Starity

Szőrme és bőr — amiért a divatvilág szégyellhetné magát

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 06. 22:51 #61
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (LucienneB @ 2014.03.06. 22:31)
Bocs de olyan hozzászólásokat olvastam, hogy egy életre elment a kedvem az emberiségből (néhány egyed már eddig is a frászt hozta rám, de tessék, kaptam még párat)

Nem vagy egyedül, nekem már régesrég elment a kedvem az egész emberiségtől, kezdve ott, hogy sem egymást, sem a többi élőlényt nem nézik sz**ba se (már bocsánat)...
2 felhasználónak tetszik: tothbianka, Szandi0820
2014. március 07. 06:59 #62
Senhora
Senhora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.12.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 34504
Offline offline
Látom van itt néhány csitri, akiket boldogan megnyúzom, érezzék csak a fájdalmat. Majd meglátjuk utána hogyan fognak vélekedni ebben a témában. Az okádék, undorító fajtátokat!!!
2014. március 07. 08:07 #63
Senhora
Senhora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.12.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 34504
Offline offline
ÁLLAT=EMBER Nem az állatok vannak értünk! Ugyanannyi joguk van itt élni, mint nekünk!
Hülye egoista hozzáállás!
2014. március 07. 08:47 #64
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
Ja, és ezt lehagytam:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1794517_673109426064482_1210102585_n.jpg
(tessék elgondolkozni..)
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Szandi0820
2014. március 07. 09:05 #65
Nórii_xd
Nórii_xd
 
StátuszHisz szabad vagy az élet örök, a lélek végtelen.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 6
Azonosító: 195601
Offline offline
Sosem tudtam megérteni azokat az embereket akik ilyet tudnak tenni csak azért hogy "jól nézhessenek ki". Lehet hogy amikor megveszi a szőrmekabátot nemgondol bele hogy azért egy állatnak úgykelett meghalnia hogy élve megnyúzták... és ez egyszerűen gerinctelen hogy van amelyik állaton még ottvan a nyakörv meg a billéta és megnyúzzák a kínaiak rettenetesen kegyetlenek, egy gerinctelen népség. Én nagyon támogatom a PETA-t de azzal nem értek egyet hogy most mindenki legyen vegetáriánus hiszen az ember mindenevő és muszály húst is ennie, persze ilyenkor a csirkére meg ilyenekrte gondolok.Visszatérve nekem sosem volt igazi szőrme cuccom és szerintem nem is lesz! sleep.gif sleep.gif
2014. március 07. 10:32 #66
Senhora
Senhora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.12.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 34504
Offline offline
Nem muszáj húst enni. Én sem eszem évek óta és élek és virulok. És az sem igaz, hogy a vegetáriánus gyenge.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2014. március 07. 10:51 #67
- törölt felhasználó -    
Sajnálom őket.De egy kabát többet ér mint egy állat!Allatból rengeteg van!Én csincsillából akarok maJD!
Ja és:fruzska141 a szőrmebundák nagyon is trendiek!És az nem árthat ha pár állatot meg ölnek!..mégis ki vanné észre?

Forrás: http://starity.hu/magazin/47709-szorme-es-bor-amiert-a-divatvilag-szegyellhetne-magat/#ixzz2vGjLRbcs

Na jó.Fogalmam sincs ki írta le ezt a baromságot,de még van bőr a képén ilyeneket írni?Egy kabát többet ér mint egy állat?Ez nem igaz.Tudtam,hogy enyhén szólva,nagy az isten állatkertje,de hogy ennyire!A többi is kiverte a biztosítékot nálam amit ez az ember írt! mad.gif box2.gif grrr.gif furesz.gif excl.gif
2014. március 07. 11:06 #68
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Idézet (pink girl 11 @ 2014.03.06. 21:00)
Sajnálom őket.De egy kabát többet ér mint egy állat!Allatból rengeteg van!Én csincsillából akarok maJD!
Ja és:fruzska141 a szőrmebundák nagyon is trendiek!És az nem árthat ha pár állatot meg ölnek!..mégis ki vanné észre?

Jaj ,de jó lenne ,hogy ha lenne az oldalon egy minimum 14+ karika és akkor talán elkerülhetnénk az ilyen 10 évesek éretlen egoista gondolkozásukat. Csak sajnos hiába lenne korhatár beüt egy hamis születési időt ,mint például te és már bent is van. Mint látod azzal ,hogy te most itt vagy csak megalázod magadat, mivel már mindenki tudja ,hogy hazug és kicsi is vagy. Anyukád nem mondta ,hogy nem szabad mindenhová regisztrálni? mellow.gif
Egyébként én legszívesebb pofon vágnálak az ilyen kijelentések után. box2.gif
2 felhasználónak tetszik: tothbianka, Szandi0820
2014. március 07. 11:35 #69
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Nem ártana egyeseknek elgondolkodniuk magukon. Egy kabát NEM ÉR TÖBBET EGY ÁLLATNÁL! Jó lenne ezt felfogni végre!
2014. március 07. 12:15 #70
Domci_55555
Domci_55555
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.17.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 191753
Offline offline
pink girl 11

Azt kivanom bar teged nyuznanak meg elevenen, mint ezeket a szerencsetlen kis allatokat holmi divatos bundaert. Az allatoknak is vannak erzeseik, de te szerintem ezt keptelen vagy felfogni, te agyhalott máskor ha ilyet akarsz irni inkabb gondold at elotte.Csak pár allat?? az allatok neha tobbet ernek mint az emberek, es feltetlen szeretetet adnak nekunk, es nem kernek csere semmit sem!Gondolkozz el magadon te IQhuszár
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 07. 12:18 #71
Wirág87
Wirág87
 
Státusz♥♥♥''Mert csak egyszer jár az ember 3 méterrel a felhők felett''♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 1052
Csatolások: 319
Azonosító: 207192
Offline offline
Sajnos ilyen a világ . Ártatlan, tehetetlen állatokat pusztítanak el csak azért, hogy a szőréből ruhát készítsenek. Az ember folyamatosan roncsolja és pusztítja az állatvilágot a természettel együtt. Számomra felfoghatatlan, mikor egy elefántot megölnek csak az agyaráért vagy mikor egy cápát kifognak levágják az uszonyát és élve visszadobják . Kegyetlenség ...
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 07. 15:25 #72
TomDelongefan
TomDelongefan
visszatérő vendég
 
StátuszGlenn or Steven?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 217976
Offline offline
pink girl 11
már láttam több komentedet és eléggé undorítóak megnéztem a profilodat ,hogy milyen egy idiota gyerek vagy.Látom nem kaptál a szüleidtől nevelkedést mert egy szívtelen kis dög vagy megverhetek volna minden nap mikor haza értél a suliból.Ja és remélem találkozól néhány kanibálla és megnyúznak élve.Ezt kívánom neked.(nem szoktam gonosz lenni de ez a lány nem is neveszhető lánynak (még embernek sem))
És szegény állatok sajnálom őket sokkal többet érnek mint egy szőrős kabát.
2014. március 07. 15:28 #73
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Én is elborzadok ezeken a dolgokon: tartási körülményeke, élve nyúzások és egyéb kegyetlen módszerek, DE!, ettől még nem szándékozom vega lenni, és az ember nem is vega életmódra lett tervezve, erre nagyon egyszerű bizonyíték a fogazatunk is. A másik: sokszor jönnek a húsellenesek olyanokkal, hogy a húsfogyasztás következtében mennyi de mennyi betegséget össze lehet szedni blabla és azt miért nem említik amúgy, hogy a B12 vitamin, amire nagyon is szükségünk van kizárólag csak a húsokban található meg? Engem nem érdekelnek a vegák, csak ők se akarják megmondnai a frankót, hogy a másik oldalnak miért nem kéne húst enni és a többi. Vagy ott van a vércsoport diéta, amely szerint én pont a vega életmódra lennék berendezve, ehhez képest húsevőbb nem is lehetnék...

A másik oldal: azt én is mélységesen elítélem, mikor szerencsétlen cápát egy rohadt uszonyért kifogják, levágják, aztán visszadobják megfulladni csak azért, hogy pár puccos dáma és uraság elmondhassa, hogy ők cápauszonylevest zabáltak, és igen, lehetne még nagyon sok borzasztó példát mondani.

A vega életmód kontra húsevés témájában meg annyit mondnaék még, hogy nem a húsevéssel kellene felhagyni, hanem az állatokat kellene méltóbb körülmények között tartani és humánosabb módon elpusztítani vagy hogy is fogalmazzak. Ide nyilván a haszonállatokat értem, de ha már sajnos vadásznak más állatokra is, akkor ugyanúgy megérdemelnék, hogy legalább ne szenvedjenek.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, tothbianka
2014. március 07. 16:42 #74
i love Nature
i love Nature
visszatérő vendég
 
StátuszAz állatok védtelenek az emberrel szemben
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 203875
Offline offline
Ez borzasztó!Az embereknek ehhez nincs joguk..Mit kepzelnek azok az emberek,kik ők?Egy szőrmekabát miatt több állatot ölnek meg.Azok az emberek nincsenek tisztában az állatok jogaival.EZT NEM LEHET!Szegény állatok sad.gif
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. március 07. 18:01 #75
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
ez tényleg borzasztó sad.gif nem értem hogy egyes emberek miért hiszik azt hogy mindent megtehetnek...komolyan néhány állat értelmesebb az ilyeneknél
2014. március 07. 19:00 #76
babyNatasa
babyNatasa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 1
Azonosító: 180019
Offline offline
Annyit hozzátennék hogy ha nem lenne kereslet az igazi állati szőrökből/bőrökből készült bundákra, kabátokra stb akkor nem is gyártanák őket. Kína meg azért áll a szőrmeexport élén, mert olcsón adják a ruhákat és mivel az emberek nagyrésze nem tudja megvenni a drágább bundákat - amiket olyan állatokból készítenek amik még viszonylag jó körülmények közt élnek -, megveszi a kínai sz*rt és azt hiszi nagyon jól járt. Hát nem. Olcsó húsnak híg a leve.
Na meg az emberek azt hiszik ők bármit megtehetnek az élőlényekkel amit csak akarnak. Nem csodálkozok ha a globális felmelegedés miatt a bolygó inkább elpusztítja az összes embert.
2014. március 07. 19:19 #77
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Egy kérdés: ha az állatok egyenlőek az emberekkel (szinte minden kommentben elhangzik) akkor oké hogy a szőrmebundákról van cikk, de a pedofíliáról, családon belül erőszakról, rabszolgaságról, vagy annak már a modernebb változatairól (ahogyan most mondják:"csicskák"), vagy mondjuk Ukrajna és Oroszo. helyzetéről miért nincsen cikk? Tudom, ez egy bulvároldal, de ha már a szőrmebundákról és az állatvédésekről írtatok, akkor azért ezzel is kéne foglalkozni. A legtöbb kommentelő elolvassa ezt a cikket, tudomásul veszi, hogy oké van ilyen, szegény állatok, de utána ül tovább a segg*n, és nézi a butábbnál butább dolgokat, és amikor megkérdezik, ki Mo. miniszterelnöke köpni nyelni nem tud.

Bocs, de nekem még ezek a dolgok még mindig fontosabbak, mint az állatok. Tudom, önző vagyok, paraszt, miattam hal ki az emberiség, tralala, már tudom, de úgy érzem, azért ezen egy kicsit el kéne gondolkozni.
2014. március 07. 19:22 #78
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Én nagyon szeretem az állatokat, de a divatot is. A baj ott van, hogy ha már szerencsétlen állatnak el kell pusztulnia, akkor miért élve nyúzzák meg őket?! Amíg van rá kereslet, addig lesz termék is. A Peta mellett az adott államnak kellene valamilyen módon szabályozni a felhasználható anyagok mibenlétét. Bár gondolom az olasz képviselők is szívesen hordanak Fendit.
2014. március 07. 19:23 #79
Shiva666
Shiva666
új tag
 
StátuszIf i wrote the alphabet, i would put U and I together! ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.05.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 222247
Offline offline
Én annyira gyűlölöm ezeket az embereket! Talán ők nem ugyanolyan élőlények mint mi magunk?! Én eddig is kedveltem Stellát, most meg igazi big like neki, végre valaki kinyitotta a szemét!
2014. március 07. 19:35 #80
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Habibi!
Igen, jól látod, ez nem politikai vitafórum. Viszont ahol megjelenek az általad említett témákról cikkek, ott nagyon kevés lehetőség van hozzászólni, véleményt írni. Akad, de lényegesen kevesebb, mert a drága jó miniszterelnök és bólogató kutya bábja elintézték a médiatörvény keretein belül. Nehogy lehessen őket szapulni, és őszinte véleményt írni "magasztos" cselekedeteikről.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok