Starity

Tápai Szabina - 1000-re saját készítésû képek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. július 14. 19:18 #1
- törölt felhasználó -    
Úgy gondoltam, hogy az 1000. hozzászólásommal a legnagyobb kedvencemet tisztelem meg, Tápai Szabinát. thumbsup.gif smileeee.gif - Mert megérdemli rohog.gif
A képeket én csináltam kompakt géppel, ezért ilyen a minõségük amilyen (ezért elnézést is kérek egybõl biggrin.gif biggrin.gif ) Három meccsen voltam kint az elõzõ szezonban (DVSC, FTC, ETO) - mindig a Cori nyert thumbsup.gif thumbsup.gif Tehát ezután is mindig ott a helyem az elsõ sorban. beer.gif beer.gif laugh.gif

Akkor jöjjenek a képek is:


Cornexi - DVSC



Cornexi - FTC



Cornexi - ETO



Na ezt csináljátok utánna smileeee.gif smileeee.gif Aki megcsinálja egy sörre a vendégem smileeee.gif (fényképes bizonyíték kötelezõ biggrin.gif )



És a végére egy aláírás Szabinától:



Ja és még valami: Bélák kíméljenek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif thumbsup.gif
2007. július 14. 19:23 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet(maresz @ 2007. July 14. - 18:18)
Na ezt csináljátok utánna  smileeee.gif  smileeee.gif Aki megcsinálja egy sörre a vendégem smileeee.gif  (fényképes bizonyíték kötelezõ biggrin.gif )


Ezt részegen simán megcsinálom! biggrin.gif rohog.gif
Grat Maresz! beer.gif
2007. július 14. 23:13 #3
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
Idézet(Billy Costigan @ 2007. July 14. - 19:23)
Ezt részegen simán megcsinálom!  biggrin.gif  rohog.gif
Grat Maresz!  beer.gif


Lássuk, lássuk! biggrin.gif
Grat. maresz. meghajolo.gif
2007. július 15. 09:52 #4
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Köszönet a képekért, és gratula az 1000-hez. beer.gif beer.gif beer.gif
2007. december 13. 19:06 #5
Golf
Golf
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.20.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 44074
Offline offline
Maresz így tovább, a mecsseken legyen aktív a fényképezõd! Az elsõ sorból várjuk a további képeket errõl a gyönyörû keziscsajról!!! HAJRÁ CORI!!!!!!!!!!!!!! A dedikálásért gratulálok nekem biztos soha nem lesz tõle autogrammom. sad.gif( sad.gif( Grat az 1000-hez.

Golf
2007. december 15. 12:04 #6
V-Man
V-Man
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 2232
Csatolások: 41
Azonosító: 216
Offline offline
Idézet(Golf @ 2007. December 13. - 19:06)
A dedikálásért gratulálok nekem biztos soha nem lesz tõle autogrammom. sad.gif(    sad.gif( Grat az 1000-hez.

Golf


ha nem kérsz tõle, akkor biztos nem wink.gif
Szabina egy profi, ha szépen kéred 100%, hogy kapsz is tõle.
2007. december 20. 19:18 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet(V-Man @ 2007. December 15. - 12:04)
ha nem kérsz tõle, akkor biztos nem wink.gif
Szabina egy profi, ha szépen kéred 100%, hogy kapsz is tõle.


Bizony, bizony.

Én is úgy voltam vele, hogy soha nem lesz tõle aláírásom ,meg közös képem vele, de egyszer rávettem magam, és elmentem Fehérvárra egy mérkõzésre, és meglett mindkettõ. smileeee.gif Azóta is amikor csak tehetem megyek meccsre. smileeee.gif
2008. február 24. 23:19 #8
Celtic Frost
Celtic Frost
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.24.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 53240
Offline offline
Mi történt Szabinával ??? olyan gyenge mint a harmat az utobbi idöben a játéka, és szemlátomást is megnött a feneke..talán nem szerelmi bánata van ?????
2008. február 26. 19:38 #9
Golf
Golf
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.20.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 44074
Offline offline
Idézet(Celtic Frost @ 2008. February 24. - 23:19)
Mi történt Szabinával ??? olyan gyenge mint a harmat az utobbi idöben a játéka, és szemlátomást is megnött a feneke..talán nem szerelmi bánata van ?????



Csáó!

Semmi nem történt Szabinával a sérülésein kívül, a szombati FTC elleni meccsen féltette a lábát, ami le volt ragasztva pink színû tapasszal, mivel izomsérülése volt. A vállát is fájlalta szombaton. A feneke nem nõtt meg szerintem több az edzés és erõsebb, masszívabb lett a kondija, max több fehérjét fogyaszt. Kitûnõ combizmai vannak nem tudom, hogy csinálja, hogy ennyire szép a lába. Szerintem nincsen szerelmi bánata.

Remélem kielégítõ a válaszom!!!!
2008. február 26. 19:42 #10
Golf
Golf
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.20.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 44074
Offline offline
Idézet(maresz @ 2007. December 20. - 19:18)
Bizony, bizony.

Én is úgy voltam vele, hogy soha nem lesz tõle aláírásom ,meg közös képem vele, de egyszer rávettem magam, és elmentem Fehérvárra egy mérkõzésre, és meglett mindkettõ.  smileeee.gif  Azóta is amikor csak tehetem megyek meccsre. smileeee.gif



Bocs, hogy csak most válaszolok. Meccsre ki fogok menni idén, bár a szombati Ftc elleni meccs után kicsit félve fogom megközelíteni a Köfém csarnokot. Talán ott lesz aláírásom tõle! smileeee.gif
2008. február 26. 19:45 #11
Golf
Golf
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.20.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 44074
Offline offline
Idézet(maresz @ 2007. July 14. - 18:18)
Úgy gondoltam, hogy az 1000. hozzászólásommal a legnagyobb kedvencemet tisztelem meg, Tápai Szabinát. thumbsup.gif  smileeee.gif  - Mert megérdemli rohog.gif
A képeket én csináltam kompakt géppel, ezért ilyen a minõségük amilyen  (ezért elnézést is kérek egybõl biggrin.gif  biggrin.gif ) Három meccsen voltam kint az elõzõ szezonban (DVSC, FTC, ETO) - mindig a Cori nyert thumbsup.gif  thumbsup.gif Tehát ezután is mindig ott a helyem az elsõ sorban.  beer.gif  beer.gif laugh.gif

Akkor jöjjenek a képek is:


Cornexi - DVSC



Cornexi - FTC



Cornexi - ETO



Na ezt csináljátok utánna  smileeee.gif  smileeee.gif Aki megcsinálja egy sörre a vendégem smileeee.gif  (fényképes bizonyíték kötelezõ biggrin.gif )



És a végére egy aláírás Szabinától:



Ja és még valami: Bélák kíméljenek biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  laugh.gif  laugh.gif  thumbsup.gif

Hát ezt meg hol tanulta Szabina ? Nem tudom de már most fáj a nyakam ha ránézek a képre thumbsup.gif biggrin.gif
Köszi a fotót!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok