Starity

Ausztria nyerte az Eurovíziót

29 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 11. 10:36 #121
cukiicsaj
cukiicsaj
visszatérő vendég
 
Státuszhoneymoon ave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 410
Csatolások: 19
Azonosító: 215738
Offline offline
Ezt egyébként cseresznye22-nek írtam biggrin.gif
xx
2014. május 11. 10:36 #122
sofia k.
sofia k.
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon, csak a Violetta csapat turnébuszon!! ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 397
Csatolások: 5
Azonosító: 217922
Offline offline
None!!! Nem neki kellet volna!
2014. május 11. 10:40 #123
- törölt felhasználó -    
Szerintem Conchita csak azért nyert, mert különc. Kíváncsi lennék, hogy meddig jutott volna el ha úgy nézne ki mint egy....normális ember. De ettől függetlenül gratula neki!
András perfect volt. Nagyon jó az az 5. hely biggrin.gif Gratula neki ❤ Nagyon ügyes volt! ❤
2014. május 11. 10:41 #124
hirschzsofi0711
hirschzsofi0711
You don't own me
 
Státusz“There are much worse games to play.” ♥❤❥ ❦❧♥♡✦❉ ❥❦❧❃ ❂❁❀♔♕
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 1241
Csatolások: 31
Azonosító: 202533
Offline offline
XDDD Ha már így megy ... Nem is csodálkozok rajta. Ha nem lenne szakállas "nő", akkor nem ő nyerte volna. Ennyi erővel indítsanak egy hatlábú kecskét playbackről az is tud énekelni.. biggrin.gif Áhh... Ez az egész úgy ahogy van..
2014. május 11. 10:42 #125
Patii1399
Patii1399
visszatérő vendég
 
StátuszBecause of you, Caroline.It was all for you. -Klaus Mikaelson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.07.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 193572
Offline offline
András dala simán lehetett volna 1.!♥ de 5. helyzést értünk el *-* most beszéljen az aki eddig azt mondta milyen rossz meg örülünk ha benne leszünk a 20-ba biggrin.gif
2014. május 11. 10:46 #126
Camila_Cabello
Camila_Cabello
visszatérő vendég
 
StátuszNincs Státusz . Elvitte a róka .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 212875
Offline offline
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Sorry , de mikor feljöttem és láttam a cikknek az kis hirdető izéjét azt hittem Kim Kardashian biggrin.gif na de viccet félre téve Magyar.o egyre jobban teljesít . Ehhez meg nincs hozzáfűzni valóm szerintem sokan viccből szavaztak rá .
2014. május 11. 10:47 #127
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Tényleg senkinek sem kéne elítélnie, csak mert transzvesztita... Nekem speciel a dala nem tetszett, tizenkettő egy tucat, a fél mezőnynek hasonlóan snassz számai voltak. A jó hangjukat persze nem vitatom, de ezek a dalok... Kállay-Sauders András dala megérdemelt volna jobb helyezést is, de ez az ötödik is kitűnően jó teljesítmény, gratulálok neki smileeee.gif
2014. május 11. 10:49 #128
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Már megnyerte, nincs mit tenni. Hiába háborog a fél világ. Az elején én is csak egy rossz viccnek hittem, és több oldalon is megnéztem az indulókat újra, hátha poénos kedvében van Ausztria.
Én eléggé előítéletes vagyok, de a mássággal nincs semmi problémám ameddig engem nem érint különösebben. Az, hogy Ő kimert állni az egész világ elé így, szerintem becsülendő. Én legalábbis nagyra értékelem, mert sok ember nem meri felvállalni azt, hogy más, és inkább elbújik.
A dal szép volt, a hangja is szép. Kész.
Senkinek semmi joga nincsen elítélni, és kérdőre vonni őt.
Onnan indult, hogy elfogadtuk a melegeket? Miért ne lehetne őket elfogadni? Miért kell bántani, csak mert MÁS? Ő is ugyan olyan ember, vannak érzései. Aki erre azt mondja, hogy undorító, az először nézzen magába rendesen. Te vagy az undorító, ha csak így, ránézésre elítéled.
Megjegyzem, én először csak a dalt hallottam, és tetszett. Az egész Eurovizió így kéne menjen. Ne tudják melyik ország, és hogy néz ki az énekes. Akkor legalább igaz lenne a verseny is.
2014. május 11. 10:49 #129
Szoffi97
Szoffi97
új tag
 
StátuszMindig csak előre nézz! Sose hátra!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 124808
Offline offline
"Conchita az egyik legsugárzóbb és legemberibb volt a mezőnyben. Számomra tagadhatatlan volt, hogy ő nyeri, hiszen ha már nem is a hangjáért, de az emberségért megérdemli."
Akkor most tulajdonképpen miről is szól az Euróvizió!? Tudtommal eddig nem az volt a lényeg, hogy mennyi emberség van a versenyzőben, hogy mennyire játssza meg magát. Ez a férfi, ha egy mondjuk megborotválja magát meg mondjuk egy kicsit vissza vesz magából, hopp már nem is biztos, hogy meg van a győzelem. És nekem nem jöjjön senki avval, hogy a büdös rasszista bunkója, idejön és leossza ezt a szegény embert, aki azt sem tudja eldönteni, hogy milyen nemű, mert azért valljuk be itt nem csak az volt a lényeg, hogy kiálljon az ő jogaiért, hanem ő is csak egy reklám fogás volt, egy figyelemfelkeltés, hogy Ausztria biztosan bezsebelje a győzelmet. Mert, ha egy kicsit jobban megnézzük az a bizonyos mindenki által győzetésnek ítélt hang még sem volt olyan, mint egy Emmelie. De hát ez megint mindenkinek jól jött ki, hogy egy transznemű szerepel, mert mindenki megtudta mutatni, hogy ők aztán mennyire elfogadják a másságukat.
De annak meg nagyon, nagyon örülök, hogy András egy ilyen előkelő helyez végzett, mert ő aztán igazán megérdemelte ezt a helyezést. Az ő előadása visszafogott volt, a dalnak nagyon komoly mondani valója van és ez meg is hozta egy kis fajta győzelmet Magyarországnak, hiszen ez az ötödik hely már egy diadal. Gratulálok András! smileeee.gif
2014. május 11. 10:50 #130
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
guns_n_roses: Nem ítéljük el, legalábbis én nem, csak nem tudom elhinni, hogy tényleg mindenkinek ennyire tetszett ez a dal.
2014. május 11. 10:51 #131
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
Ja most az jelenti az emberséget, ha egy férfi nőnek öltözik de szakála van?
2014. május 11. 10:52 #132
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Egyébként tényleg, minden előítélet nélkül, a nyertes nem a dala miatt győzött. A száma tökéletes példája a "sablonos" szónak. És akármennyire is akarjátok őt védeni, hogy "miért ilyen előítéletes mindenki", ismerjétek be, hogy csak azért szavaztak rá ennyien, mert olyan, amilyen, az emberek pedig betegek. Nem kell hátrányos megkülönböztetésben részesíteni, de az égig emelni sem kell...
2014. május 11. 10:53 #133
- törölt felhasználó -    
Ömmmm... Hát extravagáns az biztos. És most legalább Ausztriában lesz jövőre! Legalább valami közelebbi hely. Kállayit nem hittem volna, de mindenesetre gratulálok neki.
2014. május 11. 10:54 #134
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Elara, én veled értek egyet, teljesen, fel nem tudom fogni, hogy mi történt itt...
2014. május 11. 10:55 #135
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Szerintem jövőre küldjük Szecsődi Karcsit.... x""D

Na de viccet félretéve, igazából maga a dal és az énekes(nő?) hangja abszolút megérdemelte az első helyet, bár szerintem csak a figyelemfelkeltés szempontjából nyert ő, amit Európa ugye nagyon szeret... _nevet.gif Én mondjuk akkor már inkább Örményországgal nyerettem volna meg, dalok tekintetében az élmezőnyből az volt a legjobb, utána Kállay: és ezúton is gratula neki az 5.-ik helyért, jó látni, hogy ilyen jó helyen végeztünk tavaly is, és most meg pláne wink.gif Jövőre ugorjunk még 5 helyet rohog.gif
U.i.: a hollandok dalát rohadtul nem értem blink.gif Szerintem majdhogynem az összes mezőnydal jobb volt nála, úgyhogy akkor már jobb, hogy Ausztria nyert biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Récy98
2014. május 11. 10:57 #136
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Én nem vagyok a traszvesztiták ellen, se nem mellettük. Ezt a látványt fel kellett dolgoznom. Mindenesetre az arccsontozatán és a hangján még tapasztalható, hogy valamikor férfi volt. Érdekes énekhangja van, nem arról van szó. A dal első hallásra nem tetszett, de aztán végül arra jutottam, hogy nem rossz. A dalszöveg kimondottan jó! Azért elképesztő, hogy milyen sok országtól kapott 12 pontot! Örülök, hogy szomszédos országé lett a győzelem, Bécs annyira van tőlem, mint Budapest, jó ebben a tudatban lenni. biggrin.gif
Azért Magyarország is fantasztikus helyezést ért el, az elején sokáig vezettük is a versenyt, de az 5. is hihetetlen jó eredmény! smileeee.gif
Egyébként abban lehet valami, hogy azzal az osztrákok, hogy egy transzvesztita énekest küldtek Koppenhágába, Európát akarták próbára tenni. Ha hátul végzett volna, valószínűleg azzal burkolóznak, hogy elítéljük.
2014. május 11. 10:58 #137
Tinaaa159
Tinaaa159
új tag
 
StátuszIf I were a boy.. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 213407
Offline offline
Felőlem lehet szakállas nő vagy sminkelt férfi, ha jó a dala. De nem jó.
2014. május 11. 10:59 #138
anita449
anita449
visszatérő vendég
 
Státusz1D forever! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 103
Csatolások: 0
Azonosító: 168600
Offline offline
Nekem nincs bajom a melegekkel, de szerintem nem neki kellett volna győznie. Ez a dalról szól és nem másról és ilyen szempontból szerintem nem érdemelte meg, mert voltak nála jobbak is. De azért gratula neki! És persze Andrásnak is <3
2014. május 11. 10:59 #139
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Tinaaa159 teljesen jól összefoglaltad az én véleményemet is..
2014. május 11. 10:59 #140
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Sok a homofób és nem is itt hanem egy másik oldalon, valami femina.hu oldal. Szerintem tök egyedi amúgy, nyilván ezért is kapott sok szavazatot és nem is a dala miatt. Csütörtökön még azt gondoltam, hogy a döntőig se jut el, de ott szurkoltam neki, hogy ott lehessen.
András 5. helye kifejezetten jónak számit, gratulálok neki is. Ez jobb mint a tavaly 10. hely bájalexel
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
29 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!