Starity

The Walking Dead: a producerek legalább 12 évaddal számolnak

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 14. 11:56 #1
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
David Alpertéknak már kész terveik vannak a jövőre nézve, melyek reményeik szerint meg is fognak valósulni.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2014. június 14. 11:58 #2
doggirl
doggirl
visszatérő vendég
 
Státusz"I shouldn't be the superhero's girlfriend, I should be the superhero." - K. S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 153570
Offline offline
Örölök is meg nem is... Lehet hogy ez már kicsit így túl lesz húzva, de nagyon szeretem szóval.. vegyes érzeleim vannak smileeee.gif
2014. június 14. 12:08 #3
- törölt felhasználó -    
most nem akarok senkit megsérteni,de annyira sokan nagyra vannak evvel a sorozattal, hogy valami világszenzáció és tökre teljesen izgalmas,de számomra nincs benne semmi olyan különös. Ezt a sorozatot csak akkor érdemes nézni, ha van rá időm,mert eleinte nem történik semmi, aztán lövldézés és ez kezdődik előröl, ugyanaz, a harmadik évadnál van valami izgi aztán semmi....inkább nem számolnák annyi évaddal
2014. június 14. 12:10 #4
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ha a rendező, az írók és a forgatókönyv írók tartják azt az igényes színvonalat, amit most produkálnak, akkor simán kitarthat addig a széria. Csak ugye sok sorozatnál az a probléma, hogy a rendező feladja, új rendezőt kap és lecserélik az írókat is, így a végén kapunk egy totál gagyi sorozatot. A Walking dead pontosan egy olyan témát ragadott meg, amivel sokáig lehet játszani. Karaktereket hozhatnak be, karaktereket írhatnak ki és mivel még alig van infónk a hogyan, miként, miért kialakult zombiapokalipszis, így nem tartom kizártnak, hogy a végére leszámolnak vele és kiderítenek mindent. Pluszban a sorozat oly annyira közkedvelt lett az emberek körében, hogy sokan már megszokásból nézik - én is néha este nézem, ha jól össze akarom f*sni magamat, pedig annyira nem is horrorisztikus, mégis van benne valami hátborzongatóan bizarr. Egyelőre - az a mázlija -, hogy a terítéken jelenleg nincsen hozzá hasonló sorozat, így nem kell megküzdenie a konkurenciával. Bár alapvetően a hangulata, a rendezési stílusa, no meg a fordulatos története miatt is egyébként teljesen egyedi az amerikai - futószalagon gyártott - szériákat illetően. Én abszolút örülnék annak, hogyha a Walking dead még egy jó pár évig végig kísérne engem, hiszen sokszor már kultusz lett számomra, hogyha félni akarok, akkor zombulok egy kicsit ezzel a sorozattal. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2014. június 14. 12:18 #5
Iceman9519
Iceman9519
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 205030
Offline offline
Nem hiszem hogy kitartana addig a sorozat de 8 évad simán van benne. Leginkább azon múlik a siker hogy tudnak-e majd Rick és Daryl helyére hasonlóan jó karaktereket teremteni mert azt biztos hogy 1-2 év és ők megunják ezt. Új kihívás után néznek.
2014. június 14. 12:22 #6
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
helyes, helyes biggrin.gif habár valószínűleg így több töltelék részt kapunk, és kevesebb "look at the flowers" részt, de összességében akkor is az egyik legjobb sorozat. Az meg külön nehezíti a dolgot, hogy horrorsorozat, mégis a legnézettebb a kategóriájában. csak így tovább meghajolo.gif
2014. június 14. 12:23 #7
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Szvsz ez nagyon sok. Mondjuk én csak az első évadot láttam (elég is volt), de meddig lehet húzni ezt a zombis dolgot? Egy idő után kifullad az egész.
2014. június 14. 12:24 #8
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
A sorozat népszerűségét tekintve biztosan nem kell félni a kaszától, abba viszont bele kell gondolni, ha ilyen távlatokban gondolkozunk, és az eddigi halálozásokkal is számolunk, akkor a végére egy eredeti szereplő sem marad. Mert ugye a folyamatos karakter gyilkolással is meg kell tartani a figyelmet és a drámaiságot!! Én viszont várom, bár az utolsó évadban voltak kicsit laposabb részek és a Governor halálával is úgy éreztem, már nem jön újabb gonosz, viszont most újra nagy az akció, várós az évadnyitó. A kívánságom egyébként az, sőt, inkább követelésem, ha már úgy is 12 évadot terveznek, hogy próbáljanak meg már kicsit vándorolni is a világban, ne csak 2 államban kószáljanak, mert tuti, hogy annál nem volt több. Én egy tengeri utat, majd európai zombiapokalipszist is szeretnék látni, nem csak az amcsi változatot. Sőt, kifejezetten szeretném tudni, hogy mi a helyzet a világ többi részén. Lehet, hogy máshol nem jelent meg a vírus, csak a többi kontinens nem mer lépéseket tenni a védelmükért. tongue.gif
Mindenesetre nyitott vagyok az új ötletekre, ameddig Glenn, Maggie és Daryl életben maradnak. tongue.gif (Glenn sorsát már így is átírták, talán végül megmenekül, ki tudja! wink.gif )
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. június 14. 12:26 #9
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Hát nem tudom. Az az igazság, hogy imádom a sorozatot, de talán kicsit túl sok lesz. Úgy értem, a kedvenc sorozatom a Supernatural, de, hogy őszinte legyek, még talán az is kezd kicsit vontatott lenni. A The Walking Dead készítői csinálják csak, ahogy gondolják, de végig legyen izgalmas. Ja és nem mellesleg végig legyen benne Daryl, Glenn és Rick. Ők éljék túl és akkor jóban leszünk!!! biggrin.gif
2014. június 14. 12:32 #10
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
én azért nem szeretném,hogy ilyen sokáig legyen. az már rossz lenne ,sokáig húznák az egészet.Nah meg nem tudom mennyire tetszene a rajongóknak,hogy az összes kedvenc szereplőjük meghalt és újak jönnének helyette,akik nem biztos,hogy olyan jók lennének.Másrészt meg a színeszek is megunnák előbb vagy utóbb. Bár Norman azt mondta lenne ő Daryl 80 évesen is biggrin.gif De akkor sem lenne jó ilyen sokáig húzni.Meg Daryl nélkül nincs TWD biggrin.gif
2014. június 14. 12:38 #11
Vandi
Vandi
AM
 
Státuszwake me up when september and school ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 3860
Csatolások: 66
Azonosító: 130677
Offline offline
Szerintem a Walking Dead azért ennyire sikeres, mert nagyon fordulatos, és sosem tudhatod, hogy éppen a kedvenc szereplőd mikor hal meg, lehet, hogy akár a következő részben utoléri a vég. Én mindig halálra izgulom magam az egyes epizódoknál, és minden halálesetnél megdöbbenek. Szinte semmit nem lehet tudni az előzményekről, úgyhogy ezen a vonalon is sokat tartogat még ez a sorozat. A készítők nagyon kreatívak, úgyhogy remélem, a következő évad(ok)ban kiderül valami a zombi-apokalipszis előzményeiről, mert nagyon érdekelne.
2014. június 14. 12:38 #12
KocskyB
KocskyB
visszatérő vendég
 
Státuszaz élet fair, csak jól kell játszani
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 0
Azonosító: 134645
Offline offline
ha rendesen kidolgozzák Carl és Judith karakterét, Daryl megmarad és mondjuk... még pár pozitív karakter, meglesz az a 12.
Ha elcseszik, akkor nem.
esetleg egy kis időugrással is áthídalhatják a dolgot, mondju 10 évet ugranak, akkorra Judith elég nagy,hogy lőni tudjion stb.
2014. június 14. 13:00 #13
- törölt felhasználó -    
Ú, remélem, nem rontják el, és nem lesz túl lapos. De amúgy nagyon örülök neki! A legfontosabb, hogy Rick és Daryl végig megmaradjon biggrin.gif
2014. június 14. 13:01 #14
Lucyan
Lucyan
Limited Edition
 
StátuszMindig minden jól végződik, mert ha valami rossz, akkor még nincs vége...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.28.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 44
Azonosító: 202701
Offline offline
FUCKIN' YEAH!!! Én meg már azért aggódtam, hogy megállnak valahol a 6., 7. tájékán biggrin.gif
2014. június 14. 13:11 #15
Delena
Delena
visszatérő vendég
 
StátuszWalking Dead *q*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.11.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 0
Azonosító: 175326
Offline offline
Wohoo!! *-* Alig várom már!!
2014. június 14. 13:14 #16
- törölt felhasználó -    
NAGYONJÓÓ LESZ biggrin.gif
2014. június 14. 13:15 #17
eperke519
eperke519
visszatérő vendég
 
StátuszIt`s like boys are the Oscars and I`m like Leonardo Dicaprio...Fuck...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.14.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 2
Azonosító: 191561
Offline offline
ohmy.gif igen igen igen :3 remelem tenyleg eltudnak majd jutni odaig, imadom smileeee.gif)
2014. június 14. 13:25 #18
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1410
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Igen,igen,igen!
2014. június 14. 13:49 #19
- törölt felhasználó -    
Sosem néztem ezt a sorozatot, de egy osztálytársam mesélte, hogy milyen durva, úgyhogy nem mostanában fogom elkezdeni... biggrin.gif De 12 évad az nem semmi
2014. június 14. 13:51 #20
bogyesz13
bogyesz13
visszatérő vendég
 
Státuszegy fehérfejű rétisas a fiókáit eteti, ha azt hitted bulimiás, tévedtél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 0
Azonosító: 207233
Offline offline
Nem ismerem annyira, csak egy évadot láttam, amit az öcsémmel kellett végig néznem. Nem nagyon fogott meg a sorozat, pedig én minden sorira nyitott vagyok. Na mindegy, lehet hogy velem van a baj. Szerintem azért nem jó hogy ilyen sokáig folytatni fogják, mert így az eredeti szereplők eltűnnek, majd jönnek az újak , és a régiekre nem fog senki sem emlékezni. Pozitív hogy legalább tudják, hogy folytatják és ahogy itt olvastam a kommenteket láttam, hogy páran azt írják, hogy sokszor nagyon fordulatos, akkor valószínűleg a későbbiekben így lesz. Nem úgy mint pl. a Pretty Little Liars-ban. Az is már lerágott csont, de még mindig csak húzzák-húzzák mint a rétes tésztát, és abban is már minden történt, de 4 évad alatt sem tudtuk meg ki A. Oké, tökre nem volt értelme ezt ide leírni, de most írhatnékom van. Egyébként olvastam a képregények egy részét, szerintem azok szuperek. [ saját vélemény ]
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!