Starity

Ausztria nyerte az Eurovíziót

29 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 11. 12:09 #181
myneee20
myneee20
visszatérő vendég
 
Státusz"Az igazi élet első szabály: Tedd meg azt amitől a legjobban félsz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.15.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 209426
Offline offline
El mehettek a búbánatos francba!! angry.gif
Először is férfi csak a e miatt az egész miatt csinált magából ilyen se nem férfi se nem női stílust!!
Másodszor igen is jó hangja van!!
Akinek meg nem tetszik az mi a f@szért ír hozz?!
Ő is ugyanolyan ember,mint bárki más!
És NEM VÉLETLEN nyerte meg! Pont az olyanok miatt nevezett,mint akik itt irkálnak páran!! Csak hogy a melegek is épp ugyan olyanok,mint bárki más!! Némelyikőtök annyira hülye!
Valakit csak azért el ítélni,mert a saját nemét szereti! Gondoljatok már bele basszus! Ha ti az ő helyébe lennétek nem esne szarul az ilyen ítélkezés?!
AMÚGY A CSÖPP KIS SZ@ROK INKÁBB A SULIRA KONCENTRÁLNÁNAK! IMKÁBB TI VAGYTOK A SZÁNALMASAK NEM Ő!! treaten.gif UNDORÍTÓAK VAGYTOK!
1 felhasználónak tetszik: Panty
2014. május 11. 12:09 #182
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Jézusom, mi ez a nő? Mi az a szakáll? Uramatyám, mennyire igénytelen...
2014. május 11. 12:10 #183
TündiViri
TündiViri
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.15.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 221222
Offline offline
Ez a nő/férfi elég durván néz ki
2014. május 11. 12:13 #184
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Annyira ellentétes érzések dúlnak bennem Conchita győzelmével kapcsolatban. Egyfelől örülök, hogy egy ilyen megosztó, saját magát vállaló személy nyert, hiszen ez az egész tényleg reményt adhat másoknak, hogy bátran merjék vállalni önmagukat. Másfelől viszont azt érzem, hogy Európa így próbálta bizonyítani, hogy milyen elfogadó, megértő egységet alkot. A Rise Like A Phoenix viszont egy gyönyörű dal, mély mondanivalóval.

A hollandoktól egyáltalán nem voltam elájulva, halálra untam magam a daluk alatt. Az orosz ikerpárt viszont nagyon sajnáltam, mert ők nem tehetnek arról, ami most éppen történik Oroszország és Ukrajna között. Én -sokakkal ellentétben- bírtam a lengyeleket is. Szerintem tiszta girlpower volt a zenéjük smileeee.gif

Andrásnak nagyon nagyon gratulálok, hogy egy ilyen csodás eredményt sikerült elérnie. Nem győztünk, de valljuk be, nekünk ez az 5. hely is hatalmas siker. Gondoljunk csak bele, a nagyok végig hátul kullogtak.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. május 11. 12:14 #185
- törölt felhasználó -    
A tehetségével nincs sok baj, de az a kinézet.. a hangja a női és férfi hang között libeg. Néha nőies, van, mikor meg férfias hangja van
2014. május 11. 12:14 #186
- törölt felhasználó -    
Nekem semmi problémám nincsen sem a melegekkel sem a transzvesztitákkal, tényleg elfogadok mindenkit. Még azt is elfogadom, hogy nőként akar kinézni, ennek ellenére szakállas, ha ő így érzi jól magát, tegye. És nem zavar az sem, hogy ő így jött ide a versenyre. Ami zavar, az az, hogy ezért, és csakis EZÉRT nyerte meg. Nem Ausztria, nem a dal, Ő nyert, és szerintem ez felháborító. Persze nyilván sokan szavaztak rá azért, mert tényleg tetszett nekik a szám, de ez nem a nagytöbbség. Minden harmadik ország nekik adta a 12 pontját, ami nem hiszem hogy a rendesen összeszámolt szavazatok alapján jött ki, mert az átlagember nem fog nyomni rá egy szavazatot, csak mert ne akarja megbántani a drága érzéseit. Most tulajdonképpen ugyanaz a helyzet, mintha a mássága miatt NEM nyert volna. Ez is kivételezés. Nem mondom, hogy Magyarországnak kellett volna nyernie (bár megérdemelt lett volna, és ezt most nem elfogultságból mondom), de én például a hollandoknak adtam volna az első helyet.
2014. május 11. 12:16 #187
areo
areo
 
StátuszI'll find you,and I'll marry you my babe,my Sharman babe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 0
Azonosító: 210403
Offline offline
Amikor megláátam,hogy Conchita nyerte meg azt hittem hogy megütök valakit.És nem azért mert elítélem őket vagy hasonló,hanem azért,mert:voltak ennél ezerszer jobb dalok...Minden országból rá szavaztak hogy lássák,menniyre elfogadóak meg minden...na menjenej a szarba.Nem itt kell reklámozni ezeket a dolgokat,meg hogy milyen elfogadóak vagyunk...SZÁNALOM VOLT AZ EGÉSZ...
2014. május 11. 12:18 #188
Kriisztii
Kriisztii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 43
Azonosító: 208954
Offline offline
Nekem nem tetszik a dal, de elfogadom, hogy ő nyert. Nem csak a kinézte miatt, mert a hangja is jó, viszont szerintem nem ez játszotta a nagyobb szerepet. Nem is lenne semmi bajom azzal, hogy ő nyert, ha nem lettek volna nála jobbak. Mindegy, Andrásnak gratulálok az 5. helyhez! smileeee.gif
2014. május 11. 12:20 #189
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Még azt el is tudnám neki nézni, hogy egy gusztustalan majom, de azt, hogy ezért még díjazzák is, már több a soknál. Nevetséges volt az egész verseny. Már az elején lehetett tudni, hogy megnyeri ezt a szart. Nem hogy voltak az övénél jobb dalok, de az övé egyenesen nulla volt. A hangja meg aztán tényleg borzasztó, mert össze vissza játszik vele. Hol férfi hangot hallok, hol női hangot. Szerintem próbál női hangot utánozni, csak nem mindig jön össze neki. Nagyon sajnálom Andrást. Simán nyerhetett volna. Fantasztikus ez az ötödik hely is, de szerintem ő annyira kitűnt a mezőnyből, hogy már szinte nevetséges volt, hogy ezekkel kellett versenyeznie. A zene, az előadásmód, a hang magával ragadó volt. Sajnos erre halad a világ. Jövőre az fog nyerni, aki élőben kiheréli magát a színpadon. Szerintem Magyarország is elég lesz, ha kiküldi Terry Black-et, mert ez az egész verseny kb. az ő színvonalán van. Dühös vagyok, mert méltatlan az egész az olyanokhoz, mint Kállay-Saunders András. De tényleg!!! Ezért kellett versenyt rendezni, hogy egy ilyen degeneráltat reklámozzanak? Legalább jó zenét játszott volna!!!! Tiszta hülye ez a világ.
2014. május 11. 12:20 #190
Panty
Panty
új tag
 
StátuszBaby When The Lights...Go Out....~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.07.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 203354
Offline offline
Idézet (myneee20 @ 2014.05.11. 12:09)
El mehettek a búbánatos francba!!  angry.gif 
Először is férfi csak a e miatt az egész miatt csinált magából ilyen se nem férfi se nem női stílust!!
Másodszor igen is jó hangja van!!
Akinek meg nem tetszik az mi a f@szért ír hozz?!
Ő is ugyanolyan ember,mint bárki más!
És NEM VÉLETLEN nyerte meg! Pont az olyanok miatt nevezett,mint akik itt irkálnak páran!! Csak hogy a melegek is épp ugyan olyanok,mint bárki más!! Némelyikőtök annyira hülye!
Valakit csak azért el ítélni,mert a saját nemét szereti! Gondoljatok már bele basszus! Ha ti az ő helyébe lennétek nem esne szarul az ilyen ítélkezés?!
AMÚGY A CSÖPP KIS SZ@ROK INKÁBB A SULIRA KONCENTRÁLNÁNAK! IMKÁBB TI VAGYTOK A SZÁNALMASAK NEM Ő!!  treaten.gif  UNDORÍTÓAK VAGYTOK!

te jó ég... csípjetek meg.. álmodok? Hát létezik értelmes életforma is a Starity-n!
2014. május 11. 12:20 #191
- törölt felhasználó -    
Oké, írok egy értelmesebb véleményt. x3
Nincs bajom azzal, hogy transzvesztita, csak kicsit meglepő egy szakállas nő. De nem nagyon tetszik a dala, egyesek sokkal jobban megérdemelték volna a győzelmet, mint ő.
És rühellem az euróvíziót, és nem emiatt, sosem volt a szívem csücske a műsor. happy.gif
2014. május 11. 12:24 #192
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Amikor meghallottam az összes Eurovíziós dalt, állítottam magamban potenciális jelölteket az első helyre. Ausztria volt az egyik ilyen jelölte, úgy hogy mondhatni örülök neki, pláne, hogy szimpatizálok egy kicsit az osztrákokkal. De! Tényleg sok jobb szám volt. Pl.: Kállay, és a finniek jelöltje is, akik valahol hátul végeztek. De kivagyok békülve ezzel az eredménnyel. Ami számomra felháborító, az Hollandia második helyezése. Na nee...ez az Eurovízió tényleg teljesen Amerika majmolóvá kezd válni. Country számmal...ami nem más, mint amerikai népzene...hát ez nagyon gáz ˇˇ Ezen kívül a számnak nem volt se ritmusa, se semmije, és egyszerűen föl nem fogom, hogy a fenébe lehettek másodikak...no, mind1. Akiket meg nagyon sajnáltam azok Magyarország (sokkal több volt ebbe a dalban mint az 5. hely), Anglia, Olaszország, Finnország...stb.
2014. május 11. 12:25 #193
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Én nyertem a legtöbbet mert egy részt sem láttam. Amúgy nincs rossz hangja a pasinak.
2014. május 11. 12:29 #194
directioner29
directioner29
visszatérő vendég
 
Státusz,,Egyes végtelenek nagyobbak más végteleneknél." - TFiOS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 494
Csatolások: 37
Azonosító: 203396
Offline offline
A legcsekélyebb mértékben sem ítélem el a hozzá hasonló embereket és ugyanúgy örülök a győzelmének, mintha egy "normális" résztvevő nyert volna, ugyanis letagadhatatlanul szép hangja van...de ettől függetlenül a szakáll-smink együtt azért letaglózott biggrin.gif
2014. május 11. 12:29 #195
- törölt felhasználó -    
Nagyon ügyes volt András heart.gif smileeee.gif)) Nagyon jó szám a Running smileeee.gif biggrin.gif heart.gif Ettől a nőtől aki győzött félek !! Esküszöm undi a szőr ott a pofáján !! Amúgy szépen énekel és jó a hangja ,de borotválkozzon már !! smileeee.gif
2014. május 11. 12:29 #196
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Attól függetlenül, hogy hogy néz ki, nem neki kellett volna megnyernie. A Holland duó se volt olyan jó, mint amekkora verseny ment az első helyért... Szerintem a Svédek produkciója volt olyan minőségű, ami megérdemelte volna az első helyet. De hát most divat lett a fogadjuk el egymást olyannak amilyenek vagyunk.. Viszont legalább már nem a politika befolyásolja legjobban a showt, mert még az Ukránok is elég magas pontszámot kaptak az Oroszoktól...biggrin.gif
2014. május 11. 12:31 #197
SteveRogersWife
SteveRogersWife
új tag
 
StátuszHiszen sejtem jól, hogy élsz, valahol, Hát jöjj, és keress,És szívből szeress
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.11.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 225895
Offline offline
Megérdemelte, hogy nyerjen!Nagyon jó hangja van, és ő is ugyan olyan ember mint mi! Az hogy, transzvesztita nem befolyásolja tehetségét.Én neki és persze Kállay-nak drukkoltam.Persze először megdöbbentem, hogy férfi, és nő, és szakállas de a hangja és a dala megtetszett és ezmiatt elfogadom úgy ahogy van.
2014. május 11. 12:33 #198
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Itt mindenki csak a kinézettel foglalkozik... nőjetek már fel!
2014. május 11. 12:36 #199
Odett2003
Odett2003
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 205639
Offline offline
Úgy néz ki ahogy! Itt a hang a lényeg, ami neki van és megérdemelte a győzelmet!
2014. május 11. 12:38 #200
Queen1517
Queen1517
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 406
Csatolások: 0
Azonosító: 161328
Offline offline
Ahhoz képest, hogy férfi és szakállas, nagyon szép!
A hangja pedig... ha nem látod, igazából nem is tudod eldönteni a nemét.Gyönyörű és érdekes így, ahogy van.
Bár a szakáll bizarr, én tisztelem azért, mert felvállalja magát. Megérdemelte a győzelmet.
29 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!