Starity

Le a szem alatti karikákkal!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 01. 10:18 #21
annus99
annus99
visszatérő vendég
 
StátuszUtállak hétfő :"(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.01.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 0
Azonosító: 199221
Offline offline
Nekem is vannak de csak picik és azt mondják még aranyos is biggrin.gif a kanalasat kipróbálom
2014. június 01. 10:42 #22
- törölt felhasználó -    
Nekem is ez van, de már megszoktam. Tudjátok miért olyan sötét?

Mert az egész testen a szem alatt a legvékonyabb a bőr. Tehát sötét, mert jobban átlátszik.

Nem lehet vele csinálni semmit (akármit is mondanak a félkretén magazinok meg random cikkek a neten) - max halványítani lehet egy picit
2014. június 01. 13:30 #23
Fanci15
Fanci15
visszatérő vendég
 
StátuszKe$ha Forever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.04.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 52
Azonosító: 216343
Offline offline
Hasznos cikk, bár szerintem rajtam tuti nem segítene. Azért másoknak biztos. wink.gif
2014. június 01. 14:00 #24
Directioner4evör
Directioner4evör
új tag
 
StátuszGood girls are bad girls... Or not? :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 221494
Offline offline
Hasznos cikk, az tuti, de ássatok el, a videóban az a pasi olyan b*zis.. tongue.gif
2014. június 01. 15:32 #25
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát én nagyon irigylem azt, akinek nincsen karikás szeme, mert sajnos azon emberek csoportjába tartozom, akiknek van. Elég sz*r, mert melóban simán ki tudják szúrni azt, ha éppen nem vagyok eléggé kipihent, így pedig csak azokat a feladatokat végezhetem el, amik különösképpen nem járnak felelősséggel és odafigyeléssel. Ha nagyon durva, akkor az alapozó mellett döntök, ám nap végére sokszor már az is lekopik és maradnak a kilométerekről kiszúrható szem alatti táskák. A jeges tippről már hallottam egyébként, de még soha sem volt merszem kipróbálni. Az a helyzet, hogy ki kellene aludnom magamat, de minden áldott nap megy a túlhajtás és ide nagyon kevés nyolc óra alvás. Még egy hónap van a gyakorlatomból, de ahogy végzek vele, szerintem a nyaram első pár napját át fogom aludni - utána nem is fogok egy pár hétig ezzel a problémával küzdeni.
2014. június 01. 20:02 #26
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
nagyon hasznos cikk lett good.gif
2014. június 01. 20:04 #27
Directioner4evör
Directioner4evör
új tag
 
StátuszGood girls are bad girls... Or not? :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 221494
Offline offline
oké... lehet valami segít...
2014. június 01. 21:07 #28
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Én már mindennel próbálkoztam. Mindennel. Sajnos nekem genetikai eredetűek a karikáim, aludhatnék téli álmot is, akkor sem tűnnének el. Ráadásul nagyon fehér a bőröm, ami néha kicsit zombi megjelenést kölcsönöz nekem. biggrin.gif Igazából egyedül a smink az, ami segít, de nem lehet tőlük 100%-ban sehogy sem megszabadulni.
Idézet
sóbevitel alacsony szinten tartása

Én speciel mindent nagyon sósan eszek, szuper. unsure.gif
2014. június 01. 22:00 #29
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nekem csak néha szokott lenni, szerencsére.
2014. június 02. 17:40 #30
dettybee
dettybee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.09.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 160274
Offline offline
A szem alatt annyira vékony a bőr, hogy az állapota is ott látszik meg először. Ha nem elég hidratált pl., vagy "fáradt" vitaminhiányos állapotban van, az is ott látszik meg. A smink csak takarja sad.gif Én most épp vitaminkúrázok, van ez a haj/bőr/körömvitamin, én úgy vettem észre normálisabb lett. http://bit.ly/biovanne
A szemem és a szám körül is "kitelt" a bőr, meg tapintásra is rugalmasabb.. szerintem jó cucc.
2014. június 02. 18:38 #31
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (dettybee @ 2014.06.02. 17:40)
A szem alatt annyira vékony a bőr, hogy az állapota is ott látszik meg először. Ha nem elég hidratált pl., vagy "fáradt" vitaminhiányos állapotban van, az is ott látszik meg. A smink csak takarja sad.gif Én most épp vitaminkúrázok, van ez a haj/bőr/körömvitamin, én úgy vettem észre normálisabb lett. http://bit.ly/biovanne
A szemem és a szám körül is "kitelt" a bőr, meg tapintásra is rugalmasabb.. szerintem jó cucc.

A Biovanne egy kalap kaksi, nekem anno szintén ajánlották, de semmi sem lett jobb tőle, csak feleslegesen mérgeztem a szervezetemet ilyen méregdrága cuccal. Szerintem meg a karikákat a megfelelő alvási idő tudja eltüntetni. A legtöbb embernek általában azért karikásak a szemei, mert ki vannak merülve és kevesebbet alszanak, mint amennyit igényel a szervezetük. Pluszban, ha valaki túlalussza magát, akkor is előjöhetnek ezek a bizonyos kellemetlen karikák - én pl. ha 8 órát alszok, úgy nézek ki, mint aki 2-3-nál nem aludt többet. Rájöttem nemrég, hogy az én alvási időm olyan 5-6 óra környékén van, csak egyszerűen nehéz szabályozni azt, hogy pont akkor pihenten tudjak felkelni. Szóval, mivel ez nem a reklám helye, felesleges lenne egymásnak ajánlgatni ezeket. Én pl. a betegségemnek megfelelő vitaminbombát iszogattam egy időben, bár a karikáim megvoltak, de mostanában elég erőteljesen törnek a körmeim. Ez szerintem valóban betudható vitaminhiánynak, ám a táskák esetében szerintem a megoldás a napi 1-1,5 liter víz és alvás.
2014. június 03. 10:24 #32
dettybee
dettybee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.09.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 160274
Offline offline
Beyla, bocs, nem reklám volt a célom, egyszerűen csak leírtam, hogy nekem ez segített.. Az jó, hogy neked az alvás beállításával meg van oldva, nekem sajnos nem elég :/
Vizet is 1,5-2 litert iszok, mégis vacak a bőröm. Kenegettem mindenfélével, nem volt sok értelme.. Ajánlották nekem is a Biovanne-t, már két hónapja szedem és látszik a bőrömön meg a körmömön a változás. A körmön látványosabban, mert még nem nőtt le teljesen a régi fehér foltos meg hosszanti csíkozott felület, de a körömágy felől már szép "tiszta", erősebb nő. A bőröm a szám szélén, a szemem körül és az orromon is észrevehetően rugalmasabb, de a vállamon is ritkábbak a patik meg a foltok. Szóval nálam volt hatás. Egyébként nem mérgezed a szervezeted, hanem kiegészíted az étrended olyan nyomelemekkel és vitaminokkal, ami az egyoldalú vagy gyorskajás étkezésekkel kimarad. A betegséged miatt szedett vitaminbombával se "mérgezted" magad, hanem segítetted a szervezeted. Szerintem.
2014. június 03. 11:40 #33
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (dettybee @ 2014.06.03. 10:24)
Beyla, bocs, nem reklám volt a célom, egyszerűen csak leírtam, hogy nekem ez segített.. Az jó, hogy neked az alvás beállításával meg van oldva, nekem sajnos nem elég :/ 
Vizet is 1,5-2 litert iszok, mégis vacak a bőröm. Kenegettem mindenfélével, nem volt sok értelme.. Ajánlották nekem is a Biovanne-t, már két hónapja szedem és látszik a bőrömön meg a körmömön a változás. A körmön látványosabban, mert még nem nőtt le teljesen a régi fehér foltos meg hosszanti csíkozott felület, de a körömágy felől már szép "tiszta", erősebb nő. A bőröm a szám szélén, a szemem körül és az orromon is észrevehetően rugalmasabb, de a vállamon is ritkábbak a patik meg a foltok. Szóval nálam volt hatás. Egyébként nem mérgezed a szervezeted, hanem kiegészíted az étrended olyan nyomelemekkel és vitaminokkal, ami az egyoldalú vagy gyorskajás étkezésekkel kimarad. A betegséged miatt szedett vitaminbombával se "mérgezted" magad, hanem segítetted a szervezeted. Szerintem.

Az, hogy ez nem a reklám helye, arra értettem, hogy igen is nagy butaság egymásnak ajánlgatni ilyen készítményeket. Ez pedig egyén és szervezetfüggő, hogy kinek mit bír el. Emiatt nem is szeretem, amikor az emberek gyógyszereket ajánlgatnak egymásnak. Attól, hogy xy-nak bevált, még zn-nek lehet, hogy nem is fog hatni. Minden olyan anyag, amit szintetikusan, laborban állítanak össze az méreg! Múltkor a háziorvosom mondta, hogy álljak le a C-vitaminnal, mert csak még tovább mérgezem vele a szervezetemet és tavaly a gyógyszertan tanárnőm is váltig állította, hogy étrend kiegészítő így, étrend kiegészítő úgy, aki fizikailag egészséges az mégis mérgezi magát vele. És ebben nagyon egyetértek vele. Hogy lehetne valami egészséges, ha laborban kotyvasztották össze? Ha vitaminokat szeretnél bevinni a szervezetedbe, akkor táplálkozz egészségesen, egyél sok gyümölcsöt és még annál is több zöldséget! Persze, ettől függetlenül ez a te döntésed, és nem is akarlak lebeszélni róla, de ezek a szintetikus vitaminok hosszútávon nem éppen a legegészségesebbek. Én sem igazán kultiválom őket, így, ha nem szükséges, akkor ne költs pénzt ilyenekre. Ezerszer egészségesebb is lehetsz Biovanne nélkül, hogyha megpróbálsz változatosan étkezni.
2014. június 03. 15:20 #34
dettybee
dettybee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.09.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 160274
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.06.03. 11:40)
Az, hogy ez nem a reklám helye, arra értettem, hogy igen is nagy butaság egymásnak ajánlgatni ilyen készítményeket. Ez pedig egyén és szervezetfüggő, hogy kinek mit bír el. Emiatt nem is szeretem, amikor az emberek gyógyszereket ajánlgatnak egymásnak. Attól, hogy xy-nak bevált, még zn-nek lehet, hogy nem is fog hatni. Minden olyan anyag, amit szintetikusan, laborban állítanak össze az méreg! Múltkor a háziorvosom mondta, hogy álljak le a C-vitaminnal, mert csak még tovább mérgezem vele a szervezetemet és tavaly a gyógyszertan tanárnőm is váltig állította, hogy étrend kiegészítő így, étrend kiegészítő úgy, aki fizikailag egészséges az mégis mérgezi magát vele. És ebben nagyon egyetértek vele. Hogy lehetne valami egészséges, ha laborban kotyvasztották össze? Ha vitaminokat szeretnél bevinni a szervezetedbe, akkor táplálkozz egészségesen, egyél sok gyümölcsöt és még annál is több zöldséget! Persze, ettől függetlenül ez a te döntésed, és nem is akarlak lebeszélni róla, de ezek a szintetikus vitaminok hosszútávon nem éppen a legegészségesebbek. Én sem igazán kultiválom őket, így, ha nem szükséges, akkor ne költs pénzt ilyenekre. Ezerszer egészségesebb is lehetsz Biovanne nélkül, hogyha megpróbálsz változatosan étkezni.


Na, a C-vitaminról is olvastam már mindent, jót és rosszat egyaránt. Aztán döntsd el kinek hiszel.. mellow.gif
A kulcsszó nálad is a "fizikailag egészséges" volt, hát pont emiatt szedtem ezt is, mert nem volt jó. És segített. Mint ahogy a gyógyszerek is segítenek, hiába laborban kutyulják őket. Egyébként nem tudom melyik egészségtelenebb, a laborban előállított teljesen tiszta hatóanyagok, vagy a zöldségesnél kapható növényvédőszerekkel telepacsmagolt uborka, "védőgázban" utóérlelt műanyag paradicsom, vízen termesztett semmilyen tápanyagot nem tartalmazó saláta.. Szóval ne legyünk ennyire kategorikusak, hogy labor --> méreg.
Hidd el, változatosan étkezek, de valami gond mégis van, mert látszik. És ennek a vitaminnak a hatása is. Ha nem pont ezt szedtem volna hanem mást, az is lehet, hogy ugyanúgy segített volna, de most pont ez volt. Ne haragudj, hogy gondatlanságomban megbolygattam a világképedet, de ahogy írod "attól, hogy xy-nak bevált, még zn-nek lehet, hogy nem is fog hatni" - fordítva is igaz lehet.
2014. június 16. 21:30 #35
Egy ufo
Egy ufo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 0
Azonosító: 226260
Offline offline
Köszi de nekem mindig karikás
2014. június 24. 19:35 #36
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett és számomra hasznos, sokszor karikás a szemem reggelente..
2014. július 10. 22:18 #37
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
Nagyon hasznos cikk!
2014. július 11. 11:19 #38
sára0906
sára0906
új tag
 
StátuszHullócsillag ♫ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.17.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 227806
Offline offline
Hát ezzel segítettél...smileeee.gif köszi a cikket:)
2014. július 11. 13:02 #39
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Én korrektorpárti vagyok azon belül is folyékony korrektoros, az tüntenti el nekem legszebben, és nem ül be a ráncokba, karikákba.
2014. július 12. 17:12 #40
Bijja0405
Bijja0405
TWD♥
 
StátuszThe Walking Dead ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.01.
Hozzászólás: 4108
Csatolások: 1549
Azonosító: 85950
Offline offline
Én is a korrektorra esküszöm,az mindig beválik smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!