Starity

Heroin-túladagolás okozta Peaches Geldof halálát

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 24. 13:23 #21
HRéka0000
HRéka0000
 
StátuszHRéka0000 még nem állította be a státuszát Nem a fenét! Itt van! --->Jól vagyok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.28.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 217712
Offline offline
Most csalódtam a fórumozókban... :/ (MEGÉRDEMLI??? KOMOLYAN???) Nyugodjon békében... sad.gif
2014. július 24. 13:38 #22
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
óoo nagyon sajnálom sad.gif sad.gif sad.gif
2014. július 24. 13:45 #23
- törölt felhasználó -    
Nem lepődök meg, valahogy sejtettem, hogy drog volt a halála hátterében. Nem csíptem a csajt, de azért sajnálom.
2014. július 24. 14:09 #24
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Sajnos ez volt a gyanúm, mikor történt az eset.
Én nem ítélem el, ismerem szegény életét.
Kérdés, hogy kódolt e a sorsa valakinek vagy ő szalad a vesztébe?
Tavaly év végén fotózott " egy szellem kezet, ami a gyerekét öleli", már akkor gondoltam, hogy valami nem stimmel vele. A tekintete is olyan réveteg volt.
Nyugodjon békében.
2014. július 24. 14:44 #25
- törölt felhasználó -    
flowerwsviri! A halált nem kell megérdemelni, az úgy is jár,minden embernek veleszületett joga. Csak nem mindegy, hogy valaki harcol is ezért a "jogért", vagy csak zárójelben megjegyzi magának, hogy van egy dátuma neki is.

Rátérve a témára, sejthető volt, hogy valami kemény anyag üthette ki.
Viszont ezt nem értem, volt egy rossz házassága, ebből lett egy gyerek, és nem érezte, hogy ez a gyerek innentől fogva az ő új hosszútávőú életcélja?
Dögöljek meg ha valaha is érteni fogom a lelkiekben gyengéket.
2014. július 24. 15:17 #26
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (N.k @ 2014.07.24. 10:25)
Az ilyet vaslapáttal ütném agyon.Gyerekei vannak és az ő kedvükért sem szokott le? Nem sajnálom a nőt,csak a gyerekeket meg a férjet.hogy lehet valaki ennyire felelőtlen.
Jah,és ne jöjjetek a nehéz leszokni a drogról meg ilyen baromságokkal,ha valaki le akar szokni az le is fog segítséggel vagy anélkül.


OFF: Tudom nem kérsz a megjegyzéseimből de ekkora hülyeséget kevésszer olvasni. dry.gif Nem akarok bezavarni meg ilyenek de egy "kemény" drogos nem fog leszokni a gyerekei két szép szeméért. Már csak azért sem mert ez a leszokósdi sem olyan ,hogy akkor én most leszokom és kész. Először is az addikciónak legtöbbször mentális oka van sokaknál már ez is nagyban akadályozza a leszokást. Másodszor a Heroin elvonásnál már kemény fizikai tünetek is vannak. Legtöbbször elhatározzák ,hogy leszoknak de utána egymás után jönnek a "még ezt az egy lövést" nevezetű nos dolgok és persze a végén nem lesz belőle semmi. Azért abba gondolj bele ,hogy a legtöbb "kemény" drogos tisztában van vele ,hogy milyen hatással van rá a drog de inkább "trippel" minthogy élje a megszokott életét a két szép gyerekével. Őszintén szerintem ezt a dolgot magukon a drogosokon kívül senki nem értheti meg teljesen én is csak toxikológusok beszámolójára támaszkodom. Simán lehet ,hogy visszaeső volt.

ON: Nagyon sajnálom. Bár én már régebben olvastam ,hogy a halála oka túladagolás volt lehet csak félreértettem és feltételezés volt. Mindenesetre nyugodjon békében!
2014. július 24. 21:26 #27
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Igaza van N.k.-nak. Agyon kellene ütni az ilyeneket. Ja és ezt eddig vizsgálták. Hát én vizsgálat nélkül is megmondtam volna. Egyébként nem kell rászokni és akkor nem lesz nehéz leszokni se. Ez a majom is csak jó dolgában szokott rá, mert apuci mindent a szaros segge alá pakolt és már kínjában nem tudott mit csinálni. Hülye kurva. Én is csak a gyerekeit sajnálom, hogy ilyen szenny, genny anyjuk volt.
2014. július 24. 21:44 #28
Nikol111
Nikol111
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.28.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 217684
Offline offline
Nyugodjon békébe!! sad.gif
2014. július 24. 21:53 #29
Viktiella
Viktiella
visszatérő vendég
 
Státuszmindenki jeloljon be barátnak!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 0
Azonosító: 197022
Offline offline
Nyugodjék békében!!
2014. július 24. 21:56 #30
Viktiella
Viktiella
visszatérő vendég
 
Státuszmindenki jeloljon be barátnak!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 0
Azonosító: 197022
Offline offline
Szegény gyerekei!!! sad.gif
2014. július 24. 21:58 #31
blondiee
blondiee
új tag
 
StátuszVans lover:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 227568
Offline offline
istenem..erdemes volt drogoznia...
2014. július 25. 10:58 #32
- törölt felhasználó -    
Nyugodjon békében!!!! sad.gif
2014. július 25. 11:55 #33
- törölt felhasználó -    
Nyugodjon békébe!!!! sad.gif
2014. július 25. 11:58 #34
- törölt felhasználó -    
Hm... ez a sok ember aki tönkreteszi az életét...avagy végez magával....
2014. július 27. 00:49 #35
Lizzy9500
Lizzy9500
visszatérő vendég
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 400
Azonosító: 210585
Offline offline
Idézet (mbgames @ 2014.07.24. 21:26)
Igaza van N.k.-nak. Agyon kellene ütni az ilyeneket. Ja és ezt eddig vizsgálták. Hát én vizsgálat nélkül is megmondtam volna. Egyébként nem kell rászokni és akkor nem lesz nehéz leszokni se. Ez a majom is csak jó dolgában szokott rá, mert apuci mindent a szaros segge alá pakolt és már kínjában nem tudott mit csinálni. Hülye k.rva. Én is csak a gyerekeit sajnálom, hogy ilyen szenny, genny anyjuk volt.


HALOTTRÓL VAGY JÓT VAGY SEMMIT!! hogy a francba vagy képes ilyet mondani, hm?! Tudod, miért szokott rá a drogra? Van róla bármi sejtésed egyáltalán, milyen volt az élete?! Neked az égvilágon fogalmad sem lehet arról, milyen stresszes és nehéz egy híresség élete... Van pénze, igen, de ez nem old meg semmit. Attól még lehetsz boldogtalan!
Ahhoz pedig EGYÁLTALÁN semmi jogod nincsen, hogy lek.rvázz valakit vagy azt mondd rá, hogy szenny!! Még ha ismerted volna, akkor sem! Te pedig azért ítéled el, mert tehetős volt, és hozott egy borzasztó döntést, amit tulajdonképpen nem is ő hozott, hanem a drog?!
Jobb lenne, ha először gondolkodnál, csak utána nyilatkoznál ilyen felelőtlenül és gusztustalan hangnemben.
2014. július 27. 12:16 #36
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Idézet (Lizzy9500 @ 2014.07.27. 00:49)
HALOTTRÓL VAGY JÓT VAGY SEMMIT!! hogy a francba vagy képes ilyet mondani, hm?! Tudod, miért szokott rá a drogra? Van róla bármi sejtésed egyáltalán, milyen volt az élete?! Neked az égvilágon fogalmad sem lehet arról, milyen stresszes és nehéz egy híresség élete... Van pénze, igen, de ez nem old meg semmit. Attól még lehetsz boldogtalan!
Ahhoz pedig EGYÁLTALÁN semmi jogod nincsen, hogy lek.rvázz valakit vagy azt mondd rá, hogy szenny!! Még ha ismerted volna, akkor sem! Te pedig azért ítéled el, mert tehetős volt, és hozott egy borzasztó döntést, amit tulajdonképpen nem is ő hozott, hanem a drog?!
Jobb lenne, ha először gondolkodnál, csak utána nyilatkoznál ilyen felelőtlenül és gusztustalan hangnemben.


Igazad van. Halottról jót vagy semmit. De a többi mondandóddal nem értek egyet.
"Van róla bármi sejtésed egyáltalán, milyen volt az élete?! Neked az égvilágon fogalmad sem lehet arról, milyen stresszes és nehéz egy híresség élete..."
Neked bizonyára van róla fogalmad, ha ezt így leírtad. Bírom, mikor valaki ilyen hülye szöveggel védi a celebeket. Ha annyira stresszes és nehéz az életük, akkor mit szóljon egy nairobi-i nyomornegyedben élő, éhező, még tiszta vízhez sem jutó gyerek vagy felnőtt. Mert ha valaki arra mondja, hogy nehéz és stresszes, akkor azzal teljesen egyetértek. De ilyen hülye szöveggel jönni, mint te. Ne haragudj, de nevetséges.
Egyébként nem ítélem el, amiért gazdag volt. De elítélem azért, mert drogos lett. Mindenkit rühellek, aki drogos lesz azért, mert vannak problémái. Vannak még páran a világon, akiknek olyan problémáik vannak, hogy el se tudjuk képzelni és mégsem lesznek drogosok, se alkoholisták, hanem méltósággal viselik a gondokat és küzdenek magukért és főleg a gyerekeikért. Mert itt ez a lényeg, hogy gyerekei voltak és ez a kutya még arra se volt képes, hogy miattuk össze szedje magát. Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell a drogosokat védeni és sajnálni. Senki, senki nem tart a fejükhöz fegyvert, hogy márpedig "neked igenis el kell kezdened drogozni". Ugyan már! És tudod mit, el tudom képzelni, hogy amikor ő elkezdett drogozni, akkor micsoda nagy problémái lehettek. Az olyanok mint ő brahiból, menőzésből, buliból kezdik el, mert nincs annyi eszük, hogy belegondoljanak abba, hogy milyen következményei lehetnek ennek. Hagyjuk már, hogy szegény, meg nem tudhatom milyen problémái lehettek! Nem is érdekel, mert én soha, soha nem fogom egyik drogost se sajnálni, akármilyen szánalmas, szemét bunkónak is fog bárki nézni.
Ja és ajánlom figyelmedbe még ezt a cikket: Hírességek, akik betegségük miatt sem adták fel
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2014. július 27. 16:26 #37
Lizzy9500
Lizzy9500
visszatérő vendég
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 400
Azonosító: 210585
Offline offline
Idézet (mbgames @ 2014.07.27. 12:16)
Igazad van. Halottról jót vagy semmit. De a többi mondandóddal nem értek egyet.
"Van róla bármi sejtésed egyáltalán, milyen volt az élete?! Neked az égvilágon fogalmad sem lehet arról, milyen stresszes és nehéz egy híresség élete..." 
Neked bizonyára van róla fogalmad, ha ezt így leírtad. Bírom, mikor valaki ilyen hülye szöveggel védi a celebeket. Ha annyira stresszes és nehéz az életük, akkor mit szóljon egy nairobi-i nyomornegyedben élő, éhező, még tiszta vízhez sem jutó gyerek vagy felnőtt. Mert ha valaki arra mondja, hogy nehéz és stresszes, akkor azzal teljesen egyetértek. De ilyen hülye szöveggel jönni, mint te. Ne haragudj, de nevetséges.
Egyébként nem ítélem el, amiért gazdag volt. De elítélem azért, mert drogos lett. Mindenkit rühellek, aki drogos lesz azért, mert vannak problémái. Vannak még páran a világon, akiknek olyan problémáik vannak, hogy el se tudjuk képzelni és mégsem lesznek drogosok, se alkoholisták, hanem méltósággal viselik a gondokat és küzdenek magukért és főleg a gyerekeikért. Mert itt ez a lényeg, hogy gyerekei voltak és ez a kutya még arra se volt képes, hogy miattuk össze szedje magát. Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell a drogosokat védeni és sajnálni. Senki, senki nem tart a fejükhöz fegyvert, hogy márpedig "neked igenis el kell kezdened drogozni". Ugyan már! És tudod mit, el tudom képzelni, hogy amikor ő elkezdett drogozni, akkor micsoda nagy problémái lehettek. Az olyanok mint ő brahiból, menőzésből, buliból kezdik el, mert nincs annyi eszük, hogy belegondoljanak abba, hogy milyen következményei lehetnek ennek. Hagyjuk már, hogy szegény, meg nem tudhatom milyen problémái lehettek! Nem is érdekel, mert én soha, soha nem fogom egyik drogost se sajnálni, akármilyen szánalmas, szemét bunkónak is fog bárki nézni.
Ja és ajánlom figyelmedbe még ezt a cikket: Hírességek, akik betegségük miatt sem adták fel


Nem fogok leállni veled ezen veszekedni, mert semmi értelme... a kijelentésem mellett azonban kitartok, semmi, de SEMMI JOGOD nincs egy idegenről így beszélni.
(A nairobi-i kisgyerek pedig ebben nő fel, nem tudja, milyen, ha jól él - ami végtelenül kétségbeejtő)
Édesanyám rákos, köszönöm, de nincs szükségem arra a cikkre, tudom, milyen egy erős nő. Csak sajnos nem mindannyian vagyunk ilyen erősek. Nem ítélhetsz el azért valakit, mert mentálisan gyenge.
2014. július 28. 08:33 #38
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Idézet (Lizzy9500 @ 2014.07.27. 16:26)
Nem fogok leállni veled ezen veszekedni, mert semmi értelme... a kijelentésem mellett azonban kitartok, semmi, de SEMMI JOGOD nincs egy idegenről így beszélni.
(A nairobi-i kisgyerek pedig ebben nő fel, nem tudja, milyen, ha jól él - ami végtelenül kétségbeejtő)
Édesanyám rákos, köszönöm, de nincs szükségem arra a cikkre, tudom, milyen egy erős nő. Csak sajnos nem mindannyian vagyunk ilyen erősek. Nem ítélhetsz el azért valakit, mert mentálisan gyenge.


Hát én se akarok veszekedni, mert tényleg nincs értelme. De az, hogy két kisgyereket itt hagyott, semmibe vett, arra még ha mentálisan gyenge is valaki - bár hangsúlyozom szerintem nála erről szó se volt - nincs mentség.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok