Starity

Szőrme és bőr — amiért a divatvilág szégyellhetné magát

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 27. 18:34 #121
- törölt felhasználó -    
Ez borzalmas! Egy állatnak ennyi szenvedést kibírni egy rohadt kabátért? Gratulálok! Nem akarok kegyetlennek tűnni, de ilyen alapon embert kéne nyúzni, abból van a legtöbb kártevő!!!!
2014. március 28. 06:03 #122
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Mit tettek azok a szerencsétlen állatok hogy megölik őket ilyen módón??? Legalább mielőtt megnyúzzak akkor elaltatnak! Nem vagyok híve az ilyennek de tudom hogy megszüntetni nem tudjak majd , legalább emberségesen ölnének de hogy 5-10 percig még ott szenved az állat , belegondolni is szörnyű!sad.gif
2014. március 30. 18:35 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (pink girl 11 @ 2014.03.10. 21:49)


Hát van egy rossz hírem;ha fizetnének érte,akkor sem érnék egy ilyen borzadályhoz,hát még felvenni!Fúj,feláll tőled a szőr a hátamon.
2014. március 30. 18:37 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hollywood @ 2014.03.28. 06:03)
Mit tettek azok a szerencsétlen állatok hogy megölik őket ilyen módón??? Legalább mielőtt megnyúzzak akkor elaltatnak! Nem vagyok híve az ilyennek de tudom hogy megszüntetni nem tudjak majd , legalább emberségesen ölnének de hogy 5-10 percig még ott szenved az állat , belegondolni is szörnyű!sad.gif



A ,,tetszik''-eket nem a cikkre,hanem a véleményekre írom,amúgy meg teljesen egyetêrtek!
2014. május 22. 16:50 #125
CloeJames
CloeJames
visszatérő vendég
 
StátuszI'm saving you for later. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.18.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 222853
Offline offline
ez egyszerűen fúj
nem értem miért ilyen kegyetlenek az állatokkal amik mellesleg semmit nem ártottak nekik...
2014. június 03. 17:25 #126
- törölt felhasználó -    
pink girl 11 . Hülye vagy??? Hogy vagy képes ilyeneket írni? Szegény szerencsétlen állatok... Amúgy menj el valami orvoshoz aki kivizsgál, mert fix, hogy agyi beteg vagy. Nem tudom mit szólnál hozzá, ha téged nyúznának meg azért mert szép bundád van. Bár, ha belegondolok nyugodtan próbáld csak ki... Nem bánnám ha láthatnám a fejedet, ahogy kínlódsz a fájdalomtól... Amúgy az még nem jutott az eszedbe, hogy az állatokhoz képest csak fing vagy a porban??? Hogy nem sül le a pofádról a bőr... Ja és k*rvára nem szépek ezek az undorító szőrmék. És amin még brutálisan kiakadtam az az, hogy ezek CSAK állatok. NEM!!! Ezek érző lények te meg egy idióta hülyegyerek vagy akit legszívesebben odadobnék az oroszlánoknak.
2014. július 16. 23:37 #127
Peria
Peria
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.16.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 229588
Offline offline
Kedves pink girl 11! Nem tudom, hogy mit gondolsz magadról... azt megnézném, h te hogy viselnéd el azt, ha valaki a földhöz csap -KÉTSZER- és kábultan vagy halottan megnyúznának, vagy ledobnának mondjuk 15-20 méter magasból... csak a bőröd/szőröd miatt! Én nem tudnám elviselni a fájdalmat. Már ezt a cikket is alig tudtam végig olvasni könnyek nélkül. Most elképzeltem azt, h egy kis kutyust felvesznek az utca széléről (mondjuk egy fajtiszta kutyust, akiért a szerető gazdija az életét is feláldozná) és elvinnék erre a telepre... a folytatást úgy érzem már tudjuk. Szóval pink girl 11 szerintem bölcsebb lett volna, ha befogod... megértem a nézeteidet, hiszen vannak olyan emberek, akik rühellik az állatokat. De ezt így megosztani... nem kellett volna. És úgy gondolom, hogy aki képes trendi cuccokért állatot ölni, az képes pénzért embert is.
2014. október 01. 12:33 #128
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
pink girl 11:Te féleszu hüje! elsobb gondolkozz és úgy írjál erre hozzászólast te hüje! Nem tudom,ha veled csinálnának ezzeket a dolgokat és aztán más még ruhákat még mit tudom miket mások hordnának nem szégeynled magad ! sleep.gif
2014. november 07. 12:09 #129
Wellsie
Wellsie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.07.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 235618
Offline offline
Kedves pink girl 11!
Nem tudom milyen világban élsz,hogy úgy gondolod vesszen az állat és igenis legyen belőle szőrme.Fogalmam sincs,hogyan gondolhatsz olyat,hogy te feljebb való vagy bármilyen állatnál,hiszem megnézném ha neked támadna egy kutya vagy bármilyen állat mit csinálnál,nem hiszem,hogy te kerülnél ki élve.Másrészt a bundát amit megosztottál,köszi én nem venném fel és ha meg látnálak benne rád is gyújtanám!!!!!! Harmadrészt,ha elítéled az állatkínzást mint ahogy a profilodban is leírtad,akkor mitől gondolod azt,hogy a bunda viseletével,te ehhez nem járultál hozzá?! Azt gondolom,hogy eléggé szívtelen vagy,hogy ilyet mondasz egy szerencsétlen állatról,aki semmiről se tehet csak kivan szolgáltatva az ember undorító természetének!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok