Starity

Íme, minden idők 10 legnagyobb rocksztárja

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 17. 23:13 #81
- törölt felhasználó -    
Nagyszerű cikk lett! <3 Szerintem Kurt megérdemli az első helyet. Ebben a cikkben tényleg a rock ikonokat gyűjtötték össze. smileeee.gif
kissangela2003: Lehet te nem bírod őket, de Én 12 éves fejjel kimerem jelenteni, hogy a te drága popod semmivel sem jobb! Teszek rá, hogy a felét ezeknek a rockereknek nem ismered!
2014. május 22. 16:00 #82
dasom410
dasom410
visszatérő vendég
 
Státusz„Ismerd meg az ellenfeledet - és tudd meg, mi a kedvenc sportja!”~Nelson Mandela
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 377
Csatolások: 39
Azonosító: 195022
Offline offline
Ozzy, Kurt és Axl heart.gif
2014. május 25. 12:09 #83
Mildred
Mildred
új tag
 
StátuszIt's MY life.... Not yours! Don't forget this!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.29.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 188592
Offline offline
Nagyon jó kis cikk lett! smileeee.gif A listáról a kedvenceim Axl és Kurt <3 De a többieket is baromira tisztelem, mert ők tényleg valódi zenészek...wink.gif Bár pár embert nagyon hiányolok a listáról.
2014. június 05. 14:47 #84
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
Imádom Kurtöt, megérdemli valóban, hogy Ő legyen az élen! smileeee.gif
2014. június 14. 21:10 #85
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Green Day hatalmas faaaav!!!!!
2014. június 22. 11:56 #86
- törölt felhasználó -    
Úgy örülök,hogy Billie Joe is ott van! A Green Day örök legenda számomra abszolút kedvenc! De az a jó ebben,hogy ha egy punk/rockbandát megszeret az ember,akkor már meghallgatja a többit is. Ilyenek mint pl.a Guns 'n Roses vagy az előbb említett Green Day,nem olyanok mint mondjuk májliék,hogy egymást cikizik 'hogy most én vagyok a jobb',mert ők már akkora sikerre tettek szert,hogy nem akarnak versengeni egymással,mert nem tudnának(és nem is akarnak) egymásban "kárt tenni". Nem értem a Green Day miért nem vált ilyen híressé az első 2 albumával,azok is nagyon jók voltak. De igaz a Dookie azért jobb.

Idézet
Petrafranczia 
Tőlem nagyon távol áll ez a "stílus" mert szerintem gusztustalan és a zene is hallgathatatlan.

Hát igen,ehhez tudod ízlés és egy kis értelem is kell. Ez a stílus egy "kívülálló" számára csak egy "zúzós értelmetlenség",de ha egy kicsit kinyitnád a szemedet és a füledet,akkor megértenéd,hogy ebben a stílusban nagyon tartalmas dalok vannak,amik szólnak is valamiről. Egyébként is kit érdekel itt a te tökéletes ízlésvilágod? Ha ennyire távol áll tőled ez az egész,akkor írogass csak a "jajdecukibuburkás" cikkekhez,van belőlük elég(még sok is).
2014. július 03. 18:21 #87
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett,de én hiányolom belőle Elvist,a Rock&Roll királyát.
2014. július 08. 14:46 #88
Elwyn7
Elwyn7
új tag
 
Státusz"I'm not afraid to die"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.08.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 229025
Offline offline
Hát ez egy retardált cikk, nagy része senkikből áll, azokhoz az alakokhoz képest, mint akiket felsorolok, persze ők is nagyszerű és tehetséges előadók. Egy valós lista: Kurt Cobain, Axl Rose, Slash, Freddie Mercury, Ozzy Osbourne, Led Zeppelin összes tagja, mivel lényegében megteremtették a heavy metal műfaját, ezenkívűl ez minden idők második legnagyobb rockbandája(nem az én véleményem, szerintem az első smileeee.gif ), a Beatles tagjai , hisz a Beatles minden idők legnagyobb rockbandája (szerintem csak a második tongue.gif ). Jószerével azt se tudom kik azok, akik erre a szánalmas listára felkerültek, pedig nagyon pici korom óta legendákat hallgatok, mint a Metallica, Guns N' Roses, Rolling Stones, Nirvana, Queen, Led Zeppelin és még sorolhatnám. Ezzel nem akarom bírálni a felkerülteket, mert biztosan ők is nagyon jó előadóművészek, de nem erre a listára valók. Mielőtt még megtámadnának a Billie Joe Armstrong rajongók, leírnám, hogy én is szertem. smileeee.gif De a kedvenc az Robert Plant és Jimmy Page(Led Zeppelin) biggrin.gif
2014. július 11. 12:09 #89
islands.
islands.
új tag
 
StátuszEz a vég, Fojtsd vissza lélegzeted, számolj el tízig Érezd, ahogy mozog a föld.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.10.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 2
Azonosító: 229190
Offline offline
én is hiányolok pár legendát :/
2014. október 15. 20:45 #90
Punhead XD
Punhead XD
új tag
 
Státusz„Sokkal jobb hibákat véteni, mint nem csinálni semmit.” Billie Joe Armstrong <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.03.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 232677
Offline offline
Gondoltam, hogy a Green Day és a Metallica is itt lesz :3 Meg persze a Guns n' Roses. Bennük nem is kételkedtem. Bár hiányolom innen a Linkin Parkot és a Skilletet :/ De am nagyon jó cikk biggrin.gif
2014. október 17. 19:30 #91
- törölt felhasználó -    
Na, végre én is idekeveredtem xd
A listán szereplő hírességek valóban nagyot alkottak, de én is hiányolok pár embert. Mindegy, igazából mindenki mást tenne rá. biggrin.gif Ebből a felállásból Axl Rose és James Hetfield az örök favoritjaim, de a többieket is imádom, na laugh.gif
Idézet (Petrafranczia @ 2014.05.11. 19:49)
Tőlem nagyon távol áll ez a "stílus" mert szerintem gusztustalan és a zene is hallgathatatlan.

Tudod, drága, a rock lehet, hogy neked 'hallgathatatlan', valójában mindegyik minőségi, tartalommal bíró, nagybetűs zene. Amíg bíbör annyit énekel, hogy "ooh, baby yeeahhh", addig a felsorolt zenészek értelmes szövegekkel rendelkező remekműveket nyújtottak a világnak. A rock nem gusztustalan... csak fel kell nőni hozzá wink.gif
2014. október 17. 19:41 #92
nikiiii2
nikiiii2
visszatérő vendég
 
Státusz"Normalness leads to sadness" - Phil Lester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.16.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 1
Azonosító: 234521
Offline offline
Joe Armstrong ezek közül a kedvencem!
Idézet
Tudod, drága, a rock lehet, hogy neked 'hallgathatatlan', valójában mindegyik minőségi, tartalommal bíró, nagybetűs zene. Amíg bíbör annyit énekel, hogy "ooh, baby yeeahhh", addig a felsorolt zenészek értelmes szövegekkel rendelkező remekműveket nyújtottak a világnak. A rock nem gusztustalan... csak fel kell nőni hozzá

teljesen igazad van!!!
2014. november 09. 14:54 #93
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
SlipKnoT <3 Corey smileeee.gif
2015. április 11. 22:16 #94
Diamonocska
Diamonocska
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 218988
Offline offline
RockMe: Teljesen igazad van! Ez a pontos megfogalmazás.
James <3
2015. december 29. 13:41 #95
came.from.the.60s
came.from.the.60s
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 252677
Offline offline
Nem tudok egyetérteni a listával. Kurt nagyszerű zenész, a Nirvana örökéletű, de grunge. Lehet rocknak hívni, de a fentiekben meg sem említett bandákat, (mint a Led Zeppelin, a Deep Purple, stb.) a rock kategóriában képtelen lenne lenyomni. Nem is beszélve arról, hogy a Slipknot-nak és a Green Day-nek, bár szeretem, de semmi helye nincs a listán.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!