Starity

Klippremier: Jessie J ft. Ariana Grande & Nicki Minaj - Bang Bang

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 14. 21:53 #101
- törölt felhasználó -    
Utálom, ha egy kisfilmnek nincs nincs története, márpedig ennek nincs. Össze vissza van az egész. A dal meg nem nagy szám, de egyáltalán, sőt egyenesen idegesítő Ariana enyelgése, borzasztóan elszállt magától, de még észre sem veszi. Egyébként marha jó volt pénteken arra bekapcsolni a gépet, hogyha beírom a keresőbe, hogy Bang Bang, akkor nem Sky Ferreira gyönyörű Bang Bang-jét adja ki, hanem missz szexicicababáékat. dry.gif
2014. október 19. 21:24 #102
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Annyiszor megnéztem már Janel Parrish első szereplését a Dancing with the starsban, és nagyon megtetszett a dal, de fogalmam sem volt, hogy kihez köthető. Most jöttem rá, hogy ez a három hölgyemény énekli, és bár közülük csak Jessiet tartom valamire, be kell valljam ez egy ütős kis fülbemászó nóta lett. Nekem nagyon bejön.
2014. október 23. 19:13 #103
- törölt felhasználó -    
A zene türhető. Ariana Grande mit keres benne?! Kétszer megszólal(az is borzalmas volt!) az egész videoklipben, aztán meg a szokásos "elvesztem a nagyvilágban" szempilla rebegtetéssel jön...Meg üvölt róla,hogy utánozni próbálja Jessie-t meg Nicki-t..legalább egy kis egyedi stílust mutatott volna!Annyira irritáló Ariana,hogy úristen.... annyira el van szállva magától, áhh!Szinte elrontja az egész videót, belenyávog kétszer. -.- Az ilyen minek énekel,főleg,hogyha olyanokat mond a rajongóiról a hátuk mögött,amit el sem lehetne róla képzelni, de mégis...Jó, ez már más téma. A lényeg,hogy akinek tetszik, annak tetszik Ariana "éneklése" (az idézőjel nem véletlen), akinek nem annak nem. Ez az én véleményem, biztosan mindenkinek más.
2014. október 23. 19:53 #104
Kitti45
Kitti45
visszatérő vendég
 
Státusz"A nyugalom gondolata az ülő macskában rejlik."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.11.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 219045
Offline offline
Nem mondom, hogy Ariana Grande elrontja a videot, de mondjuk úgy, hogy amióta megláttam róla ezt a cikket: http://velvet.hu/celeb/2014/09/27/ariana_grande/
, azóta akármit meghallgatok tőle elmegy a kedvem tőle pedig szép meg a hangja is jó, de a leleplező cikk óta........BRRrrrrr..........(nem bírom)!
A klippről nagyon jó!Elképesztő, van ritmusa!(Miss. Grande-t megpróbálom nem észre venni)


RAJONGÓK A CIKKNEK A LINKJÉT NE NÉZZÉTEK MEG, MERT NEKTEK IS ELMEGY A KEDVETEK GRANDE KISASSZONYTÓL!
(nehéz elhinni, de eddig én imádtam, de a cikk óta nem utálom -nem is szeretem, de a kedvem elment tőle!)
2015. február 24. 20:27 #105
dtsz
dtsz
Pacify her
 
StátuszYou think I'm psycho, you think I'm gone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 4752
Csatolások: 5222
Azonosító: 213678
Offline offline
Nagyon jó szám!A klipp se rossz!
2018. október 29. 08:53 #106
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Én megnéztem azt a linket amit Kitti kisasszony beírt . Jó nagy hazugságokat írtak Ariról . És forrás nélkül , szóval ez max . arra volt jó , hogy elvegyék a kedvüket . Azonban ezek nem igazak , szóval fellélegezhettek rohog.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jessie J Jessie J 202.