Starity

Lemmy: „Slash rengeteget segített a betegeskedésem alatt”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 03. 08:01 #1
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
A Motörhead frontembere - az utóbbi időkben való betegeskedése után - mostanra már jobban van, így készen áll a visszatérésre, ezzel együtt pedig a Motörhead európai koncertsorozatára is. Lemmy a napokban adott interjút a Rolling Stone-nak, amiben az elmúlt időszakról mesélt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. július 03. 08:10 #2
- törölt felhasználó -    
OFF: Félek, hogy kb 20 év múlva, amikor az ilyen valódi rocksztárok már halottak lesznek, vagy csak nagyon öregek, akkor mi lesz a rock zenével, ki fogja tovább vinni a "Sex, drugs & Rock'n'Roll" érzést? Mert hogy Pete Wentz, meg Danny Worsnop biztos nem.(Félreértés ne essék, szeretem őket, csak én ezt így látom.)
ON: Amúgy tényleg rendes volt Saul cicától, hogy látogatta Lemmyt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2014. július 03. 08:24 #3
- törölt felhasználó -    
Maggot egyetértek veled!Teljesen elfognak tűnni
2014. július 03. 09:16 #4
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Oké, most felteszek egy költői kérdést. Lehet Slash-t nem imádni?? Nagyszerű zenész, csodás Apuka és férj, plusz egy igaz barát. Jó, abbahagyom mielőtt lelőnétek. rohog.gif

Komolyra fordítva a szót; Örülök hogy Lemmy jobban van. A nyilatkozata meg különösen szimpatikus. "...Ha pedig már nem tudom tartani az iramot, akkor sem változom át bábbá, aki csupán pénzért koncertezik. Erre sosem lennék képes. Láttam már olyanokat, akik ezt megtették, és egyszerűen rémisztő..."

Magggot na de kérlek biggrin.gif Legendákról van szó. Az igazi rocksztárok csak fizikálisan tűnnek el, de a zenéjük által halhatatlanok maradnak. smileeee.gif
2014. július 03. 09:18 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2014.07.03. 09:16)
Oké, most felteszek egy költői kérdést. Lehet Slash-t nem imádni?? Nagyszerű zenész, csodás Apuka és férj, plusz egy igaz barát. Jó, abbahagyom mielőtt lelőnétek. rohog.gif
Komolyra fordítva a szót; Örülök hogy Lemmy jobban van. A nyilatkozata meg különösen szimpatikus. "...Ha pedig már nem tudom tartani az iramot, akkor sem változom át bábbá, aki csupán pénzért koncertezik. Erre sosem lennék képes. Láttam már olyanokat, akik ezt megtették, és egyszerűen rémisztő..."
Magggot na de kérlek biggrin.gif Legendákról van szó. Az igazi rocksztárok csak fizikálisan tűnnek el, de a zenéjük által halhatatlanok maradnak. smileeee.gif

Ez igaz, hogy zenéjük által hallhatatlanok. biggrin.gif
2014. július 03. 09:36 #6
- törölt felhasználó -    
Jajj! De aranyos! tongue.gif
2014. július 03. 12:11 #7
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1410
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Slash! Jó cikk lett!
2014. július 14. 18:06 #8
- törölt felhasználó -    
El kell fogadnunk (nagyon nehezen megy), hogy egy idő után, hogy nem lesz már olyan rockzenész, aki tudná, milyen volt a nyolcvanas években ezt a zenét játszani, ott lenni a hetvenes évek legszebb időszakainál, vagy megélni a hatvanas évek békéjét és szeretetét. Nem érint mélyen a halál, mert az élet része, de ha az ilyen emberek mennek majd el, mint mondjuk Lemmy vagy Saulie... bele sem akarok komolyabban gondolni. Ahogy ő mondta; rémisztő...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Slash Slash 676.
Lemmy Lemmy 4621.