Starity

Gerard Way: „Vagy feloszlik a zenekar, vagy végleg megtörök”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 21. 17:56 #21
Frizzie
Frizzie
visszatérő vendég
 
StátuszHa vársz addig, amíg készen állsz, egész életedben csak várni fogsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.04.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 154644
Offline offline
Nagyon sajnálom Gerardot, Ő egy hihetetenül jószívű és tehetséges ember! sad.gif Azonban teljes mértékben meg tudom érteni, hiszen már ugyebár régebben is küzködött a szenvedélybetegségével, másrészt szerintem a hírnév velejárója is. Talán túl nagy volt rajta a nyomás a zenekarban? Nem tudni... Mindenesetre nagyon örülök, hogyha nem is az MCR-ben, de legalább külön folytatja a zenélést! smileeee.gif
2014. augusztus 21. 18:01 #22
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok mondani, de akkor örülök, hogy feloszlott a zenekar. Bízok abban, hogy kigyógyul(t) ebből a sz.rból.
2014. augusztus 21. 18:28 #23
sztárszandra
sztárszandra
 
Státusz"You can't go back to how things were. All you really have...is now."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.20.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 1
Azonosító: 194369
Offline offline
Szegény.....de tényleg, milyen aranyos, hogy a családjára gondol! smileeee.gif Szurkolok neki, hogy mihamarabb kigyógyuljon! smileeee.gif
2014. augusztus 21. 18:46 #24
- törölt felhasználó -    
Az a legfontosabb, hogy ő jól érezze magát és tudjon foglalkozni a családjával. Nagyon sajnálom őt, hiszen szörnyű dolgokon ment keresztül. Remélem minden rendben lesz vele:)
2014. augusztus 21. 20:17 #25
- törölt felhasználó -    
Eszti181 : Jó, megijedtem kicsit.
Mert tudod vannak olyan emberek akik hisznek a természetfeletti erőkben..stb.xd
2014. augusztus 22. 00:27 #26
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Sok ember rabja a károsító dolgoknak, neki jó hogy eldöntötte, helyes utat akar választani.
2014. augusztus 22. 09:47 #27
LadyReka
LadyReka
visszatérő vendég
 
Státusz~When I grow up, I want to be nothing at all~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 17
Azonosító: 142444
Offline offline
Hát itt az ok, amiért szétmentek... Úgy néz ki kellett neki egy kis idő, amíg fel tudta dolgozni ezt magában, hogy elmondhassa mindenkinek. Nem lehetett könnyű meghozni ezt a döntést a részéről, de legalább tudta, kiért teszi: saját magáért első sorban, illetve a családjáért. Borzalmas, hogy az alkohol egy egész bandát is romba dönthet. Remélem, hogy mostmár felhagyott az ivászattal, és újra jól van.
2014. augusztus 22. 17:11 #28
- törölt felhasználó -    
Ezt msot nagyon sajnálom!! sad.gif
2014. augusztus 23. 02:47 #29
SimpleDay21
SimpleDay21
visszatérő vendég
 
StátuszTHE DUCK IS COMING!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 195614
Offline offline
Hogy őszinte legyek, most majdnem elsírtam magam sad.gif hogy kerülhetett ilyen helyzetbe a világ legjószívűbb embere? Így már nem is igazán bánom a feloszlást. Gerard, tarts ki, és Bandit nem is kívánhatna majd jobb apukát nálad smileeee.gif
2014. augusztus 26. 18:42 #30
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Pár komment olvasása közben sikerült ismételten elveszítenem minden hitemet az emberiségben. Gratulálok nektek, várjatok, meg is tapsollak titeket.
Szögezzünk le pár dolgot és ezzel is kívánok reagálni néhány tag irományára:
○ Gerard Way már kigyógyult az alkoholizmusból, már ezer éve tiszta. Nem támadásként írom, de először légyszi, olvassátok el alaposabban a cikket.
○ Az alkoholizmus egy durva szenvedélybetegség. Attól, hogy valaki ebben leli meg a kiutat, mert már annyira össze van törve lelkileg és annyira el van keseredve, attól még nem számít "nyomoréknak". Igen, nem a helyes megoldás és én magam se nézem jó szemmel, mert ezer plusz egy megoldást lehet találni a gondokra, DE ne felejtkezzen el senki se arról, hogy Geenek már volt gondja a piával és vannak olyanok, akik a leszokás után hajlamosak a visszaesésre. Pont az ilyen személyeket nem kell nyomoréknak titulálni, hanem lelkileg támogatni és segítő kezet nyújtani felé. Ha csak azt érzékelteted vele, hogy mekkora lúzer, akkor azzal csak olajat öntessz a tűzre, de mindegy, érezd magad jobban, hogy valakit a földbe tiporsz.
○ Ha nem lennék My Chemical Romance-rajongó és csak a munkásságukat ismerném, még akkor is kikérném magamnak, hogy "örülnék ha a "zenekar"-nak nevezett akármi feloszlana". Azért álljunk már meg egy szóra! Ez az együttes több, mint 10 évig volt a pályán és olyan lemezeket meg munkát tettek le az asztalra, hogy az tisztelendő! Szerintem először meg kellene ismerni a bandát és utána véleményt írni. Bár a tudatlanság néha boldoggá tesz.

Én személy szerint nagyon örülök neki, hogy Gerard meggyógyult, nagyon tisztelem és becsülöm. Igaz, nem jó dolgot cselekedett, de az, hogy másodjára is képes volt felállni...az én szememben nagy embernek számít.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok