Starity

Ausztria nyerte az Eurovíziót

29 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 11. 12:39 #201
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Engem igazán nem izgat hogy hogy néz ki, most is direkt úgy hallgattam meg a dalt, hogy megnyitottam egy új lapot, és nem néztem a videót. Ettől függetlenül volt pár dal ami nála jobban megérdemelte volna a győzelmet. Nem, nem a running-ra gondolok. smileeee.gif Szerintem mi tökéletes helyen végeztünk...
2014. május 11. 12:39 #202
myneee20
myneee20
visszatérő vendég
 
Státusz"Az igazi élet első szabály: Tedd meg azt amitől a legjobban félsz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.15.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 209426
Offline offline
Panty
Az első hozzá szolásodnál szimpi voltál biggrin.gif
De most már imádlak is xD
Nagyon nem bírom az olyan emberekte akik a külsőre mennek és ítélkeznek! Én bírom az ilyen embereket mint Consi smileeee.gif Szerintem aranyos,oké alá írom a ez a szakáll meg smink kissé le taglózott először smileeee.gif Nekem tetszett.
2014. május 11. 12:40 #203
KiwyLavigne
KiwyLavigne
új tag
 
Státusz#1 Avril-fan!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.11.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 225898
Offline offline
Amióta aLordi nyert, azóta semmin sem csodálkozom tongue.gif
2014. május 11. 12:41 #204
myneee20
myneee20
visszatérő vendég
 
Státusz"Az igazi élet első szabály: Tedd meg azt amitől a legjobban félsz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.15.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 209426
Offline offline
areo
Amikor megláátam,hogy Conchita nyerte meg azt hittem hogy megütök valakit.És nem azért mert elítélem őket vagy hasonló,hanem azért,mert:voltak ennél ezerszer jobb dalok...Minden országból rá szavaztak hogy lássák,menniyre elfogadóak meg minden...na menjenej a szarba.Nem itt kell reklámozni ezeket a dolgokat,meg hogy milyen elfogadóak vagyunk...SZÁNALOM VOLT AZ EGÉSZ...


Forrás: http://starity.hu/magazin/49104-ausztria-nyerte-az-euroviziot/#comment#ixzz31P0qCzJG
TE drágám vagy a szánalom wink.gif MErt ítélkeztel!!!!!!!!!!! Azért meg nézném,ha TE lennél olyan mint Ő ugyan ezt mondanád? biggrin.gif
2014. május 11. 12:41 #205
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Vessetek meg, és nevezzetek előítéletesnek, mert bevallom az vagyok, de ez beteg.
Nem tudom, most ez azért néz e így ki, mert nem bír a saját neméről dönteni, vagy mert a rasszizmus ellen küzd (bár, azért a rasszizmus a transzvesztitáktól egy pöppet távol áll), édesmindegy, de ezt ugyanolyan felháborítónak találtam, mint azt, hogy Kállay-t küldtük ki. Félreértés ne essék, nagyon szeretem Kállay-t, de akkor sem magyar. Hiába van állampolgársága, itt él xy ideje, nem az, ezért ha már mindenki a saját országából küld valakit, olyat kéne esetleg, aki itt született, itt élt, és az ősei és magyarok - alapjában véve teljesen az.

Persze, ez személyes vélemény, bizonyára nekem van sz*r ízlésem, satöbbsatöbbi...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 11. 12:44 #206
S. Vivi
S. Vivi
visszatérő vendég
 
Státuszmizu embik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 0
Azonosító: 208966
Offline offline
Nem akarom bántani meg semmi, de nekem az amit a színpadon csinált 10-ből 5-öt érne el, ha már nem is a magyarok akkor a Németek vagy a Norvégok nyerhettek volna mert ők jók voltak.Minden esetre azért szép az az 5. hely ennyi ország közöl smileeee.gif
2014. május 11. 12:44 #207
evelyn125
evelyn125
 
StátuszIf i go to hell, will you come with me? :)<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.09.
Hozzászólás: 687
Csatolások: 71
Azonosító: 138337
Offline offline
elég undorito ez a férfi/no, mindenesetre Andrásnak gratulálok smileeee.gif
2014. május 11. 12:44 #208
Delena
Delena
visszatérő vendég
 
StátuszWalking Dead *q*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.11.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 0
Azonosító: 175326
Offline offline
Nagyon szép hangja van,de ez nevetséges!
habibi teljesen egyetértek veled! Mi is épp ezt beszéltük valamelyik nap a barátaimmal.
2014. május 11. 12:49 #209
White-Chocolate23
White-Chocolate23
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.11.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 225899
Offline offline
De jó, hogy mindenki a külső alapján ítél.. smileeee.gif Nagyon aranyosak vagytok.. Tud valaki így énekelni!? Mutassa meg! Nagyon ügyes volt szerintem és lehet, hogy azért lett nő mert valami olyan dolog érte ami miatt a női nemet választotta. És attól, hogy még itt leszóljátok, ő nyert, és meg is érdemelte! Igaz-igaz, ha borotválkozna akkor jobb lenne, de ő lehet ezzel egyedi. És szerintem vagy egy helyes férfi lehetne belőle, vagy egy nagyon szép nő!
1 felhasználónak tetszik: Direction Rajongo6
2014. május 11. 12:52 #210
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Gyönyörű hangja van biggrin.gif Gratulálok neki! smileeee.gif Bár örültem volna neki, hogyha András nyeri smileeee.gif
2014. május 11. 12:54 #211
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Sok ember azt mondja , hogy itt a hang a lényeg ... Nem itt a dal a lényeg ! És ez egy erős közepes .
2014. május 11. 12:54 #212
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (habibi @ 2014.05.11. 12:41)
Vessetek meg, és nevezzetek előítéletesnek, mert bevallom az vagyok, de ez beteg. 
Nem tudom, most ez azért néz e így ki, mert nem bír a saját neméről dönteni, vagy mert a rasszizmus ellen küzd (bár, azért a rasszizmus a transzvesztitáktól egy pöppet távol áll), édesmindegy, de ezt ugyanolyan felháborítónak találtam, mint azt, hogy Kállay-t küldtük ki. Félreértés ne essék, nagyon szeretem Kállay-t, de akkor sem magyar. Hiába van állampolgársága, itt él xy ideje, nem az, ezért ha már mindenki a saját országából küld valakit, olyat kéne esetleg, aki itt született, itt élt, és az ősei és magyarok - alapjában véve teljesen az. 
Persze, ez személyes vélemény, bizonyára nekem van sz*r ízlésem, satöbbsatöbbi...


Nem a rasszizmus ellen küzd, hanem a diszkrimináció ellen, jaj istenem. Nem tudod, hogy miért néz ki így, de azért előítéletes vagy, hát gratulálok. Igen, ő meleg, de nem transzvesztita, csak kitalálta magának ezt a karaktert, így lép a színpadra. Pont az ilyen gondolkodás ellen harcol, mint amilyen a tied, meg még sok fórumozóé.
Amúgy kérlek szépen, vezesd vissza a családfádat Árpádhoz. Ha kicsit jobban odafigyeltél volna történelemórán, tudhatnád, hogy a századok folyamán rengeteg nemzetiség vegyült el a magyarokkal, már nincs olyan, hogy tiszta magyar. A dán versenyző talán dánnak nézett ki? Az ukrán csajszi tipikus ukránnak? Vagy az a srác, aki a görögöket képviselte, na ő meg félig jamaicai. És bántották őket érte? Nem, sőt büszkék voltak rájuk.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Szandi0820
2014. május 11. 12:55 #213
Fruzsii2000
Fruzsii2000
új tag
 
StátuszA szeretet erőssé tesz,a gyűlölet megállíthatatlanná!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 220580
Offline offline
Most komolyan ez nő vagy férfi??
Mert akárhogy próbálkozok rájönni nem megy!!
És ilyen emberekkel megy tönkre a világ!!
2014. május 11. 12:59 #214
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Emmelie de Forest üti az összes dalt, ami volt idén meg tavaly is együttvéve. biggrin.gif És mennyire szép volt tegnap/ma este *-*
2014. május 11. 13:04 #215
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
myneee20 írta:
"AMÚGY A CSÖPP KIS SZ@ROK INKÁBB A SULIRA KONCENTRÁLNÁNAK! IMKÁBB TI VAGYTOK A SZÁNALMASAK NEM Ő!! treaten.gif UNDORÍTÓAK VAGYTOK!"

Már ne is haragudj, de az "intelligens" kommented alapján inkább te koncentrálhattál volna jobban a sulira. És nem tagadom még vannak ilyenek a starity-n, de akármennyire is tetszik/nem tetszik az embereknek, hogy ő nyert, a véleményünket ennél valamivel kulturáltabban is ki lehet nyilvánítani.
2014. május 11. 13:05 #216
- törölt felhasználó -    
Gratulálok neki smileeee.gif
2014. május 11. 13:05 #217
- törölt felhasználó -    
A dala jó volt, (bár nekem nem ez volt a kedvenc... voltak sokkal jobbak is)
Lehet, hogy elég furán néz ki, sőt biztos, az marhaság, hogy rosszul énekelne, vagy szar előadást nyújtott volna.
Valószínűleg így próbálták megmutatni, hogy elfogadóbbak az emberek, Koncsííítááá pedig bátor ember, nő vagy férfi, teljesen mind1, hogy kiállt magáért a szereplésével és a melegek mellett is.
A szereplése egy kibaszott kinyújtott középső ujj volt a ruszkiknak, meg azoknak akik nem képesek az elfogadásra. igen, nektek is, akik ontjátok magatokból a szart.
2014. május 11. 13:06 #218
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Itt nagyon sokan félre értik a kommenteket és azt hiszik, hogy azért fújoznak az emberek, mert úgy néz ki, ahogy. (Tény, hogy borzasztó a külseje. Már-már a női nem megalázása, kifigurázása, semmibe vétele és még sorolhatnám.) Ugyanakkor a szánalmas külső mellett lássátok már be és halljátok már meg, hogy ez a manus nem tud énekelni. Ő egy tipikus transzvesztita előadó. A dala szintén egy tipikus, középszerű fesztivál dal volt. Nem volt rossz a dal, akkor is középszerű volt. A Kállay dalától függetlenül is voltak az övénél sokkal jobb dalok. Ha ezt a dalt a lengyelek adták volna elő - akik nem mellékesen szintén röhejesek voltak - akkor senkinek fel sem tűnt volna. Itt az volt a lényeg, hogy ő adta elő. Nem a dal nyert, hanem az, aki előadta, de csak azért, mert szakálla van. Ez a felháborító. Tudomásom szerint az Euróvízió egy dalverseny. Márpedig, ha az, akkor nyerjen már végre tényleg a legjobb dal és ne azzal hívjuk fel rá a figyelmet, hogy egy női ruhába bújtatott, szakással faszival énekeltetjük el, akinek ráadásul még hanja sincs. Mert nincs és aki mást állít, vagy másképpen hallja, annak tényleg nagyon rossz a hallása és már előre bocsánatot is kérek mindenkitől, amiért ezt le mertem írni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 11. 13:08 #219
Panty
Panty
új tag
 
StátuszBaby When The Lights...Go Out....~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.07.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 203354
Offline offline
Idézet (myneee20 @ 2014.05.11. 12:39)
Panty 
Az első hozzá szolásodnál szimpi voltál :D
De most már imádlak is xD
Nagyon nem bírom az olyan emberekte akik a külsőre mennek és ítélkeznek! Én bírom az ilyen embereket mint Consi :) Szerintem aranyos,oké alá írom a ez a szakáll meg smink kissé le taglózott először :) Nekem tetszett.


Látod, milyen álszent mindenki :D Jönnek azzal a közhelyes dumával, hogy nem a külső számít, erre tessék, most mindenki kimutatta a foga fehérjét! Szánalmas ahogy itt dühöngenek. Főleg ilyen kis 12 évesek, akiknek még fogalmuk sincs az életről, főleg nem a valódi szerelemről. ( Ezeknek nagyrészt csak megfelelési vágyból van kötelezően egy pasijuk, akikkel úgymond járnak az iskolában. pff... de utálom ezt a szót... járnak. ) Hozzáteszem, Májli Szájrusz leszbikus figyelemfelhívó botrányainál bezzeg mindenki játszotta a nagy megértő, toleráns embert...
Olyan jó volt látni Conchita arcán azt az őszinte meghatódottságot és örömöt, mikor a 10-12 pontokat adták neki :")
2014. május 11. 13:10 #220
toncsii
toncsii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.11.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 225892
Offline offline
Hát engem azért eléggé meglepett, hogy ő nyert. Szerintem voltak nála jobbak is a mezőnyben. Eldönthette volna, hogy végül is férfiként, vagy nőként indul. Én is azon a véleményen vagyok, hogy szakáll nélkül nem biztos, hogy ő nyert volna.. rolleyes.gif
29 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!