Starity

Patocska Olivér kilép a ByTheWayből!

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 06. 22:57 #201
Kaattaa
Kaattaa
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 181416
Offline offline
Nem jósolok hosszú életet a bandának ezek után. Olivér nem hogy az "egyik legkedveltebb tag" hanem ő a legkedveltebb. (Na jó, nekem pont nem) És éppen ezért...a rajongók két táborra osztódtak, a fele védi Olivért, a másik fele meg utálja. Gondolom a fiúkat is megviselte...Viszont. Olivér simán csinálhatna külföldön karriert, mert szerintem tehetséges. Én nem értek egyet a fiúkkal, mert szerintem egy próbát simán megért volna...ha így folytatják, még elmennek pár fellépésre itt Magyarországon, aztán...ENNYI! Hiába vagy egy beszélő maci, ByTheWay vagy Justin Bieber, a vége úgyis az lesz, hogy idővel mindenki sz*rik rád.
2014. augusztus 06. 23:06 #202
Fehér Nikolett Niki
Fehér Nikolett Niki
visszatérő vendég
 
StátuszBAYERN !! <3 :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.01.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 87
Azonosító: 225241
Offline offline
Nee! :'(
Pedig imádtam Olit ahogy a többieket is vele együtt. Nem akarom hogy kilépjen! sad.gif heart.gif
2014. augusztus 06. 23:16 #203
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Hidegen hagy a dolog. Semmi bajom nem volt a bandával (semmi bajom nincs velük), igaz, a véleményem meg volt (van) róluk, engem az zavart (és még zavar is), hogy eljutottunk az 1D-hez hasonló szintre, és csak ők folytak (folynak) a csapból. Remélem így lenyugszanak a "fanok" egy cseppet. Szombaton is felléptek, éjfélkor kezdtek, vagy tizenegykor, de már délután négykor ott szobroztak a koncert helyszínén a megszállott rajongók táblákkal meg BTW-s cuccokkal. Ez oké is lenne, ha mondjuk akkora koncertről lenne szó, hogy sátrat kell verni egy héttel előtte, de könyörgöm, ez csak egy 50-100 férőhelyes strand volt.
2014. augusztus 07. 06:53 #204
Bariska
Bariska
visszatérő vendég
 
StátuszI love the Christmas Day ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.08.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 0
Azonosító: 227246
Offline offline
Ó! Nagyon sajnálom, hogy Oli kilép sad.gif Sok sikert neki...
2014. augusztus 07. 08:12 #205
smileyxD12
smileyxD12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.04.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 230804
Offline offline
Nekem aztán mindegy. Sosem bírtam a ByTheWay-t
2014. augusztus 07. 09:33 #206
- törölt felhasználó -    
nagyon sajnálom
kár hogy kilép
2014. augusztus 07. 09:57 #207
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
a hozzászólások jobbak mint a cikk :DDDDD
2014. augusztus 07. 10:01 #208
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
külföldi tehetségkutató? Na azért nincs egy Timberlake hangod. Ott te annyit érnél mint nálunk egy zokni.
Külföldön (Amerika,UK stb) egy 14 éves is lealázna hidd el,mert vannak olyan 14 évesek aki bemennek de NAGYON jó hangjuk van. Szóval nem jósolok neki jót
2014. augusztus 07. 10:29 #209
- törölt felhasználó -    
Jól teszi! Sok sikert Oli!!
2014. augusztus 07. 10:58 #210
Minionss
Minionss
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.03.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 58
Azonosító: 228707
Offline offline
Ez az egész hű-hó azért van hogy a ByTheWay még felkapottabb legyen, szerintem!!
2014. augusztus 07. 11:47 #211
almababa
almababa
visszatérő vendég
 
Státuszhappy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 0
Azonosító: 212642
Offline offline
LovelyBarbaraPalvin LovelyBarbaraPalvin
külföldi tehetségkutató? Na azért nincs egy Timberlake hangod. Ott te annyit érnél mint nálunk egy zokni.
Külföldön (Amerika,UK stb) egy 14 éves is lealázna hidd el,mert vannak olyan 14 évesek aki bemennek de NAGYON jó hangjuk van. Szóval nemjósolok neki jót tök jól megfogalmaztad !
2014. augusztus 07. 11:56 #212
Krisztii10
Krisztii10
visszatérő vendég
 
StátuszStupid lovee☑ ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.24.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 8
Azonosító: 221746
Offline offline
Csalódtam benne:/ De ez van az élet megy tovább smileeee.gif
2014. augusztus 07. 12:24 #213
- törölt felhasználó -    
Hát nagyot csalódtam benne,mint wayer.Még csak elsem köszönt tőlünk,egyik újságban sem említett meg minket és még a fókuszban sem mondott anyit nekünk,wayereknek hogy "csá" na hát kösz haver.Na hát és épp ezért nem izgatott akkor amikor megtudtam hogy kilép pedig imádtam a szöszit és most is de haragszok rá és egy hatalmasat csalódtam benne.Persze ahogy mondtam ennek ellenére még mindig szeretem és épp ezért szurkolok neki hogy boldog legyen de hát azért na,azt azért valljuk be hogy nincs sok tehetsége én sem azért szerettem mert tehetséges volt(csak a rappelesben)hanem a személyiségéért....De a az élet megy tovább és a ByTheWay is és az igazi wayerek kitartanak a srácok mellett és ugyan úgy wayerek maradnak.No hát és a 3 srácra pedig büszke vagyok ők az iagzi BíTheWay és Olivér ne is jöjjön vissza,maradjon ott kint és élje az életét. smileeee.gif wink.gif
2014. augusztus 07. 12:30 #214
Becca26
Becca26
visszatérő vendég
 
StátuszMost mutasd meg, mit tudsz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.16.
Hozzászólás: 393
Csatolások: 1
Azonosító: 209447
Offline offline
Jah, azok a koncertek... Már bocs, de nagyon unalmasak voltak...
2014. augusztus 07. 13:47 #215
- törölt felhasználó -    
LovelyBarbaraPalvin : Nem akarok belédkötni (ja bocs mégis) Csak vicceltem,na mindegy. Ő nem szólóban akarja tovább folytatni,ős is tisztába van mire képes.Nem tudom,de tegyük fel az egyik legismertebb fiúbandát az 1D-t.Nem tudom ki hogy van vele,nem akarok senkit se megésrteni,mert őszintén én is szeretem azt a bandát de Niallnek nem volt sok hangja.És mégis mire vitték?Olyan profi énaktanárhoz jártak (vagy talán még most is) ,hogy mára mondhatni elég jó hangja van (nem is gondoltam volna,hogy ennyit csiszolódik).. Na de ne menjünk olyan messzire.Ezt csak azért írtam,mert miért ne lehetne neki is jó hangja? Ha visszanézünk pár régi felvételt,rá se ismerni a hangjára.Ha beilleszkedik egy erős együtteshez akármire viheti.És nem a pénz,nem a nagyobb ismertségre megy.Ő az álmai után megy. Elvileg úgy volt,hogy együtt mennek ki külföldre,de a banda a biztosra megy.Szóval nem Olivért kell hibáztatni.Már egy jó ideje gondolkodott,hogy kilép (körülbelül másfél hónapja)De most jutott arra a pontra,hogy kiköltözik.És,hogy van barátnője.Nekem is furcsa,hogy pont akkor békülnek ki,mikor Oli kilép a BTW-ből,de könyörgöm.Örüljünk mint Wayerek,hogy végre boldog...Ezt nem csak neked írtam,részben azoknak akik Olit hibáztatják és lehordják. smileeee.gif
2014. augusztus 07. 14:32 #216
Dorina tigris imádó
Dorina tigris imádó
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.03.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 230776
Offline offline
Sok sikert Olivernek.
2014. augusztus 07. 14:39 #217
Bemmy99
Bemmy99
új tag
 
StátuszBehunyom szemem, mivel látni akarok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 178789
Offline offline
Ez nagyon szomorú sad.gif én nagyon azt hittem hogy teljesen összhangban vannak, és tényleg sokáig megmarad ez a felállás.Nem gondolkodtam rajta soha, de amikor először megláttam facen hogy három taggal folytatódik a ByTheWy, nem gondoltam hogy Olivér lép ki..más jutott először eszembe..Bár én ilyenkor mindig arra gondolok (tudom hülyeség) úgy mint amikor számomra kedves hírességek mennek szét egy kapcsolatban, hogy majd egyszer egy idő után újra összehhozza őket a sors, és vissza megy a csapatba..de ki tudja..mondjuk a Backstreet Boys-ból is kilépett egy tag, és utána visszament pár év kihagyás után.. Szóval sosem lehet tudni biggrin.gif
2014. augusztus 07. 14:46 #218
NessaMahone
NessaMahone
új tag
 
StátuszWhenever you are lonely,remember this truth:someone,somewhere is thinking of you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.01.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 230608
Offline offline
A srác, aki arra ösztönzött, hogy sose adjuk fel, végül feladta..
2014. augusztus 07. 15:46 #219
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
sissy0803
One Direction nem elsődlegesen a hangi adottságok miatt annyira népszerű, ez azért elég nyilvánvaló, lehet hogy van hangjuk (jééé), de átlagos, kiemelkedőt nem tudnak leszámítva hogy tudnak "nemhamisan" énekelni...bár elég szomorú, amikor az énekeseknél azon kell vitázni hogy tudnak-e énekelni, vagy nem, mert ennek talán a minimumnak kéne lennie...
Patocska Olivéris kb. ezen a szinten van, épp annyira tud énekelni, mint kb. minden 3. fiú, nem kimondottan hamis, de semmi különleges nincs benne. Magyarországon a tehetségkutatókban már bőven elég ez a szint, de külföldön nem elég a hang, kell egy személyiség is amivel eladhatóvá válik a hang. És ez a potenciál nincs meg Olivérben, egyszerű, éretlen és naiv gyerek, néhány ezer magyar tinin kívül ebben senki nem lát semmi érdekeset.
2014. augusztus 07. 15:56 #220
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Minionss
Mi érdeke lenne ebből az ügyből ennek az "együttesnek"? Attól nem lesznek felkapottak hogy mégjobban lejáratják magukat. Tény hogy most sokan beszélünk róluk, de nem éppen pozitív értelemben. Hallottam már hogy többen mondták az esetre hogy a negatív reklám is reklám, de ez egy bődületes hülyeség. A reklám célja az eladás, a negatívval pedig nem lehet eladni, és ez most vonatkozik BTW-re is, még azt a pár ezer embert is magukra haragítják akik elviselték őket. smileeee.gif
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok