Starity

Kim Hyun Joongot bántalmazással vádolják

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 23. 20:02 #21
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Én sem tudom elhinni KHJ-ról, hogy ilyet tenne, bár nem ismerem személyesen, de remélem nem tenne ilyet. Csak számomra az az érdekes, hogy ha mindez igaz, akkor az első verés után miért is ment vissza a lány? És miért csak most tett feljelentést, mikor a legutóbbi verés júliusban történt? Számomra ez az ami szemet szúr, és arra gondolok, hogy csak bosszúból és pénzésrt állít ilyeneket. Csak nehogy kiderüljön a lány személyazonossága, mert akkor a rajongók szerintem nem hagyják egyszerűen elmenni, főleg ha még ki is derül, hogy hazudott...

Sztárvadász..ez itt nem amerika, ahol kipengeti az óvadékot és utána nyugodtan folytatja a karrierjét, mintha mi sem történt volna. Többet nem jelenhetne meg a médiában, ha bűnösnek találják... sad.gif
2014. augusztus 23. 20:04 #22
AcaciaClarkfan
AcaciaClarkfan
új tag
 
StátuszI love Christina perri human ''én is emberből vagyok''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.20.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 231899
Offline offline
Erre nem lehet mit mondani mert ha egy sztàrnak lesz egy baràtnője a médiàban màris értesitik a vilàgot!!!
2014. augusztus 23. 20:05 #23
AcaciaClarkfan
AcaciaClarkfan
új tag
 
StátuszI love Christina perri human ''én is emberből vagyok''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.20.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 231899
Offline offline
Habàr nem tom ki is ez az emberke
2014. augusztus 23. 20:08 #24
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Sztárvadász..ez itt nem amerika, ahol kipengeti az óvadékot és utána nyugodtan folytatja a karrierjét, mintha mi sem történt volna. Többet nem jelenhetne meg a médiában, ha bűnösnek találják... sad.gif[/quote]

Ez most tényleg komoly, hogy egy ilyen ügy miatt többet nem jelenhet meg a médiában, ha bűnösnek találják? ohmy.gif
2014. augusztus 23. 20:30 #25
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet
Ez most tényleg komoly, hogy egy ilyen ügy miatt többet nem jelenhet meg a médiában, ha bűnösnek találják?  ohmy.gif


Igen. Volt egy híresség, aki valami gikszert csinált a sorkatonasága miatt, és utána megtagadták azt hogy a médiában szerepeljen!! sad.gif Bár ez a véglet még mindig jobb, mint amerika, ahol bármit megtehetsz igazi büntetés nélkül, mert sztár vagy!!
2014. augusztus 23. 20:32 #26
Redzsina005
Redzsina005
új tag
 
StátuszLike mate...stop procrastinating...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.18.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 227865
Offline offline
Szerintem ez nem igaz. Hyun Joong-ból nem nézném ki. meg sose tenne ilyet
2014. augusztus 23. 20:45 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misuzu86 @ 2014.08.23. 20:30)
Igen. Volt egy híresség, aki valami gikszert csinált a sorkatonasága miatt, és utána megtagadták azt hogy a médiában szerepeljen!!  sad.gif  Bár ez a véglet még mindig jobb, mint amerika, ahol bármit megtehetsz igazi büntetés nélkül, mert sztár vagy!!


Tavaly Park Shi Hoo-t is megvádolták csak őt nemi erőszakkal jelentette fől egy kis csaj, azért ez a verzió durvább volt. De végül Shi Hoo-t felmentették, viszont még most sem igen jelent meg hazai médiában. Elméletileg most majd egy kínai alkotásban fog feltűnni, de nem tudom mennyire biztos ez.
Na igen más hol némi pénzzel bármi megoldható, de azért itt kicsit keményebb a média is.

Pont emiatt van bennem egy kis félsz, hogy ha fel is mentik Hyun Joong-ot lehet őt sem fogjuk jó egy évig látni.
Igaz nálam nem kérdés, hogy felmentik a vádak alól, de azért ennek így is nyoma marad majd...
2014. augusztus 23. 21:25 #28
- törölt felhasználó -    
Hűha. Most nem lennék Hyunjoong helyében. Ha igaz, ha nem, ez neki iszonyatosan kellemetlen. Remélem, csak a csaj kitalálmánya az egész és a szaszengek agyonverik (szakítottak, és nesze neked apus, tönkreteszem a karriered! teória is fennállhat), mert ahogy írtátok is, ha rábizonyítják a bűnösségét, pápá média!
2014. augusztus 23. 21:32 #29
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Őszintén mondom, hogy nem tudom elhinni ezt, de most komolyan, kinézné belőle bárki, hogy ilyet tesz? Neeeeem, egyszerűen nem. És aki kicsit is ismeri a koreai idolok világát, az szerintem ugyanezen a véleményen van. Ha rajtam múlna, simán felmentenék. De még akkor is nyoma maradna, akármi történik. Ez így elég gáz.
2014. augusztus 23. 21:34 #30
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2014.08.23. 20:45)
Tavaly Park Shi Hoo-t is megvádolták csak őt nemi erőszakkal jelentette fől egy kis csaj, azért ez a verzió durvább volt. De végül Shi Hoo-t felmentették, viszont még most sem igen jelent meg hazai médiában. Elméletileg most majd egy kínai alkotásban fog feltűnni, de nem tudom mennyire biztos ez.
Na igen más hol némi pénzzel bármi megoldható, de azért itt kicsit keményebb a média is.
Pont emiatt van bennem egy kis félsz, hogy ha fel is mentik Hyun Joong-ot lehet őt sem fogjuk jó egy évig látni.
Igaz nálam nem kérdés, hogy felmentik a vádak alól, de azért ennek így is nyoma marad majd...


Anno Lee Jaewont szintén megvádolták nemi erőszakkal. Végül kiderült, hogy nem történt semmi (mondjuk fenemód zavaros az egész, én nem vagyok annyira biztos az ártatlanságában...), de neki is szépen tönkretette a karrierjét a dolog.
2014. augusztus 23. 21:54 #31
- törölt felhasználó -    
Hűha.Nem lennék a helyében az biztos!
2014. augusztus 23. 22:03 #32
SuperJuniorfan
SuperJuniorfan
visszatérő vendég
 
StátuszSuper Junior is my everything. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 95
Azonosító: 202501
Offline offline
Mutasson egyértelmű bizonyítékot! én el nem hiszem ezt a baromságot... 1000% hogy a pénzért csinálja a csaj... -.- remélem hamar tisztázódik az ügy smileeee.gif
2014. augusztus 23. 22:08 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (johanna92 @ 2014.08.23. 21:34)
Anno Lee Jaewont szintén megvádolták nemi erőszakkal. Végül kiderült, hogy nem történt semmi (mondjuk fenemód zavaros az egész, én nem vagyok annyira biztos az ártatlanságában...), de neki is szépen tönkretette a karrierjét a dolog.


Na igen egy hírességet azért jól meghurcolnak ha ilyesmivel kerül címlapra az újságokban. Amit persze a karrierjük is megsínyli ha igaz amivel vádolják, ha nem.
2014. augusztus 23. 22:42 #34
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2014.08.23. 22:09)
csak mert mindenki belevan bolondulva még lehetséges,hogy igaz az ügy. Ha pl  egy ünközkedveltet vádoltak volna ezzel (BÍBŐR,Májli Szájrusz ) am én is utálom őket,akkor mindenki elhinné. Ez számomra szánalmas.

Hát szerintem meg egy "semmi sem bizonyítja hogy igaz" cikk után nem kell már rögtön rossz véleményt alkotni róla. Csak azért mert te is lány vagy nem kell rögtön a saját nemedet védened ilyen esetekben. Egy nő is lehet nem normális, aki mindent meg tesz hogy bemártson valakit. (pl.: Damu Roland volt barátnője.[Annak ellenére hogy elítélték Rolandot szerintem semmit nem csinált]) Főleg hogy a rendőrség azt mondta nincs elég bizonyítéka a nőnek, szóval ez még mindig vád nem pedig tény:)
2014. augusztus 23. 22:45 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2014.08.23. 22:09)
csak mert mindenki belevan bolondulva még lehetséges,hogy igaz az ügy. Ha pl  egy ünközkedveltet vádoltak volna ezzel (BÍBŐR,Májli Szájrusz ) am én is utálom őket,akkor mindenki elhinné. Ez számomra szánalmas.


Nem tudom neked honnan jött ez az elgondolás, a fent említett kettőnek pl már több a botránya mint égen a csillag így még összehasonlítási alapnak is elég necces.
Máskülönben a magam részéről nem vagyok bele bolondulva egyszerűen szeretem és elismerem a munkásságát amellett pedig van egy alap bizalmam is felé. Meg azért az ember egy kedvencéről még jó, hogy nehezen hiszi el az ilyesmit. Minden hírességnek meg vannak azok a rajongói akik kitartanak mellette bármi áron és persze ellen drukkerből is akad pár.

Ez az egész egyenlőre egy egy oldalú állítás, és a rendőrség sem fog addig döntést hozni míg meg nem hallgatja a másik oldalt. Attól mert valaki berongyol a legközelebbi rendőrséghez pár állítással esetleg orvosi lát lelettel még nem bizonyít semmit. Kicsit mélyebben bárki a zsebébe nyúlva, szerezhet az orvostól pár visszadátumozott papírt (ha egyáltalán van róla papírja, hogy valóban megverték...) vagy esetleg az orvoshoz sem kell elmenni...
2014. augusztus 23. 22:52 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2014.08.23. 22:09)
csak mert mindenki belevan bolondulva még lehetséges,hogy igaz az ügy. Ha pl  egy ünközkedveltet vádoltak volna ezzel (BÍBŐR,Májli Szájrusz ) am én is utálom őket,akkor mindenki elhinné. Ez számomra szánalmas.

Eleve hiba összehasonlítani az általad említettekkel. Más kultúra, más értékrendek, más rajongók...
Egyébként nagyon sántít a sztori.
2014. augusztus 23. 23:02 #37
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet
Eleve hiba összehasonlítani az általad említettekkel. Más kultúra, más értékrendek, más rajongók... 
Egyébként nagyon sántít a sztori.


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

Nagyon egyetértek veled. Nem lehet Dél-Koreát összehasonlítani amerikával..ég és föld a kettő...hál' istennek! Éppen ezért szeretem Dél-Koreát és az ott élőket!
2014. augusztus 23. 23:11 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misuzu86 @ 2014.08.23. 23:02)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Nagyon egyetértek veled. Nem lehet Dél-Koreát összehasonlítani amerikával..ég és föld a kettő...hál' istennek! Éppen ezért szeretem Dél-Koreát és az ott élőket!

Én úgy szintén. Lenyűgöz az ország, az emberek, a kultúra és a nézeteik. rolleyes.gif
2014. augusztus 24. 00:42 #39
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Eléggé kizártnak tartom, hogy pont ő ilyet tegyen, amikor alapjáraton is egy kicsit sem erőszakos ember. Szerintem az a nő csak feltűnést akart kelteni, és a sérülései biztos valami másnak tudhatóak be sleep.gif
2014. augusztus 24. 09:14 #40
arianaforever
arianaforever
visszatérő vendég
 
StátuszCryBaby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.31.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 300
Azonosító: 230539
Offline offline
jó cikk lett :sleep:
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok