Ez egy nagyon szánalmas és elborult nő!Két hónap randizást követően már együttélésről beszélt...,mert tudta a lakás belépési kódját? Kim Hyun Joong elfoglalt,rengeteget dolgozik.Ezért a kapcsolat a csak a szexre kellesz-ig jutott el!Mis. Choi nagyon szerette volna bebiztosítani a helyét,de érezte nincs több ideje,bizonytalan a kapcsolatuk ami se mélyülni se kibontakozni nem fog, nem,hogy magasabb szintre emelkedhessen! Megtörtént a szakítás, Choi nagyon elszánt és számító lett...volt érzelmi zsarolás,fenyegetőzés, rátörés,rátámadás,rágalmazás,hazudozás,csapda állítás...nagyon akart valamit Hyun Joong-tól,s ezért mindenre képessé vált! A felszínen az ő mentsége a szerelem,amiért bántalmazott áldozatként önmagát nem felvállalva jelent meg a nyilvánosság elött,sőt már nem csak ő,de a meg nem "fogant-született" gyermeke is!Az biztos,hogy valamit Ő és az értelmi szerző/ tanácsadó nagyon tudhatnak,(manipulálni a nyilvánosság felhasználásáva,) sikerült elérnie egy találkozást/nyaralást a botrány lavina után,aminek valódi célja,hogy teherbe ejtesse magát! Azt ma már tudjuk,valóban szült egy gyermeket,anya lett!Az apaság még nem ismert.Azt gondolom,hogy ebben az esetben az áldozat/ok nem Choi! Nekem négy bátyám van,az ő szerelmi életüknek számtalanszor voltam akarva-akaratlan szem és fültanúja.Volt,hogy a lány minősíthetetlen viselkedése miatt lefagytam!Szó szerint küzdött a bátyám haragjáért,én gondolatban már kiütöttem,a bátyám csak lefogta,de sebek nélkül így sem úszta meg!(Harapás,karmolás...)Ha hagyja magát papucs,ha nem hagyja nem férfi!? Mindenki magából induljon ki,aki véleményt formál,megjegyzem a védekezésnek nincs neme,jogossága van!Az önvédelem nem bántalmazás,és azt fizikai kontaktusnak hívják.Ha a verbális kommunikáció nem működik,el kell engedni egymást,ez meg is történt KHJ részéről!Mis. Choi hiteltelen,önző, nagyon aljas rohadó a lelke!A babát nagyon sajnálom...a saját anyja eszköznek használta fel,ezért hozta világra!...Ha' az apukája egy megrágalmazott, megkárosított,meghurcolt,csapdába csalt,besározott híresség,aki nem tervezte és nem akarta őt,az anyukáját meg pláne nem,az rendben van? A szürke 50 árnyalata... és a kapzsi,kielégíthetetlen kilencfarkú izzó-vörös róka fluoreszkáló zöld szemmel - közt mi a különbség? Egymást akarnák? Mást akarnak! Mást takarnak!