Starity

Ezeket mindenképp tudnod kell a másságról

17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 29. 15:37 #181
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Őszintén, én nem szeretem a homoszexualitást. Nem szeretem hallani, nem szeretem ha beszélnek róluk, és homofób vagyok. Egy nagyon rossz gyerekkori emlék miatt. De magukkal az emberekkel nincs problémám, akik a saját térfélen fociznak, hanem magával a dologgal. Nem helyes az sem, hogy néhányan azt szajkózzák, hogy "ezt el kell fogadni" mert nem kell, mindenkinek szíve joga. Én az utóbbi mellett döntöttem.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 29. 15:41 #182
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.08.29. 15:31)
Nem érzel ebben egy kicsi paradoxont?
Meg abban, hogy kihangsúlyozod, hogy VÉLEMÉNYT mondasz, aztán leírod az ellenkező VÉLEMÉNYRE, hogy "téves megállapítás".
A többi kommentre inkább nem reagálok, volt 1-2, aminél majdnem lefordultam a székről, de compromise meg joe_r nagyjából mindent leírt, amit leírtam volna. beer.gif

Miért, szerinted az vélemény, vagy állítás, hogy melegnek lenni abnormális dolog? wink.gif Ha neked vélemény, akkor gratulálok! taps.gif
2014. augusztus 29. 15:43 #183
- törölt felhasználó -    
Annyira vicces, hogy vannak, akik azért hisztiznek, mert gyakran botlanak melegekbe vagy melegekkel kapcsolatos témákba. Az ilyenek miért nem foglalkoznak inkább a párjukkal vagy a barátaikkal? Mert valószínűleg egyik sincs nekik. Hiszen ha valakinek van egy boldog párkapcsolata, vannak barátai, társasági életet él, akkor annak miért b*ssza a csőrét az, hogy a melegek felvonulást rendeznek? Akiket zavar ez az egész, azok vagy nagyon unatkoznak, vagy csak simán rosszindulatúak.
2 felhasználónak tetszik: JBT1, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 15:43 #184
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 15:41)
Miért, szerinted az vélemény, vagy állítás, hogy melegnek lenni abnormális dolog? wink.gif Ha neked vélemény, akkor gratulálok! taps.gif


Ha neked tény, akkor nem gratulálok.
(Amellett, hogy amit írtál teljesen irreleváns volt a kommentemre nézve biggrin.gif)
Áh, tudod mit? Elmagyarázom.
Betti leírta, hogy tiszteletben tartja más véleményét, és leírja a sajátját. Aztán téves megállapításnak nevezett egy a sajátjával egyenértékű véleményt.
3 felhasználónak tetszik: JBT1, MadHatter, x Maite_Sandra x
2014. augusztus 29. 15:48 #185
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.08.29. 15:43)
Ha neked tény, akkor nem gratulálok.

Akkor ha számodra nem abnormális, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, gondolom teljesen természetesnek és helyénvalónak találod. Értem. closedeyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 29. 15:50 #186
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 15:48)
Akkor ha számodra nem abnormális, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, gondolom teljesen természetesnek és helyénvalónak találod. Értem.  closedeyes.gif


Igen, jól érted, lépj tovább, mert elég sokan vannak rajtam kívül itt is, és máshol is, akik így gondolják. Nem tudom miért vagy ennyire meglepve, amikor háromezer oldal komment szól erről előttem is. Számomra nem abnormális, és ha a fejed tetejére állsz sem fogod elhitetni velem/velünk, hogy az. smileeee.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, AndiSalvatore, elin., Szandi0820, joe_r, AFCfan, JBT1, itsjustme, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 15:52 #187
Mendys
Mendys
visszatérő vendég
 
StátuszCoffee in one hand, confidence in the other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 155358
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.08.29. 15:50)
Igen, jól érted, lépj tovább, mert elég sokan vannak rajtam kívül itt is, és máshol is, akik így gondolják. Nem tudom miért vagy ennyire meglepve, amikor háromezer oldal komment szól erről előttem is. Számomra nem abnormális, és ha a fejed tetejére állsz sem fogod elhitetni velem/velünk, hogy az. smileeee.gif

Erre csak azt tudom mondani, hogy szörnyű, hogy idáig süllyedt a világ...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 29. 15:55 #188
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 15:48)
Akkor ha számodra nem abnormális, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, gondolom teljesen természetesnek és helyénvalónak találod. Értem.  closedeyes.gif

Ellentétben veled ő TUDJA, hogy ez természetes, de te túlságosan is informálatlan és beszűkült látókörű vagy, hogy ezt felfogd. Attól még, hogy te valamit NEM TUDSZ, az nem lesz természetellenes. Ha úgy gondolod, hogy az mégis az, akkor várjuk az érveidet, és a bizonyítékot, hogy miért. Nem hiszem, hogy fel tudsz mutatni valamit ahhoz, hogy ezt bizonyítsd is. Amit a Természet alkot, az természetes. wink.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, itsjustme, Szandi0820, joe_r, AFCfan, janet7, x Maite_Sandra x, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 16:16 #189
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mendys @ 2014.08.29. 15:52)
Erre csak azt tudom mondani, hogy szörnyű, hogy idáig süllyedt a világ...


Én azt nem értem, hogy egy olyan valaki, akinek Christina Aguilera az egyik legnagyobb kedvence, az hogyan állhat hozzá így a mássághoz? Ok, elsősorban a hangja miatt szeretünk egy énekesnőt, de ha figyelemmel kisérted Christina karrierjét, akkor láthattad, hogy mennyit harcolt a melegekért és azért, hogy az emberek elfogadják egymást. De ha téged ez is hidegen hagyott, akkor csak annyit tudok mondani, hogy sajnálom, hogy ennyire sötét vagy...
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, janet7, JBT1, x Maite_Sandra x, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 16:28 #190
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (compromise @ 2014.08.29. 12:46)
Szóval visszatérve a gondolatmenetem legelejére: a (jobb esetben nem homofócool.gif heterók problémája ezek szerint az, hogy úgy érzik, le van nyomva a torkukon a homoszexualitás. Melyiket nehezebb megoldani? Heteróként ignorálni azt, ami állításom szerint engem egyáltalán nem érdekel, vagy homoszexuálisként eltűrni azt a sok szarságot, amit folyamatosan, napi szinten kapok a társadalomtól?


Itt van a kutya elásva, Te vagy Ti úgy gondoljátok, aki nem áll ki mellszélességgel mellettük, nem kampányol nekik és nem vonul velük, az már rögton ellenük van, utálja őket vagy homofób. Egy szőnyeg alá söpritek azokkal, akik mondjuk kimennek megdobálni őket. A nagyobb réteget nem érdekli, nem is foglalkozna velük, ha nem lenne ez az állandó általánosítás. A nagyobb réteget rohadtul nem érdekli, hogy összeházasodnak vagy sem, hogy gyereket nevelnek vagy sem. Ahogy mást sem érdekel, hogy én kivel élek vagy hány gyereket nevelek. Nem minden feket és fehér, legnagyobb a szürke sáv, ott van a többség. De valahogy olyan érzésem van ezzel az állandó kampányolással, hogy azt akarják egyesek elérni, hogy 100%ig minden egyes ember elfogadja ezt és melléjük álljon. Nem fog megtörténni, szélmalomharc, időpocsékolás, ebbe fognak egyesek beleroppani. Viszont az irritáló azok számára, akiket ez nem érdekel(ne) hogy állandóan ez folyik a csapból is. Véleményem az, hogy túlzásba esnek ezzel a kampányolással és a visszájára hat.

Idézet (compromise @ 2014.08.29. 12:46)
Miért nekik kéne felvonulniuk a TE problémáidért? Mindenki álljon ki maga mellett, nem is értem, hogy lehetnek valakinek ilyen elvárásai... Így van, majd még el is bújnak, mert nem adsz (nem adtok?) áldást az életükre. XD Jajj. biggrin.gif


Akkor a melegek miért várják, hogy mindenki kiálljon mellettük, miért kampányolnak? Saját magadnak mondasz ellent.
4 felhasználónak tetszik: Rocket, An_d_a, AFCfan, Beyla
2014. augusztus 29. 16:41 #191
kanka
kanka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 57
Azonosító: 97843
Offline offline
Nagyon jó a cikk.de szerintem le kéne tiltani a hozászólásokat mert én csak gyalázkodó és beszűkült kommenteket látok.. sad.gif
2014. augusztus 29. 17:02 #192
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet
Akkor a melegek miért várják, hogy mindenki kiálljon mellettük, miért kampányolnak? Saját magadnak mondasz ellent.

Nem várjuk el, hogy mindenki kiálljon mellettünk. Abszolút nem. Csak azt várjuk végre, hogy tudjunk SZERETNI úgy, hogy senki sem áll közénk.

Idézet
Itt van a kutya elásva, Te vagy Ti úgy gondoljátok, aki nem áll ki mellszélességgel mellettük, nem kampányol nekik és nem vonul velük, az már rögton ellenük van, utálja őket vagy homofób.


Hmmm... Érdekes feltételezés. Én még nem hallottam ilyesmiről, pedig azért sokkal több közöm van a dologhoz. Nem kell velünk vonulni. El kell csendesedni. Ennyi az egész. Ha nem tetszik a felvonulás, akkor becsukjátok a szemeteket. Szerintem senki sem hal bele, ha egy ilyet lát. Ha mindenki így lenne ezzel, és nem utálkozna/okoskodna/ítélkezne, akkor már bizonyára nem "folyna ez a csapból", ahogyan már többen is említették. Az még az érdekes, hogy a heterok dolga folyhat a csapból! Csak nézz körül! A parkokban, a reklámokban, filmekben, pályaudvarokon, az utcán, a mai "zenének" nevezett maszlagokban, irodákban, kávézókban, éttermekben, iskolákban, mindenhol, ahol lehetséges. Akkor a homoszexualitás miért ne folyhatna így? dry.gif Ennyi voltam. Nem koptatom az ujjam feleslegesen a semmiért. Az ilyen berögözött látásmódú emberek sohasem fogják ezt megérteni, ameddig nem lesz benne részük.
1 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x
2014. augusztus 29. 17:05 #193
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2014.08.29. 16:28)
Itt van a kutya elásva, Te vagy Ti úgy gondoljátok, aki nem áll ki mellszélességgel mellettük, nem kampányol nekik és nem vonul velük, az már rögton ellenük van, utálja őket vagy homofób. Egy szőnyeg alá söpritek azokkal, akik mondjuk kimennek megdobálni őket. A nagyobb réteget nem érdekli, nem is foglalkozna velük, ha nem lenne ez az állandó általánosítás. A nagyobb réteget rohadtul nem érdekli, hogy összeházasodnak vagy sem, hogy gyereket nevelnek vagy sem. Ahogy mást sem érdekel, hogy én kivel élek vagy hány gyereket nevelek. Nem minden feket és fehér, legnagyobb a szürke sáv, ott van a többség. De valahogy olyan érzésem van ezzel az állandó kampányolással, hogy azt akarják egyesek elérni, hogy 100%ig minden egyes ember elfogadja ezt és melléjük álljon. Nem fog megtörténni, szélmalomharc, időpocsékolás, ebbe fognak egyesek beleroppani. Viszont az irritáló azok számára, akiket ez nem érdekel(ne) hogy állandóan ez folyik a csapból is. Véleményem az, hogy túlzásba esnek ezzel a kampányolással és a visszájára hat.
Akkor a melegek miért várják, hogy mindenki kiálljon mellettük, miért kampányolnak? Saját magadnak mondasz ellent.


Szerintem itt senki nem próbálja ráerőltetni másra, hogy fogadja el a melegeket, azt szeretnék a legtöbben itt elérni, hogy ne utálkozzon itt senki. Például én ismerek itt olyan tagot, aki kifejezetten örül annak, hogy a melegeket terápiával gyógyítanák. Szóval az ilyenekre nem mondhatod azt, hogy nem érdekli őket és szerintem a legtöbben itt az ehhez hasonló, rosszindulatú személyek ellen szólalnak fel.
6 felhasználónak tetszik: janet7, itsjustme, Szandi0820, JBT1, x Maite_Sandra x, Fan-ily6889
2014. augusztus 29. 17:07 #194
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
en nem vagyok ellenuk (sot olvastam mar fiatal gay fiukrol blogot is es tetszett) de alapjaba veve nem reklamozom meg allok ki nyilvanosan lepten nyomon mellettuk. sokan bandatagokat is osszehoznak mert annyira cukinak tartjak meg hatalmas divat is lett mostanaban szeretni fokent a fiu homoszexualisokat,de szerintem ez mar tulmegy egy hataron...hosszu tavon kezd kicsit undoritani is a teny, szerintem ott van a gond, ha egy par gyereket akar, elcseszik vele az egesz eletet. a leszbikusokat viszont sosem csiptem meg a tudattol is irtozok, hogy egy novel kezdenek ilyesfajta kapcsolatot illetve sorozatokban is utalom latni. de mondom, az ellenkezo nemnel a pasiknal viszont egyaltalan nem zavar meg kettejukon kivul mast nem kevernek bele. de egyre tobb ilyen temaju cikk is van itt ugy latom es zavar, hogy ennyire reklamozzak mostansag, mikor ez egy igencsak kenyes maganugy es nem feltetlenul kellene arra buzditani az embereket, hogy felvallaljak szerintem, pont ezert vannak ekkora vitak is sokszor, mert vannak akik azert is masok orra ala dorgolik, hogy azok es a kicsit hat nemtom hogy fogalmazzak de mindegy a masik veglet meg erre reagal ellensegesen. persze ezzel nem azt mondom hogy jogosan tamadjak a melegeket, egyszeruen errol nem kene beszelni es kesz. na meg egyre elterjedtebb hogy egyesek lassan mar az utcan is lefekszenek akar azonos nemuvel akar a masik nemmel, azert lehetne mar egy hatar itt is hogy mindenki legalabb minimalisan de tartsa mar hazon belul a vagyait a tarsadalom erdekeben...
2014. augusztus 29. 17:09 #195
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2014.08.29. 16:28)
Itt van a kutya elásva, Te vagy Ti úgy gondoljátok, aki nem áll ki mellszélességgel mellettük, nem kampányol nekik és nem vonul velük, az már rögton ellenük van, utálja őket vagy homofób. Egy szőnyeg alá söpritek azokkal, akik mondjuk kimennek megdobálni őket. A nagyobb réteget nem érdekli, nem is foglalkozna velük, ha nem lenne ez az állandó általánosítás. A nagyobb réteget rohadtul nem érdekli, hogy összeházasodnak vagy sem, hogy gyereket nevelnek vagy sem. Ahogy mást sem érdekel, hogy én kivel élek vagy hány gyereket nevelek. Nem minden feket és fehér, legnagyobb a szürke sáv, ott van a többség. De valahogy olyan érzésem van ezzel az állandó kampányolással, hogy azt akarják egyesek elérni, hogy 100%ig minden egyes ember elfogadja ezt és melléjük álljon. Nem fog megtörténni, szélmalomharc, időpocsékolás, ebbe fognak egyesek beleroppani. Viszont az irritáló azok számára, akiket ez nem érdekel(ne) hogy állandóan ez folyik a csapból is. Véleményem az, hogy túlzásba esnek ezzel a kampányolással és a visszájára hat.

Nem emlékszem, hogy olyannal vádoltalak volna meg, hogy homofób vagy meleggyűlölő lennél (miért is tettem volna, mikor korábban leírtad, hogy vannak meleg ismerőseid/haverjaid), de akkor forgassuk ki egymás szavait: szóval én, aki nem fogja éjjel-nappal a melegek és leszbikusok kezét, tehát nem állok ki mellettük teljes vállszélességgel, meleggyűlölő és homofób volnék - ahogy írtad az előbb. És ne beszélj pont te általánosításról, mikor te vagy az, aki általánosít: "Egy szőnyeg alá söpritek azokkal, akik mondjuk kimennek megdobálni őket" biggrin.gif
Idézet (_ToTo_ @ 2014.08.29. 16:28)

Akkor a melegek miért várják, hogy mindenki kiálljon mellettük, miért kampányolnak? Saját magadnak mondasz ellent.

Erős kifejezésnek tartom itt az elvárást. Szerintem senki nem vár el senkitől semmit, csupán azt akarják megértetni az emberekkel, hogy ők ugyanolyanok, mint te vagy én. Te sem örülnél neki, ha ki lennél szorítva a társadalomból pl. azért, mert XY - másra egyáltalán nem káros - "problémáid" vannak, ennél fogva pedig nem lennének különböző - egyébként emberileg szerintem mindenkit megillető - jogaid. Az elvárás már csak azért sem megfelelő szó, mert tudja mindenki, hogy ignoráns emberek mindig is lesznek. sad.gif Na meg mire fel vár el az egyik ember a másiktól valamit?
6 felhasználónak tetszik: janet7, elin., itsjustme, Szandi0820, JBT1, x Maite_Sandra x
2014. augusztus 29. 17:12 #196
- törölt felhasználó -    
Idézet (Wino @ 2014.08.29. 17:05)
Szerintem itt senki nem próbálja ráerőltetni másra, hogy fogadja el a melegeket, azt szeretnék a legtöbben itt elérni, hogy ne utálkozzon itt senki. Például én ismerek itt olyan tagot, aki kifejezetten örül annak, hogy a melegeket terápiával gyógyítanák. Szóval az ilyenekre nem mondhatod azt, hogy nem érdekli őket és szerintem a legtöbben itt az ehhez hasonló, rosszindulatú személyek ellen szólalnak fel.


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. augusztus 29. 17:23 #197
demidevonneforever
demidevonneforever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 232484
Offline offline
Amikor megláttam a cikket, természetes volt, hogy elolvasom. Nagyon közel áll hozzám ez a téma, ugyanis én is meleg vagyok. Talán ez az első alkalom, hogy ezt így "kimondom"...
Nagy részét már olvastam más oldalakon, de nagyon jó lett, gratulálok. Megnéztem a kommenteket és jól esik, hogy vannak akik elfogadják, nem zavarja őket ez a dolog. Rengeteget gondolkoztam, hogy írjak-e vagy ne, de végül rávettem magam.
Persze új profil, e-mail.
Hol is kezdjem ,hogy ne legyen túl hosszú smileeee.gif
Kb. 11-12 évesen jöttem rá, de akkor nem foglalkoztam vele túl sokat, nem érdekelt. 13-14 éves koromban jött a depresszió és egyéb más hasonló dolgok, egyetlen ember volt, aki "tartotta bennem a lelket", Demi Lovato. Rengeteget köszönhetek neki.
Nagyon sokáig tartott a harc magammal, hogy most mi legyen, hogy legyen, boldog legyek, boldogtalan...Végül mostanra, 15 évesen sikerült elfogadnom magam, beletörődni. Arra még kicsit sem vagyok képes, hogy elmondjam a családomnak, ismerőseimnek, de valamit már muszáj volt tennem.
Igazából nekem semmi bajom a homofóbokkal, nem tudhatják milyen érzés ez. De amikor elkezdenek köpködni és szitkozódni, sokszor ok nélkül, akkor mindjárt más a helyzet. Azt gondolják, hogy minden meleg magamutogató és rózsaszínben jár, festi a haját és azt gondolja, hogy ő a világ közepe, de nem. Talán ő miattuk is alakult ki ez a rossz kép...
Mondhatja nekem bárki, hogy természetellenes és mindenféle biológiai magyarázatot is adhat rá(tökéletesen egyet is fogok vele érteni), de ameddig nem tudja milyen érzés, hogy talán sose lehet szerelmes, nem lehet egy ember az életében akire ránéz és minden gond elszáll, addig nem éri ezeket a dolgokat. Nagyon nehéz ezt mogfogalmazni...
Most ennyit tudtam írni, de ez még szinte semmi...
Ha elolvastad köszönöm, remélem senki nem veszi tolakodásnak vagy hasonló, csak már kellett valamit tennem.
1 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x
2014. augusztus 29. 17:33 #198
- törölt felhasználó -    
Sírhatnékom van a hozzászólásokat olvasva.
Mindenkinek vannak jogai. Gyerekek, nem kell szeretni, vagy netán tisztelni a melegeket, el kell fogadni. Ez van, ezt dobta a gép. Mindenki emberből van. Ahelyett, hogy mindig azzal foglalkoznánk, hogy a melegek "hibbantak", és hozzáteszem a média firtatja a témát, foglalkoznánk az olyan dolgokkal, amik tényleges problémát jelentenek. Menjenek Afrikába, és mutassanak valami FONTOSAT a világnak!
2014. augusztus 29. 17:44 #199
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (demidevonneforever @ 2014.08.29. 17:23)
Amikor megláttam a cikket, természetes volt, hogy elolvasom. Nagyon közel áll hozzám ez a téma, ugyanis én is meleg vagyok. Talán ez az első alkalom, hogy ezt így "kimondom"...
Nagy részét már olvastam más oldalakon, de nagyon jó lett, gratulálok. Megnéztem a kommenteket és jól esik, hogy vannak akik elfogadják, nem zavarja őket ez a dolog. Rengeteget gondolkoztam, hogy írjak-e vagy ne, de végül rávettem magam.
Persze új profil, e-mail. 
Hol is kezdjem ,hogy ne legyen túl hosszú smileeee.gif
Kb. 11-12 évesen jöttem rá, de akkor nem foglalkoztam vele túl sokat, nem érdekelt. 13-14 éves koromban jött a depresszió és egyéb más hasonló dolgok, egyetlen ember volt, aki "tartotta bennem a lelket", Demi Lovato. Rengeteget köszönhetek neki.
Nagyon sokáig tartott a harc magammal, hogy most mi legyen, hogy legyen, boldog legyek, boldogtalan...Végül mostanra, 15 évesen sikerült elfogadnom magam, beletörődni. Arra még kicsit sem vagyok képes, hogy elmondjam a családomnak, ismerőseimnek, de valamit már muszáj volt tennem.
Igazából nekem semmi bajom a homofóbokkal, nem tudhatják milyen érzés ez. De amikor elkezdenek köpködni és szitkozódni, sokszor ok nélkül, akkor mindjárt más a helyzet. Azt gondolják, hogy minden meleg magamutogató és rózsaszínben jár, festi a haját és azt gondolja, hogy ő a világ közepe, de nem. Talán ő miattuk is alakult ki ez a rossz kép...
Mondhatja nekem bárki, hogy természetellenes és mindenféle biológiai magyarázatot is adhat rá(tökéletesen egyet is fogok vele érteni), de ameddig nem tudja milyen érzés, hogy talán sose lehet szerelmes, nem lehet egy ember az életében akire ránéz és minden gond elszáll, addig nem éri ezeket a dolgokat. Nagyon nehéz ezt mogfogalmazni...
Most ennyit tudtam írni, de ez még szinte semmi...
Ha elolvastad köszönöm, remélem senki nem veszi tolakodásnak vagy hasonló, csak már kellett valamit tennem.


Ez mind szép és jó, hogy ezt leírtad, meg becsülöm benned, de hidd el hogy anélkül is ütött volna ez az írás, hogy te így kijelented, hogy a saját oldaladon focizol. Nem minden homofób köpköd, meg szitkozódik, ezt jegyezd meg smileeee.gif Ugyanúgy mint ahogy leírtad te is, hogy nem minden homoszexuális festi a haját és öltözködik undorítóan stb. És ismét a te fogalmazásodat használom, hogy nehéz megfogalmazni ezt úgy, hogy ne legyen bántó, mert tévedés ne essék, én nem akarok senkit bántani, annak ellenére hogy szerintem ez így nem helyes, magukkal a normális homoszexuális emberekkel nincs problémám. A feltűnősködőkkel viszont annál inkább. És te az előbbibe tartozol. smileeee.gif
2014. augusztus 29. 17:48 #200
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
fantasztikus cikk lett... nagyon köszi
17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!