteg van!Én csincsillából akarok maJD!
Ja és:fruzska141 a szőrmebundák nagyon is trendiek!És az nem árthat ha pár állatot meg ölnek!..mégis ki vanné észre?

Forrás: http://starity.hu/magazin/47709-szorme-es-bor-amiert-a-divatvilag-szegyellhetne-magat/#ixzz2vDcixit8

Te normális vagy??? De, most komolyan. Emberből is van egy csomó, szépen zárjanak téged be egy ketrecbe,aztán nyúzzanak meg élve. Mégis ki venné észre, a szüleiden kívül, akik biztos nagyon büszkék a szívtelen és pi**a lányukra, de azon kívül? 7 milliárd ember észre sem venné. Gondolkozz néha, hidd el, nem fog magártani.
2014. március 06. 22:31 #58
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
pink girl 11, drága szívem, ha a neved nem is sejteti eléggé, a profilod megmutatja, hogy valami 9-11 éves kislány lehetsz (bár nem tudom, miért írsz be '97-es születési évet?... Amikor az írásodból könnyen kivehető, hogy nem vagy te 16-17 éves), akinek a leghalványabb fogalma sincs az életről és az értékekről az életben. Majd ha betöltöd mondjuk a 14-et, olvasd újra a cikket, és gondolkozz el kicsit. Addigra remélem megtanulsz írni is ("a szőrmebundák nagyon trendiEk"). És ha akkor is ugyanígy fogsz gondolkozni (csak állatok, fel sem tűnik senkinek, stb.), akkor majd gratulálok neked, hogy belőled is egy újabb önző, másokkal nem törődő ember lett.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 06. 22:31 #59
LucienneB
LucienneB
visszatérő vendég
 
Státuszthese girls born in the 90s are dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 217437
Offline offline
Bocs de olyan hozzászólásokat olvastam, hogy egy életre elment a kedvem az emberiségből (néhány egyed már eddig is a frászt hozta rám, de tessék, kaptam még párat)
Egy állat nincs az ember alatt, nincs felette sem. Nem olyanok mint egy ember, de ettől nem alábbvaló. Aki olyanokat írt, hogy "kabát többet és mint egy állat" meg hogy "egy állat meghal és akkor mi van?", azokkal végignézetném, azt, hogyan csinálnak állatból kabátot, majd őt is benyomnám egy ketrecbe, hogy évekig ott legyen benn, alig kapjon enni, és utána még okozzanak is neki fizikai fájdalmat. Remélem azután is ilyen álláspontot vállal!
Rettentő. Nem hordok bőrt, se szőrmét és húst sem szoktam fogyasztani, csak néha. Szeretem a divatot, mert én is ilyen mű lány vagyok sokszor, de sosem vennék fel ilyeneket!
2014. március 06. 22:49 #60
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
holembo! Elég alaptalan dolgokat írtál... Nem tudom, mire gondolsz pontosan az első mondatoddal, kifejthetnéd bővebben, mert úgy látom, te rettenetesen okos vagy, és mindenben igazad van. thumbsup.gif Valóban van, ahol rosszul bánnak az emberekkel, de valószínűleg nem dobálják őket ketrecben, mint a szemetet, és nem szedik le a bőrt róluk késsel, miközben ordítanak, mert olyan fájdalmat éreznek, amit mi el sem tudunk képzelni mint átlagemberek. Nem is rázzák meg őket árammal. Stb. Ilyeneket max horrorfilmekben láthatunk. Ami az állatokkal történik, az viszont valóság. Ha még mindig létezne holokauszt meg koncentrációs táborok, akkor megérteném az aggodalmadat, de nem hiszem, hogy most bárhol valamiféle nagyobb háború folyna, aminek ártatlan emberek szenvedése lenne a következménye. Tisztában vagy te azzal, hogy a bőr és szőrme termékek több mint 95%-a olyan szőrmefarmokról származik, amikről a cikkben írok, és valamivel humánusabb (bár ezt nagyon kétlem!) megoldást csak az állatok 15%-a él meg? Nagyon mosolyognivaló szerintem is, hogy szerencsétlen csincsillák joghurtot kapnak (hogy aztán a még fényesebb szőrükért haljanak meg? Bravó), amikor egy természetes világban fűféléket, gyümölcsöket ennének, hát ez tényleg nagyon kedves az emberektől! A PETA-sok pedig nem csinálnak hülyeségeket egyáltalán, folyamatosan követem a tetteiket, elérték már, hogy több országban betiltsák a kometikai termékek teszteléséért folyó állatkísérleteket, amik szintén feleslegesek, mert már van arra is alternatíva (csak persze drága). De persze gondolom, a hozzáállásodból ítélve, te ezt sem veted meg. Ha te ennyire az embereket akarod megmenteni (én speciel az állatokért vagyok, de ez mindenkinek a maga döntése!), akkor támogass egy beteg gyermekekért alapítványt, vagy küldj pénzt az Afrikában éhezőknek, vagy bármi, hiszen több alapítvány van emberekért, mint állatokért. Sajnálok sok embert is, de úgy gondolom, az állatok azok, akik nagyobb veszélyben vannak. "Nyugodtan vegye meg mindenki a bőrkabátot" - akkor vedd meg, remélem, embernek érzed magad benne, és nagyon kifinomultnak! Meg büszkének, hogy egy ártatlan állat tetemét viselheted magadon. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: tothbianka, Beyla, Jolie_77, Szandi0820
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok